Autorka:             

Karolina Kizińska          

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański. 

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja przeszłam. Pokazuję jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Narzędzie, które poprowadzi Cię krok po kroku!

        Witaj Kochana! Myślę, że nie ma tu osób z przypadku. Wszystkie jesteśmy tu po to, żeby swoje unikalne umiejętności i super moce "przerobić" na narzędzia do zarabiania. Jeśli jesteś na początku tej drogi tak jak ja to może Ci się wydawać, że to wszystko jest trudne i pogmatwane. Nie wiadomo od czego zacząć, co zrobić później [...]

Tu znowu z pomocą przychodzi nasza nieoceniona Karolina! Chciałabym Ci z całego serca polecić stworzony przez nią MasterClass "Potencjał biznesu internetowego - poznaj różne modele i szybki sposób na stworzenie kursu online". Jest to narzędzie, które poprowadzi Cię krok po kroku do tego był Twój produkt był pomocny i praktyczny dla Twojego klienta a co za tym idzie dobrze się sprzedawał! Pomoże wybrać sposób w jaki chcesz stworzyć Twój produkt oraz usystematyzować posiadaną wiedzę. 

 Dlatego jeśli czujesz się zagubiona i nie do końca wiesz co i jak - nie wahaj się i skorzystać z pomocy Karoliny!  Niech Twoja wiedza i wkład pracy przynoszą Ci radość i pieniądze. Podejmij rękawicę i zacznij działać już dziś!

Monika Zuzak

Bezpieczna Przystań - Samoobrona dla Kobiet

Kliknij poniżej i otrzymaj dostęp do MasterClass, dzięki któremu stworzysz pierwszy kurs online!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail mam Ci wysłać dostęp do kursu?

50% Complete ...

Pobierając dostęp do kursu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close