TWOJA RECEPTA NA UDANY BIZNES

wiedza + motywacja + ćwiczenia + narzędzia.

SUPERKOBIETY

ONLAJNU

czyli jak się spełnić w biznesie onlineCzas byś z radością rozpoczęła przygodę z biznesem (online)
i monetyzowaniem Twoich Supermocy w internecie!

SPRAWDŹ PAKIETY


A CZY TY ZNASZ SWOJE SUPERMOCE?

Poznaj sposoby na drogę do siebie i finansowej wolności poprzez spełnienie w biznesie (online).

 Czy w biznesie (online) można się spełnić?
 Czy da się to zrobić nie poświęcając na pracę całego dnia, dążąc do balansu pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym?

Dobrze wiem, jak to jest mieć poczucie, że chce się więcej i inaczej, a jednocześnie nie mieć pomysłu jak to “więcej” osiągnąć. Jak nie przejmować się krytykami, jak śmiało skręcić w nową ścieżkę, która byłaby bardziej satysfakcjonująca.

Dlatego napisałam książkę Superkobiety Onlajnu, czyli jak spełnić się w biznesie (online) – by kobietom z tym poczuciem dać narzędzia do tego, by mogły zawalczyć o zawodową
i finansową wolność robiąc to, co kochają.

Spotykam na swojej drodze wyjątkowe kobiety. Problem polega na tym, że bardzo często na słowo “wyjątkowa” – wzdrygają się. No bo jak to? Wyjątkowa? “Przecież ja jestem zupełnie zwyczajna!”. Masz podobnie?

Z takim przekonaniem o sobie trudno jest sięgać gwiazd i uparcie dążyć do sukcesu na własnych warunkach.

I dlatego mimo, że wiele kobiet coś “uwiera” w ich obecnej sytuacji – nic z tym nie robią.

A ja chcę, by kobiety szły po więcej. By wychodziły ze swojej strefy komfortu. By odkrywały w czym są mocne i uczyły się mądrze te zasoby monetyzować. By nie musiały o nic się nikogo prosić, tylko czuły się wolne – osobiście, zawodowo i finansowo.

SKĄD POMYSŁ NA KSIĄŻKĘ?

Ta książka to PIERWSZY KROK.

Możliwość zweryfikowania swoich marzeń i pomysłów, odkrycia supermocy i tego, co może stać się naszą dalszą biznesową drogą.

Dasz się zaprosić w tą podróż?

Biznes (online) to możliwość pójścia po więcej. I nie chodzi tylko o pieniądze. Ty sama decydujesz, czym Twój biznes będzie i w czym pomożesz innym.

Biznes jest dla Ciebie nawet, jeśli teraz sądzisz, że nie.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie podołasz, że to za trudne, że to kiepski czas w Twoim życiu, że dzieci są za małe, albo że Ty jesteś za stara lub za młoda, że nikt Cię nie wspiera i że na pewno się nie uda i wszyscy będą się śmiać.

STOP.

ZASŁUGUJESZ NA TO, BY ZAWALCZYĆ O SIEBIE.

Ta książka Ci w tym pomoże, pozwoli zweryfikować Twoje przekonania i da wiedzę i narzędzia o biznesie (online).

Sięgnij, jeśli jesteś na rozdrożu.

Jeśli patrząc w lustro czujesz, że nie jesteś w miejscu,w. którym chciałabyś być.

Jeśli w głębi ducha wierzysz, że stać Cię na więcej.

Jeśli chcesz o siebie zawalczyć.


Autorka:
Karolina Kizińska
Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Powyższe pytania znam bardzo dobrze.

Jeszcze dwa lata temu sama stałam na rozdrożu, zastanawiając się co dalej.

Wiedziałam, że mam w sobie Supermoce, wiedzę i zasoby, które chciałabym lepiej wykorzystać, ale zastanawiałam się jak to zrobić.

Nie wiedziałam jak zmonetyzować moje doświadczenie ani w jakim kierunku pójść by poza satysfakcją mieć też dobre pieniądze.

Książka, którą niedługo pokażę światu, to wyjątkowa pozycja – ma na celu dać Ci historię, narzędzia i ćwiczenia, pozwalające na określenie w jakim kierunku możesz pójść, jeśli czujesz, że czas na zmianę. Dla mnie tym kierunkiem było wejście w świat biznesu online i tworzenie kursów, którymi pomagam innym.

Być może Twoja ścieżka będzie podobna? A może zupełnie inna? Cokolwiek się wydarzy po przeczytaniu tej książki – na pewno wyrwie Cię z marazmu codzienności i bieżących spraw, byś mogła na nowo przeanalizować co chcesz w życiu robić i w jaki sposób zabrać się za myślenie o własnym biznesie.

DOSTĘPNE PAKIETY

E-BOOK + AUDIOBOOK

książka online

SUPERKOBIETY

ONLAJNU

czyli jak się spełnić w biznesie online


KUPUJĘ 59 zł

KSIĄŻKA + E-BOOK + AUDIOBOOK

książka papierowa + online

SUPERKOBIETY

ONLAJNU

czyli jak się spełnić w biznesie online


KUPUJĘ 97 zł


PROMOCJA DO KOŃCA WAKACJI
(LUB WYCZERPANIA NAKŁADU)

papierowy dziennik w prezencie!

Do książki w wersji papierowej
dziennik superkobiety w prezencie!

OPINIE O KSIĄŻCE

bajola

Jest wiele rozwojowych książek i czasem, gdy je czytam, zbiór różnych wątków i myśli plącze mi się po głowie.
Często tak było. Sięgnęłam po książkę Karoliny, dotyczy rozwoju biznesu online.
Rozpoczęłam czytanie. Byłam w szoku bo… książki Karoliny nie potrafiłam odłożyć, czytałam z zapartym tchem. Dlaczego? Bo trafiłam tu na pięknie dopracowany i przemyślany proces, tu wszystko jest ułożone krok po kroku. Karolina rozbiera na części pierwsze każdy element niezbędny w biznesie online. W książce dzieli się też swoimi historiami, co ciekawe Karolina była w bardzo podobnym punkcie, w którym ja aktualnie się znajduję i z którego wychodzę, dzięki jej pomocy. Książka dała mi ogromnego kopa i co ważne, pomogła mi zbudować długofalową wizję moich działań, to nie był pojedynczy zryw, to droga, która wiedzie mnie do sukcesu. Dziękuję za tę książkę. Wracam do niej często ?

Aleksandra Rutkowska

BajOla

dekoratorka

My kobiety często czekamy z naszymi marzeniami na lepszy moment, na przyzwolenie, na wsparcie męża lub rodziny. Tymczasem nie potrzebujemy żadnej zgody ani pozwolenia na ich realizację. Potrzebujemy pasji, wizji i kogoś, kto będzie nam nieustannie kibicował i przypominał, że wszystko jest w naszych rękach. Nie jest to idol, którego chcemy naśladować czy autorytet, którego podziwiamy, ale MENTOR, który prowadzi nas do celu po naszej własnej ścieżce i wydobywa nasz potencjał Taką osobą jest Karolina Kizińska ❤ Dziękuję Karolina za to, że wierzysz w nas bardziej niż my same i za to, że tak mocno dmuchasz w nasze skrzydła. Jak to dobrze ze znalazłam Ciebie w onlajnie ???

Weronika Rydz

Dekoratorka wnętrz

anna-2

Od jakiegoś czasu obserwuję Karolinę Kizińską i dochodzę do wniosku, że jeśli jeszcze nie wierzysz w siebie to ona uwierzy w Ciebie pierwsza ? Byłam na spotkaniu premierowym książki Superkobiety Onlajnu i zakupiłam ją i przeczytałam z radością. Jest tam wiedza potrzebna dla tych kobiet, które chcą zacząć swój biznes lub które zaczeły i zastanawiają się “co dalej”? Misją Karoliny jest pomóc kobietom uwierzyć w swój potencjał w swoje supermoce, pomóc sprzedać “własne zapomniane marzenia”. Jeśli pomyślałaś kiedyś o tym by zarabiać online na swojej wiedzy, to serdecznie polecam lekturę tej książki!

Anna Maciaszczyk

Instruktorka jogi


Jesteś gotowa na swój biznes online?
Zacznij od Książki i Dziennika Superkobiety Onlajnu!


PRZEJDŹ DO PAKIETÓW