Masz lub chcesz mieć biznes online? Zapisz się na bezpłatny 3-DNIOWY KURS E-MAIL!

3 NAJWIĘKSZE BŁĘDY BIZNESU ONLINE,
KTÓRE MOGĄ PRZEKREŚLIĆ TWÓJ SUKCES

Może już słyszałaś jak działać. Czas dowiedzieć się, czego nie robić!

Działanie online zawiera wiele elementów - tworzenie produktów online, komunikowanie się za pomocą social media i mailingu, budowanie lejków sprzedażowych i stron lądowania, przeprowadzanie wydarzeń.... uff. Dużo tego. 

Czasem chcemy za dużo, za bardzo, w pośpiechu nie analizujemy, które działania rzeczywiście są dla nas przydatne, a które są stratą czasu bądź wręcz szkodzą naszemu biznesowi.

Chcesz wiedzieć jakich błędów unikać? Ten kurs jest dla Ciebie.

Autorka kursu:             

dr Karolina Kizińska          

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynku polskim i amerykańskim. 

W czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć, dzięki przychodom z działalności online. Wiele musiałam się wtedy nauczyć i wiele rzeczy zrozumieć, dlatego zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja pokonałam. Pokazuję, jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy - jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! 

Udowadniam, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy, kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach. 

Wspieram kobiety w drodze do sukcesu!

Kliknij poniżej, dołącz do kursu i dowiedz się czego nie robić w biznesie online.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail mam Ci wysłać szczegóły?

50% Complete ...

Dołączając do kursu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close