Marzysz o własnym, zarabiającym i śmigającym biznesie online, ale dziś jeszcze daleko Ci do tego?

Sprawdź, do którego stwierdzenia Ci najbliżej:

Masz pomysł i nie wiesz, jak go opakować i jak zacząć sprzedawać swoją wiedzę?

Zaczęłaś swój biznes, ale nie idzie Ci sprzedaż?

Twój biznes działa, ale jesteś zmęczona tym, że jeśli nie pracujesz, to nie zarabiasz, a chcesz zarabiać więcej, pracując krócej?

Czujesz, że Twój biznes nie wygląda tak, jakbyś chciała, bo coś Cię blokuje i czujesz się przytłoczona ilością zadań?

Jeśli poczułaś, że to o Tobie, to dobrze trafiłaś. Czytaj dalej i wybierz pakiet, który będzie odpowiedzią na Twoje rozterki, postawisz pierwszy lub kolejny milowy krok na swojej biznesowej drodze i w końcu złapiesz wiatr w żagle.

Sama jako muzyk musiałam nauczyć się wszystkiego o biznesie online. Czy było warto? Moje kursy muzyczne sprzedają się po kilka dziennie (kosztując 497zł za jeden w promocji) i to w całkiem zautomatyzowany sposób!

Skoro ja jako muzyk mogłam – Ty też możesz!

A z okazji moich urodzin 21 lipca możesz kupić jeden z dwóch pakietów w promocyjnej cenie!

Nie martw się – poprowadzę Cię krok po kroku, bo umiem mówić o biznesie online po ludzku i uwielbiam efekty u moich kursantek.

Do dzieła!

Wybierz swój pakiet szkoleń z rabatem ponad 83%, wyjdź z martwego punktu i w końcu zacznij zarabiać z łatwością i spektakularnie.

NIE PRZEGAP OKAZJI!

URODZINOWY WACHLARZ KURSÓW w promocji

PONAD 83% ZNIŻKI:

 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

WACHLARZ URODZINOWY DIY (Do It Yourself)

natychmiastowy dostęp do 3 kursów z serii Super, które realizujesz we własnym tempie (normalnie niedostępne oddzielnie)

🪭 Kurs Super-Proste, dzieki któremu samodzielnie będziesz umiała wyklikać swój pierwszy newsletter, stworzyć swoją pierwszą stronę z ofertą czy podpiąć płatności.
Cena regularna: 1497 zł

🪭 Kurs Super-Oferta, dzieki któremu ubierzesz w ofertę swój produkt digitalowy. Ofertę, której Twój klient po prostu się nie oprze.
Cena regularna: 1497 zł

🪭 Kurs Super-Sprzedaż, który pokaże Ci jak sprzedawać swoje produkty online, jak docierać do tych właściwych klientów i jak budować ścieżki klienta.
Cena regularna: 2997 zł

Cena regularna: 5991 zł

WACHLARZ URODZINOWY ze WSPARCIEM

Oprócz 3 wyżej wymienionych kursów online z serii Super,  masz dostęp do 4 grupowych spotkań na Zoom w sierpniu, gdzie będę motywować Cię i wspierać w tej drodze, omawiając zagadnienia z wachlarza w formie warsztatowej. Dzięki temu będziesz mogła jeszcze lepiej stworzyć i sprzedać swoje oferty!
Jedna konsultacja ze mną to 2.500 zł a w ramach Wachlarza Urodzinowego ze wsparciem masz aż 4 spotkania, podczas których nie tylko daje ćwiczenia – petardy i zdradzam najskrytsze sekrety tworzenia i sprzedaży produktów i usług w internecie, ale też odpowiadam na pytania i doradzam – zamiast 10.000 zl masz to wsparcie za jedyne 1.000 zł.

Cena regularna: 15991 zł

Co dostajesz z okazji moich urodzin?

Natychmiastowy dostęp do materiałów na platformie

PRACĘ ZE MNĄ NA ŻYWO NA 4 GRUPOWYCH SPOTKANIACH NA ZOOM W SIERPNIU (JEŚLI WYKUPISZ WACHLARZ URODZINOWY ze WSPARCIEM)

KOMPENDIUM WIEDZY W PIGUŁCE PRZEKAZANEJ PROSTYM JĘZYKIEM W KRÓTKICH VIDEO BYŚ od razu wdrażała wskazówki i miała efekty

szansę na naprawdę dochodowy biznes online z instrukcjami krok po kroku i tutorialami

Rozwijasz swój biznes online ale nadal nie generuje on takich przychodów jak byś chciała? Wydaje Ci się, że marketing w internecie to czarna magia? Masz poczucie chaosu i frustruje Cie ogrom pracy, który nie przekłada się na pieniądze?

Biznes online może generować bardzo dobre pieniądze. Co więcej – również w niemal całkowicie zautomatyzowany sposób. Należy jednak wiedzieć jak świadomie tworzyć dla klientów ścieżki sprzedażowe (i ogarnąć to technicznie) a nie pozostawiać proces sprzedaży przypadkowi.

Wybierz pakiet kursów, który pomoże Ci najlepiej w pokonaniu dzisiejszych przeszkód, by biznes dawał Ci to, o czym marzysz: pieniądze, czas, spełnienie i wolność.

WACHLARZ URODZINOWY DIY (Do It Yourself)

Kurs Super-Proste – Ogarnij Technikalia w Biznesie Online w 4 tygodnie!
Cena regularna: 1497 zł

 • Naucz się ustawiać newsletter i autoresponder w programie do mailingu
 • Stwórz swój prezent dla klienta (e-book) w programie Canva
 • Stwórz stronę lądowania pod zapis na prezent ORAZ stronę sprzedażową
 • Naucz się generować linki do płatności i dostarczać materiały w profesjonalny sposób Twoim klientom!
 • W kilku lub kilkunastominutowych video każdego modułu pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić!

Co o kursie Super-Proste mówią kursantki?

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Mimo, że już kilka miesięcy mam swoją firmę i myślałam, że sporo wiem – to mój marketing póki co ograniczał się do reklamy na Facebooku i w Google. Myślałam o stworzeniu bezpłatnego ebooka oraz zbieraniu chętnych do newslettera, jednak odkładałam to, bo myślałam że jest to trudniejsze. A tu proszę! Karolina pokazała jak zrobić to wszystko w łatwy sposób. Nie spodziewałam się, że mailing, ebook, landing page i stronę sprzedażową można stworzyć na jednej platformie! Zawsze myślałam, że każde z tych, to oddzielny byt i będę musiała nadzorować to wszystko sama i pilnować tego na każdej platformie oddzielnie, co skończyło by się tym, że w ogóle bym tam nie zaglądała. Wiedzę przekazaną w kursie wykorzystam też w moim drugim biznesie, przy sprzedaży produktów – właśnie szukałam opcji, jak stworzyć w łatwy sposób landing page dla produktu i jak to zrobić, aby był tam przycisk “KUP TERAZ” i klient mógł kupić bezpośrednio z landinga. Teraz już wszystko wiem. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!

Marta

Kurs jest najlepszym kompendium wiedzy dla początkujących. Karolina mówi w sposób jasny, rzeczowo i konkretnie pokazuje na przykładach, jak wykonać poszczególne kroki. Motywuje – pokazuje, jak można rozwiązać techniczne strony, jak je zorganizować na początku, żeby ruszyć z biznesem. Ale działanie musisz podjąć sama. Dobry biznes sam się nie stworzy. W kursie dostałyśmy narzędzia. Reszta należy do nas. Wcześniej byłam osobą, która zapisywała się na wiele różnych kursów, ale w żadnym nie znalazłam tego, co u Karoliny. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że taką dawkę wiedzy daje tak prosto! Polecam z całego serca!!!

Aleksandra

Kurs jest świetny. Karolina tłumaczy tak, że rzeczy nie do przeskoczenia wydają się łatwe do ugryzienia. Na początku, w zapowiedzi co będziemy robić i czego się uczyć, owszem, wymienia programy i elementy sprzedaży online, ale brzmią one zagranicznie, obco i bardzo skomplikowanie. Oswajamy się z nimi przechodząc przez kolejne etapy kursu. Na końcu człowiek zastanawia się dlaczego jeszcze nie wystartował ze swoim biznesem, skoro to jest takie proste? Ja polecam. To jest prowadząca, która nie leje wody, nie utaja rzeczy, żebyśmy się czasem za dużo nie dowiedziały. Moduły są klarowne, dobrze opisane, człowiek się nie pogubi i jeśli się czegoś zapomni, to łatwo można odnaleźć filmik z odpowiedzią na nasze pytanie.

Anna

Kurs Super-Oferta – Ogarnij Tworzenie Ofert w Biznesie Online w 2 tygodnie!
Cena regularna: 1497 zł

 • Poznaj elementy oferty nie do odrzucenia i stwórz własną, której klienci się nie oprą
 • Naucz się wyceniać swoje produkty i usługi – koniec ze zbyt niskimi cenami
 • Zacznij sprzedawać zabójcze oferty zamiast próbować sprzedawać produkty lub usługi i wyprzedź konkurencję
 • Naucz się tworzyć pakiety i wybierać bonusy by Twoich produktów sprzedawało się jeszcze więcej
 • Naucz się tworzyć promocje i zarabiaj więcej!

Co o kursie Super-Oferta mówią kursantki?

Nawet jeśli myślisz, że wiesz jaki pisać ofertę, koniecznie sprawdź Kurs Super-Oferta u Karoliny 🙂 Karolina jest ekspertką, która dzieli się swoją wiedzą, wspiera i motywuje. Poznasz Złote zasady, metodę 5S, wskazówki jak określić grupę docelową i problem klienta. Ten kurs sprawi, że zaczniesz pisać super oferty, które przełożą się na Super Sprzedaż. Zdecydowanie polecam! W końcu nauczyłam się formułować ofertę pod konkretnego klienta.

Katarzyna Kędzia

Dla mnie najważniejsze było nazwanie w czym jestem ekspertką. Nie jest to proste jeśli zajmujesz się wieloma projektami i w różnych branżach. Zebranie tego w całość dało mi poczucie spójności. Bardzo cenne było zmotywowanie nas do napisania testowego posta, to rzeczywiście świetny test oferty, ale i podwaliny do całości oferty produktu. Pracuję w sprzedaży i tworzę marketingowe treści, ale materiały online rządzą się swoimi prawami i dobrze było zweryfikwować swoją wiedzę, dotychczasowe kompetencje, pomysł na biznes i obraną strategię. Cenne doświadczenie ❤️

Aneta Biały

Kurs super-oferta to już kolejny zakupiony u Karoliny. Uwielbiam się u niej szkolić przede wszystkim dlatego, że przekazuje maksimum treści w formie krótkich i prostych lekcji. To kursy, które przynoszą widoczne od razu efekty. Karolina motywuje do pracy, wspiera, doradza, przez cały kurs chętnie pomaga. Zainwestowane pieniądze na pewno się zwrócą! Polecam każdemu z całego serca 😉

Emilia Zowal

Kurs Super-Sprzedaż – Ogarnij Sprzedaż w Biznesie Online w 4 tygodnie!
Cena regularna: 2997 zł

 • Poznaj formułę ankiety sukcesu, która pozwoli ci z sukcesem zweryfikować pomysł na produkt
 • Ustaw właściwą ścieżkę sprzedażową by klienci kupowali bez Twojego udziału
 • Naucz się przeprowadzać kampanię sprzedażową, która generuje tysiące złotych
 • Ustaw skuteczne płatne reklamy na faceboku dzięki tutorialom krok po kroku!
Super Sprzedaż kurs

Co o kursie Super-Sprzedaż mówią kursantki?

WACHLARZ URODZINOWY ze WSPARCIEM

Oprócz 3 wyżej wymienionych kursów online z serii Super,  masz dostęp do 4 grupowych spotkań na Zoom w sierpniu, gdzie będę motywować Cię i wspierać w tej drodze, omawiając zagadnienia z wachlarza w formie warsztatowej. Dzięki temu będziesz mogła jeszcze lepiej stworzyć i sprzedać swoje oferty!
Jedna konsultacja ze mną to 2.500 zł a w ramach Wachlarza Urodzinowego ze wsparciem masz aż 4 spotkania, podczas których nie tylko daje ćwiczenia – petardy i zdradzam najskrytsze sekrety tworzenia i sprzedaży produktów i usług w internecie, ale też odpowiadam na pytania i doradzam – zamiast 10.000 zl masz to wsparcie za jedyne 1.000 zł.

Cena regularna: 15991 zł

Dołącz DO ŚWIĘTOWANIA MOICH URODZIN I ODBIERZ ZNIŻKĘ PONAD 83%!

Cena regularna: 5991 zł

Cena regularna: 15991 zł

By skorzystać z ponad 83% zniżki masz jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)