Mastermind 2023 Zanzibar

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES ONLINE

W BAJĘCZNIE PIĘKNYM MIEJSCU!

 

Dołącz do elitarnej 6-osobowej grupy właścicielek firm online, aby przez 8 dni konsultować swoje biznesowe wyznania w zaufanym kręgu, wymieniać się cennymi doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty i ostatecznie – wznieść swój biznes na wyższy level!

*Ten wyjazd jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz firmę online, masz pierwsze efekty i jesteś gotowa na to, by sięgnąć po znacznie więcej.

MOŻESZ:

samodzielnie przerabiać kolejne długie kursy;

dalej prowadzić biznes na tym samym poziomie;

niepostrzeżenie zbliżać się do wypalenia lub powielać nieświadomie negatywne schematy biznesowe;

dołączyć do grupy mastermindu online, ale wciąż pozostać w tym samym otoczeniu;

kupić bilet na konferencję biznesową z setkami uczestników, ryzykując uczuciem przytłoczenia nadmiarem ludzi i bodźców po zakończonych warsztatach;

ALBO…

spakować walizkę swoich dotychczasowych doświadczeń i skonfrontować ją z wiedzą ekspertki biznesów online i innych przedsiębiorczych kobiet, którym tak jak Tobie – zależy na skutecznych rozwiązaniach i które – cenią swój czas! (a przy tym lubią odrobinę luksusu i piękne widoki).

Mastermind biznesowy kieruję do osób, które wiedzą, że ten wyjazd to nie tylko pobyt w przepięknym otoczeniu, ale przede wszystkim konieczność dla prowadzenia udanego, dobrze rozwijajacego się biznesu!

TYLKO SZEŚĆ MIEJSC.

PORADY DOPASOWANE DO CIEBIE I TWOJEGO UNIKALNEGO BIZNESU.

GŁĘBOKIE WEJŚCIE W STRATEGIĘ TWOJEJ FIRMY.

PRZESTRZEŃ NA SPERSONALIZOWANE ROZMOWY.

DOKŁADNE OMÓWIENIE TWOICH WYZWAŃ I POMYSŁÓW.

BEZ POŚPIECHU I NADMIARU.

W BAJECZNYM OTOCZENIU.

W PEŁNYM SKUPIENIU I INTENCJONALNYM DZIAŁANIU.

Nam, właścicielkom firm, łatwo jest wpaść w pułapkę samodzielności i zbyt dużego skoncentrowania się na swojej działalności. Tymczasem biznes to nie jest gra solo. Perspektywa kogoś z zewnątrz daje niezwykle cenne wskazówki i otwiera oczy.

A teraz wyobraź sobie, że w jednym miejscu i w jednym czasie możesz mieć dostęp do 6 różnych perspektyw równie inteligentnych właścicielek firm, które z chęcią udzielą Ci praktycznych wskazówek wynikających z ich doświadczenia.

Zanzibar to uosobienie unikalnej przestrzeni, którą stworzymy dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia uczestniczących w wyjeździe właścicielek firm.

Wykorzystaj te rajskie okoliczności, by przemyśleć sposób prowadzenia swojego biznesu, kolejne kroki oraz usprawnienia, które warto wprowadzić!

BIZNESOWY MASTERMIND 2023 TO:

zaangażowane uczestnictwo – dynamika interakcji sprzyja, by każdy z uczestniczek miała przestrzeń dodać coś wyjątkowego od siebie;

koncentracja na umiejętnościach praktycznych – dążymy do tego, by z wyjazdu wrócić z konkretnymi, namacalnymi efektami;

możliwość szczerych rozmów, których nie przerwie Ci słabe połączenie lub inne pilniejsze w danej chwili obowiązki;

poznanie i wgląd w sposoby, w jakie inne przedsiębiorcze kobiety prowadzą swoje firmy;

aż 8 dni pobytu na Zanzibarze, z czego 5 dni to codzienne moderowane sesje mastermind + dodatkowo 2 intensywne szkolenia ze strategii biznesu online;

sesja fotograficzna biznesowa u jedynej Agnieszki Werecha-Osińskiej (FotodoKwadratu i TiAmoFoto) w palmach (otrzymasz aż 10 ujęć, które wspaniale pokażą Ciebie jako kobietę sukcesu!);

nowe oblicze Twojego biznesu i strategia na kolejne tygodnie i miesiące;

prawdziwa katapulta dla Twojej kreatywności w biznesie online, której sprzyjać będą bajeczne okoliczności Zanzibaru!

Zanzibar | 3-10 LIPCA 2023 | 6 PRZEDSIĘBIORYCH KOBIET

To inwestycja w Twój biznes i siebie – taka, która na pewno Ci się zwróci wielokrotnie!

Pozwól sobie na WIĘCEJ w swoim biznesie i dołącz do odnoszących sukcesy właścielek firm podczas 8-dniowego kompleksowego programu rozwoju Twojego biznesu na Zanzibarze.

 

Spędzisz ponad tydzień w otoczeniu innych naprawdę przedsiębiorczych i doświadczonych kobiet, z którymi łączy Cię co najmniej jeden cel – rozwój!

Niby rajskie wakacje, ale zamiast z tradycyjnymi pamiątkami w walizacje wracasz z całym planem dalszej ekspansji i pomysłami na skalowanie wielkiego biznesu!

APLIKUJ

Leć z nami na Zanzibar, zainspiruj siebie i innych.
Wróć z cennymi kontaktami do wspierających Cię ludzi i planem działania, który wniesie Twój biznes na kolejny poziom.