Roczny program mindsetowy

SUPERKOBIETA – odzyskaj swoją moc

Uwierz w swoje możliwości i zbuduj nowy wymiar mindsetu

dzięki któremu osiągniesz sukcesy w życiu i biznesie oraz zaczniesz zarabiać kwoty, o jakich tylko marzyłaś.

Działasz online, ale brakuje Ci wiary we własne siły i boisz się działać na 100% swoich możliwości, aby nikt przypadkiem Cię nie skrytykował lub żebyś nie poniosła porażki?

Nie masz odwagi nazywać się ekspertką, bo uważasz, że nie jesteś wystarczająco dobra i jest tyle osób lepszych od Ciebie?

Uważasz, że duże sukcesy i pieniądze są dla innych, a Ty powinnaś się zadowolić tym, co masz, bo przecież “w sumie nie jest tak źle, a zawsze może być gorzej”?

Nie wiesz, jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem, który sabotuje Twoje działania i sprawia, że w ostatniej chwili się wycofujesz lub odpuszczasz?

Czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału i mogłabyś osiągnąć znacznie więcej, gdybyś przełamała swoje bariery?

Brakuje Ci wsparcia w otaczających Cię osobach i masz wrażenie, że nikt nie rozumie, z czym się mierzysz, ale łatwo przychodzi im ocenianie Twoich działań (lub ich braku spowodowanego blokadami)?

Masz nawyk narzekania i szukania wymówek (być może nawet przez strach), zamiast świadomego osiągania swoich celów?

Droga Superkobieto, właśnie wykonałaś pierwszy krok ku zmianie.

Nie żartuję! Jeśli zauważyłaś i potrafiłaś się przyznać, że coś jest nie tak w Twoim podejściu czy przekonaniach, to już zrobiłaś gigantyczną pracę.

Nie każdy ma taką odwagę, aby powiedzieć “Cholera, jest naprawdę beznadziejnie, ale nie chcę w tym tkwić”.

A przecież po to tu jesteś, prawda? Właśnie z tego powodu tu trafiłaś.

 

Bo masz dość, że zawsze schemat wygląda tak samo.

 1. Czujesz ogromne podekscytowanie procesem i wręcz nie możesz się doczekać! W końcu ogarniesz swój biznes online i ruszysz z kopyta, aby zrealizować plany, które od lat czekają zapisane w Twoim notesie.
 2. Ale… z tyłu głowy pojawia się ten nieznośny chochlik, który podpowiada “Znowu Ci nie wyjdzie, więc przestań się tak cieszyć, ale przygotuj się na porażkę”.
 3. Twoja energia spada, zamiast uśmiechu pojawia się grymas, a w Ciebie ciągle uderzają wątpliwości. “No racja, przecież tyle razy już próbowałam, a nic z tego nie wyszło… Pewnie rozkręcę się, nastawię i znowu coś pójdzie nie tak…”.
 4. Z rezygnacją kręcisz głową, ale jednak dajesz sobie szansę, chociaż tak naprawdę już na starcie odpuściłaś.

 

Powiedz, czy Twoja sytuacja nie wygląda podobnie?

 

TAK I MAM TEGO DOŚĆ

 

Zawsze jest ta iskierka nadziei, szczególnie na początku stycznia, bo przecież wchodzisz w Nowy Rok i nagle wszystko magicznie się odmieni. Zainwestujesz w kolejne kursy, które nauczą Cię twardych kompetencji, jak np. automatyzacji, ustawiania reklam, pisania, tworzenia kursów. Teraz na pewno się uda!

A okazuje się, że kolejny rok wygląda tak samo.

Być może to Cię zszokuje, ale nie pomoże Ci żaden kurs wyłącznie o:

 • sprzedaży,
 • reklamach,
 • grafice,

… czy czymkolwiek innym, co zalicza się do umiejętności. Nie potrzebujesz tego, bo jestem prawie pewna, że tę wiedzę już masz i wydałaś naprawdę duże kwoty na takie programy.

 

Może zapytasz – Karolina, to dlaczego dalej mi nie wychodzi? Jeśli niby tyle wiem, to powinnam stabilnie zarabiać i rozkręcić markę do gigantycznych wyników!

Bo tu nie chodzi tylko o wiedzę biznesową! Co lepsze – wiedza biznesowa bez pracy mindsetowej nie przyniesie żadnych efektów. Właśnie dlatego Ci nie wychodzi.

 

Blokują Cię Twoje niesprzyjające przekonania, negatywne myśli o sobie, biznesie, pieniądzach czy sprzedaży.

 

To wszystko ZAWSZE wyjdzie na wierzch. Niezależnie na jakim etapie biznesu jesteś. Mogłaś nawet zacząć z sukcesem, a nagle coś zaczyna się psuć. I nie, tu nie chodzi o Twoje kompetencje, bo tam nie zmieniło się nic, nikt Ci tego nie zabrał.

Ale o Twoją głowę. O Twoje podejście. To jest klucz do rekordowych wyników sprzedażowych, pełnego kalendarza klientów i zarobków, które wykraczają poza Twoje najśmielsze marzenia.

 

Klucz do stabilnych i przewidywalnych efektów w biznesie.

Pracując z tyloma kursantkami, widzę Wasz ogromny potencjał, ale też zauważam, jak bardzo stopują Was przekonania i natrętne negatywne myśli.

Właśnie dlatego stworzyłam roczny program mindsetowy SUPERKOBIETA. Wierzę, że ten rok będzie dla Ciebie nareszcie prawdziwym rokiem zmian.

Zobacz, jak program SUPERKOBIETA pomoże Ci w zmianie mindsetu

Zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci rozwijać się bez ciągłego uczucia zmęczenia i przepracowania,

za to z frajdą i satysfakcją

Poznasz sposoby na osiąganie i skalowanie sukcesu,

również tego finansowego, aby osiągać pięcio- lub sześciocyfrowe przychody, które teraz być może wydają się nie dla Ciebie

Nauczysz się wdrażać codzienne nawyki wspierające Cię w

efektywnym dążeniu do realizacji swoich celów biznesowych i prywatnych

Poznasz podstawy Prawa Przyciągania Joe Vitalego,

aby przyciągać do siebie tylko to, co jest dla Ciebie dobre i o czym skrycie marzysz (mówimy stop negatywnym myślom! :))

Nauczysz się kierować swoim wewnętrznym głosem

i z krytyka stać się swoją największą fanką, która zawsze w gorszym momencie daje Ci pomocną dłoń

Wykonasz ćwiczenia,

dzięki którym znajdziesz, co motywuje Cię do działania i sprawia, że realizujesz założone plany

Wyznaczysz priorytety w swoim życiu,

aby skupiać się na tym, co jest naprawdę dla Ciebie ważne, zamiast na mało istotnych sprawach, które nie przybliżają Cię do Twoich celów i marzeń

Otrzymasz narzędzia

do codziennego wzmacniania pozytywnych zmian, poczucia własnej wartości i zwiększania odwagi do działania – w końcu te zmiany mają być na lata, a nie jedno lato! 😉

Zobacz, co o sesjach mindsetowych mówią kobiety, które już wykonały pierwszy krok:

“Jestem niesamowicie wdzięczna za sesję Mindset Hot Seats z Karoliną! Po zaledwie 15 minutach jej transformującego ćwiczenia, mam pierwsze niesamowite efekty.

Zdumiewające jak Karolina precyzyjnie trafia w punkt. Jedna rozmowa spowodowała, że porzuciłam blokujące mnie przekonanie, z którym borykałam się ponad dwa lata, a które nie pozwalało mi podnieść cen moich obrazów.

Po sesji z Karoliną już tego samego dnia zmieniłam ceny, a następnego dnia sprzedałam obraz w cenie, o której zawsze marzyłam! To niesamowite jak czaruje nasz mindset Karolina 🙂

Polecam każdej z Was z całego serca!”

Marta Dunal, Artystka

“Polecam gorąco pracę mindsetową u Karoliny!

Podczas spotkania hot seats potrzebowałam przepracować strach przed byciem widzianą i słyszaną, co było dla mnie niezbędne, by z sukcesem prowadzić biznes online. Nie wiem jak to możliwe, ale w ciągu 20 minut Karolina zlokalizowała moją blokadę mindsetową, pokazując mi moje sprzeczne przekonania, a potem, przy pomocy potężnego ćwiczenia w stanie relaksacji, umożliwiła rozmowę z tą częścią mnie, która z jakiegoś powodu moje niesprzyjające przekonanie stworzyła.

Piorunujące. Dodam tylko, że bardzo skorzystałam również z obserwowania sesji z innymi uczestniczkami, mając potem 4 zapisane kartki wniosków!

Jeśli myślisz o programie i pracy mindsetowej z Karoliną to powiem krótko – tu w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać. To są narzędzia NAPRAWDĘ błyskawicznej transformacji, a uwaga i niezwykła spostrzegawczość Karoliny pozwala jej natychmiast dotrzeć do sedna problemu i czule go rozwiązać.

Dziękuję raz jeszcze i polecam! (i teraz zaczynam rozumieć, jak ona ma już za sobą miliony w biznesie w tak krótkim czasie 😉

Jak widzisz, Marta czekała ponad 2 lata, bo blokowały ją przekonania, które nie pozwalały podwyższyć cen jej obrazów. Po naszej sesji tego samego dnia zmieniła ceny, a kolejnego… sprzedała obraz w cenie, o której zawsze marzyła. Praca z przekonaniami, odblokowywanie Twojego potencjału i odpowiednie nastawienie potrafią w ciągu jednego dnia odmienić Twój biznes.

 Dołączysz do tych kobiet, aby również poczuć tę lekkość oraz natychmiastową zmianę?

Jak wygląda udział w
programie superkobieta?

Co miesiąc otrzymujesz dostęp do warsztatu, w którym omówione jest dedykowane zagadnienie – w formie video i PDF wraz z zadaniami do wykonania – w sumie 12 nagrań z transformacyjną wiedzą (poniżej znajdziesz harmonogram tematów).

Co miesiąc bierzesz udział w 1 grupowej sesji Mindset Hot Seats, podczas której możesz przepracować ze mną blokujące przekonanie lub swoje marzenie/cel. Pracuję narzędziami Rapid Transformational Coaching®. W trakcie tej sesji uczysz się również, słuchając problemów innych uczestniczek. Może do tej pory czegoś nie zauważyłaś, a okaże się, że to, z czym przyszła inna Superkobieta jest również ważne i przełomowe dla Ciebie. Widzimy się na ZOOM. W sumie 12 transformujących spotkań.

Co miesiąc bierzesz udział w grupowej sesji Mindset Mastermind: W 3-osobowych grupach możesz przedyskutować temat z danego miesiąca, by jeszcze głębiej go przepracować i dostać wspierającą informację zwrotną. Poznasz perspektywę innych uczestniczek i możliwe, że jedno słowo wypowiedziane przez którąś z nich sprawi, że nagle wszystko kliknie i stanie się jasne. A przecież tego właśnie chcesz, prawda? W sumie 12 sesji.

Doświadczasz MOCY pracy rozwojowej: Rok systematycznej pracy nad Twoim nastawieniem i przekonaniami, byś w końcu zrealizowała swoje cele i weszła na wyższy poziom biznesu. A to wszystko dlatego, że TY wejdziesz na wyższy poziom mindsetu. To, co do tej pory było barierą nie do przekroczenia (np. codzienna sprzedaż programów premium), stanie się dla Ciebie lekkie i możliwe do zrobienia.

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

dr Karolina Kizińska

Jestem mentorką kobiecych biznesów online i autorką książki “Superkobiety Onlajnu czyli jak się spełnić w biznesie (online)”.

W czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć, dzięki całkowitej zmianie sposobu myślenia i działania. Wiele musiałam się nauczyć, zrozumieć i dlatego zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja pokonałam – nie tylko pod kątem narzędzi w biznesie online, ale przede wszystkim mindsetu.
Pokazuję, jak uwierzyć w siebie i zarabiać na swojej Supermocy – jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe.
Udowadniam, że życie i biznes mogą wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzysz, jeśli tylko umiesz okiełznać swój umysł i stosować w praktyce prawo przyciągania i inne narzędzia/metody.

To nie jest tylko teoria, ale wiedza, którą sprawdziłam na sobie. Kiedyś marzyłam, by zamiast używanego volvo, kupić auto z salonu – nowiutkiego SUVa, koniecznie białego z czarnym dachem. Ale przecież to tylko dla bogatych ludzi… Marzyłam, by polecieć z rodziną na Malediwy, ale przecież one są tak niebotycznie drogie, że nigdy nie będzie mnie na to stać… Marzyłam, aby mieć biznes, w którym nie pracuję do rana do nocy i na dodatek zarabiam duże pieniądze na tym, co kocham. Ale przecież tak trafiają tylko szczęśliwcy…

Tylko że wiesz co? Odhaczyłam każde z tych marzeń. Jednak nie stało się to z dnia na dzień. Sukces i pieniądze nie wzięły się w moim życiu znikąd. Dopiero gdy zmieniłam myślenie, gdy pozwoliłam sobie uwierzyć, że jestem w stanie osiągnąć wszystko, co tylko chcę, otworzyły się przede mną różne drzwi. Dzięki temu z odwagą weszłam w nową branżę i nieznaną mi niszę. Dokonałam swoistej rewolucji i dopuściłam do przepływu naprawdę dobrych pieniędzy.

Mój cel finansowy w biznesie online w 2021 roku wynosił 100.000 zł przychodu i przekroczyłam go niemal dwukrotnie. W pierwszych 6 miesiącach 2022 roku zarobiłam na sprzedaży kursów online ponad 250.000 zł a rok ten zamknęłam kwotą niemal miliona złotych. W 2023 przekroczyłam kolejny milion. Wszystko to zaledwie 3 lata od powstania marki Superkobiety Onlajnu.

Teraz wspieram kobiety w drodze do sukcesu – właśnie to jest moją misją.

Wierzę, że jesteś tutaj i czytasz ten opis, bo chcesz w pełni wykorzystać swój potencjał i cieszę się, że mogę Ci w tym pomóc.

Co zyskasz i jak odmieni się Twój biznes, sposób myślenia i działania po programie?

Przejdziesz wewnętrzną transformację, pracując nad swoimi blokadami, coraz lepiej poznając siebie i ucząc się, co zadziała właśnie u Ciebie. Nie na każdego są te same sposoby i ważne, żebyś dostosowała je do swoich potrzeb, aby były z Tobą na długie lata i wspierały Cię w różnych wyzwaniach.

Poznasz niesprzyjające przekonania, które mają przedsiębiorcy (może też Ty?) i dowiesz się, jak zapobiegać wdrożeniu ich w życie i nie blokować się przed rozpoczęciem biznesu lub dążeniem do sukcesu. To ważne, żebyś rozpoznawała pierwsze symptomy, które zdecydowaniej łatwiej opanować niż przepracowywać przekonania narastające latami (ale to też jest do zrobienia ❤️).

Nauczysz się utrzymywać efektywność na wysokim poziomie, aby realizować każde z zaplanowanych działań lub móc wybrać te najlepsze i najbardziej zyskowne dla Ciebie. Pożegnasz prokrastynację i wieczne odkładanie zadań, bo odkryjesz, jaki jest tego powód, ale też co sprawia, że chętnie siadasz do pracy, aby rozwinąć swój biznes tak, jak marzysz.

Dostaniesz kopniaka motywacyjnego (oczywiście pełnego miłości! :)) oraz mnóstwo wsparcia ode mnie i kobiet, które doskonale rozumieją, przez co przechodzisz. Często łatwiej jest działać, wiedząc, że za parę dni porozmawiasz o tym z innymi przedsiębiorczyniami – rozwiejesz swoje wątpliwości, przegadasz problemy i zyskasz moc dobrych słów, które dodadzą Ci wiatru w żagle, którego tak potrzebujesz!

Uodpornisz się na porażki, przekujesz je w lekcje i przestaniesz wycofywać się i rezygnować po każdym niepowodzeniu. Trudności zawsze będą się pojawiać, ale możesz nauczyć się z nimi radzić, aby jeszcze bardziej rosnąć, zamiast od razu uciekać, chować się i myśleć, że skoro się nie udało, to już koniec. Gdybym tak myślała, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem. Zaufaj mi. 🙂

Poznasz sposoby na własny, indywidualny sukces zgodny z Tobą. Nie musisz wchodzić w czyjeś ramki, nie wszystko, co mówią biznesowi mentorzy, może pasować do Ciebie, Twojej osobowości, charyzmy i podejścia. Jestem od tego, żeby pomóc Ci znaleźć Twoją i tylko Twoją ścieżkę, która ułatwi Ci osiągnięcie długoterminowego sukcesu, a nie bazującego na przemijającym trendzie.

Dowiesz się, jak trudne doświadczenia przekuć w swój największy atut i wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Twoja historia jest cenniejsza niż myślisz i pokażę Ci, jak może Cię wspierać, a nie tylko umniejszać (jak być może zdarzało się do tej pory).

Uzyskasz przewagę nad konkurencją, która nie jest tak świadoma jak Ty i nie potrafi pracować nad swoim mindsetem – będziesz krok przed nimi, a właśnie takie osoby osiągają sukces. Nie te, które posiądą całą wiedzę świata, ale te, które regularnie pracują nad swoją głową, przekonaniami i podejściem. Możesz być jedną z nich i szczerze wierzę, że skoro to czytasz, to JESTEŚ jedną z nich.

Odzyskasz swoją sprawczość do decydowania i działania w zgodzie ze sobą. Blokujące przekonania zabierają nam życiową moc, za którą podążamy, chcąc realizować swoje cele i pragnienia. Czujesz, że kiedyś chciało Ci się więcej, a teraz każda najmniejsza czynność powoduje w Tobie strach i przerażona nieruchomiejesz? W trakcie tego programu na nowo znajdziesz własne światło, lekkość i pożegnasz wszystkie myśli, które powodują w Tobie niemoc i odbierają chęci do działania.

BONUS!

Tylko do 8 stycznia otrzymujesz aż TRZY dodatkowe video-szkolenia o wartości ponad 3000 zł!

1. 24 zasady drogi do bogactwa

Jeśli chcesz zarabiać ogromne pieniądze, najpierw musisz się z nimi oswoić w swojej głowie. Wbrew pozorom bardzo często szczególnie my, kobiety, mamy blokady przed dużymi kwotami. Uważamy, że nie zasługujemy i “nam się takie zarobki nie przytrafiają”. W głębi duszy wiemy, że możemy osiągnąć naprawdę wielkie wyniki, ale tak bardzo boimy się tych pieniędzy i tego, co powie nasze otoczenie, że przerażone stoimy w miejscu.

Uzdrowienie Twojej relacji z pieniędzmi jest jednym z najważniejszych kroków ku satysfakcjonującym Cię zarobkom i przekroczeniu Twojego szklanego sufitu.

2. Metoda poczucia własnej wartości Trenta Sheltona

Pierwszą osobą, która uwierzy w Ciebie, powinnaś być Ty sama. Jednak wiem, że często bywa z tym trudno, ale właśnie ta metoda ma wzmocnić Twoje poczucie własnej wartości. Tu zaczyna się wiara w to, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze – dobrze płacących klientów, zamówienia spływające każdego dnia, gigantyczne zarobki, spokój w biznesie, ekskluzywne wakacje czy luksusowe dodatki.

Pokażę Ci metodę Trenta Sheltona, byłego zawodnika futbolu amerykańskiego, a teraz znanego na całym świecie autora bestsellerowych książek i mówcy motywacyjnego.

3. Metoda działania na podświadomość Marisy Peer

Przybliżę Ci ideę błyskawicznego działania na podświadomość opracowaną przez Marisę Peer – cenioną terapeutkę, autorkę bestsellerowych książek oraz wielokrotnie nagradzaną mówczynię. Sama Marisa mówi, że ta metoda jest jej najpotężniejszym narzędziem coachingowym i transformacyjnym, odkrytym przez ponad 30 lat pracy.

Ale najważniejsze jest to, że tej metody używam przez CAŁY PROGRAM. Podczas rocznego procesu zobaczysz na samej sobie, jak głęboko trafia, zmienia Twoje przekonania oraz rozbija bariery, które nosisz w sobie od lat.

Dołącz TERAZ

i zagwarantuj sobie miejsce w rocznym transformacyjnym procesie – ograniczona liczba miejsc

Tematy poruszane podczas 12-miesięcznego programu

SUPERKOBIETA

Styczeń – Growth Mindset

➤ Korzyść: Rozwiń swoje myślenie.

➤ Rozwinięcie: Posiadanie Growth Mindset pozwoli Ci na przyjęcie wyzwań jako szansy do nauki i rozwoju. Zamiast obawiać się porażki, zobaczysz ją jako krok bliżej do osiągnięcia swoich celów.

Luty – Prawo Przyciągania

➤ Korzyść: Przyciągaj dobre i pozytywne doświadczenia.

➤ Rozwinięcie: Zrozumienie Prawa Przyciągania pomoże Ci skupić się na pozytywnych energiach, przyciągając do siebie pozytywne sytuacje i ludzi. Twoje życie stanie się zbiorem inspirujących doświadczeń. Nauczysz się lekkości i zaufania do procesu.

Marzec – Blokujące Przekonania

➤ Korzyść: Uwolnij się od ograniczających przekonań.

➤ Rozwinięcie: Praca nad blokującymi przekonaniami pozwoli Ci uwolnić potencjał, który może być hamowany przez negatywne przekonania. Zyskasz wolność od myśli, które Cię blokują. Nareszcie robiąc coś, nie będziesz słyszała negatywnych podszeptów, które powstrzymują Cię od działania, ale pewnie pójdziesz po swoje.

Kwiecień – Spirala myśli

➤ Korzyść: Kontroluj kierunek swoich myśli.

➤ Rozwinięcie: Poznanie technik zarządzania spiralą myśli umożliwi Ci przerwanie negatywnych myśli i skoncentrowanie się na tym, na co masz wpływ w swoim życiu. Zdobędziesz kontrolę nad własnym umysłem.

Maj – Nawyki, które zostaną

➤ Korzyść: Kształtuj nawyki sprzyjające sukcesowi.

➤ Rozwinięcie: Zidentyfikuj i utrwal nawyki, które naprawdę Ci służą, wspierając Twoje cele. Odrzuć nawyki, które Cię hamują i blokują przed pójściem naprzód, a zobaczysz, jak Twoje codzienne działania przynoszą większe rezultaty.

Czerwiec – Praca na Potencjale

➤ Korzyść: Wykorzystuj swój pełen potencjał.

➤ Rozwinięcie: Zidentyfikuj swoje mocne strony i umiejętności, pracuj nad nimi, aby osiągać najwyższe możliwe wyniki. Realizuj projekty, które podkreślają Twój unikalny potencjał.

Lipiec – Odpuszczanie i Szacunek dla siebie

➤ Korzyść: Odbierz sobie ciężar przeszłości.

➤ Rozwinięcie: Poprzez naukę szacunku dla siebie i umiejętność odpuszczania, odzyskasz wewnętrzny spokój. Będziesz kroczyć lekkim krokiem, gotowa na nowe możliwości.

Sierpień – Pożegnaj to, co Ci nie służy

➤ Korzyść: Uwalniaj się od zbędnych bagażów.

➤ Rozwinięcie: Zidentyfikuj toksyczne elementy w swoim życiu i pozbądź się ich. Otwórz przestrzeń na nowe, pozytywne doświadczenia, eliminując wszystko, co Cię ogranicza. Zrzuć zbędny balast, który od dawna Ci nie służy.

Wrzesień – Auto-hipnoza i codzienna medytacja

➤ Korzyść: Osiągaj spokój umysłu i zwiększaj świadomość.

➤ Rozwinięcie: Wprowadzenie praktyk auto-hipnozy i codziennej medytacji pomoże Ci w zapanowaniu nad stresem, poprawi koncentrację i otworzy umysł na nowe pomysły. Zyskasz jasność w myśleniu i nie poddasz się tak łatwo negatywnym myślom.

Październik – Jestem wystarczająca

➤ Korzyść: Wzmocnij poczucie własnej wartości.

➤ Rozwinięcie: Pracuj nad afirmacjami i praktykami, które wzmacniają Twoje poczucie własnej wartości. Zrozum, że jesteś wystarczająca i zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

Listopad – jaki wzorzec z dzieciństwa powielasz?

➤ Korzyść: Zrozumienie wpływu przeszłości na obecne decyzje.

➤ Rozwinięcie: Przeanalizuj wzorce z dzieciństwa, zidentyfikuj te, które Cię ograniczają, i pracuj nad ich zmianą. Odblokuj nowe możliwości poprzez zrozumienie korzeni swoich działań. Nie musisz dźwigać balastu swoich bliskich – możesz się z nim pożegnać i kreować swoje życie na własnych warunkach.

Grudzień – Manifestacja, czyli co chcę, a nie czego nie chcę, cele i mapa marzeń 

➤ Korzyść: Kształtuj swoją przyszłość zgodnie z marzeniami.

➤ Rozwinięcie: Zdefiniuj cele, zidentyfikuj, co naprawdę chcesz, a następnie skorzystaj z technik manifestacji, aby przyciągnąć pozytywne zmiany. Twoje marzenia stają się realnością.

Twoje życie może wyglądać całkowicie inaczej. Twój biznes może prosperować jak dobrze naoliwiona maszyna, a Ty możesz w końcu pewnie sięgać po swoje marzenia.

Sama zobacz, jak inaczej, lepiej niż teraz, możesz żyć.

Jak wygląda Twoje życie teraz

Jak może wyglądać Twoje życie, gdy podejmiesz decyzję o wejściu w proces zmiany

Zaczynasz działać z ekscytacją, ale z tyłu głowy od razu masz negatywne myśli, bo skoro do tej pory Ci nie wychodziło, to pewnie i teraz nie wyjdzie

Cały czas pracujesz, ale zarabiasz jedynie na koszty. Brakuje Ci przyjemności w życiu i frustrujesz się, bo widzisz w social mediach wszechobecny sukces, a Ty… nie potrafisz wyjść z błędnego koła, chociaż tak bardzo chciałabyś być na ich miejscu.

Twoja marka jest kolosem na glinianych nogach – wystarczy jedna porażka i zamykasz się w sobie, uważając, że nie nadajesz się do tego. Ale w głębi duszy przecież czujesz, że jesteś przedsiębiorczą kobietą i możesz…

Tworzysz super produkty, ale brakuje Ci energii na promocję i sprzedaż. Boisz się mówić o swojej ofercie, nie chcesz być nachalna, ale w efekcie Twoje wyniki są marne, a Ty coraz bardziej się poddajesz.

Z każdej strony słyszysz, że powinnaś wrócić na etat lub zostać tylko na etacie, bo to jedyna bezpieczna forma pracy. Słowa Twoich bliskich ranią Cię jak sztylety, gdy mówią, że “nie nadajesz się do własnego biznesu”, “jesteś za łagodna, żeby sprzedawać”, “jesteś za miła na biznes”.

Jesteś niekonsekwentna w swoich postanowieniach i nie potrafisz dociągnąć żadnego planu do końca. Szybko się poddajesz, bo boisz się kompletnej klapy i porażki. Brakuje Ci systematyczności w działaniu.

Masz wrażenie, że cały czas coś robisz, ale nic nie posuwa się do przodu. Poświęcasz swoje cenny godziny na rzeczy, które są mało ważne, za to te priorytetowe odkładasz na później, bo stresuje Cię ich wykonanie.

Wierzysz, że wszystko, co robisz zależy od Ciebie i nawet jeśli do tej pory Ci nie wychodziło, to nie musisz dalej w tym tkwić – ten rok jest rokiem zmiany i wiesz, że możesz to zrobić

Stabilnie zarabiasz i starcza Ci na o wiele więcej niż tylko koszty, bo wreszcie możesz odłożyć pieniądze na podróże, inwestycje i cieszyć się bezpieczeństwem finansowym. Wymarzone perfumy za 700 zł? Nie ma problemu. Wyjazd w podróż za 5-cyfrową kwotę? Powiedz tylko kiedy.

Zbudowałaś porządne fundamenty swojej marki, które pozwolą Ci długofalowo pozyskiwać klientów i zarabiać dobre pieniądze. Nie ciułasz na drobne, ale wiesz, że możesz sięgać do kwot, które kiedyś były w zasięgu marzeń nie do spełnienia

Twoja oferta jest coraz szersza i dopasowana do potrzeb klientów. Z lekkością mówisz o swoich produktach, bo wiesz, co oferujesz i jak bardzo nimi pomagasz światu. Wierzysz w to, co stworzyłaś i z pewnością siebie oraz dumą opowiadasz o ofercie. Słupki sprzedażowe rosną, a Ty w końcu czujesz spokój, satysfakcję z pracy i widzisz sens w dalszym rozwijaniu firmy.

Wpuszczasz jednym, a wypuszczasz drugim uchem wszystkie słowa, które blokują Cię przed działaniem, bo zbudowałaś mocne poczucie własnej wartości oraz sprawczość. Wiesz, że możesz sprzedawać zgodnie ze swoimi wartościami i nie musisz być bezwzględnym rekinem biznesu, żeby zarabiać 5- lub 6-cyfrowe kwoty. Twoja łagodność, empatia, wrażliwość są Twoją najmocniejszą stroną, która sprawia, że klienci ufają Ci i chętnie korzystają z Twojej oferty.

Konsekwentnie realizujesz założony plan, bo wiesz, co chcesz osiągnąć. Gdy są trudności, dopasowujesz plan do swojego życia, ale nie rezygnujesz. Wiesz, że w każdej sytuacji sobie poradzisz.

Priorytetowo wykonujesz zadania, które najszybciej zbliżają Cię do Twojego celu. Potrafisz zarządzać swoim kalendarzem i nawet gdy pojawia się stres i presja, wiesz, jak sobie z tym radzić, aby nie wzięło to nad Tobą góry.

Chcesz, aby ten rok był rokiem zmiany? Chcesz, aby Twoje życie wyglądało jak po prawej stronie, bo masz dość stanu jak po lewej, który wpędza Cię w coraz gorszy nastrój oraz zabiera wiarę i siłę do działania?

Najwyższy czas, abyś stanęła oko w oko ze swoimi przekonaniami – rozpoznała je, oswoiła, a później nauczyła się je zmieniać.

Zrobiłam to ja i wiele moich kursantek. Ich opinie o naszej współpracy przeczytasz poniżej:

Z moimi umiejętnościami, doświadczeniem i kwalifikacjami pomagam wielu osobom. Ale gdy chciałam głębiej wejść w świat online okazało się, że nie mogę mówić do wszystkich i być dla wszystkich 🤔 (mimo że potrafię pomagać szerokiemu gronu osób).

To dzięki Karolinie podczas WOBA totalnie zmieniłam mój sposób myślenia o problemach klientów – to był przełom ⚡. Pozwoliło mi to zawęzić moje działania, a miałam z tym olbrzymi problem. W rezultacie stworzyłam nową, świetną i precyzyjną ofertę.

Ten półroczny program dał mi wspaniałą możliwość, aby wejść do świata online, w profesjonalny sposób 💪. Bezcenne były nie tylko same procesy ⚙, które pomogły mi wybrać i – co najważniejsze – utrzymać wybrany kierunek 🔝, ale również niesamowite wsparcie mentalne i merytoryczne Karoliny ❤️. Nie wspominając już o cennych nowych znajomościach z innymi uczestniczkami 🤝.

 

Ewa Kosowska-Korniak
Uczestniczka Women’s Online Business Academy
Półrocznego programu mentoringowego

To dzięki Karolinie i głębokiej transformacji podczas 6-miesięcznego programu mentoringowego WOMEN’S ONLINE BUSINESS ACADEMY przeszłam swoistą metamorfozę . Chociaż jestem przedsiębiorczynią od ponad 30 lat, to biznes online był dla mnie całkiem obcym światem.

 

To dzięki udziale w WOBA, pokonałam swoje największe ograniczenia dotyczące istnienia w przestrzeni online. Przechodząc przez kolejne ćwiczenia warsztatowe, stopniowo budowałam wyobrażenie siebie i swojego biznesu online, które ze mną współgra i które odpowiada wymaganiom internetowego świata.

 

Z programu wyszłam gotowa na zmiany i dozgonnie wdzięczna za to co się wydarzyło. Z całego serca polecam mentoring i udział w każdym programie Karoliny. Z jej pomocą udało mi się dokonać tego, co myślałam, że w moim przypadku będzie niemożliwe.

 

Elżbieta Łępecka
Uczestniczka Women’s Online Business Academy
Półrocznego programu mentoringowego

Wartość programu, to dzięki przejściu przez narzędzia Rapid Tranformational COACHING® – ponad 50.000 zł. Twoja cena to jedynie:

9997 zł

Możesz też dołączyć w miesięcznej płatności (w formie subskrypcji)

997 zł

Nie pozwól, by brak działania sprawił, że zostaniesz w tym samym miejscu, co teraz, gdy doskonale wiesz, że stać Cię na znacznie więcej.

FAQ – Najczęsciej zadawane pytania

Ile razy w miesiącu spotykamy się na żywo? – 2 razy (co 2 tygodnie)

Jak długo trwają spotkania? Sesje Mastermind – 60 minut, sesje Hot Seats – 1,5h.

Jakie są daty i godziny spotkań?

Spotykamy się zawsze o godzinie 11:00 w następujące dni:

 • Styczeń: 10.01, 24.01
 • Luty: 07.02, 21.02
 • Marzec: 06.03, 20.03
 • Kwiecień: 03.04, 17.04
 • Maj: 08.05, 22.05
 • Czerwiec: 05.06, 19.06
 • Lipiec: 31.07
 • Sierpień: 07.08, 14.08, 28.08
 • Wrzesień: 04.09, 18.09
 • Październik: 02.10, 16.10
 • Listopad: 06.11, 20.11
 • Grudzień: 04.12, 18.12

Czy otrzymam nagrania spotkań? Tak, każde spotkanie hot seats jest nagrywane i otrzymasz do niego dostęp na czas udziału w programie na twoim koncie na platformie kursowej. Spotkania mastermind nie są nagrywane ze względu na podział na grupy/pokoje.

Gdzie znajdę moje bonusy? Na swoim koncie na platformie kursowej, do której logujesz się na stronie karolinakizinska.pl/moje-konto.

Czym ten program różni się od innych?  W tym programie realnie doświadczasz przemiany i pracujesz nad mindsetem, a nie jedynie teoretycznie o nim słuchasz.

Czy mogę wziąć fv?  Oczywiście. Niezależnie czy wybierasz płatność jednorazową czy miesięczną subskrycję – jeśli podasz dane do fv to ją otrzymasz. 

Jak długo pobierana jest kwota subskrypcji? Subskrypcja pobierana jest co miesiąc i automatycznie kończy się w grudniu 2024.

Masz pytania? Napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl

MASZ JUŻ UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZĘ BIZNESOWĄ. TERAZ CZAS ZBUDOWAĆ MINDSET KOBIETY SUKCESU, ABYŚ OSIĄGNĘŁA SWOJE CELE BIZNESOWE, ŻYCIOWE I FINANSOWE ORAZ ZAMIENIŁA MARZENIA NA RZECZYWISTOŚĆ.

 

STAŃ SIĘ PEWNĄ SIEBIE SUPERKOBIETĄ – ODZYSKAJ SWOJĄ MOC