Witaj w gronie kupujących książkę

Superkobiety Onlajnu czyli jak się spełnić w biznesie (online)

Poniżej prezenty dla Ciebie, które pomogą Ci z radością rozpocząć przygodę z biznesem online i monetyzowaniem Twoich Supermocy w internecie!

 

Audiobook

 JESTEŚ W CIĄGŁYM BIEGU? POSŁUCHAJ KSIĄŻKI CZYTANEJ PRZEZ OLĘ RUTKOWSKĄ!

Webinar

chcesz iść po więcej? dołącz do BEZPŁATNEGO webinaru, KTÓRY ZMIENI WSZYSTKO!

E-book kurs “Strategia klient czyli jak pozyskiwać klientów online”

Czas nauczyć się pozyskiwać klientów online. często słyszę – mam za mało klientów, nie wiem jak docierać z moimi produktami i usługami do nowych osób, nie wiem jak sprzedawać online by moi odbiorcy zamiast obserwować zaczęli kupować.
Masz taki sam problem? Uważasz, że masz świetne produkty i usługi ale za mało klientów?
Ten kurs pokaże Ci krok po kroku co zrobić by zmienić tą sytuację o 180 stopni! Otrzymujesz 5 modułów w formie e-booka, z których dowiesz się jak docierać do klientów online i sprawiać by klikali “Kupuję to”.

Pakiet planerów na start do wydruku

PDFy

 

Planowanie jest w życiu i biznesie tym, co pozwala Ci ustawić GPS, a nie jechać po omacku. Pobierz pakiet planerów do wydruku, które pomogą Ci uporządkować działania i będą doskonałym uzupełnieniem Twojego Dziennika Suprkobiety.

W zestawie znajdziesz:

– Planer Dzienny

– Planer Tygodniowy

– Planer Miesięczny

– Planer Projektów

 

Autorka:

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu i Kompozytornia.

Biznes online zmienił u mnie wszystko.

Z osoby zarządzającej biznesami stacjonarnymi (muzycznymi placówkami edukacyjnymi) 24h na dobę zmieniłam się w kobietę, która nie wymienia godzin pracy na pieniądze, tylko tworzy i wielokrotnie sprzedaje produkty skalowalne – kursy online i e-booki. 

Dziś mądrzej i zyskowniej sprzedaję swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności w internecie a moją misją stało się uczenie innych przedsiębiorczych kobiet jak mogą zrobić to samo.

Kochane Superkobiety – mamy Supermoce, które można w internecie wykorzystać w mądry sposób, pracując na swój sukces, a nie na sukces innych.

Zacznij już dziś swoją drogę do finansowej i życiowej niezależności dzięki umiejętnemu przelaniu swojej wiedzy w biznes online.

Jesteś gotowa na swój biznes online?

Dołącz do jednego z moich programów:

nauczysz się krok po kroku TWORZYĆ PRODUKT ONLINE OPARTY NA TWOICH SUPERMOCACH,

Poznasz sposoby na pozyskiwanie właściwych klientów i składanie ofert sprzedażowych skutecznie, zarówno w formule sprzedaży ciągłej jak i kampanii sprzedażowych.

Nauczysz się monetyzować swoją wiedzę i umiejętności, inaczej mówiĄC - zarabiać na tym co robisz. czas BY TWÓJ biznes Z hobby ZMIENIŁ SIĘ na taki, który zarabia.

OGARNIESZ MARKETING W SWOIM BIZNESIE ONLINE

POZNASZ SPRAWDZONE SPOSOBY NA TWORZENIE I UMACNIANIE TWOJEJ MARKI OSOBISTEJ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH,

Pozbędziesz się uczucia przytłoczenia, frustracji oraz CHAOSU, UCZĄC SIĘ MĄDRZE PLANOWAĆ TREŚCI DO SOCIAL MEDIA,

Zrozumiesz jak działać online w sposób prowadzący do automatyzacji procesów sprzedażowych tak, byś zarabiała na swoim biznesie leżąc w hamaku pod gruszą.

nauczysz się krok po kroku generować sprzedaż online i działać strategicznie, aby zminimalizować ilość nieskutecznych działań, szczególnie jeśli nie masz swojego zespołu do pomocy,

OGARNIESZ NIE TYLKO SPRZEDAŻ W BIZNESIE KROK PO KROKU ALE TEŻ - KORZYSTAJĄC Z DOSTĘPNEGO 24H BONUSU - KWESTIE TECHNICZNE W BIZNESIE ONLINE!

ZROZUMIESZ JAK WERYFIKOWAĆ POMYSŁY NA PRODUKTY TAK, BY POŚWIĘCAĆ CZAS TYLKO NA PRODUKTY, KTÓRYCH KLIENCI RZECZYWIŚCIE CHCĄ

TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI SUPERKOBIETO!

Do zobaczenia w onlajnach, Karolina