kurs online

SUPER-PROste

Ogarnij kwestie techniczne w biznesie online w 4 tygodnie!

Chcesz działać i zarabiać online na swoich produktach i usługach, ale nie wiesz jak się za to zabrać od strony technicznej?

Boisz się technikaliów?

Uważasz, że to wszystko jest dla Ciebie za trudne?

Marzysz o biznesie online, ale kwestie techniczne Cię blokują?

chcesz się wyróżnić na rynku?

A może próbowałaś już tworzyć niektóre elementy, ale nie działają jak należy?

Ten kurs jest dla Ciebie. Czas odczarować techniczny aspekt biznesu online. Ty też możesz to ogarnąć i zarabiać w sieci.

To SUPER-PROSTE 🙂

Jak opanować kwestie techniczne w biznesie online w 4 tygodnie i zarabiać?

Mam dla Ciebie instrukcję krok po kroku byś mogła budować listę klientów i zacząć z sukcesem sprzedawać swoje produkty i usługi w internecie.

Nauczysz się budować listę mailingową, tworzyć automatyczne odpowiedzi i newsletter.

Poznasz narzędzie do tworzenia pięknych e-booków, by móc zaproponować prezent za zapis na Twój newsletter.

Nauczysz się budować swoją pierwszą stronę lądowania do zapisu na Twój newsletter ORAZ stronę sprzedażową Twojego produktu lub usługi.

Poznasz narzędzia potrzebne do sprzedaży w internecie - programy do pobierania płatności i sposoby na udostępnienie płatnych materiałów płacącym klientom (bo przecież lista potencjalnych klientów i newsletter to pierwszy krok do sprzedaży).

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Nie od zawsze jestem ekspertką biznesów online. Nie od zawsze mam narzędzia internetowe i social media w małym palcu. tak jak Ty teraz, ja również musiałam sie tego nauczyć.
Jako muzyk i właścicielka biznesów stacjonarnych musiałam w pandemii – kiedy moje placówki edukacyjne zostały zamkniete – znaleźć sposób na zarabianie online na swojej wiedzy. Stworzyłam kurs online tylko… jak to pokazać klientowi? Jak to sprzedać? jak mu wysłać? Jak wziąć za to pieniądze? Jak zachęcić do zapisu na newsletter? Jak wysłać automatyczne podziękowanie za zakup z dostępem do prezentu??

Najpierw zrobiło mi się czarno pod oczami a potem zaczęłam się tego uczyć. I wierz mi – wiele kursów mówi o tym mało przystępnym językiem. Nauczyłam się, wdrożyłam i mam fantastyczną sprzedaż moich kursów online.

Dziś pokazuję innym Superkobietom jak okiełznać technikalia i mówię o tym tak, że można zrozumieć i zrobić większość rzeczy w kilka minut.

Czuję radość móc podać Tobie rękę, byś dużo szybciej niż ja opanowała te elementy i miała swój efekt wow w biznesie online!

Czas rozwiać wątpliwości jak się to wszystko robi – otrzymaj klarowne instrukcje i zadania do wykonania w każdym tygodniu. Po 4 tygodniach będziesz miała ogarnięte kwestie techniczne w Twoim biznesie online!

ZAWARTOŚĆ KURSU

Moduł I

Załóż program do mailingu, ustaw newsletter i autoresponder!

1.1. Zakładanie konta

1.2 Tworzenie listy mailingowej

1.3 Tworzenie autorespondera

1.4 Tworzenie newslettera

1.5 Bonus – zapis sesji q&a

Moduł II

Stwórz prezent dla klienta za zapis na newsletter (e-book) w programie graficznym Canva!

2.1 Wstęp

2.2 Canva – tworzenie e-booka w programie graficznym

2.3 Tworzenie mockup’u (wizualizacja e-booka)

2.4 Generowanie linku do prezentu

2.5 Bonus – zapis sesji q&a

Moduł III

Stwórz stronę zapisu na swój newsletter w kilka minut!

3.1 Elementy strony zapisu

3.2 Zaprojektuj stronę lądowania

3.3 Integracja strony lądowania z mailingiem

3.4 Test

3.5 Zgoda marketingowa i polityka prywatności

3.6 Bonus – Sesja Q&A

Moduł IV

Stwórz stronę sprzedażową dla swojego produktu, podepnij automatyczną płatność (guziczek Kupuję to) i dostarcz opłacone materiały klientowi!

4.1 Elementy strony sprzedażowej

4.2 Jak wygenerować link do płatności

4.3 Jak stworzyć stronę sprzedażową + integracja z PayPal

4.4 Udostępnianie materiałów na stronie lądowania

4.5 Ładowanie video na YouTube i umieszczanie na stronie lądowania

4.6 Udostępnianie materiałów na grupie na Facebooku

4.7 Bonus – Sesja Q&A

W kilku lub maksymalnie kilkunastominutowych video pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić!

Koniec z chaosem, frustracją, że nie wiesz jak coś technicznie zrobić - przeprowadzę Cię przez ten proces zupełnie bezboleśnie!

Na koniec sama przyznasz, że to wszystko jest SUPER-PROSTE! 🙂

Czas byś i Ty miała sprawnie działające strony lądowania bez pomocy informatyków, zapis na swój newsletter oraz możliwość sprzedawania online swoich produktów i usług!

Jest wiele rozwojowych książek i czasem, gdy je czytam, zbiór różnych wątków i myśli plącze mi się po głowie. 
Często tak było. Sięgnęłam po książkę Karoliny, dotyczy rozwoju biznesu online.  
Rozpoczęłam czytanie. Byłam w szoku bo… książki Karoliny nie potrafiłam odłożyć, czytałam z zapartym tchem. Dlaczego? Bo trafiłam tu na pięknie dopracowany i przemyślany proces, tu wszystko jest ułożone krok po kroku. Karolina rozbiera na części pierwsze każdy element niezbędny w biznesie online. W książce dzieli się też swoimi historiami, co ciekawe Karolina była w bardzo podobnym punkcie, w którym ja aktualnie się znajduję i z którego wychodzę, dzięki jej pomocy. Książka dała mi ogromnego kopa i co ważne, pomogła mi zbudować długofalową wizję moich działań, to nie był pojedynczy zryw, to droga, która wiedzie mnie do sukcesu. Dziękuję za tę książkę. Wracam do niej często 🙂

Aleksandra Rutkowska

BajOla

Sam konkret! Polecam bardzo!
Marta Kubacka

Englishlikeapro.pl

My kobiety często czekamy z naszymi marzeniami na lepszy moment, na przyzwolenie, na wsparcie męża lub rodziny. Tymczasem nie potrzebujemy żadnej zgody ani pozwolenia na ich realizację. Potrzebujemy pasji, wizji i kogoś, kto będzie nam nieustannie kibicował i przypominał, że wszystko jest w naszych rękach. Nie jest to idol, którego chcemy naśladować czy autorytet, którego podziwiamy, ale MENTOR, który prowadzi nas do celu po naszej własnej ścieżce i wydobywa nasz potencjał Taką osobą jest Karolina Kizińska ❤ Dziękuję Karolina za to, że wierzysz w nas bardziej niż my same i za to, że tak mocno dmuchasz w nasze skrzydła. Jak to dobrze ze znalazłam Ciebie w onlajnie ???
Weronika Rydz

Dekoratorka Wnętrz

Od jakiegoś czasu obserwuję Karolinę Kizińską i dochodzę do wniosku, że jeśli jeszcze nie wierzysz w siebie to ona uwierzy w Ciebie pierwsza 🙂 Byłam na spotkaniu premierowym książki Superkobiety Onlajnu i zakupiłam ją i przeczytałam z radością. Jest tam wiedza potrzebna dla tych kobiet, które chcą zacząć swój biznes lub które zaczeły i zastanawiają się “co dalej”? Misją Karoliny jest pomóc kobietom uwierzyć w swój potencjał w swoje supermoce, pomóc sprzedać “własne zapomniane marzenia”. Jeśli pomyślałaś kiedyś o tym by zarabiać online na swojej wiedzy, to serdecznie polecam lekturę tej książki!
Anna Maciaszczyk

Instruktorka jogi

Przerób kurs i ciesz się ogarniętym technicznie biznesem online!