Kalendarz do wydruku od Superkobiet Onaljnu

- Chcesz zaplanować swój sukces? 

- Myślisz o biznesie ale odkładasz jego założenie na nieokreślone kiedyś? 

- Masz biznes ale nie określasz celów i nie planujesz swoich działań? 

Czas na comiesięczne kalendarze Superkobiet Onlajnu przypominające Ci o tym, że tylko to co wpisane w kalendarz zostanie zrealizowane 

Przestań planować w głowie a zacznij w kalendarzu. Określ daty swoich kolejnych kroków do sukcesu. Niech przestaną być ulotnym marzeniem a staną się rzeczywistością.

Cześć, tu Karolina
z Superkobiet Onlajnu!

Jestem ekspertką biznesów online. 

Wspieram kreatywne kobiety, które chcą przenieść swój biznes z off-line do online lub rozpocząć nowy biznes internetowy oparty na sprzedaży wiedzy.

Pokazuję jak można zbudować internetowe imperium nawet jeśli przeraża Cię pokazywanie się na kamerze, nie masz pomysłu na pierwszy kurs online lub nie znasz się na kwestiach technicznych.

Ty również możesz być Superkobietą Onlajnu i pracować na własnych warunkach dzieląc się ze światem swoją supermocą!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2020 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać kalendarz i zapisać się do newslettera

Dokonując zapisu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close