Autorka:             

Karolina Kizińska          

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański. 

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja przeszłam. Pokazuję jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Warto wydać ostatnie pieniądze

        Kurs na początku w dokładny sposób opisują czym jest lead magnet a czym nie jest, jakie treści powinny być w nim zwarte, jak je poukładać w logiczną całość oraz co zrobić, aby po zamówieniu bezpłatnego produktu klient chciał wrócić po więcej. Następne części dotyczą tego jak fizycznie stworzyć swój własny produkt i z jakich narzędzi warto przy tym skorzystać. W jaki sposób umieścić go w internecie niezależnie od tego czy posiadasz własną witrynę czy też nie, oraz których narzędzi możesz użyć, aby powiększyć swoją listę mailingową dzięki temu produktowi. Kurs jest idealny dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem treści w sieci lub działają od dłuższego czasu, ale nie posiadają jeszcze swojego lead magnetu. Z pewnością kurs ten pomoże także tym osobom, które posiadają już własny produkt przyciągający klientów, ale nie są zadowolone z jego rezultatów. Uwierz mi, jeśli stworzenie lead magnetu spędza Ci sen z powiek to właśnie na ten kurs warto wydać ostatnie pieniądze. Mocno wierzę w to, że będzie on dla Ciebie równie przydatny co dla mnie. 

Monika Zuzak

Bezpieczna Przystań - Samoobrona dla Kobiet

Kliknij poniżej i otrzymaj dostęp do kursu, dzięki któremu przyciągniesz właściwych klientów!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail mam Ci wysłać dostęp do kursu?

50% Complete ...

Pobierając dostęp do kursu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close