Prowadź Gordonki!
Zdobądź wiedzę niezbędną do prowadzenia zajęć dla najmłodszych w oparciu o innowacyjną teorię uczenia muzyki Edwina Eliasa Gordona! 


... to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Stworzyłam pierwszy kurs online, który umożliwia nauczycielom zdobywanie nowych kwalifikacji bez wychodzenia z domu w dogodnym dla nich czasie! A to oznacza, że możesz rozpocząć swoją przygodę z umuzykalnianiem najmłodszych według teorii Gordona już dzisiaj!

Tym bardziej, że:

Na rynku pracy liczą się kompetencje i umiejętności pozwalające na pracę z dziećmi przynoszącą wymierne efekty.

Niezależnie od tego czy prowadzisz swoją działalność gospodarczą, czy jesteś gdzieś zatrudniona (lub chciałabyś być) - ważne jest stawianie na kreatywne i sprawdzone rozwiązania.

Zajęcia wg. teorii E.E. Gordona są nie tylko atrakcyjne zarówno dla rodziców, jak i dzieci, ale dodatkowo - jako oparte na badaniach naukowych - realnie przyczyniają się do rozwijania zdolności muzycznych u dzieci. 

Zatem pracując wg tej teorii zapewnisz sobie wypełnione sale na zajęciach (rodzice bardzo sobie chwalą Gordonki), zainteresowanie ze strony żłobków/przedszkoli/placówek prowadzących zajęcia dodatkowe dla dzieci, a dodatkowo stajesz się częścią większego dobra - wspierania rozwoju dzieci przez muzykę.

Jak wyglądałaby Twoja praca, gdybyś miała kompetencje do prowadzenia zajęć  gordonowskich?

Wyobraź sobie, że prowadzisz zajęcia dając dzieciom to co najlepsze i jednocześnie otrzymujesz za to godziwe wynagrodzenie. 

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe...

... ale na przestrzeni ostatnich 15 lat miałam okazję pomóc setkom rodziców wspierać w rozwoju muzycznym ich dzieci i dziesiątkom nauczycieli, którzy chceli nauczyć się prowadzić zajęć wg teorii E.E. Gordona...

.. a dzisiaj mogę w tym pomóc właśnie Tobie!

Kurs dla nauczycieli „Audiacja wstępna” to starannie zaprojektowany kurs online, który krok po kroku pokazuje Ci elementy niezbędne do poznania i wdrożenia w Twojej pracy teorii E.E. Gordona dzięki czemu:

Czy ten kurs jest na pewno dla Ciebie?

Kurs online  „Audiacja wstępna” będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

W takiej sytuacji Kurs online dla nauczycieli "Audiacja wstępna" będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych tego typu kursów - jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz sobie możliwość prowadzenia wyjątkowych zajęć umuzykalniających - mój kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, jak prowadzić zajęcia wg teorii E. E. Gordona a przy okazji rozwijać potencjał każdego dziecka. Gordona. Z wykorzystania tej teorii przeszkoliłam już wielu nauczycieli - a teraz mogę to zrobić dla Ciebie.

Kurs online  „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” NIE JEST jednak skierowany do Ciebie, jeżeli:

Samo zakupienie kursu nie wystarczy – jeżeli naprawdę zależy Ci na zdobyciu kwalifikacji i wspieraniu Dzieci w rozwoju zgodnie z tą teorią to musisz mieć konkretne umiejętności. A jedynym sposobem na to, aby je posiąść jest praktyka i działanie. Twój cel to interakcja z dziećmi i PRAWIDŁOWE wykorzystanie zdobytej w tym kursie wiedzy! Bez pracy nie ma kołaczy!

Moim celem nie jest produkowanie dużej liczby pseudo-nauczycieli gordonowskich. Moim celem jest wspieranie NAJLEPSZYCH nauczycieli, którzy będą umieli wykorzystać mocy muzyki we wszechstronnym rozwoju dziecka dzięki wykorzystaniu teorii E.E. Gordona. 

Oto co o kursie mówią jego uczestniczki:

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)

       Kurs online "Audiacja wstępna" to wyjątkowe szkolenie dla nauczycieli, muzyków, rodziców oraz pasjonatów muzyki i pracy z dziećmi.

Z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutką, a od dwóch lat również szczęśliwą mamą. Wiem jak ważne jest, by wspierać rozwój dziecka od samego początku. Dlatego zdecydowałam się na kurs w Kompozytornii. Nie zawiodłam się! Szkolenie jest przepełnione merytoryczną wiedzą, treści są zrozumiałe, przystępne i przedstawione w ciekawej formie. Filmiki instruktażowe prowadzone przez p. Karolinę są bogate w praktyczne wskazówki na temat umuzykalnienia małych dzieci. Kurs dał mi sporą dawkę wiedzy, a także pewność, że to co robię jest dobre dla mojego dziecka, a także dzieci, z którymi pracuję na co dzień. 

Jeśli chcesz zainwestować w siebie, poznać teorię E. E. Gordona, poszerzyć wiedzę z zakresu umuzykalniania dzieci - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Ze swojej strony w pełni polecam.

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)


O autorce kursu:

dr Karolina Kizińska

Mama 7 letniej Amelki i 14 miesięcznego Kuby, dr, nauczyciel muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem.

Założycielka Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), Klubu Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkola Fikamy i GRAMY! w Poznaniu, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na wydziale muzyki. 

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego. Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie.   

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 300zł)

Moduł II: Audiacja wstępna - typy i stadia (Wartość: 200zł)

Moduł III: Motywy tonalne i rytmiczne z przykładami (Wartość: 350zł)

Moduł IV: Skale i wprowadzenia do skal (Wartość: 200zł)

Moduł V: Utrwalanie tonalności (Wartość: 200zł)

Moduł VI: Rytmy regularne i nieregularne (Wartość: 150zł)

Moduł VII: Zajęcia - z czego się składają? Jak zbudować swoje? (Wartość: 450zł)

Moduł VIII: Narzędzia i rola nauczyciela - o czym pamiętać? (Wartość: 250zł)

Dołączając do kursu teraz dostajesz aż 6 super bonusów!

Bonus I: 3 pełne zajęcia gordonowskie w formie video (Wartość: 500 zł)

Bonus II i III i IV: Dostęp do 3 webinarów "Umuzykalnianie dziecki 0-5 lat + "Zbuduj swoje zajęcia Gordonki" + "Gordonki live" 

(Wartość: 300 zł)

Bonus V: Skale i wprowadzenia na klawiaturze (Wartość: 100 zł)

Bonus VI: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

Co otrzymujesz?

Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie I: Jak szybko nauczę się prowadzić zajęcia?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online „Audiacja wstępna”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom nauczycieli. W większości przypadków ćwiczenie prowadzenia zajęć możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów i obejrzeniu przykładów. 

Pytanie II: Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Musisz mieć podstawową wiedzę muzyczną. W kursie posługuję się sformułowaniami, które mogą być dla Ciebie niejasne, jeśli nie miałaś wcześniej do czynienia z zagadnieniami muzycznymi. Ewentualnie - jeżeli doskonale śpiewasz i jesteś skora do nauki a równocześnie zdeterminowana, że chcesz prowadzić właśnie zajęcia gordonowskie - będziesz musiała tę wiedzę uzupełnić.

Pytanie III: Czy muszę umieć śpiewać?

Tak. Umiejętność czystego śpiewania (prawidłowa intonacja) jest niezbędna do prowadzenia zajęć gordonowskich.

Pytanie IV: Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂 (zgodnie z regulaminem - na rok, w praktyce, w ramach bonusu - na zawsze).

Pytanie V: Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl.

Dołącz do kursu i zacznij prowadzić Gordonki!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close