Klub będzie dla Ciebie miejscem, gdzie rozwiniesz skrzydła i skutecznie zadbasz o swój biznes, szczególnie gdy:

Chcesz od A do Z poznać wszystkie tajniki prowadzenia stabilnego biznesu online, bo chcesz, by Twoje działania przynosiły Ci konkretne zyski

Potrzebujesz sprawdzonej wiedzy i narzędzi, bo nie masz czasu ani chęci testować wszystkiego na sobie, aż w końcu coś ‘wypali’

Zależy Ci na miejscu, który będzie dla Ciebie motywacją i kopniakiem do działania, by realizować wszystkie swoje biznesowe cele

   Jesteś kobietą przedsiębiorczą i podobnymi kobietami chcesz się otaczać

Rozumiesz, że firma się nie rozwinie, jeśli Ty będziesz stała w miejscu, bo przecież jesteś jej fundamentem

Szukasz bodźca do zmian i czujesz gotowość, by systematycznie rozwijać siebie i swój biznes

Czas rozwinąć Twoją markę w internecie krok po kroku!

       Zobacz, jak uczestnictwo w klubie odmieni Twój biznes, marketing i sprzedaż:

Zyskasz wiedzę o każdym ważnym elemencie budowania dochodowego biznesu online, zaczynając od Social Media, a na lejkach sprzedażowych kończąc

   Otrzymasz merytoryczne wsparcie, dzięki czemu zweryfikujesz swoje działania i otrzymasz z nich feedback

Nauczysz się mądrze planować strategie i marketing w swoim biznesie

Zobaczysz, jak budować markę osobistą i dbać o odpowiedni wizerunek, który wzbudzi zaufanie i będzie realizował Twoje biznesowe cele

Każdego miesiąca, systematycznie, będziesz otrzymywała nową wiedzę, dzięki czemu długofalowo będziesz skupiała się na rozwoju biznesu

Jak wygląda członkostwo w
Klubie Superkobiet Onlajnu?

Dostajesz natychmiastowy dostęp do materiałów na platformie (kursy, e-booki, tutoriale, nagrania MasterClass)

Co miesiąc widzimy się na żywo na MasterClass lub sesji Q&A (pytań i odpowiedzi)

Mailem co miesiąc otrzymujesz materiały PDF i niespodzianki

Otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

dr Karolina Kizińska

przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynku polskim i amerykańskim. 

W czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć, dzięki przychodom z działalności online. Wiele musiałam się wtedy nauczyć i wiele rzeczy zrozumieć, dlatego zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja pokonałam. 

Pokazuję, jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy - jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! 

Udowadniam, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy, kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach. 

Wspieram kobiety w drodze do sukcesu!

Dołączając do Klubu DZISIAJ dostajesz natychmiastowy dostęp do platformy na której czeka na Ciebie:

Kurs "Jak stworzyć lead magnet, umieścić go w internecie i przyciągać klientów" + szablony i video instruktażowe [wartość 390zł]

Tym kursem zaczniesz! Dowiedz się jaki produkt stworzyć na początku by budować markę i bazę klientów

Pakiet 4 planerów do wydruku [wartość 100zł]

Otrzymasz planer dzienny, tygodniowy, miesięczny i planer projektów. Koniec z przypadkiem - zaplanuj jak osiągniesz cele.

MasterClass "Potencjał biznesu online - szybki sposób na kurs online" - video [wartość 390zł]

To video pomoże Ci zmienić perspektywę. Dowiedz się co daje biznes online i jakie są sposoby na jego szybkie stworzenie.

Zapisu 3 godzinnych live'ów z wyzwania 5 dni do wolności (3 video + 3 workbooki) [wartość 390zł]

Masa wiedzy podzielona na 3 spotkania. Dowiesz się co jest Ci potrzebne by z sukcesem działać online, jak wydobyć supermoc oraz jak okiełznać perfekcjonizm i odkładanie.

Video "Mockup, czyli wizualizacja Twojego produktu" [wartość 100zł]

W tym video dowiesz się jak wizualizować produkty online i dlaczego jest to konieczne. Sprzedając wirtualne kursy czy e-booki musimy pokazać co dostaje klient za swoje pieniądze.

Webinar "Metoda S.U.K.C.E.S. - jak zarabiać online na tym, co już wiesz" (video z prezentacją) [wartość 290zł]

Inspiracja, solidna dawka wiedzy i nakreślenie elementów, które musisz wdrożyć by zarabiać na swojej wiedzy online.

E-book

"11 kroków do sprzedawania swojej wiedzy online" [wartość 100zł]

E-book "5 kroków do zbudowania marki osobistej" [wartość 79zł]

plus kurs online "Zbuduj markę osobistą w social media w 5 prostych krokach!" [wartość 497zł]

E-book 

"Odkryj Swoją Supermoc!" [wartość 54zł]

Nagrania dotychczasowych MasterClass (video)

Część zrealizowanych MasterClass masz już na platformie, część - dopiero przed nami. Spis spotkań na żywo otrzymasz mailem, poniżej - tematy MasterClass na najbliższy rok.

Biblioteka Tutoriali [wartość 1000zł] - z technicznymi instruktażami

Stale wzbogacana o kolejne video

Możesz wiedzieć jak stworzyć strategię sprzedaży produktu ale jeśli utkniesz na kwestiach technicznych - trudno ruszyć dalej. Te krótkie tutoriale mają ułatwić Ci życie. Co to stramyard, linktr.ee lub bit.ly? Dlaczego warto znać te programy? Jak nagrać kurs online? Tego dowiesz się właśnie tutaj.

Cykl "Mindset Series" - codzienna motywacja dla Ciebie [wartość 1000zł]

Stale wzbogacanego o kolejne video

Masz narzędzia, strategie, wydawałoby się, że nic, tylko działać. Ale czasem brakuje nam motywacji. W tym cyklu znajdziesz pomoc i kopa do działania. Jak zacząć dzień? Co robić jak nie chce Ci się pracować? Jak radzić sobie z porażką? Tu znajdziesz odpowiedzi.

Program szkoleniowy:

Co miesiąc spotykamy się na platformie ZOOM na żywo na MasterClass'es - intensywnych 1-2 godzinnych szkoleniach. Temat każdego z tych spotkań jest ściśle związany z celem Klubu Superkobiet Onlajnu - czyli zastosowania przez Ciebie najlepszych strategii do budowania silnej marki, docierania do klientów i sprzedawania produktów w internecie z sukcesem.

Dodatkowo odbywać się będą szkolenia ekspertek Klubu i sesje Q&A.

Co kwartał czeka Cię wspomniana wyżej sesja Q&A, podczas której będziesz mogła zadawać pytania - to będzie moment na wyjaśnienie wątpliwości, zrobienie audytu Twoich mediów społecznościowych lub produktów oraz analizę Twoich działań.
Cel - Twoja marka ma na Ciebie zarabiać. [wartość 4 x 290zł]

6 Superkobiet Onlajnu poprowadzi dla Ciebie dodatkowe szkolenia!
[Wartość 6 x 390zł]

Agnieszka Gaczkowska

Founder Oplotki.pl i co-founder projektu najlepszepolskiepodcasty.pl. Jej niszowy podcast o biznesie na bazie rękodzieła trafił do zestawienia polecanych przez Forbes Women Polska audycji. Z zawodu architekt, z zamiłowania przedsiębiorczyni, z pasji rękodzielnik. Prywatnie mama trójki dzieci i żona thriatlonisty -drogowca. Słabość do snowboardu, podróży i kreatywności popchnęła ją do biznesu, który wspiera życie prywatne, a nie odbywa się jego kosztem.Maja Strzelecka

Pomaga przedsiębiorcom ogarniać ich media społecznościowe tak, by były najlepszą wizytówką ich biznesów i by przyciągały klientów. Prowadzi szkolenia, motywuje,  dzieli się wiedzą bezpłatnie na Instagramie oraz blogu.Monika Nowak-Flis

Prowadząca kanał Pieniądze 2020 na YouTube (Youtube.com/pieniadze2020), gdzie przeprowadza wywiady z osobami odnoszącymi sukcesy zawodowe. Skupia się na nowoczesnych zawodach i metodach przyszłości, z których większość można wykonywać w sposób zdalny. Project Manager w projekcie Pieniądze 2020 w Instytucie Kryptografii, organizatorka firmowych integracji, przewodniczka po Warszawie oraz lektorka hiszpańskiego.  Mama dwójki przedszkolaków.


Patrycja Bończewska

Współpracuje z innymi, budując i wzmacniając ich markę online oraz offline. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w marketingu doradza przedsiębiorcom, jak pozyskiwać klientów przez Internet,  tworzyć angażujący content i budować zaangażowaną społeczność klientów. Jest praktykiem i urodzonym social media maniakiem! W ciągu ostatnich 9 lat zdobyła szerokie doświadczenie związane z PR, marketingiem i social-mediami.


Aleksandra Mrowiec

Wspiera przedsiębiorców, managerów i młode marki osobiste projektować skuteczne wystąpienia publiczne. Pomaga  wywoływać na scenie online i offline efekt WOW oraz tłumaczyć trudny, naukowy i techniczny język na język zrozumiały dla odbiorców. Jest Architektką Komunikacji. Praktykę zdobywała pracując dla takich firm jak Mars, Bayer, BASF, Syngenta, DuPont. Przez 3 lata pisała  teksty wystąpień i artykuły do prasy jako shadow writer. Warsztat mówcy publicznego szlifuje od 14 lat szkoląc się pod okiem praktyków i trenując zdobytą wiedzę w najmniej komfortowych sytuacjach. Ma za sobą ponad tysiąc godzin szkoleniowych i 100 wywiadów przed kamerą i mikrofonem.

Karolina Brzuchalska

Przedsiębiorczyni, project managerka, trenerka, podcasterka, wykładowczyni akademicka, autorka książek. Właścicielka agencji wirtualnego wsparcia Pretty Well Done, autorka jedynego przewodnika po freelansie "Rzuciłam pracę i co dalej?", a także jego drugiej części „Don’t stop me now, czyli zrobiłam biznes i c0 dalej?”.  Wspiera kobiety w budowaniu silnych marek online i  w pierwszych krokach na rynku online. Prywatnie mama dwóch synów, właścicielka kocicy i szalonej psicy. W wolnym czasie z zapałem uprawia boks, fotografuje i czyta, co tylko da się przeczytać.


WA - Wirtualna Asystentka

BONUS! Szkolenie z siódmą ekspertką klubu, Anną Prończuk-Omiotek, webinarową ninja

"Webinar - jak go zorganizować w 10 krokach? P.S. Krok 6 Cię zaskoczy"

Anna mówi zarówno o kwestiach technicznych, jak i prezentacji. Ten krok 6 to coś, co pomija 100% początkujących osób, i 70% doświadczonych, które robią webinary.

To szkolenie, które może znacząco zwiększyć Twoją sprzedaż.


Dodatkowo dostęp do prywatnej grupy na Facebooku! [wartość 1000zł]
Dołącz TERAZ i zagwarantuj sobie miejsce w Klubie!

Czas, byś stworzyła swoją markę w świecie biznesu online!
Działaj TERAZ!

„Twój los kształtuje się w momentach podejmowania decyzji” Anthony Robbins

Czas zachować spokój i budować Twoje imperium online!

Zobacz, co mówią o klubie uczestniczki:

"Dziękuję, że jesteś!"

Karolina bardzo motywuje mnie do działania. Mega się cieszę, że dołączyłam do Klubu Superkobiet Onlajnu. 

Karolina: Dziękuję, że jesteś! Bardzo odpowiada mi Twoja energia, konkret, który dajesz, feedback i zaangażowanie. Po spotkaniach z Tobą naprawdę wierzę w to, że mi się uda! Jeszcze raz dziękuję.

Katarzyna Kamionka

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny

Nieustające wsparcie

   Klub Superkobiet Onlajnu jest dla mnie naturalnym przedłużeniem Superbootcampu w którym brałam udział. Nieustające  wsparcie i rozwój  który oferuje Karolina jest niezwykle cenny, kiedy zabraknie mi paliwa do działania. Elastyczność treści i ciągle pomysły, niespodzianki Karoliny są jak zawsze trafione w punkt. Karolina słucha czego potrzebujemy aby móc działać i bez wahania przekazuje nam niezbędną wiedzę.

Patrycja Burzawa-Toczony

Stylistka Ślubna

Na jak długo dostaję dostęp do materiałów KLUBU?

Twój dostęp odnawia się co miesiąc - jeśli z sukcesem pobierze się automatyczna płatność w danym miesiącu, będziesz mieć dostęp do materiałów, które już teraz czekają na Ciebie na platformie oraz otrzymywać będziesz mailem zaproszenia na spotkania na żywo. Przy wykupieniu dostępu na 12 miesięcy - dostęp do platformy masz dokładnie na ten czas, do momentu odnowienia po roku.

Na czym polega miesięczna płatność?

Dołączając do Klubu w opcji comiesięcznej zapłacisz 37zł. Płatność będzie pobierana co miesiąc. Dołączając w opcji rocznej zapłacisz 369zł. Płatność będzie pobierana co 12 miesięcy. Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Czy mogę ten zakup wrzucić w koszty i otrzymać fakturę

Oczywiście   Przy zakupie zaznacz opcję "chcę fakturę" i podaj dane.

Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?

Możesz zrezygnować w każdym momencie wchodząc w zakładkę "moje konto" w swoim panelu na platformie.

Kiedy dostanę grafik spotkań na żywo?

Grafik wszystkich spotkań na żywo - MasterClass, szkoleń z ekspertkami oraz sesji Q&A, otrzymasz mailem po dołączeniu.

Jak będą odbywać się live'y?

Live'y odbywać się będą przez ZOOM. Link do każdego spotkania otrzymasz danego dnia rano mailem. Część tutoriali odbywać się będzie w pokoju webinarowym getresponse.

Kiedy będę mogła dołączyć do grupy na Facebooku?

Zaproszenie do grupy na Facebooku otrzymasz mailem po dołączeniu do Klubu.

Mam dodatkowe pytania - jak można się z Tobą skontaktować?

Pisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i Regulamin

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close