Autorka:             

Karolina Kizińska          

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański. 

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja przeszłam. Pokazuję jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Wiedza w pigułce

         Masterclass „Reklama na Facebooku” to wiedza w pigułce, do tego podana łopatologicznie krok po kroku. Uczenie się informatycznych umiejętności nie przychodzi mi łatwo, tymczasem oglądając Masterclass ustawiałam reklamy swojego pierwszego kursu zgodnie ze wskazówkami Karoliny i dałam radę 🙂 Dobrze stargetowałam reklamy i dotarłam do zainteresowanych, którzy kupili mój kurs!

 Następne reklamy też będę ustawiać korzystając z tego Masterclass!

Zuzanna Bator

Organistka koncertująca

Kliknij poniżej i otrzymaj dostęp do MasterClass, dzięki któremu zaplanujesz kampanię reklamową i dotrzesz do właściwych klientów!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail mam Ci wysłać dostęp do kursu?

50% Complete ...

Pobierając dostęp do kursu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close