Działasz online lub myślisz o biznesie w internecie?

28-29 września
BEZPŁATNA KONFERENCJA

      "KOBIETY W BIZNESIE ONLINE".

     Dołącz do konferencji, zacznij z sukcesem działać online
i zainspiruj się innymi kobietami!

        Koniec z odkładaniem Twojego biznesu na później!

Masz poczucie, że inni wokół tworzą biznesy, rozwijają się, a Ty nie wiesz, jak zacząć? Bardzo dobrze, że tutaj jesteś! Ta konferencja będzie Twoim pierwszym, fundamentalnym krokiem w stronę kobiecego sukcesu online.

Słuchając prelekcji, zrozumiesz, co powinnaś zrobić, aby wystartować z biznesem online lub go rozwijać tak, by poza dobrymi zarobkami dawał Ci też ogrom satysfakcji i spełnienia.

O czym będziemy opowiadać? Wspaniałe przedsiębiorczynie poprowadzą Cię ścieżką od startu z własną firmą, poprzez przenoszenie firmy z offline do online, wybór niszy, działania na Instagramie czy YouTube, tworzenie własnego podcastu, budowanie marki osobistej, występy publiczne po odwagę w działaniu, gdy nie masz już 20 lat.

Dołącz do konferencji i zrób pierwszy krok w kierunku zawodowej wolności!

Zobacz, czy jesteś osobą, która właśnie teraz potrzebuje takiej wiedzy:       

- chciałabyś dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale nie masz pomysłu, jak na tym zarabiać online,

- masz wstępny plan tworzenia produktu i budowania biznesu online, ale nie jesteś pewna, czy ma to sens i potrzebujesz sprawdzonego sposobu,

- ciągle odkładasz decyzję, by zacząć dbać o swoją wolność finansową.

- nie wiesz, jak budować swoją markę osobistą, by na tym zarabiać,

- martwisz się, że nie zdobędziesz klientów i nikt nie będzie chciał korzystać z Twoich produktów czy usług, bo niewiele wiesz o marketingu i sprzedaży w Internecie.

Jeśli czujesz podobnie, to znak, że naprawdę potrzebujesz dołączyć do konferencji i zainspirować się kobietami, które aktywnie i z sukcesem działają online.

Harmonogram konferencji


Sprawdź, co Cię czeka!

28 września (wtorek) - Grupa FB

- g. 10.00 Ola Mrowiec

- g. 11.30 Monika Nowak-Flis

- g. 13.00 Maja Strzelecka

- g. 18.30 Agnieszka Gaczkowska

- g. 20.00 Karolina Kizińska

29 września (środa) - Grupa FB

- g. 10.00 Kinga Fromlewicz

- g. 11.30 Agnieszka Papaj-Żołyńska

- g. 13.00 Joanna Suchocka

- g. 20.00 Karolina Brzuchalska

Prelegentki i szczegóły wystąpień


28.09 g 10.00 Ola Mrowiec "5 kroków do świetnego wystąpienia online, czyli 5 rzeczy, które zrobiłabym, gdybym była Tobą na scenie online"

Jak w 5 kolejnych krokach przeprowadzić skuteczne wystąpienie online? Opowiem Ci o technikach na przykucie uwagi Twoich słuchaczy i odbiorców, podpowiem, jak świadomie zbudować napięcie i zachować je u słuchaczy do końca wystąpienia.

Ola Mrowiec - Wspiera przedsiębiorców, managerów i młode marki osobiste projektować skuteczne wystąpienia publiczne. Pomaga  wywoływać na scenie online i offline efekt WOW oraz tłumaczyć trudny, naukowy i techniczny język na język zrozumiały dla odbiorców. Jest Architektką Komunikacji. Praktykę zdobywała pracując dla takich firm jak Mars, Bayer, BASF, Syngenta, DuPont. Przez 3 lata pisała  teksty wystąpień i artykuły do prasy jako shadow writer. Warsztat mówcy publicznego szlifuje od 14 lat szkoląc się pod okiem praktyków i trenując zdobytą wiedzę w najmniej komfortowych sytuacjach. Ma za sobą ponad tysiąc godzin szkoleniowych i 100 wywiadów przed kamerą i mikrofonem.

28.09 g. 11.30 Monika Nowak-Flis "Zostań YouTuberką — jak dzięki YouTube zyskać nowych klientów dla Twojego biznesu!"

- Dlaczego warto być na YouTube i jaką strategię rozwoju kanału przyjąć dla małego i średniego kobiecego biznesu? Dzięki takiej strategii Twój kanał może urosnąć, a Ty masz szansę dotrzeć do milionów osób na całym świecie (algorytm YouTube)

Monika Nowak-Flis — prowadząca kanał Pieniądze 2020 na YouTube, gdzie przeprowadza wywiady z osobami odnoszącymi sukcesy zawodowe. Skupia się na nowoczesnych zawodach i metodach przyszłości, z których większość można wykonywać w sposób zdalny. Project manager w projekcie Pieniądze 2020 w Instytucie Kryptografii, organizatorka firmowych integracji, przewodniczka po Warszawie oraz lektorka hiszpańskiego.  Mama dwójki przedszkolaków.

28.09 g 13.00 Maja Strzelecka "Jak skutecznie budować markę osobistą na Instagramie?

- Silna marka osobista… czyli jaka? 

- Co lubią użytkownicy Instagrama? 

- Strategia na Instagramie 

- Co odstrasza społeczność?

Maja Strzelecka - pomaga przedsiębiorcom ogarniać ich media społecznościowe tak, by były najlepszą wizytówką ich biznesów i by przyciągały klientów. Prowadzi szkolenia, motywuje,  dzieli się wiedzą bezpłatnie na Instagramie oraz blogu.

28.09 g. 18.30 Agnieszka Gaczkowska "Dlaczego nie warto bać się niszy"

Dlaczego warto świadomie odpychać niektórych klientów? Jak jesteś dla wszystkich, to jesteś dla nikogo — sprawdź, dlaczego niszowanie swojej działalności to dobra strategia, jeżeli działasz online.

Agnieszka Gaczkowska — Founder Oplotki.pl i co-founder projektu najlepszepolskiepodcasty.pl. Jej niszowy podcast o biznesie na bazie rękodzieła trafił do zestawienia polecanych przez Forbes Women Polska audycji. Z zawodu architekt, z zamiłowania przedsiębiorczyni, z pasji rękodzielnik. Prywatnie mama trójki dzieci i żona thriatlonisty-drogowca. Słabość do snowboardu, podróży i kreatywności popchnęła ją do biznesu, który wspiera życie prywatne, a nie odbywa się jego kosztem. Perypetie jego budowania opisała w książce "Oplotki. Sukces handamde".


28.09 g. 20.00 Karolina Kizińska "Sto tysięcy złotych rocznie na kursach online lub e-bookach?"

Dowiedz się, jaki jest potencjał biznesu online, jak możesz zarabiać na swojej wiedzy i zaplanuj działania tak, by wystartować z własnymi produktami. 

- Dlaczego kursy online są tak dochodowe i jak dzięki nim zwiększysz swoją wolność finansową?

- Czy na tanich produktach (e-bookach i mini kursach) można zarobić potężne sumy?

- Dlaczego biznes online w większości przypadków jest lepszą decyzją niż biznes stacjonarny lub usługowy?

- Jak zarabiać na swojej wiedzy, aby nie pracować czasem i nie mieć sufitu finansowego?

29.09 g. 10.00  Kinga Fromlewicz "Jak znaleźć swój głos po 40., czyli korzystać ze swojego doświadczenia i pozbyć się ograniczających przekonań"

- Start z własną firmą po czterdziestce? Czy to możliwe? Czy opłacalne? Jak pokonać strach i ograniczające przekonania?

Kinga Fromlewicz – kobieta w drugiej połówce życia, która dzieli się swoją podróżą w dojrzałość z innymi kobietami. Na swoim profilu na Instagramie oraz stronie Good Things Only rozmawia z kobietami w wieku okołomenopauzalnym o tym, jak zaopiekować się sobą fizycznie i mentalnie w okresie, kiedy ciało się zmienia, a burza hormonów nie daje spać. Autorka podcastu "Dobre życie, dobry seks po 40.", specjalistka PR i trenerka biznesu, a już niedługo certyfikowana konsultantka dobrego snu. Przekonana, że nigdy nie jest za późno na życiowe zmiany.

29.09 g 11.30  Agnieszka Papaj-Żołyńska "Marka osobista w biznesie online – jak budować ją poprzez podcast."

- Jak podcast może Ci pomóc w budowaniu marki osobistej i dlaczego warto go założyć. 

Agnieszka Papaj-Żołyńska – tłumaczka języka rosyjskiego, dziennikarka i podcasterka. Autorka książki „Podcast w biznesie”. Jej największa pasja to mikrofon, podcasty i praca z językiem obcym. Od ponad 10 lat realizuje się jako tłumacz literacki oraz zapewnia wsparcie językowe w biznesie. 

Właścicielka firmy Wing Person, w której tworzy podcasty, transkrypcje i materiały promujące biznesy klientów. Pokazuje, jak za pomocą niszowych narzędzi budować skuteczną komunikację w sieci. Uczy, jak wykorzystać podcast, aby dzielić się wiedzą, zdobyć zaufanie klienta i związać go z marką na dłużej. 

29.09 g. 13.00  Joanna Suchocka "Moja droga od biznesu w 100% stacjonarnego do biznesu online"

Do czasu pandemii, prowadziłam biznes, który opierał się wyłącznie na tworzeniu wydarzeń w realu. Na konferencji opowiem Wam o tym, jakie były moje początki przenoszenia go do świata online i jakie napotkałam trudności. Dzisiaj nie wyobrażam sobie innego działania! Biznes online będzie już zawsze moją główną gałęzią biznesu i chcę Was również do tego działania zainspirować! 

Joanna Suchocka. Mentorka Kobiecych Biznesów. Przedsiębiorca od 20 lat. Od 8 lat pomaga kobietom przedsiębiorczym ogarnąć chaos informacji o prowadzeniu biznesu i odnieść sukces. Krok po kroku pokazuje co i jak zrobić, by zbudować swój biznes od A do Z.

29.09 g 20.00 Karolina Brzuchalska "Jak nie bać się zmian zawodowych i przejść płynnie z etatu na własną działalność"

- Jak przejść z etatu na własną działalność po latach pracy dla kogoś?

- Jak nie bać się zmiany i odważnie wkraczać na ścieżkę przedsiębiorczości?

- Firma zaczyna się w głowie - jak sprawić, by tam nie pozostała

Karolina Brzuchalska – właścicielka agencji wirtualnego wsparcia Pretty Well Done, autorka książek "Rzuciłam pracę i co dalej" oraz "Zrobiłam biznes i co dalej", podcasterka, mentorka i trenerka. Na co dzień wspiera kobiety w realizacji ich marzeń o biznesowej i finansowej wolności oraz budowaniu silnych marek online. Pokazuje, jak prowadzić firmę i skutecznie zarabiać na swojej wiedzy w sieci.

Kto organizuje konfernecję?

dr Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański. Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja przeszłam. 

Pokazuję jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe.

Możesz łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach. Tego chcę dla Ciebie!

Karolina Brzuchalska

Przedsiębiorczyni, project managerka, trenerka, podcasterka, wykładowczyni akademicka, autorka książek. 

Właścicielka agencji wirtualnego wsparcia Pretty Well Done, autorka jedynego przewodnika po freelansie "Rzuciłam pracę i co dalej?", a także jego drugiej części „Zrobiłam biznes i co dalej?”.  Wspiera kobiety w budowaniu silnych marek online i  w pierwszych krokach na rynku online. Prywatnie mama dwóch synów, właścicielka kocicy i szalonej psicy. W wolnym czasie z zapałem uprawia boks, fotografuje i czyta, co tylko da się przeczytać.


Nie czekaj, dołącz już teraz:

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i Regulamin

Krok 1 z 2

50% Complete ...

Dokonując zapisu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close