kurs online

SUPER-PROste

Przerażają Cię kwestie techniczne w biznesie online? Rozumiem, ale… całkowicie niepotrzebnie! Dasz radę ogarnąć je w 4 tygodnie tak, jak ja to zrobiłam. Daję Ci słowo. Wchodzisz w to?

Chcesz działać i zarabiać online na swoich produktach i usługach, ale nie wiesz, jak się za to zabrać od strony technicznej?

Boisz się technikaliów, bo masz wrażenie, że coś zepsujesz?

Uważasz, że to wszystko jest dla Ciebie za trudne, ale nie masz pieniędzy, żeby oddelegować to innej osobie?

Marzysz o biznesie online, ale kwestie techniczne Cię blokują?

A może próbowałaś już tworzyć niektóre elementy, ale nie działają jak należy?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie. Czas odczarować techniczny aspekt biznesu online, który spędza Ci sen z powiek. Zaufaj mi – Ty też możesz to ogarnąć i z powodzeniem zarabiać w sieci.

To naprawdę SUPER-PROSTE! ?

Jak opanować kwestie techniczne w biznesie online w 4 tygodnie i zarabiać NA SWOJEJ WIEDZY?

Mam dla Ciebie instrukcję krok po kroku, dzięki której zbudujesz listę klientów i zaczniesz z sukcesem sprzedawać swoje produkty i usługi w internecie.

Nauczysz się budować listę mailingową, tworzyć automatyczne odpowiedzi i newsletter. Wykorzystaj potencjał narzędzia, które sprzedaje, gdy Ty odpoczywasz!

Poznasz narzędzie do tworzenia pięknych e-booków, by móc zaproponować prezent za zapis na Twój newsletter.

Nauczysz się budować swoją pierwszą stronę lądowania do zapisu na Twój newsletter ORAZ stronę sprzedażową Twojego produktu lub usługi. Taką jak ta, na której jesteś teraz!

Poznasz narzędzia potrzebne do sprzedaży w internecie - programy do pobierania płatności i sposoby na udostępnienie płatnych materiałów płacącym klientom (bo przecież lista potencjalnych klientów i newsletter to pierwszy krok do sprzedaży).

Jeśli wdrożysz zaledwie te cztery punkty, to najważniejsze aspekty techniczne Twojego biznesu online będą za Tobą! To całkowita podstawa, abyś mogła realizować cele, które są w Twojej strategii oraz automatyzować swoje działania.

 

A przecież… chyba tego właśnie chcesz – uwolnienia swojego czasu i zarabiania, gdy nie pracujesz. Właśnie dlatego stworzyłam ten kurs – bo też tego chciałam.

Kim jestem, że chcę Ci pomóc ogarnąć kwestie techniczne i na dodatek zarabiać na swoim biznesie online?

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Nie od zawsze jestem ekspertką biznesów online. Nie od zawsze mam narzędzia internetowe i social media w małym palcu. Tak jak Ty teraz, ja również musiałam się tego nauczyć.

Jako muzyk i właścicielka biznesów stacjonarnych musiałam w pandemii – kiedy moje placówki edukacyjne zostały zamknięte – znaleźć sposób na zarabianie online na swojej wiedzy. Stworzyłam kurs online, tylko… jak to pokazać klientowi? Jak to sprzedać? Jak mu wysłać? Jak wziąć za to pieniądze? Jak zachęcić do zapisu na newsletter? Jak wysłać automatyczne podziękowanie za zakup z dostępem do prezentu?

Najpierw zrobiło mi się czarno pod oczami, a potem zaczęłam się tego uczyć. I wierz mi – wiele kursów mówi o tym mało przystępnym językiem. Spędziłam sporo godzin na przyswojeniu tej wiedzy i terminologii, ale nauczyłam się, wdrożyłam i teraz cieszę się fantastyczną sprzedażą moich kursów online.

Jednak przebrnięcie przez tyle szkoleń pokazało mi, że nie każdy ma tak dużo czasu na przerobienie materiału i zrozumienie często skomplikowanych sformułowań. Czas to pieniądz – a czas przedsiębiorcy jest niezwykle cenny.

Gdy zobaczyłam, jak mój biznes hula po wprowadzeniu zaledwie kilku zmian, postanowiłam podzielić się wiedzą z innymi przedsiębiorczyniami. Ale tym razem po mojemu – łatwym i przystępnym językiem. Takim, jakim sama chciałabym, aby ktoś mi to wszystko wytłumaczył.

Dziś pokazuję innym Superkobietom, jak okiełznać technikalia i zrobić większość rzeczy w kilka minut.

Czuję radość, gdy mogę podać Ci rękę, byś dużo szybciej niż ja opanowała te elementy i miała swój efekt wow w biznesie online!

Jesteś gotowa okiełznać kwestie techniczne i zacząć zarabiać świetne pieniądze w swoim biznesie online?

Czas rozwiać wątpliwości, jak się to wszystko robi – otrzymaj klarowne instrukcje i zadania do wykonania w każdym tygodniu. Po 4 tygodniach będziesz miała ogarnięte kwestie techniczne w Twoim biznesie online!

CO CZEKA NA CIEBIE W KURSIE?

Moduł I

Newsletter to narzędzie, które pozwoli Ci monetyzować swoje działania, gdy Ty będziesz oddawała się relaksowi. W tym module założysz program do mailingu, ustawisz newsletter i autoresponder.

1.1. Zakładanie konta

1.2 Tworzenie listy mailingowej

1.3 Tworzenie autorespondera

1.4 Tworzenie newslettera

1.5 Bonus – zapis sesji q&a

Moduł II

Jedną z dróg do budowania listy mailingowej jest stworzenie lead magnetu, czyli prezentu dla klienta za zapis na newsletter. W tym module dowiesz się o pomysłach na lead magnety oraz sama stworzysz swojego własnego e-booka w programie graficznym Canva.

2.1 Wstęp

2.2 Canva – tworzenie e-booka w programie graficznym

2.3 Tworzenie mockup’u (wizualizacja e-booka)

2.4 Generowanie linku do prezentu

2.5 Bonus – zapis sesji q&a

Moduł III

Jeśli chcesz budować listę mailingową, to Twój klient musi znaleźć miejsce, gdzie się na nią zapisze – a jednym z takich miejsc jest landing page. W tym module stworzysz własną stronę lądowania do zapisu na newsletter i to w zaledwie kilka minut!

3.1 Elementy strony zapisu

3.2 Zaprojektuj stronę lądowania

3.3 Integracja strony lądowania z mailingiem

3.4 Test

3.5 Zgoda marketingowa i polityka prywatności

3.6 Bonus – Sesja Q&A

Moduł IV

Wprowadzasz swój produkt lub usługę? Jeśli tak, to stwórz dla nich stronę sprzedażową, która rozwieje wątpliwości Twojego potencjalnego klienta. W tym module dowiesz się o elementach strony sprzedażowej, podepniesz automatyczną płatność (przycisk “Kupuję to!”) i dostarczysz opłacone materiały klientowi.

4.1 Elementy strony sprzedażowej

4.2 Jak wygenerować link do płatności

4.3 Jak stworzyć stronę sprzedażową + integracja z PayPal

4.4 Udostępnianie materiałów na stronie lądowania

4.5 Ładowanie video na YouTube i umieszczanie na stronie lądowania

4.6 Udostępnianie materiałów na grupie na Facebooku

4.7 Bonus – Sesja Q&A

W kilku lub maksymalnie kilkunastominutowych video pokażę Ci krok po kroku, jak ogarnąć najważniejsze technikalia. Koniec z chaosem i frustracją, bo nie wiesz, jak coś technicznie zrobić – przeprowadzę Cię przez ten proces zupełnie bezboleśnie.

Czas byś i Ty miała sprawnie działające strony lądowania, zapis na newsletter oraz możliwość sprzedawania online swoich produktów i usług. I to wszystko bez pomocy informatyków!

A na koniec sama przyznasz, że… to wszystko jest naprawdę SUPER-PROSTE! 🙂

CO O KURSIE MÓWIĄ UCZESTNICZKI?

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Mimo, że już kilka miesięcy mam swoją firmę i myślałam, że sporo wiem – to mój marketing póki co ograniczał się do reklamy na Facebooku i w Google. Myślałam o stworzeniu bezpłatnego ebooka oraz zbieraniu chętnych do newslettera, jednak odkładałam to, bo myślałam że jest to trudniejsze. A tu proszę! Karolina pokazała jak zrobić to wszystko w łatwy sposób. Nie spodziewałam się, że mailing, ebook, landing page i stronę sprzedażową można stworzyć na jednej platformie! Zawsze myślałam, że każde z tych, to oddzielny byt i będę musiała nadzorować to wszystko sama i pilnować tego na każdej platformie oddzielnie, co skończyło by się tym, że w ogóle bym tam nie zaglądała. Wiedzę przekazaną w kursie wykorzystam też w moim drugim biznesie, przy sprzedaży produktów – właśnie szukałam opcji, jak stworzyć w łatwy sposób landing page dla produktu i jak to zrobić, aby był tam przycisk “KUP TERAZ” i klient mógł kupić bezpośrednio z landinga. Teraz już wszystko wiem. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!

Marta Snarska

Każdej kobiecie śmiało polecam ten kurs, ponieważ dał mi kopa do działania, dzięki kursowi dałam radę tworzyć stronę lądowania, stronę z podziękowaniem, mogłam dowiedzieć się jak utworzyć e-booka czy post na Instagrama, w którym opowiem o tym e-booku. Świetna, praktyczna wiedza, przekazana w prosty, jasny sposób, możliwa do wdrożenia dla każdego!
Julia Remini

Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%. Dzięki niemu uporządkowałam mój biznes online. Genialna forma kursu, czyli krótkie moduły pokazujące krok po kroku co trzeba zrobić i to w sposób bardzo prosty, że każda osoba sobie z tym poradzi. Nawet osoba, która nie ma czasu jest w stanie wygospodarować te kilka minut aby wykonać zadania. Z całego serca POLECAM ten kurs!!!
Emilia Zowal

Jeśli nigdy nie miałaś styczności z tworzeniem: lead magnetu, strony lądowania, listy mailingowe to ten kurs jest po prostu dla Ciebie. Opisuje wszystko od A do Z, bardzo zrozumiale. Podsumowując to kopalnia wiedzy!
Anna Pluskota

Ten kurs jest wow ? nie ma co długo się zastanawiać. Jesteś zupełnym laikiem? Karolina tłumaczy trudne sprawy w prosty sposób. Masz doświadczenie? Nareszcie klika w głowie i czerpiesz dodatkowa wiedzę. ? Byłam na wielu szkoleniach, ale często odkładałam je po jednej/dwóch lekcjach. Za dużo wymagano na raz, albo tłumaczenie było bardzo skomplikowane i zniechęcało do dalszego oglądania kursu. Ten kurs jest tłumaczony w prosty sposób, a kolejne kroki wymagają poświęcenia ok 15-30 minut, więc można spokojnie, dziennie znalezc czas aby go realizować. A co więcej – kurs to sama praktyka – po jego zakończeniu masz wszystko co potrzebne, by wystartować z działaniami online ?? polecam z całego serducha ??
Agnieszka Dikta

Kurs Super-Proste jest na prawdę super prosty! Konkretna wiedza, dającą konkretne umiejętności. I to co wydawało się czarną magią, wcale takie nie jest. Kurs jest dla każdego, który chce zacząć zarabiać online, a nie ma zielonego pojęcia od czego zacząć. Polecam kurs. Karolina stworzyła kurs, po którym realnie nabywasz umiejętności, które mogą przynieść Ci dochód.
Klaudia Surmak

Newsletter, leadmagnet, online kurs to Twoj cel ale rozkladasz rece bo technikalia cie przerastają, nie wiesz od czego zacząć, i jak zacząć? No to zapraszam na kurs Super Proste – jak sama nazwa wskazuje Karolina w mega szybkoprzysfajalny ale nie czasochłonny sposob wyjaśnia krok po kroku wszystko, czego potrzebujesz! Dziękuje za motywację, czas działać!
Natalia Hilcher

Serdecznie polecam kurs Super-Proste! jeśli masz techniczne wyzwania i opory, że nie potrafisz sobie z nimi poradzić, po tym kursie już ich nie będzie. Kurs, który w bardzo łatwy i przyjemny sposób pokazuje jak poradzić sobie z ograniczeniami technicznymi. Dzięki Temu kursowi dowiedziałam się w jaki sposób mogę zacząć działać online i zarabiać pieniądze!
Ewelina Bronk

Przed kursem nie wiedziałam kompletnie nic o kwestiach technicznych związanych z biznesem online. Zagadnienia takie jak newsletter, strona lądowania, lead magnet, czy autoresponder znałam jedynie jako klient i subskrybent, w niektórych przypadkach nawet nie znałam ich nazw. Raczej byłabym skłonna oddać tworzenie tych elementów specjalistom lub w ogóle się za to nie zabierać. Kurs uświadomił mi jak to wszystko jest dziecinnie proste. Zyskałam pewność i odwagę do zajmowania się technicznymi kwestiami, nawet tymi, o których nie było mowy w kursie, a mogłyby się pojawić w trakcie prowadzenia biznesu. Polecam ten kurs bez wahania, ponieważ był konkretny, przystępny, łatwy do przyswojenia i inspirujący.
Agnieszka Malarz

Kurs jest świetny. Pokazuję krok po kroku jak przejść cały proces sprzedażowy od tworzenia listy mailingowej, stron lądowania i stron sprzedażowych. Dzięki Karolinie i jej rekomendacji programu getresponse w końcu ruszyłam z newsletterem. Wszystkie inne narzędzia wywoływały we mnie panikę, że sobie nie poradzę z technicznymi zawiłościami. Karolina w sposób łatwy i przystępny pokazuje każdy krok. Masz wrażenie, że siedzi obok ciebie i pokazuje ci palcem co masz robić.
Paulina Chmiel

Kochana ten kurs da Ci gotowe rozwiązania przygotowujące Twój produkt do sprzedaży. Założysz listę mailingową, stronę lądowania, nauczysz się jak udostępniać prezenty oraz swoje produkty. Możesz cały swój biznes internetowy zrobić na początku sama i zapewniam Cię, że przy odpowiedniej reklamie będzie on działał. Karolina w prosty sposób pokaże Ci jak krok po kroku pokonać drogę od tworzenia listy mailingowej do sprzedaży Twojego produktu. Kurs jest rewelacyjny, zapewniam, że będziesz zachwycona tak jak ja 🙂
Sara Sobala

Wiedza przekazana bardzo prosto i szybko ale zawiera to co jest potrzebne bez lania wody, konkretnie, naprawdę Karolina ma dar tłumaczenia i nawet jak ktoś jest nietechniczny to jest to tak wytłumaczone, że staje się naprawdę proste tylko trzeb zacząć działać i to tak naprawdę tu i teraz z tym co masz właściwie z marszu, przerabiam różne kursy ale jeszcze na taki nie trafiłam po którym w mniej więcej 2 godziny jestem gotowa do działania i rozkręcenia na dobre mojego biznesu. Po prostu robisz tak i tak, proste? Proste!
Sylwia Szlęzak

Kurs Super-Proste to idealny wybór dla każdej kobiety, która chce ogarnąć swój biznes online i postawić go na nogi. Dzięki niemu poczułam się pewniej. Wiem jak stworzyć newsletter, ebook, stronę lądowania, link do płatności, o co zadbać na stronie sprzedażowej. Absolutnie polecam!
Katarzyna Kłosowska

Kurs jest najlepszym kompendium wiedzy dla początkujących. Karolina mówi w sposób jasny, rzeczowo i konkretnie pokazuje na przykładach, jak wykonać poszczególne kroki. Motywuje – pokazuje, jak można rozwiązać techniczne strony, jak je zorganizować na początku, żeby ruszyć z biznesem. Ale działanie musisz podjąć sama. Dobry biznes sam się nie stworzy. W kursie dostałyśmy narzędzia. Reszta należy do nas. Wcześniej byłam osobą, która zapisywała się na wiele różnych kursów, ale w żadnym nie znalazłam tego, co u Karoliny. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że taką dawkę wiedzy daje tak prosto! Polecam z całego serca!!!
Aleksandra Aszkielowicz

Kurs jest świetny. Karolina tłumaczy tak, że rzeczy nie do przeskoczenia wydają się łatwe do ugryzienia. Na początku, w zapowiedzi co będziemy robić i czego się uczyć, owszem, wymienia programy i elementy sprzedaży online, ale brzmią one zagranicznie, obco i bardzo skomplikowanie. Oswajamy się z nimi przechodząc przez kolejne etapy kursu. Na końcu człowiek zastanawia się dlaczego jeszcze nie wystartował ze swoim biznesem, skoro to jest takie proste? Ja polecam. To jest prowadząca, która nie leje wody, nie utaja rzeczy, żebyśmy się czasem za dużo nie dowiedziały. Moduły są klarowne, dobrze opisane, człowiek się nie pogubi i jeśli się czegoś zapomni, to łatwo można odnaleźć filmik z odpowiedzią na nasze pytanie.
Anna

Absolutnie polecam! Dla mnie najważniejsze było: prostota, wytłumaczenia co należy zrobić, maksymalnie krótki czas i konkret. Bez zbędnego zbędnego gadania. Wychodzę z kursu z zakończonym tematem: założona lista mailingowa, przygotowany projekt landing page, napisany workbook, przygotowany projekt autorespondera, przygotowany projekt newslettera. Mega wartość!
Magdalena Serocka

Ten kurs jest super prosty? Karolina dokładnie wszystko tłumaczy, krok po kroku i dosłownie nie można się pogubić. Idziesz z jednego drobnego elementu do drugiego. Zaczynasz od początku, lead magnet, landing page, newsletter i płatności. Dosłownie wszystko czego potrzebujesz jest właśnie w tym kursie. Polecam ci bardzo, rozwieje wszystkie twoje wątpliwości i zobaczysz, że technikalia w biznesie online są naprawdę super proste. Nie ma się czego bać, tylko trzeba działać.
Maria Szafrańska

Ten kurs jest cudowny. Wszystko staje się takie jasne i proste. Jeżeli nie wierzysz, że biznes online jest dla Ciebie to zobacz ten kurs. Każda kobieta zasługuje na szczęście, niezależność a wiedza tu zawarta daje potęgę, daje powera do działania. Każda kobieta powinna to wiedzieć, bo ta wiedza da Ci biznes i instrukcje jak zacząć i pokaże, że to wszystko naprawdę jest łatwe.
Katarzyna Insiak

Jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie super-proste. Karolina wyjaśnia wszystkie techniczne zagadnienia w sposób tak przejrzysty, że nie da się tego nie zrozumieć. Po każdym module należało wykonać zadania. Osobiście dzieki wiedzy zdobytej na kursie, założyłam fanpage, nauczyłam się w jaki sposób przygotować grafikę w canvie – grafikę na ebook czy też newsletter. Zobaczyłam jak w prosty sposób posłużyć się ebookiem jako Leadmagnetem i jak go udostępnić moim odbiorcom. Następnie jak przygotować stronę lądowania i stronę do transakcji płatniczych bo w kursie chodzi o to aby biznes zarabiał 😉 Karolina w świetny sposób pokazała jak zamieścić informacje o ochronie danych osobowych. Zrobiłam dużo notatek i będę na pewno wrcala do tych informacji aby jeszcze bardziej usprawnić swoje działania online. Polecam!
Magdalena Woldańska

Prościej się nie da! Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł rozpoczęcia biznesu online. Tylko cała ta techniczna otoczka trochę mnie przerażała. Już po pierwszym tygodniu kursu nie mogłam uwierzyć, że to może być takie proste! Cały materiał został podzielony na krótkie filmy, z których każdy poświęcony jest jednemu zagadnieniu. Dzięki temu mogłam skupić się dokładnie na jednej rzeczy, bez stresu, że coś przegapiłam. A wszystko wytłumaczone w taki sposób, jakbym była prowadzona za rękę. Krok po kroczku, od zainstalowania programu po udostępnienie materiałów na stronie. Super proste!
Maria Makotimi

Na początku kursu byłam kompletnie zielona, a teraz mam ustawione narzędzia do pracy. Mam swoją stronę lądowania. Dowiedziałam się jak stworzyć newsletter, lead magnet w postaci ebooka, jak wygenerować link do płatności, a także jak na stronie sprzedażowej kierować komunikat do klienta, żeby moja oferta była atrakcyjna. Bardzo skorzystałam z tego kursu. Informacje były podane w sposób bardzo jasny i szczegółowy. Widać, że Karolina wkłada całe swoje serce w tworzenie takiego kursu.
Magdalena Kunce

Kurs rozwiązuje problem pt “Chcę to zrobić i pewnie to jest całkiem proste, skoro tylu ludzi to robi, ale kompletnie nie wiem, jak zacząć i jak to wszystko działa, nigdy tego nie robiłam i nie jestem w tym mocna. Nie wiem jak zacząć, kogo zapytać”. Ja miałam dokładnie taki problem i dostałam wszystko na tacy, nawet odpowiedzi na pytania, których nie pomyślałam, żeby zadać. Jak masz przygotowany już swój content, to kwestie techniczne ogarniesz w jeden wieczór.
Dorota Skurska

Radość jaką miałam po tym jak samodzielnie udało mi się utworzyć autoresponder, czy newsletter jest ogromna. Pozwoliło mi to zaoszczędzić pieniądze bo potrafię zrobić to sama. Tak więc bez wahania mogę polecić ten kurs każdej osobie, nawet jeśli ta techniczna strona jest naszą bolączką,tak jak w moim przypadku.
Alicja Kęsik

Kurs pokazał mi, że techniczne aspekty prowadzenia biznesu online są w zasięgu ręki. Na sam początek wcale nie są potrzebne inwestycje w specjalistyczny sprzęt i stronę www, a jedynie dawka wiedzy, którą mogę przekazać i na którą jest zapotrzebowanie i wiem jak to zrobić. Kurs Karoliny zainspirował mnie do działania i dał wiarę we własne siły! Polecam!
Katarzyna Pichór

Przed kursem, miałam mgliste przekonanie na temat tego jak po kolei mam sobie sama zorganizować Landing Page, newsletter, stronę sprzedażową , czy płatności i najważniejsze jak to połączyć w jedną funkcjonującą całość. Dzięki kursowi mgła się rozwiała, a Karolina przeprowadziła mnie za rękę przez cały proces, pokazała i zmobilizowała do działania. A finalnie mam zrobione, to co było pokazane w kursie. Jednym słowem POLECAM
Iga Krzymowska

Zdecydowanie polecam Kurs Super-Proste. Najlepszy kurs z jakiego do tej pory skorzystałam. Do tej pory byłam zupełnie nietechniczna jeśli chodzi o mailingi, e-booki, strony lądowania itd. Pani Karolina przedstawia to wszystko w mega prosty sposób, który na pewno każdy ogarnie (nawet ja ;)) Na pewno skorzystam z rad dotyczących tworzenia e-booków. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym tylko nie wiedziałam jak to wszystko ze sobą połączyć.
Ania z Historia Sznurka i Mchu

Jeśli ja ogarnęłam kwestie techniczne biznesu online, to jestem pewna, że Ty też możesz.

Przerób kurs, wprowadź zmiany i ciesz się biznesem online, który zarabia, gdy Ty odpoczywasz!