Superbootcamp! 
 "Jak zacząć zarabiać online na tym co już wiesz w 8 tygodni nawet jeśli nie masz pomysłu na swój kurs" 


Dłuższe unikanie decyzji o zmianie może mieć dla Ciebie i twojego biznesu negatywne konsekwencje! Daj sobie szansę!

Świat zmienił się o 180 stopni. Niemal wszyscy są online. I chcą się online uczyć. Nie ma dla Ciebie lepszego momentu na rozpoczęcie biznesu w sieci! Czas zakasać rękawy i wydobyć swoją supermoc! 

Być może teraz:

A co dzieje się, gdy znięchęcona w końcu się poddajesz? 

Albo gdy płyniesz z prądem i pozwalasz by twoją przyszłością kierował przypadek

Wtedy mimo dobrych chęci nie dajesz sobie i swojemu biznesowi szansy. Marnujesz swój potencjał  i - jeśli już prowadzisz firmę - ryzykujesz zamknięcie działalności.

Jak wyglądałoby jednak Twoje życie gdybyś podjęła decyzję o zmianie i przeniesieniu działalności do internetu? Gdybyś nauczyła się wyznaczać sobie jasne cele, tworzyć produkty i skutecznie je sprzedawać online? W zgodzie ze sobą, swoją supermocą i wartościami?

Wyobraź sobie, że znika chaos, wiesz co i jak należy robić, by posuwać swoją działalność naprzód z jasno wyznaczonym celem, odpowiednim nastawieniem, narzędziami i wskazówkami.

Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś mogła spać spokojnie wiedząc, że twój biznes zarabia na ciebie nawet kiedy śpisz? 

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe...

... ale prowadziłam różne biznesy i na podstawie mojego doświadczenia mogę pomóc ci wejść do świata online! Tak byś wydobyła sowją supermoc i stworzyła produkt, który kochasz i który pokochają inni!

... i nie ma tu żadnej magii - potrzebne jest jedynie działanie zgodnie z wyznaczonym celem, zaufanie procesowi i wykorzystanie odpowiednich narzędzi - i Ty również możesz to zrobić!

Superbootcamp oparty jest na mojej autorskiej metodzie S.U.K.C.E.S.

Superbootcamp to 8 tygodniowy program, podczas którego otrzymujesz dostęp do ponad 20 video w ramach 5 modułów oraz do dodatkowych zajęć MasterCLASS.

Uczestniczysz też w 8 spotkaniach na żywo (webinary 1 x tydzień)

Edycja wiosenna rusza 12 kwietnia! Tylko 25 miejsc! 

O twórczyni Superbootcampu:

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański. 

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja przeszłam. Pokazuję jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Tego chcę dla Ciebie!

Superbootcamp będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

W takiej sytuacji Superbootcamp będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ jest kompleksowy, oparty na szerokiej wiedzy z zakresu samorozwoju, coachingu, tworzenia strategii biznesu online oraz na doświadczeniu. Otrzymujesz zarówno solidną dawkę teorii, jak i praktyki tak, byś mogła zacząć! 

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz rozwój nie tylko swojemu biznesowi ale też sobie nie popełniając szeregu błędów i nie wydając niepotrzebnie pieniędzy na rozwiązania, które nie działają - Superbootcamp Ci w tym pomoże! Pokażę Ci krok po kroku, jak najszybciej i najmądrzej rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą online. Ja już tą drogę przeszłam a teraz mogę pomóc przejść ją Tobie!

Superbootcamp NIE JEST jednak skierowany do Ciebie, jeżeli:

Niczego nie osiągniesz bez działania. Więc jeśli wydaje ci się, że ja zrobię to za ciebie, albo coś zrobi się samo - to nie kupuj tego kursu. Bo bez twojego zaangażowania w cały proces nie osiągniesz rezultatów, które obiecuję!

Jeśli ktokolwiek obiecuje cie takie rzeczy - uciekaj gdzie pieprz rośnie! Nie ma magicznych sposobów i nie ma rozwiązań, które przyniosą ci miliony od razu. 

Opinie uczestniczek:

Kaja Kochańska, www.slademserca.pl

Anna Barłóg-Mitmańska, fotografka

Paulina Lipa

Oto, czego dowiesz się w trakcie Superbootcampu:

Moduł I: Mistrzowskie Nastawienie (Wartość: 1500zł)

W trakcie webinarów z modułu 1 porozmawiamy o tym, dlaczego odpowiednie nastawienie jest kluczem do powodzenia w biznesie i jak pracować nad udoskonaleniem swojego stanu umysłu. Prawdziwa petarda, która uodporni cię na porażkę i da motywację do działania!

Poznasz m.in:

Moduł II: Odkrycie i Ekstrakcja (Wartość: 1000zł)

Podczas webinarów modułu 2 rozłożymy na czynniki pierwsze twoją supermoc. Dzięki ćwiczeniom wydobędziemy na powierzchnię twoją wiedzę, odkryjemy w czym czujesz się mocna i czym możesz podzielić się ze światem. Porozmawiamy też o idealnym kliencie i odpowiednich narzędziach. Dowiesz się o sobie rzeczy, które nawet nie przyszłyby ci do głowy!

Zawartość:

Moduł III: Marketingowe mistrzostwo (Wartość: 1500zł)

W trakcie webinarów modułu 3 weźmiemy na celownik marketing, tak byś stała się mistrzynią sprzedaży! Po tych lekcjach lejki sprzedażowe nie będą miały przed toba tajemnic!

Dowiesz się więc m.in:

Moduł IV: Generowanie właściwych klientów (Wartość: 2000zł)

W webinarach modulełu 4 porozmawiamy o generowaniu właściwych klientów - jak robić to organicznie (bezpłatnie) oraz poprzez płatne reklamy. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł V: Tworzenie kursu online i Przeprowadzanie twojego wydarzenia (Wartość: 2000zł)

W trakcie webinarów modułu 5 porozmawiamy o tworzeniu kursu online oraz przeprowadzeniu twojego wydarzenia wirtualnego lub stacjonarnego (czyli o tym jak perfekcyjna formuła działa w praktyce). 

Dowiesz się więc m.in:

Coaching Call'e - od 4 - 8 (w zależności od pakietu) (Wartość: 1500-3000zł)

Spotykamy się raz w tygodniu przez 8 tygodni na webinarach na żywo. Podczas tych spotkań, zwanych Coching Call'ami, omawiamy wasze projekty i odpowiadam na wasze pytania!

Jeden z najcenniejszych elementów programu!  

MasterClass: Lejki sprzedażowe (Wartość: 1000zł) - pakiet srebrny i złoty

Ten wyjątkowy bonus pozwoli ci poznać rodzaje lejków sprzedażowych dostosowanych do różnych produktów. Zostań ekspertką sprzedawania online!

Dowiesz się więc m.in:

MasterClass: Reklama na Facebooku w praktyce (Wartość: 1500zł) - pakiet złoty

Dzięki temu bonusowi reklama na Faceboou przestanie być dla ciebie tajemnicą czy sekretem przekazywanym tylko nielicznym. Dowiedz się jak krok po kroku zaplanować kampanię reklamową i cieszyć się docieraniem do właściwych klientów.

Dowiesz się więc m.in:

MasterClass: Narzędzia w praktyce (Wartość: 1000zł) - pakiet srebrny i złoty

Ten BONUS to prawdziwe złoto! 

Tu mamy narzędzia w akcji czyli pokażę ci dokładnie jak używać konkretnych programów by być samowystarczalną w działalności online.

Poznasz więc m.in:

BONUS: Audyt stworzonego produktu (Wartość: 1000zł) - pakiet złoty

Nie zastanawiaj się czy twój produkt dobrze wygląda, czy reklama ma chwytliwy tekst, czy video prezentuje się profesjonalnie i angażuje odbiorcę. W ramach tego bonusu dam ci wskazówki co możesz zmienić by twój kurs/webinar/ebook był jeszcze lepszy! Aż dwie godziny indywidualnych konsultacji!

Bonus dla wszystkich pakietów:

Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 1000 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi superkobietami biznesu dzielimy się drogą w dochodzeniu do mistrzostwa w sprzedawaniu swojej wiedzy online. Inspiruj się, pytaj, poczuj moc twojej nowej kursowej rodziny. Dodatkowo korzystać będziesz z cotygodniowych live'ów

Jak możesz dołączyć do Superbootcampu?
Wybierz swój pakiet! 

Najczęściej Zadawane Pytania:

Jak szybko nauczę się sprzedawać swoją wiedzę online?

Daję Ci narzędzia, byś mogła zacząć sprzedawać swoją wiedzę w ciągu 12 tygodni. Czy tak się stanie zależy jednak od twojego zaangażowania w kurs. Im szybciej będziesz przyswajać wiedzę i ją wdrażać, tym szybciej zobaczysz efekty!

Czy Superbootcamp jest dla mnie jeśli dopiero zaczynam?

Tak. Ten program to kompleksowe potraktowanie tematu zarabiania na swojej wiedzy i supermocy online. Krok po kroku przeprowadzam cię przez cały proces. Pozostaje tylko uczestniczyć i działać!

Na jak długo przyznawany jest dostęp do programu?

Twój dostęp jest oficjalnie na 365 dni ale w ramach bonusu na ten moment nieograniczony czasowo 🙂

Mam mało czasu, czy Superbootcamp jest na pewno dla mnie?

Oczywiście. Jeśli masz mało czasu to na pewno nie warto trwonić go na szukanie rozwiązań na własną rękę. Takie szukanie po omacku czy poprzez kilka osobnych kursów będzie kosztowało cię zarówno więcej pieniędzy, jak i czasu.

Kwestie techniczne mnie przerażają - co w tej sytuacji?

Podczas Superbootcampu przybliżam Ci świat online i konkretne narzędzia. Oswajam Cię z różnymi nazwami (landing page, lejek sprzedażowy, leadmagnet, itp.). Pokazuję Ci to, co niezbędne do stworzenia twojego produktu. Jednak przed technologią tutaj nie uciekniesz - działanie online oznacza zaprzyjaźnienie się z podstawowymi kwestiami technicznymi!

Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoje klientki i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na  hello@karolinakizinska.pl lub napiszesz swoje pytanie na naszej prywatnej grupie na Facebooku. W ramach pakietu złotego przysługują Ci również 2 godziny indywidualnych konsultacji ze mną!

Czy kurs mogę kupić na raty?

Tak, wystarczy, że klikniesz na guzik 1 z 3 rat. Przejdziesz do płatności pierwszej raty. 2 rata musi zostać opłacona przed pierwszym Coaching Call'em, a 3 rata - przed czwartym Coaching Call'em. Napisz do mnie maila jeśli potrzebujesz inny system rat. Przy wyborze płatności jednorazowej otrzymujesz dostęp do dodatkowego bonusu.

Zmień swoje życie w 8 tygodni!

Moduł I: Mistrzowskie Nastawienie (Wartość: 1500zł)

Moduł II: Odkrycie i Ekstrakcja (Wartość: 1000zł)

Moduł III: Marketingowe mistrzostwo (Wartość: 1500zł)

Moduł IV: Generowanie właściwych klientów (Wartość: 2000zł)

Moduł V: Tworzenie kursu online i Przeprowadzanie
twojego wydarzenia 
 (Wartość: 2000zł)

4-8 Coaching Call'i: (Wartość: 1500-3000zł) 


MasterClass: Lejki sprzedażowe (Wartość: 1000zł) (pakiet srebrny i złoty)

MasterClass: Narzędzia w praktyce (Wartość 1000zł) (pakiet srebrny i złoty)

MasterClass: Reklama na Facebooku w praktyce (Wartość 1500zł) (pakiet złoty)

BONUS: Audyt stworzonego produktu (Wartość 1000zł) (pakiet złoty)

BONUS: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 1000 zł)

Wartość całego kursu: 16500zł

Ceny Promocyjne pakietów kursu: (Ponad 90% Mniej!)

Ostatni krok do spełnienia marzeń...

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i regulamin

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close