Dziękuję Ci za udział w webinarze!
SUPERBOOTCAMP

Jak zacząć zarabiać online na tym co już wiesz w 8 tygodni, nawet jeśli nie masz pomysłu na swój kurs?

Zapewnij rozwój sobie i swojemu biznesowi! Już teraz dołącz do Superbootcampu!

... to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Istnieje sposób, dzięki któremu zaczniesz zarabiać na swojej wiedzy online w 8 tygodni nawet jeśli nie masz żandego doświadczenia.

A to oznacza, że nie musisz dłużej mieć wyrzutów sumienia, że coś cię omija. Wystarczy zakasać rękawy i wskoczyć na pokład Superbootcampu. Przeprowadzę Cię przez całą drogę od pomysłu w Twojej głowie po realny produkt, który możesz sprzedawać online! 

Dłuższe unikanie decyzji o zmianie może mieć dla Ciebie i twojego biznesu negatywne konsekwencje! Daj sobie szansę!

Świat się zmienił o 180 stopni.

Niemal wszyscy są online. I chcą się online uczyć. Nie ma dla Ciebie lepszego momentu na rozpoczęcie biznesu w sieci! Czas zakasać rękawy i wydobyć swoją supermoc! 

Czujesz frustrację i zmęczenie?


Masz poczucie, że działasz niezgodnie z własnymi wartościami, wiedzą, czy pasją?


Zmęczenie nie pozwala Ci w danej sytuacji szansy i jej wykorzystania?


Chwytasz kilka srok za ogon, zaczynasz jakieś działania i nie kończysz?


Uczysz się trochę tu trochę tam, i w tym chaosie nie jesteś w stanie wypracować spójnej i konsekwentnej strategii działania, realizować jej i dzięki temu mieć zyski?


Widzisz same zagrożenia, a Twój poziom motywacji gwałtownie spada?


A co dzieje się, gdy zniechęcona w końcu się poddajesz? 

Albo gdy płyniesz z prądem i pozwalasz, by twoją przyszłością kierował przypadek

Wtedy mimo dobrych chęci nie dajesz sobie i swojemu biznesowi szansy. Marnujesz swój potencjał  i - jeśli już prowadzisz firmę - ryzykujesz zamknięcie działalności.

Jak wyglądałoby jednak Twoje życie gdybyś podjęła decyzję o zmianie i przeniesieniu działalności do internetu? Gdybyś nauczyła się wyznaczać sobie jasne cele, tworzyć produkty i skutecznie je sprzedawać online? W zgodzie ze sobą, swoją supermocą i wartościami?

Wyobraź sobie, że znika chaos, wiesz co i jak należy robić, by posuwać swoją działalność naprzód z jasno wyznaczonym celem, odpowiednim nastawieniem, narzędziami i wskazówkami. Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś mogła spać spokojnie, wiedząc, że twój biznes zarabia na Ciebie nawet kiedy śpisz? 

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe...

... ale prowadziłam różne biznesy i na podstawie mojego doświadczenia mogę pomóc ci wejść do świata online! Tak byś wydobyła swoją supermoc i stworzyła produkt, który kochasz i który pokochają inni!

... i nie ma tu żadnej magii - potrzebne jest jedynie działanie zgodnie z wyznaczonym celem, zaufanie procesowi i wykorzystanie odpowiednich narzędzi - i Ty również możesz to zrobić!

Superbootcamp to program oparty na mojej autorskej metodzie S.U.K.C.E.S.

Superbootcamp to 8 -tygodniowy program. Podczas tego programu otrzymujesz dostęp do ponad 20 video w ramach 5 modułów oraz dodatkowych zajęć MasterClass.

Uczestniczysz też w 6-8 spotkań na żywo.

 Limitowana liczba miejsc!

Kameralny, intensywny program.

KAROLINA KIZIŃSKA

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański. 

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja przeszłam. Pokazuję jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Tego chcę dla Ciebie!

Superbootcamp będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

W takiej sytuacji Superbootcamp będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ jest kompleksowy, oparty na szerokiej wiedzy z zakresu samorozwoju, coachingu, tworzenia strategii biznesu online oraz na doświadczeniu. Otrzymujesz zarówno solidną dawkę teorii, jak i praktyki tak, byś mogła zacząć! 

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz rozwój nie tylko swojemu biznesowi ale też sobie nie popełniając szeregu błędów i nie wydając niepotrzebnie pieniędzy na rozwiązania, które nie działają - Superbootcamp Ci w tym pomoże! Pokażę Ci krok po kroku, jak najszybciej i najmądrzej rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą online. Ja już tę drogę przeszłam, a teraz mogę pomóc przejść ją Tobie!

Superbootcamp NIE JEST jednak skierowany do Ciebie, jeżeli:

Niczego nie osiągniesz bez działania. Więc jeśli wydaje ci się, że ja zrobię to za ciebie, albo coś zrobi się samo - to nie kupuj tego kursu. Bo bez twojego zaangażowania w cały proces nie osiągniesz rezultatów, które obiecuję!

Jeśli ktokolwiek obiecuje Ci takie rzeczy - uciekaj gdzie pieprz rośnie! Nie ma magicznych sposobów i nie ma rozwiązań, które przyniosą ci miliony od razu. 

Opinie uczestniczek:

Wiedza na całe życie

"Bardzo głębokie treści zostały nam przekazane, wiedza na całe życie. Informacje marketingowe, strategiczne - wspaniałe. I Twoje zaangażowanie Karolina czuć było od samego początku na 200%. To jest niesamowite. Niesłabnący entuzjazm i power. Wszystko mistrzowsko podane i przeprowadzone. Szapo ba 🙂 Polecam Twój kurs Karolina każdemu kto chce wypuścić się na nieskończone wody internetowej sprzedaży ale też osobom, które chcą poczuć się pewniej ze sobą w swoim biznesie. I tym, którzy chcą stworzyć nową ofertę marketingową. Tym, którzy chcą się przebranżowić. Zweryfikować swoje dotychczasowe działania biznesowe i je zmodyfikować czy w ogóle, zmienić branżę. Polecam osobom, które nie miały nigdy swojej działalności i tym, którzy mają ją od wielu lat. To po prostu bardzo wzbogacające doświadczenie. Pozwala spojrzeć na siebie i swoją pracę-pasję z nowej perspektywy. Bardzo Ci dziękuję Karolina za Twój wkład i zaanagażowanie"!

Kaja Kochańska

www.slademserca.pl

Niezbędnik przedsiębiorcy

"Jestem uczestniczką pierwszego Superbootcampu Karoliny. Początkowo wzięłam udział w kilkunastodniowym darmowym wyzwaniu organizowanym przez Karolinę, był to dla mnie potężny zastrzyk motywacji do działań i informacji o tym jak się zabrać do tego pod kątem organizacyjnym i technicznym. Jednak Superbootcamp to coś znacznie więcej. Wiedza, którą dzieli się organizatorka pozwoli każdemu laikowi ruszyć z jego działalnością online - prezentowane materiały są bardzo wyczerpujące, warto do nich wracać by w wdrożyć proponowane rozwiązania. Kurs skłonił mnie do tego, by przemyśleć fundamenty sposobu prowadzenia swojej firmy i na nowo zastanowić się gdzie tkwi mój największy potencjał. Narzędzia, które udostępniła Karolina to swojego rodzaju „niezbędnik” każdego przedsiębiorcy, który myśli o tym, by piąć się w górę i rozwijać swój biznes. No i najważniejsze - energia organizatorki jest zaraźliwa - przy Karolinie po prostu nie da się nie wierzyć w to, że i ja osiągnę swoje cele. Serdecznie polecam wzięcie udziału w Superbootcampie"!

Dominika Dudek

muzyk

Siła do działania

"Jestem mamą trójki jeszcze małych dzieci. Najmłodsze ma w tej chwili pół roku. Dzięki Karolinie i jej kursowi znalazłam motywację, żeby tak zorganizować swój dzień, żeby codziennie znalazła się godzina na realizację moich marzeń. Teraz! Nie jak dzieci dorosną, nie jak będę miała więcej czasu, pieniędzy, sił, przespanych nocy. TERAZ! DZIAŁAM! Dodatkowo nabrałam pewności siebie i to daje mi siłę do działania i wdrażania swoich marzeń! Dzięki pewności siebie mam coraz więcej pomysłów, które pragnę realizować!
W tym kursie dostaję odpowiednie narzędzia do zamieniania słów w czyn. Szczerze polecam wejście w pełni w proces, który proponuje Karolina. Polubiłam tę godzinę z kawą i kursem Superbootcamp.
To jest mój czas, moje marzenia i moja satysfakcja"!

Aleksandra Mierzwińska

mama, entuzjastka BLW

Napakowany konkretami

"Oprócz ogromu wiedzy technicznej, w pierwszej kolejności pracowałyśmy nad nastawieniem, tak by zbudować mocny fundament pod biznes - dzięki temu wiem co robić by osiągać sukcesy mimo słabszych dni. W kolejnych częściach przyszła kolej na niszę, klienta idealnego i tworzenie pierwszego produktu.

Kurs jest intensywny, napakowany konkretami. Ze strony Karoliny i kursantek zawsze można liczyć na wsparcie"

Paulina Lipa

rękodzieło

Przeszłam do realizacji

"Superbootcamp to totalna petarda! Nikt nie motywuje tak jak Karolina! 

Udział w Superbootcampie dał mi wszystkie podstawowe narzędzia do zarządzania sobą. Karolinie udało się wyciągnąć mnie z ograniczeń własnego umysłu, zweryfikować przekonania, które od lat mnie hamowały. Obudziła moją kreatywność! Z „biznes nie jest dla mnie” przeszłam do etapu realizacji i wiem, że tego trybu działania, w który wprowadza Karolina nie da się już zapomnieć! 

Na kursie otrzymałam także konkretne narzędzia do realizacji planowanych działań, zarówno budowy samego produktu jak i jego reklamy.  Jeśli więc myślisz o stworzeniu produktu online, lub nawet tylko zastanawiasz się czy ta nisza jest dla Ciebie, nie wahaj się, dołącz do Superbootcampu. Ja gorąco polecam!"

Anna Barłóg-Mitmańska

fotografka

Szybki sposób na biznes online

"Serdecznie polecam Karolinę i jej kurs Superbootcamp!

Karolina jest niezwykle energiczną/porywającą do działania osobą. Zakres materiałów oraz organizacja podczas kursu jest świetna - zarówno dla laików jak i osób, które weszły już w świat biznesu online. 

Narzędzia pracy, jakie Karolina proponuje pomagają w szybki, klarowny i zachęcający sposób rozpocząć podróż na nowej, wirtualnej ścieżce biznesu. Jeszcze raz z całego serca polecam !"

Aleksandra Tasarek

fizjoterapeutka

Najlepsza decyzja ostatnich lat

"To ja - pewna siebie i gotowa do działania. Mam wiedzę, mam wsparcie, mam motywację.

Wiem, że wszystko się uda, bo nie mam ograniczeń własnego umysłu. 

Udział w Superbootcampie to moja najlepsza decyzja ostatnich lat, inwestycja w siebie i w moją przyszłość, to moje wyjście z tak zwanej strefy komfortu (bardziej strefy prokrastynacji). Dziękuję, Karolina! Robisz coś bardzo ważnego dla kobiet!!!"

 Jana Lewandowska

manager muzyczny

Fachowe porady

        Karolina to  artystka i biznesmenka, która zna się na marketingu i sprzedaży. Sama jestem muzykiem,  chciałam więc uczyć się od kogoś, komu nie obca jest ta branża. Trzecia część Superbootcampu pomogła mi zacząć swoją przygodę z biznesem online. Możliwość konsultacji i fachowe porady w momentach wątpliwości miały dla mnie duże znaczenie. Karolina dała mi oparcie, którego potrzebowałam!

Zuzanna Bator

Muzyk, organistka

Pomoc w rozwijaniu pasji

Dzięki Karolinie odważyłam się udostępnić swoje utwory na Youtube [...] Kurs jest tak skonstruowany, że mogę go obejrzeć kiedy mam czas. Na Karolinę zawsze mogę liczyć, na jakiekolwiek moje pytania odpowiada bardzo szybko, z gotowością i uśmiechem, co według mnie jest bardzo ważne. To nie są tylko moduły, za nimi kryje się żywy człowiek, który wierzy w to co robi, jest pełen entuzjazmu, pozytywnie nakręcony i lubi to. co robi. Karolina jest kobietą z pasją, która chętnie pomoże Ci, byś i Ty rozwijała się w swojej pasji [...]

Kinga

Kompozytorka, nauczycielka gry na pianinie

Mega dawka konkretu!

        Polecam Wam Superbootcamp Karoliny - jestem uczestniczką styczniowej edycji która właśnie dobiega końca - to mega dawka konkretu i pomocne workbooki dzięki którym zyskacie klarowność.

W Superbootcampie znajdziecie  dużo wiedzy i informacji technicznych, szczególnie przydatnych na początku swojej przygody co bardzo pomaga ruszyć z miejsca!

Marta Lenartowicz

#szyciowy ninja/SparksofJoy

Joanna Jaskółowska

architektka

Oto, czego dowiesz się w trakcie Superbootcampu:

Moduł I: Mistrzowskie Nastawienie (Wartość: 1500zł)

W trakcie webinarów z modułu 1 porozmawiamy o tym, dlaczego odpowiednie nastawienie jest kluczem do powodzenia w biznesie i jak pracować nad udoskonaleniem swojego stanu umysłu. Prawdziwa petarda, która uodporni cię na porażkę i da motywację do działania!

Poznasz m.in.:

Moduł II: Odkrycie i Ekstrakcja (Wartość: 1000zł)

Podczas webinarów modułu 2 rozłożymy na czynniki pierwsze Twoją supermoc. Dzięki ćwiczeniom wydobędziemy na powierzchnię twoją wiedzę, odkryjemy, w czym czujesz się mocna i czym możesz podzielić się ze światem. Porozmawiamy też o idealnym kliencie i odpowiednich narzędziach. Dowiesz się o sobie rzeczy, które nawet nie przyszłyby ci do głowy!

Zawartość:

Moduł III: Marketingowe mistrzostwo (Wartość: 1500zł)

W trakcie webinarów modułu 3 weźmiemy na celownik marketing, tak byś stała się mistrzynią sprzedaży! Po tych lekcjach lejki sprzedażowe nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Dowiesz się więc m.in.:

Moduł IV: Generowanie właściwych klientów (Wartość: 2000zł)

W webinarach modułu 4 porozmawiamy o generowaniu właściwych klientów - jak robić to organicznie (bezpłatnie) oraz poprzez płatne reklamy. 

Dowiesz się więc m.in.:

Moduł V: Tworzenie kursu online i Przeprowadzanie twojego wydarzenia (Wartość: 2000zł)

W trakcie webinarów modułu 5 porozmawiamy o tworzeniu kursu online oraz przeprowadzeniu twojego wydarzenia wirtualnego lub stacjonarnego (czyli o tym jak perfekcyjna formuła działa w praktyce). 

Dowiesz się więc m.in.:

Coaching Call'e - od 6 - 8 (w zależności od pakietu) (Wartość: 3000-4000zł)

Spotykamy się raz w tygodniu przez 8 tygodni na webinarach na żywo. Podczas tych spotkań, zwanych Coaching Call'ami, omawiamy wasze projekty i odpowiadam na wasze pytania!

Jeden z najcenniejszych elementów programu!  

MasterClass: Lejki sprzedażowe (Wartość: 1000zł) 

Ten wyjątkowy MASTERCLASS pozwoli ci poznać rodzaje lejków sprzedażowych dostosowanych do różnych produktów. Zostań ekspertką sprzedawania online!

Dowiesz się więc m.in.:

MasterClass: Reklama na Facebooku w praktyce (Wartość: 1500zł) 

Dzięki temu MasterClass reklama na Facebooku przestanie być dla ciebie tajemnicą czy sekretem przekazywanym tylko nielicznym. Dowiedz się jak krok po kroku zaplanować kampanię reklamową i cieszyć się docieraniem do właściwych klientów.

Dowiesz się więc m.in.:

MasterClass: Narzędzia w praktyce (Wartość: 1000zł)

Ten BONUS to prawdziwe złoto! 

Tu mamy narzędzia w akcji czyli pokażę ci dokładnie jak używać konkretnych programów, by być samowystarczalną w działalności online.

Poznasz więc m.in.:

PRACA 1:1: 2h indywidualnych konsultacji ze strategii marki i produktu + Audyt stworzonego produktu (Wartość: 1000zł) - pakiet VIP

Nie zastanawiaj się, czy twój produkt dobrze wygląda, czy reklama ma chwytliwy tekst, czy video prezentuje się profesjonalnie i angażuje odbiorcę. W ramach tego bonusu dam ci wskazówki co możesz zmienić by twój kurs/webinar/ebook był jeszcze lepszy! Aż dwie godziny indywidualnych konsultacji!

Bonus do wszystkich pakietów!

Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 1000 zł)

Dołączając do kursu, otrzymujesz dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi superkobietami biznesu dzielimy się drogą w dochodzeniu do mistrzostwa w sprzedawaniu swojej wiedzy online. Inspiruj się, pytaj, poczuj moc twojej nowej kursowej rodziny. Dodatkowo korzystać będziesz z cotygodniowych live'ów

Jak możesz dołączyć do Superbootcampu? Wybierz swój pakiet!

Najczęściej zadawane pytania:

Jak szybko nauczę się sprzedawać swoją wiedzę online?

Daję Ci narzędzia, byś mogła zacząć sprzedawać swoją wiedzę w ciągu 12 tygodni. Czy tak się stanie zależy jednak od twojego zaangażowania w kurs. Im szybciej będziesz przyswajać wiedzę i ją wdrażać, tym szybciej zobaczysz efekty!

Czy Superbootcamp jest dla mnie jeśli dopiero zaczynam?

Tak. Ten program to kompleksowe potraktowanie tematu zarabiania na swojej wiedzy i supermocy online. Krok po kroku przeprowadzam cię przez cały proces. Pozostaje tylko uczestniczyć i działać!

Na jak długo przyznawany jest dostęp do programu?

Twój dostęp jest oficjalnie na 365 dni ale w ramach bonusu na ten moment nieograniczony czasowo 🙂

Mam mało czasu, czy Superbootcamp jest na pewno dla mnie?

Oczywiście. Jeśli masz mało czasu to na pewno nie warto trwonić go na szukanie rozwiązań na własną rękę. Takie szukanie po omacku czy poprzez kilka osobnych kursów będzie kosztowało cię zarówno więcej pieniędzy, jak i czasu.

Kwestie techniczne mnie przerażają - co w tej sytuacji?

Podczas Superbootcampu przybliżam Ci świat online i konkretne narzędzia. Oswajam Cię z różnymi nazwami (landing page, lejek sprzedażowy, leadmagnet, itp.). Pokazuję Ci to, co niezbędne do stworzenia twojego produktu. Jednak przed technologią tutaj nie uciekniesz - działanie online oznacza zaprzyjaźnienie się z podstawowymi kwestiami technicznymi!

Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoje klientki i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na  hello@karolinakizinska.pl lub napiszesz swoje pytanie na naszej prywatnej grupie na Facebooku. W ramach pakietu złotego przysługują Ci również 2 godziny indywidualnych konsultacji ze mną!

Czy kurs mogę kupić na raty?

Tak, wystarczy, że do mnie napiszesz. Otrzymasz link do płatności za 1 ratę. 2 rata musi zostać opłacona przed pierwszym Coaching Call'em, a 3 rata - przed czwartym Coaching Call'em. Przy wyborze płatności jednorazowej otrzymujesz dostęp do dodatkowego bonusu.

Zmień swoje życie w 8 tygodni!

Moduł I: Mistrzowskie Nastawienie (Wartość: 1500zł)

Moduł II: Odkrycie i Ekstrakcja (Wartość: 1000zł)

Moduł III: Marketingowe mistrzostwo (Wartość: 1500zł)

Moduł IV: Generowanie właściwych klientów (Wartość: 2000zł)

Moduł V: Tworzenie kursu online i Przeprowadzanie
twojego wydarzenia 
 (Wartość: 2000zł)

6-8 Coaching Call'i: (Wartość: 3000-4000zł) 


MasterClass: Lejki sprzedażowe (Wartość: 1000zł)

MasterClass: Narzędzia w praktyce (Wartość 1000zł)

MasterClass: Reklama na Facebooku w praktyce (Wartość 1500zł)

Praca 1:1: 2h indywidualnych konsultacjiAudyt stworzonego produktu (Wartość 1000zł) (pakiet VIP)

BONUS: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 1000 zł)
BONUS: Dostęp do kursu "Zbuduj markę osobistą w social media w 5 prostych krokach" (Wartość 497zł)  (pakiet VIP)

BONUS: Dostęp do kursu "Jak stworzyć lead magnet, umieścić go w internecie i przyciągać klientów" (Wartość 390 zł) (pakiet VIP)

Wartość całego kursu: 18387 zł

Ceny promocyjne pakietów kursu: (ponad 90% mniej!)

Pakiet Standard

2 raty x 499 zł

Pakiet VIP

3 raty x 499 zł

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i regulamin

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close