TWOJA DROGA DO SUKCESU W SPRZEDAŻY PRODUKTÓW EDUKACYJNYCH

dla klienta premium

Stwórz ofertę premium w 2 tygodnie. Naucz się pozyskiwać klientów gotowych zapłacić 5.000 zł i więcej za 1 miejsce w Twoim programie i przeskocz błyskawicznie na wyższy poziom biznesu.

Nawet jeśli dziś nie masz wielu lat doświadczenia, nie wiesz, jak z sukcesem zakomunikować swoją wartość dla klienta i jak sprzedawać premium.

TWOJA DROGA DO SUKCESU W SPRZEDAŻY PRODUKTÓW EDUKACYJNYCH

dla klienta premium

Stwórz ofertę premium w 2 tygodnie. Naucz się pozyskiwać klientów gotowych zapłacić 5.000 zł i więcej za 1 miejsce w Twoim programie i przeskocz błyskawicznie na wyższy poziom biznesu.

Nawet jeśli dziś nie masz wielu lat doświadczenia, nie wiesz, jak z sukcesem zakomunikować swoją wartość dla klienta i jak sprzedawać premium.

Doszłaś ze swoimi zarobkami w biznesie do ściany, bo nie chcesz i nie możesz więcej pracować, ale nie wiesz, jak wejść na wyższe stawki, by mieć czas i pieniądze?

Wkurza Cię, że nie możesz nawet spokojnie pojechać na urlop, bo gdy nie pracujesz, to nie zarabiasz? Chciałabyś mieć zapewnione stabilne funkcjonowanie biznesu i oddech na dłuższy czas, dzięki skutecznej strategii sprzedaży ofert premium?

Jesteś zmęczona gonieniem za każdym klientem, o którego musisz się jeszcze bić ceną z konkurencją? Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć i przekonać klientów premium do zakupu, ale boisz się, czy Ci się uda, zwłaszcza w dzisiejszych niepewnych czasach?

Chciałabyś zarabiać spektakularnie, ale nie wiesz, jak stworzyć program i materiały, które będą naprawdę atrakcyjne i spełnią oczekiwania klienta premium w taki sposób, by był gotowy z chęcią zapłacić 5 tysięcy złotych i więcej za swoje miejsce?

Chcesz wejść do wyższej ligi zarobków ze swoim biznesem, gdzie kilkunastu klientów da Ci setki tysięcy przychodu, spokój oraz czas w biznesie, ale kompletnie nie wiesz, jak się zabrać za taki proces i od czego zacząć?

Chcesz zarabiać premium, ale nie wiesz, jak się wycenić i jak komunikować swoją wartość dla klienta? Boisz się, że masz za mało doświadczenia i nikt nie będzie chciał tego kupować?

Masz doświadczenie, którym chcesz się podzielić i o które klienci Cię pytają, ale nie masz pojęcia, jak stworzyć własną ofertę premium, jak ustalić cenę, jak promować, jak sprzedawać oraz jak zapewnić obsługę, która spełni oczekiwania klienta?

Jesteś ekspertką i tworzysz już swoje produkty edukacyjne, ale boisz się wyjść ze swojej strefy komfortu, by wyjść z produktami do klienta premium. Potrzebujesz, by ktoś pokazał Ci krok po kroku sprawdzoną drogę i pomógł zaplanować skuteczną strategię sprzedaży?

JEŚLI CHOCIAŻ NA JEDNO PYTANIE ODPOWIEDZIAŁAŚ „TAK, TO O MNIE!”, TO ZNAK, ŻE TEN KURS JEST DLA CIEBIE.

 

PO KURSIE NAUCZYSZ SIĘ TWORZYĆ OFERTY PREMIUM I POZYSKIWAĆ NA NIE KLIENTÓW. A DZIĘKI TEMU, DOKONASZ BŁYSKAWICZNEGO PRZESKOKU W BIZNESIE.

Dlaczego oferty PREMIUM to jedno z najlepszych rozwiązań i odpowiedź na biznes marzeń?

(pomimo kryzysu)

Biznes online ma wiele możliwości, ale gros przedsiębiorczyń o tym zapomina, zmagając się z olbrzymią konkurencją i samobójczą bitwą na ceny, albo wymienianiem swojego czasu na pieniądze. Być może znasz to? W konsekwencji nie masz ani tyle pieniędzy, ile byś chciała, ani czasu pod dostatkiem. Gonitwa za klientem staje się sensem każdego dnia. A czas spędzony na pracy wydłuża się ponad miarę. Padasz na twarz, po całym dniu i wiesz, że długo tak nie pociągniesz. Czy jest jakieś wyjście, by jednak mieć taki biznes online, którego pragniemy?

A gdybym Ci powiedziała, że zamiast próbować dotrzeć do tysięcy klientów, którzy mogliby kupić produkt za 100 zł, możesz dotrzeć do kilkudziesięciu tych, którzy zapłacą tysiące za Twój program premium? Włożysz w to zdecydowanie mniej wysiłku, a efekt może przerosnąć twoje najśmielsze oczekiwania. Tak było dokładnie w moim przypadku.

Podnoszenie cen i wyjście z ofertą premium w czasie inflacji, czy to nie szaleństwo?

Wiem, że w czasach szalejącej inflacji i kryzysu, wyjście przed szereg swojej konkurencji i stworzenie oferty premium, może wydawać się wariactwem. Bo teraz zewsząd słyszysz głosy, że „drogo”, że „się nie sprzedaje” i raczej „trzeba ciąć ceny niż podwyższać”.Lecz wnioski z badań konsumentów podczas kryzysów mówią coś całkiem przeciwnego! Również moje doświadczenie to potwierdza.

Jak zachowują się konsumenci w trudnych czasach?

Prędzej przerzucą się na tańszy chleb, niż zrezygnują z produktów premium (tzw. efekt Skobla). Wiem, że to wydaje się nielogiczne, ale tak pokazują badania — to fakt.

Są w stanie zapłacić więcej, wiedząc, że za tym idzie większa jakość i wartość.

Kupują rozważniej, to znaczy, że będą dokonywać bardziej przemyślanych wyborów. Więc trudniej może być sprzedawać tańszy produkt „dla mas”, niż produkt premium.

Podczas kryzysów sprzedaż marek premium nie spada, a wręcz rośnie.

Przy sprzedaży produktów z tzw. niskiej półki, bardziej liczy się cena, a w  przypadku produktów premium — liczy się wartość dla klienta.

To argumenty za tym, aby wyjść z produktem premium WŁAŚNIE TERAZ.Bo stanowi, to rozwiązanie zarówno na kryzys globalny, jak i kryzys wywołany nadmiarem pracy i brakiem oczekiwanych efektów w Twoim biznesie.

Dołącz do kursu Super-Premium, by w zaledwie 2 tygodnie krok po kroku stworzyć ofertę swojego produktu premium, nauczyć się ją wyceniać, komunikować jej wartość, promować ją, docierając do właściwych klientów, po to, by zarabiać spektakularnie na swoim doświadczeniu, nawet w czasie kryzysu.  A co najważniejsze – po 2 intensywnych tygodniach pracy wychodzisz ze SWOJĄ WŁASNĄ, NIEPOWTARZALNĄ i GOTOWĄ DO SPRZEDAŻY ofertą premium!

A wiesz, co to oznacza? Że od razu po kursie możesz zarabiać na swojej nowej ofercie premium, więc ta inwestycja może zwrócić Ci się błyskawicznie już po sprzedaży 1 miejsca w swoim programie.

To jak, wchodzisz w to?

Podczas tego intensywnego kursu zmieni się Twój biznes:

Dowiesz się, jak tworzyć i sprzedawać kursy i inne produkty edukacyjne, które spełniają oczekiwania klientów premium i dostarczają im wartości, by dzięki temu wejść ze swoim biznesem na wyższy poziom i zyskać pieniądze i czas nawet na kilka miesięcy funkcjonowania.

Odkryjesz, jakie są specyficzne potrzeby i oczekiwania klientów premium, co pozwoli Ci lepiej dostosować swoje produkty i strategie sprzedaży.

Nauczysz się, jak zapewnić doskonałą obsługę klienta, która zadowoli klientów premium i zachęci ich do powrotu.

Dowiesz się, jak budować markę ekspercką premium i autorytet, dzięki temu Twoja marka wzbudzi zaufanie i przyciągnie odpowiednich klientów.

Zaczniesz siebie cenić i wyceniać odpowiednio, byś poczuła, że to, co dajesz klientowi, ma wartość. Dzięki temu śmiało wyjdziesz z ofertą i będziesz pewna swoich cen.

Nauczysz się, jak ustalić ceny swoich produktów edukacyjnych w taki sposób, aby przyciągnąć klientów premium i jednocześnie maksymalizować swoje zyski.

Zniszujesz się i zaczniesz precyzyjnie trafiać z komunikatem do klienta premium. Dzięki temu, zamiast próbować bezowocnie docierać do tysięcy klientów, skupisz się na skutecznym dotarciu do tych właściwych.

Stworzysz ofertę, która niesie olbrzymią wartość dla klienta premium, poprzez umiejętne opakowanie swojego doświadczenia oraz skutecznie wzbogacając ofertę o określone elementy. Dzięki temu klient zobaczy w niej niewiarygodną wartość dla siebie i będzie gotowy kupić.

Poznasz i zaplanujesz całą strategię marketingową oferty premium, która zapewni Ci spektakularną sprzedaż. Dzięki temu będziesz umiała zaprojektować ścieżkę Twojego klienta. Nauczysz się również, jak z sukcesem finalizować zakup.

Zaczniesz w końcu docierać do klientów, z którymi chcesz pracować i którzy będą z zaangażowaniem podchodzić do Twoich programów. Dzięki temu będziesz odczuwać większą satysfakcję z pracy.

Zapewnisz sobie spokojne funkcjonowanie swojego biznesu, dzięki wpływom z oferty premium. To da Ci spokój i oddech w biznesie oraz czas na regenerację sił i odpoczynek.

Otworzysz się na nowe możliwości, takie jak np. organizowanie mastermindów wyjazdowych, które należą do programów premium, a umożliwiają pracę w dowolnym inspirującym dla Ciebie miejscu (pod palmami, w górach, czy w lesie).

Zyskasz pewność siebie, tak potrzebną do skutecznej prezentacji i sprzedaży produktów z „górnej półki”.

Jeśli Twój biznes zabiera Ci czas, a nie daje satysfakcjonujących pieniędzy, by spokojnie funkcjonować, to najwyższa pora nauczyć się strategicznie tworzyć i sprzedawać oferty z produktami dla klienta premium. Mój kurs da Ci solidne podstawy do zwiększenia poziomu Twojej efektywności w biznesie. Bez nowej perspektywy i działań nie możesz spodziewać się nowych efektów.

Pokażę Ci, jakie kroki podjąć, by tworzyć i sprzedawać z sukcesem oferty premium — według mojej autorskiej metody P.R.E.M.I.U.M. Takie, które zmonetyzują Twoją wiedzę i doświadczenie, dając Ci szansę na nowy, lepszy wymiar biznesu.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Działasz już w biznesie online, sprzedajesz swoje produkty edukacyjne, ale nie wychodziłaś jeszcze ze sprzedażą do klienta premium. A czujesz, że przyszedł czas na kolejny krok i rozwój biznesu.

Masz doświadczenie, którym warto się podzielić (a może sami klienci pytają Cię o Twoje indywidualne, szersze wsparcie), ale nie wiesz, jak stworzyć profesjonalny program, który spełni oczekiwania klienta premium.

Sprzedajesz swoje produkty cyfrowe, ale czujesz, że nie umiesz się wycenić na tyle, by czuć komfort przypływających pieniędzy. Chciałabyś z pewnością siebie prezentować wartość tego, co sprzedajesz, by klienci z chęcią płacili za Twoją wiedzę i doświadczenie.

Jesteś gotowa na pracę ze mną i podbój rynku przez Twoją świetną ofertę skierowaną do klienta premium.

Właśnie jesteś w trakcie tworzenia swojej pierwszej oferty i dookreślasz grupę docelową zastanawiając się, czy od razu nie wyjść z ofertą premium (to możliwe, będziesz musiała jedynie zadbać o pewność siebie w sprzedaży.

Sprzedajesz swoje produkty edukacyjne, ale ciągle boisz się o ciągłość zarobków. Chcesz stworzyć ofertę, która w jednej kampanii może zabezpieczyć Ci spokojne funkcjonowanie nawet na kilka miesięcy do przodu.

Próbowałaś już wychodzić ze swoją ofertą premium, ale niestety z marnym skutkiem (zamiast tłumu klientów usłyszałaś świerszcze w trawie). A teraz chcesz podejść do tematu wg sprawdzonego procesu, by zobaczyć upragniony efekt.

Ten kurs NIE jest dla Ciebie jeśli:

Jeszcze nic nie sprzedajesz i na razie masz sam pomysł, ale nie wiesz, na czym tak naprawdę biznes online polega — jesteś w tej kwestii kompletnie „zielona”. W tej sytuacji będzie Ci potrzebny większy, bardziej kompleksowy program, który przeprowadzi Cię przez cały proces. Poczekaj na ofertę jednego z moich dużych programów — Women’s Online Business Academy (WOBA) lub Akademię Superkobiet Onlajnu, w którym pokażę Ci wszystko od A do Z – a na koniec zajmiemy się też sprzedażą dla klienta premium 🙂

Oczekujesz, że jakoś cudownie „samo” się stworzy, albo może ja stworzę ofertę za Ciebie, a osobiście nie zamierzasz się angażować. Ja daję Ci sprawdzony przepis, ale to Ty musisz stworzyć swoją ofertę i ją testować.

Jedynie kolekcjonujesz kolejne “fajne” szkolenia. To będzie fajne, ale mi zależy na wynikach moich klientek, a nie na nabijaniu wskaźników sprzedaży.

Nie masz pomysłu, jakie swoje Supermoce ubrać w ofertę (w tym tą premium). Inaczej mówiąc — nie masz pomysłu na markę ekspercką, a w związku z tym też na produkty i usługi. Nie musisz co prawda czekać latami, by mieć hulający biznes online — ja wierzę, że możesz zarabiać na tym, co już teraz wiesz. Ale zanim podejmiesz decyzję, na jakie swoje Supermoce postawisz – wstrzymaj się z tym kursem i poczekaj na WOBA lub Akademię. Tam skupiam się na wsparciu moich Superkobiet m.in. w procesie wyboru biznesowego pomysłu na siebie.

Działasz w biznesie online, już masz swoją ofertę premium, która jest skuteczna i przynosi Ci kilkaset tysięcy złotych w jednej kampanii.

Oferty produktów PREMIUM – czyli jakie?

Oferty Premium wyróżnia nie tylko cena (ponad 3.000 zł za produkt/usługę), ale również wartość dla klienta.

W dzisiejszych czasach klienci bardzo cenią sobie swój czas. Chcą mieć efekty tu i teraz, nie poświęcając lat na zdobycie wiedzy, za którą mogą zapłacić Tobie. Chcą osiągnąć upragnione rezultaty jak najszybciej i uniknąć kosztownych błędów. Twoja propozycja zindywidualizowanego wsparcia i praktycznych wskazówek dostępnych dla nielicznych, mogą być właśnie idealną odpowiedzią na potrzeby klienta premium. W takiej ofercie liczy się spełnienie oczekiwań klienta, budowanie relacji i zaufania, oraz Twoja umiejętność rozwiązania pilnego problemu, z jakim Twój klient nie chce się sam borykać. Przykładami ofert premium są np.: kilkumiesięczne programy mentoringowe, mastermindy (online i wyjazdowe), różnego rodzaju kursy ze zindywidualizowanym wsparciem, czy przeprowadzające od A do Z przez jakiś proces.

DLATEGO OFERTY PREMIUM TO ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE DLA KLIENTÓW, KTÓRZY SZUKAJĄ PRAKTYCZNYCH I ZINDYWIDUALIZOWANYCH WSKAZÓWEK. CHCESZ STWORZYĆ TAKĄ DLA SIEBIE I SWOJEJ GRUPY DOCELOWEJ?

Czy trzeba mieć 10, czy 20 lat doświadczenia, by wyjść z własną ofertą PREMIUM?

Mój przykład dobitnie pokazuje, że nie trzeba. MUSISZ jednak mieć kompetencje i rozwiązania, za które klient jest gotów zapłacić premium.

Ja już po 1,5 roku działań w biznesie online stworzyłam mój pierwszy półroczny program mentoringowy premium (Women’s Online Business Academy), gdzie za 1 miejsce trzeba było zapłacić ponad 10.000 zł. Miałam wiedzę i efekty, którymi chciałam się podzielić i na które było zapotrzebowanie. Zebrałam komplet chętnych w 10 dni kampanii, która przyniosła 200.000 zł przychodu. Potem tak samo było przy naborze do mojej Akademii Superkobiet Onlajnu czy Akademii Level UP! gdzie cena za 1 miejsce wynosiła już 19.997 zł.

To jest do osiągnięcia również dla Ciebie. A jak to zrobić? Tego nauczę Cię w Kursie Super-Premium.

Dlaczego sprzedawanie oferty produktów edukacyjnych do klienta PREMIUM wymaga innego podejścia?

Być może już sprzedajesz swoje oferty po kilkaset czy nawet 2 tysiące złotych i zastanawiasz się, czym będzie różnić się oferta premium oprócz ceny. Czy nie wystarczy dorzucić “coś więcej”? Otóż nie.

Nie chodzi wyłącznie o to, co obiecasz, ale również dla kogo i jak to zrealizujesz.

Oferty premium muszą przede wszystkim dokładnie odpowiadać na potrzeby klienta premium. A tu nie zawsze więcej znaczy lepiej. Czasem to w “mniej a efektywniej” kryje się cała magia. Również strategia promocji i komunikacja muszą być precyzyjnie zaprojektowane. Dodatkowo Twoja marka powinna spełniać kryteria marki premium. A Ty musisz być pewna swojej ceny i wartości kursu/programu.

Aby całe przedsięwzięcie się udało, konieczna jest umiejętność zamykania sprzedaży oraz profesjonalne zaopiekowanie się klientem podczas programu.

Podsumujmy, na jakie kluczowe pytania warto sobie odpowiedzieć, tworząc ofertę produktów PREMIUM:

Jak pokazać klientowi wartość oferty tak, by gotów był zapłacić za niego premium?

W jaki sposób stworzyć profesjonalne materiały dokładnie odpowiadające na potrzeby klienta w ramach oferty premium oraz jak zapewnić odpowiednią opiekę nad kursantami podczas programu?

Jak konstruować komunikaty trafiające do tych właściwych ludzi oraz jak tworzyć relacje?

Jak pozycjonować siebie i swoją markę jako markę premium?

Jak odpowiednio wyceniać ofertę?

Jak z sukcesem zaplanować strategię sprzedażową produktów dla klienta premium?

Na te i inne ważne pytania znajdziesz odpowiedzi w Kursie Super-Premium.Dołącz do niego, a pokażę Ci, jak zadbać o każdy z kluczowych elementów od niszowania, przez budowanie komunikatów marki premium, po tworzenie oferty, wycenianie, projektowanie ścieżki klienta po sprzedaż i opiekę nad klientem podczas programu.

Co jeśli nie dołączysz do kursu:

Twój biznes będzie wyglądał dokładnie tak, jak teraz, a Ty wciąż nie stworzysz oferty premium, która wzniesie Twoją sprzedaż na inny poziom – zamiast tego będziesz sfrustrowana ganiać za klientem, by nie stracić ciągłości zarabiania.

Nadal nie będziesz pewna, jak wyceniać i jak pokazywać wartość swoich produktów lub usług, przez co łatwo zaniżysz ceny i zarobisz mniej, niż rzeczywiście byś mogła.

Będziesz zazdrośnie obserwować, jak inni z sukcesem sprzedają swoje programy za kilka czy kilkanaście tys. zł za 1 miejsce, a wszystko dlatego, że nie potrafisz odpowiednio zakomunikować wartości swojego programu i przyciągnąć klienta premium (bo przecież już masz doświadczenie, którym mogłabyś się podzielić).

Nadal będziesz próbowała wygrać z konkurencją cenami, a tym samym, zamiast zarabiać więcej, będziesz próbowała jakoś związać koniec z końcem z nadzieją, że coś zadzieje się samo (ale nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości — samo nic się nie zadzieje).

Będziesz smutno patrzeć na innych, którzy prowadząc biznes online, mogą sobie pozwolić na miesięczny odpoczynek, a Ty nawet na tydzień boisz się wyjechać, by nie przegapić choćby jednego klienta.

Zaczniesz tracić wiarę we własne możliwości, widząc sukcesy innych, podczas gdy Twój biznes stoi w martwym punkcie.

Pozostając w chaosie i licząc na szczęście, będziesz miała biznes „z przypadku”, zamiast świadomie budowanej marki premium dostarczającej produkty szyte na miarę, w której sama decydujesz o swoich wynikach.

Wciąż będziesz męczyć się z klientami, do których wcale nie chcesz trafiać i wysysają z Ciebie całą energię.

BRAK DECYZJI TEŻ JEST DECYZJĄ. Czy jesteś gotowa na jej skutki? Jak długo jeszcze wytrzymasz w swoim biznesie bez efektów, bez pieniędzy, o jakich marzysz i z poczuciem straconego czasu?

Co wolisz – biernie przyglądać się, jak Twój biznes stoi w miejscu i nie przynosi Ci żadnej satysfakcji, czy czynnie działać, aby nauczyć się dostraczać super wartość niewielkiej grupie osób za świetne pieniądze?

Zobacz, co znajdziesz w kursie SUPER-PREMIUM:

4 MODUŁY VIDEO

które stopniowo przeprowadzą Cię za rękę do stworzenia własnej oferty produktów premium:

I. Budowanie marki premium

+ elementy niszowania, elementy komunikowania, budowania autorytetu i relacyjności.

II. Tworzenie oferty premium

poznanie potrzeb klienta, opakowanie wiedzy i doświadczenia. Proces obsługi i spełnienie oczekiwań klienta premium.

III. Wycena oferty

jak ustalić cenę, jak podnieść postrzeganą wartość, jak zacząć siebie cenić i jak to umiejętnie komunikować w swojej ofercie, by klient dostrzegał tę olbrzymią wartość.

IV. Strategia sprzedaży

jak krok po kroku zaprojektować ścieżkę klienta (lejek sprzedażowy) i sfinalizować sprzedaż przy produktach premium (poznaj na przykładzie).

BONUS

MATERIAŁY PDF, stanowiące uzupełnienie wiedzy z modułów oraz WORKBOOK z ćwiczeniami

BONUS 3 sesje Q&A na żywo

na platformie Zoom, dzięki której będziesz mogła od razu skonsultować swoje pomysły i swoją ofertę premium ze mną, jako mentorką kobiecych biznesów online.

Autorska metoda P.R.E.M.I.U.M

która przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia i sprzedaży oferty premium od A do Z.

Kurs odbywa się na żywo i zaczyna 18 września

co oznacza, że będziesz mieć możliwość uczestniczenia w sesjach Q&A na żywo.

BONUS — zamknięta grupa na Facebooku

gdzie znajdziesz wszystkie materiały kursowe (po 2 tygodniach materiały zostaną zamieszczone na platformie kursowej, do której otrzymasz dostęp)

Dostęp do wszystkich materiałów masz na 6 miesięcy

więc możesz do nich swobodnie wracać wielokrotnie.

Wystarczy, że dzięki ofercie, której stworzysz podczas kursu, pozyskasz 1 klienta premium na Twój program za kilka tysięcy złotych za 1 miejsce i już masz nie tylko zwrot z inwestycji, ale czysty zysk (a wiedzę z kursu możesz wykorzystywać wielokrotnie).

Możesz rozłożyć płatność na raty

 

Możesz skorzystać z opcji rozłożenia płatności na raty zero (od 5 do 10 miesięcy) lub na niskie raty (od 20 do 50 miesięcy)

1. Podczas składania zamówienia wybierz opcję PayU Raty.

2. Zaakceptuj obowiązkowe zgody i kliknij “kupuję”.

3. W formularzu wybierz interesującą Cię ilość rat i kliknij “przejdź do wniosku”.

4. Wypełnij wniosek i poczekaj na decyzję banku.

Ile wart jest ten kurs?

Wiedza, którą tutaj chcę Ci dać, pozwoliła mi już zarobić setki tysięcy złotych. Tak! A dokładnie ponad 500.000 zł przychodu — tyle uzyskałam ze sprzedaży moich ofert premium.Więc śmiało mogę powiedzieć, że wartość kursu to nawet 100.000 zł.

Dlaczego? Bo wystarczy, że wykorzystując wiedzę z tego kursu, dzięki któremu stworzysz i sprzedasz swój program premium i zbierzesz np. 10 osób po 10.000 zł za miejsce lub 20 osób po 5.000 zł za miejsce. I już masz 100.000 zł na koncie. Tak. Matematyka nie kłamie.

Warunek jest jeden — musisz się zaangażować w pracę podczas kursu i musisz być gotowa na działanie i testowanie po jego zakończeniu. Dostajesz gotowy proces, który mnie i moim kursantkom zapewnia wyniki – czas będzie na dopilnowanie przez Ciebie, że go wdrażasz.

Myślę, że skoro to czytasz, to powoli stajesz się gotowa na podjęcie działania…Ale spokojnie, nie zapłacisz za mój kurs 100.000 zł, tylko jedyne 9.997 zł.

Cena dla Ciebie z okazji premiery to

9997 zł

Stwórz swoją skuteczną ofertę PREMIUM w 7 krokach dzięki mojej autorskiej metodzie P.R.E.M.I.U.M.

Prowadząca: Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka dwóch spółek, mentorka kobiecych biznesów online, autorka książki „Superkobiety Onlajnu, czyli jak się spełniać w biznesie (online)”.

Prywatnie mama 9-letniej Amelki i 3-letniego Kuby, uwielbiająca dalekie podróże i grę w tenisa.

Cześć, tu Karolina,

Choć do świata internetu przymusiła mnie pandemia, zamykając drzwi moich muzycznych placówek stacjonarnych, świetnie się w nim odnalazłam. W 2,5 roku rozwinęłam swój biznes online od 0 do niemal 1.000.000 zł przychodu (rocznie). W 10-dniowej kampanii wygenerowałam przychód wielkości 200.000 zł – dwukrotnie w ciągu 5 miesięcy.

Z sukcesem uczę przedsiębiorcze kobiety, jak znaleźć pomysł na siebie, zniszować go, by na tej podstawie budować, rozwijać, automatyzować i skalować biznes online do 5 i 6 cyfrowych kwot miesięcznie.Robię to poprzez kursy, szkolenia, mastermindy oraz kilkumiesięczne programy premium z elementami mentoringu.

Już po 1,5 roku od momentu wystartowania uruchomiłam swój pierwszy 6-miesieczny program mentoringowy premium (Women’s Online Business Academy). Z sukcesem zaprojektowałam ofertę i ścieżkę klienta. Pozwoliło mi to zebrać komplet chętnych kobiet w zaledwie 10-dniowej kampanii.

Głęboko wierzę, że każdy ma Supermoce, na bazie których już teraz może oprzeć budowanie własnego biznesu online. A moją misją jest pomagać je odkryć, opakować w produkty cyfrowe i nauczyć sprzedawać, by zmienić je w biznes i móc świetnie na tym zarabiać.

Zdradzę Ci pewien sekret… to umiejętność tworzenia ofert (w tym ofert premium), wyniosła mój biznes na trajektorię milionowych przychodów.Wiem, że jedna świetna oferta premium może odmienić nasz biznes i sprawić, że zaczyna on generować świetne wyniki finansowe. Gotowa na gigantyczny przeskok w biznesie i swoją ofertę Super-Premium?

Zobacz opinie o kursie Super-Premium:

“Kluczowe dla rozwoju jest znalezienie odpowiedniej społeczności, grupy, osób, które wspierają, inspirują, motywują i się dzielą… Czy jest to trudne? Czasami. Czy możliwe? Owszem. Czy łatwe? To zależy… Zależy od tego czy jesteś otwarta, czy obserwujesz i lubisz sprawdzone i rekomendowane miejsca / osoby. Z perspektywy 20 lat prowadzenia biznesu mogłabym śmiało powiedzieć, że spełnienie oczekiwań w obszarze rozwoju mojego i mojego biznesu to dość wysoko postawiona poprzeczka. Nie dlatego, że „pozjadałam”rozumy. Ale dlatego, że już wiele takich działań i inicjatyw za mną.
Natomiast wydarzenie, Mastermind na Zanzibarze, prowadzone przez Karolinę to wisienka na torcie. To poszerzenie perspektywy, „odkurzenie zwojów biznesowych” 😉, zasianie ziaren inspiracji. To procesowe prowadzenie do celu. I jeżeli myślisz, że tylko dla początkujących biznesów są takie działania – to się grubo mylisz. Ja widzę ogromną wartość zarówno w samej formule, w miejscu, jak i idealnie dobranych przez Karolinę uczestniczkach. Bo każda wniosła niesamowitą wartość do procesu. A wartością dodaną są jeszcze relacje ze wspaniałymi kobietami 🫶

Dziękuję i polecam❗️
Sylwia Petryna

Petra Consulting

Dokładnie 1 stycznia, na kilka dni przed rozpoczęciem pierwszej edycji Women’s Online Business Academy, zdecydowałam się wskoczyć do tego pociągu i dołączyć do programu. Jak się potem okazało, to była najlepsza decyzją, jaką mogłam podjąć na nowy rok 🎉.

WOBA to program całkowicie kompletny dla kobiet, które są gotowe zainwestować swój czas i zaangażowanie, by zbudować biznes online🔥  Moje porównanie do pociągu jest nieprzypadkowe, bo dzięki narzuconym w programie terminom, mogłam osiągać kolejne “stacje” na drodze do mojego biznesowego celu. Nie ukrywam, że samo nic się nie zrobiło i czasu trzeba było poświęcić sporo – ale wyznaczony całkiem realny harmonogram, to zdecydowanie zaleta tego programu. To dzięki temu skupiałam się na działaniu, realizując kolejne mniejsze cele. To właśnie odróżnia WOBA, od setek innych kursów zakupionych kiedyś gdzieś, z których wiedza nigdy nie została wdrożona w życie (któż ich nie ma 😉).

WOBA to nie tylko ogromna dawka wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim proces wdrażania w biznesowe życie pod czujnym okiem Karoliny. Bo tutaj chodzi o działanie 💪 Czasami tym działaniom towarzyszyła obawa, ale budowałam się obecnością Karoliny, która dawała nam – uczestniczkom olbrzymie wsparcie ❤️.

Ogromną zaletą były zjazdy, które dodawały siły i motywacji na kolejne tygodnie pracy nad kursem. Możliwość poznania się z innymi uczestniczkami WOBA, wymiana doświadczeń i burze mózgów, to kolejny atut tego programu.

Karolina przez cały czas trwania WOBA była zaangażowana, na pytania odpowiadała wyczerpująco i w sposób rozwiewający wszystkie wątpliwości. Jako mentorka dokładnie pokazuje drogę, wspiera będąc obok i jak trzeba, to da motywacyjnego kopniaka. Polecam WOBA wszystkim przedsiębiorczym kobietom, które chcą z odwagą wejść w świat kursów online✨

Paulina Ziomek-Wołczkiewicz

Women’s Online Business Academy, Mentoringowy program premium

🥰 Miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w  6-miesięcznym programie – WOBA (Women’s Online Business Academy Karoliny Kizińskiej). Była to dla mnie niezwykła podróż w całkiem nowym kierunku – doświadczania myślenia i narzędzi w onlajnie.

💪 Przez pół roku uczyłam się, czym online jest i jak w nim kreować rzeczy, czym jest strategia w onlajnie i jak testować prototypy pomysłów, korygować je i znów pokazywać je do oceny. Była to dla mnie niesamowita, różnorodna podróż, pełna przyjemności 🥰, ale i odczucia wszelkich emocji 💕. Ale traktowałam tę podróż całkiem poważnie. Przystąpiłam do WOBA, podążając za tęsknotą serca ❤️, aby dzielić się ze światem tym, co jest we mnie najlepsze. Wiedziałam, że odpowiednim miejscem jest do tego online, o którym wcześniej nie miałam pojęcia.

🔥 WOBA nauczyła mnie, jak zaistnieć w sieci jako twórczyni online i jak kreować rzeczy, które dadzą wartość wybranej przeze mnie grupie ludzi.

Gdybym miała powiedzieć Ci czym WOBA jest, to zaczęłabym przewrotnie od tego czym WOBA nie jest. ❌ Nie jest to jakiś tam kurs, który kupujesz i leży w szafie. ❌ Nie jest to też podanie wszystkiego na tacy, bez twojego zaangażowania.

💪🥰✨WOBA jest cudowną przestrzenią “rzemieślniczą”, w której grupa kobiet odważyła się tworzyć z zasobów swoich serc. Podczas trwania kursu dosłownie iskry i wióry lecą, “wykuwając” nowe wartościowe rzeczy dla ulubionej niszy. A obok masz zawsze pełne zaopiekowanie ze strony empatycznej i konkretnej osoby, jaką jest wspaniała kobieta onlajnu, pomysłodawczyni przestrzeni WOBA – Karolina Kizińska ❤️. 

Karolina ma niesamowitą umiejętność łączenia empati z inspirowaniem ludzi do działania. Przeszła tę drogę sama i wie, jak wspierać kobiety na niełatwej ścieżce tworzenia, aby zalążki pomysłów usłyszane w sercach uczestniczek nie został zagłuszone poprzez ich strach, ale żeby rozwijały te pomysły w swoim tempie.

Karolina wspierała nas nie tylko merytorycznie, ale i mentalnie, kibicowała każdej z nas – uczestniczek WOBA. Czułyśmy, że razem możemy więcej, pomimo nieraz niełatwych wyzwań osobistych i ogromnego zmęczenia. Każda podpowiedź była na wagę złota w podążaniu dalej. Zwłaszcza, gdy w głowie kłębią się miliony wątpliwości 😰, które odczuwa każda z nas (ja i Ty może też).

Nie zdołam Ci za pomocą tych kilku zdań przekazać ogromu wartości, jaką daje udział w WOBA. Natomiast chcę Ci zarekomendować z całego serca tę podróż ❤️, jeżeli tylko czujesz, że serce chce tworzyć. Czujesz, że czas być twórczynią w nieograniczonym onlajnie? To powiem krótko – SKACZ do programu . Nawet jak się boisz, to nic, ja się boję cały czas . Wszystkiego nauczysz się po drodze. Nie musisz znać całej ścieżki, bo jest tutaj Karolina ze swoją wiedzą, wsparciem i motywacją. Ty bądź gotowa i słuchaj podszeptów serca, które chce kreować produkty pomocne dla innych. Zaufaj Karolinie ❤️ i działaj 💪.

Pozdrawiam twórczo i powodzenia Agata Korus Architekt z głową i sercem pełnych pomysłów Twórczyni Otularni Kobiet

Agata Korus

Otularnia Kobiet, Women’s Online Business Academy, Mentoringowy program premium

“10 lat temu podjęłam decyzję, że idę swoją drogą i otwieram własną firmę.  Przez cały ten czas towarzyszą mi przedsiębiorcze kobiety – między innymi Karolina Kizińska. Przez wiele lat obserwowałam jej rozwój oraz zmianę z biznesu offline na online. Widziałam jakie wspaniale osoby Karolina potrafi zgromadzić wokół siebie. To wszystko ogromnie mnie inspirowało. Splotem szczęśliwych wydarzeń i dzięki naszej wieloletniej współpracy znalazłam się na biznesowym mastermindzie na Zanzibarze 🙂 Z niesamowitą grupą, pełną talentów, pasji, wiedzy, piękna i siostrzeństwa – z kobietami rakietami. Czułam, że to będzie wyjazd życia, ale nie spodziewałam się, że otrzymam tak wiele. Wróciłam z większą pewnością siebie i odwagą do realizacji swoich kolejnych pomysłów biznesowych. Otrzymałam niesamowity feedback od osób, które nie dość, że są niesamowicie mądre i inspirujące, to jeszcze są moimi klientkami idealnymi.Jestem niesamowicie wdzięczna, że wszechświat stawia mi na drodze takie wspaniałe osoby, z którymi mogę wspólnie rosnąć i sięgać wyżej. Nie być jak te kraby, które uwięzione w wiaderku, ściągają się w dół, ale jak delfiny, które mądrze i zwinnie płyną do celu, choćby pod prąd.

Dziękuję za ten niezapomniany, inspirujący, wspólny czas. Z niecierpliwością czekam na kolejne mastermindy!”

Agnieszka Werecha-Osińska

FotoDoKwadratu

Superbootcamp to totalna petarda! Nikt nie motywuje tak jak Karolina!

Udział w Superbootcampie dał mi wszystkie podstawowe narzędzia do zarządzania sobą. Karolinie udało się wyciągnąć mnie z ograniczeń własnego umysłu, zweryfikować przekonania, które od lat mnie hamowały. Obudziła moją kreatywność! Z „biznes nie jest dla mnie” przeszłam do etapu realizacji i wiem, że tego trybu działania, w który wprowadza Karolina nie da się już zapomnieć!

Na kursie otrzymałam także konkretne narzędzia do realizacji planowanych działań, zarówno budowy samego produktu jak i jego reklamy. Jeśli więc myślisz o stworzeniu produktu online, lub nawet tylko zastanawiasz się czy ta nisza jest dla Ciebie, nie wahaj się, dołącz do Superbootcampu. Ja gorąco polecam!

Anna Barłóg-Mitmańska

fotografka

Karolino Droga! Ogrom wiedzy i narzędzi, jaki nam przekazałaś, pozwoli mi iść w końcu w prawidłowym kierunku 🥰, a nie po omacku, jak to miało miejsce przed uczestnictwem w WOBA. Niby wiedziałam 🤔 co ma być moim pomysłem na biznes online, ale był to bardzo szeroki zakres, chaos w głowie, strzępki “czegoś”. Nie miałam pojęcia o dookreśleniu grupy docelowej, sprzedaży, skupieniu się na jednym produkcie online.

Nauczyłaś mnie zwracania uwagi na konkrety w swoich działaniach biznesowych. Dopiero teraz wiem, co jest priorytetem w początkach  biznesu online, a co można odpuścić i zrobić później. Twoje wsparcie i czuwanie nad pracą każdej z nas z osobna zdecydowanie przyniosło efekty! 🥰 🎯.

To był czas bardzo intensywnej pracy i wielkich zmian. Bez wsparcia Karoliny ❤️, dopingowania, nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj. Zaczynałam zupełnie od zera, a teraz wiem, jak i gdzie mam iść, budując swój biznes online 🤩.  

Polecam WOBA wszystkim kobietom, które myślą o swoim biznesie online i które chcą ruszyć z miejsca jak rakieta. Wraz ze wsparciem tak doświadczonej mentorki jak Karolina ❤️, nie ma mowy, że nic się nie zadzieje, chyba że sama nie włożysz w to swojej pracy. Ja na pewno będę nadal korzystać ze szkoleń i kursów Superkobiet Onlajnu 💪 (może niedługo czas na mastermind?), bo to dopiero początek i nie zamierzam tracić czasu na szukanie innych ofert!

Beata Klajda

Ziołowo Zadbana, Women’s Online Business Academy, Mentoringowy program premium

FAQ

1. Czy ten kurs jest dla mnie, jeśli jeszcze nie mam żadnej oferty, a jedynie „jakiś” pomysł?

Jeśli jeszcze nic nie sprzedajesz, a jedyne co masz, to pomysł, ale brak Ci kompletnie pojęcia o tym, jak zacząć swój biznes online, jak opakować wiedzę, to w Kursie Super-Premium nie odnajdziesz wszystkich brakujących elementów. Lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie skorzystanie z jednego z moich kompleksowych programów (Women’s Online Business Academy lub Akademii Superkobiet Onlajnu), w których całościowo przeprowadzam moje klientki przez proces od odkrycia pomysłu przez tworzenie oferty (również premium) po sprzedaż. Poczekaj na tą ofertę, bo w Twojej sytuacji, będzie to lepsze rozwiązanie.

2. Czy ten kurs jest dla mnie, jeśli jestem w trakcie tworzenia swojej pierwszej oferty?

Jeśli jesteś w trakcie dookreślania swojej grupy docelowej i tworzenia swojej pierwszej oferty, i zastanawiasz się, czy Twoją grupą klientów, mogą być klienci premium, to Kurs Super-Premium może okazać się niezwykle wartościowy dla Ciebie. Materiały, które uzyskasz w kursie, pozwolą Ci to sprawdzić i być może okaże się, że Twoja marka będzie od razu marką premium — skierowaną do grupy, która ma pieniądze i jest gotowa zapłacić Ci kilka tysięcy i więcej za Twoje rozwiązania. Oczywiście będziesz ciągle potrzebowała nabywać pewności i wprawy w sprzedaży, ale to zyskasz podczas ćwiczenia, działania i testowania swojej oferty.

3. Czy ten kurs przyda mi się, jeśli mam już za sobą pierwszą ofertę, którą udało mi się sprzedać?

Świetnie, że masz za sobą pierwsze sukcesy sprzedażowe. Jeśli chcesz jednak rozwijać swoją markę i sięgnąć po klienta premium, to Kurs Super-Premium będzie dla Ciebie niczym paliwo rakietowe. Konstruowanie, komunikowanie i sprzedaż oferty produktu premium różni się od zwykłej oferty. Jeśli chcesz poznać ten proces “od kuchni”, by przyśpieszyć swój sukces i uniknąć błędów, to zdecydowanie warto dołączyć.

4. Czy po zakończeniu kursu “na pewno” będę mieć ofertę, która da mi sprzedaż na poziomie 100.000 zł?

Szczerze? Nie wiem, bo na to składa się wiele czynników. Ja daję Ci przepis, dzięki któremu ja i moje klientki takie wyniki osiągamy. Nie ma więc przeszkód, byś i Ty je osiągnęła. Może jeszcze będziesz musiała lepiej poznać swojego klienta i być może kilka razy przeformułować ofertę, aby trafić w sedno. Ale jeśli podejmiesz działanie i będziesz testować według gotowego procesu, który znajdziesz w Kursie Super-Premium, sukces jest bardzo prawdopodobny.

5. Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak. Wystarczy, że podasz NIP i nazwę swojej firmy w formularzu zamówienia.

6. Czy sprzedajesz za granicę?

Tak.

7. Na jak długo dostaję dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów wideo masz na 6 miesięcy, a do materiałów PDF i workbooka na zawsze. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego tylko na 6 miesięcy, to od razu powiem, że ma to na celu zaktywizowanie moich klientek do pracy. Nie zależy mi na sprzedaży kursu dla osób, które “może kiedyś” do niego zajrzą. Szczerze zależy mi na wynikach klientek, a te będą (bo kurs jest petardą), jeśli będą one zaangażowane od samego początku w proces.

Podsumowując:

Jeśli prowadzisz działalność, ale chcesz odzyskać czas i zacząć zarabiać premium

Jeśli nie masz pojęcia, jak budować markę premium, a chciałabyś trafić do klientów „z górnej półki” (zamiast bić się o każdego klienta z konkurencją)

Jeśli nie umiesz wyceniać swoich produktów oraz usług i boisz się, że wysoka cena odstraszy klientów (zwłaszcza w dzisiejszych czasach)

Jeśli nie wiesz, na czym polega konstruowanie ofert premium, które pokazują dużą wartość dla klienta i które sprzedają

Jeśli nie wiesz, jak odkryć i dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, która będzie gotowa płacić wysokie stawki za Twoją ofertę

Jeśli chcesz pracować mądrze, a nie dużo i ciężko

Jeśli marzysz o tym, by najbliższe miesiące były dla Ciebie sprzedażowo spektakularne…

… to ten kurs stworzyłam właśnie dla Ciebie!

Ten kurs to samo mięso i jeśli zrealizujesz go ze mną krok po kroku, stworzysz ofertę premium, która wystrzeli Twój biznes na inny poziom.

Jesteś gotowa na gigantyczny przeskok w swoim biznesie?