Bezpłatne szkolenie

online

Zmieniaj świat jako coach/mentor/trener.

Poznaj 3 sekrety dochodowego biznesu w branży rozwojowej.

Na webinarze opowiem Ci:

JAKIE JEST KLUCZOWE NASTAWIENIE I SPOSÓB MYŚLENIA PRZEDSIĘBIORCÓW

Byś zaczęła strategicznie myśleć o budowaniu swojej marki eksperckiej na rynku usług rozwojowych

Jakie są 3 obszary biznesowe, które determinują dochodowość Twojego biznesu

I jak je zaopiekować, byś mogła mieć przestrzeń na zmienianie świata na lepsze nie martwiąc się o finanse

Jak połączyć element idei, jakim jest pomaganie innym, z realnym biznesem

By w efekcie móc sięgać po stawki premium i budować rozpoznawalną markę ekspercką jako coach/mentor/trener.

Jakie są 4 główne przeszkody, które hamują Twoje działania i sięganie po więcej

Oraz co zrobić by je pokonać i zbudować dochodowy biznes.

Jak przeanalizować, czy obrana droga jest dla Ciebie dobra

Tak byś nie traciła czasu i była skupiona na tym co niezbędne.

Prowadząca:

dr Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka dwóch spółek, mentorka kobiecych biznesów online, autorka książki „Superkobiety Onlajnu, czyli jak się spełniać w biznesie (online)”

 

Choć do świata internetu przymusiła ją pandemia, zamykając drzwi jej muzycznych placówek stacjonarnych, świetnie się w nim odnalazła. W 2,5 roku rozwinęła swój biznes online od 0 do niemal 1.000.000 zł przychodu (rocznie). W 10-dniowej kampanii wygenerowała przychód wielkości 200.000 zł – dwukrotnie w ciągu 5 miesięcy.

Otwarcie mówi, że za jej sukcesem stoi nie tylko mądra praca, ale również szkolenia, w które inwestuje, by mądrze wyskalować swój biznes. To dzięki nim dokonuje błyskawicznych przeskoków w rozwoju własnego biznesu. Ten model wchodzenia na wyższy poziom przekazuje swoim kursantom.

Z sukcesem uczy przedsiębiorcze kobiety, jak znaleźć pomysł na siebie, zniszować go, by na tej podstawie budować, rozwijać, automatyzować i skalować biznes online.
Robi to poprzez kursy, szkolenia, mastermindy oraz kilkumiesięczne programy mentoringowe premium.

Głęboko wierzy, że każdy ma Supermoce, na bazie których już teraz może oprzeć budowanie własnego biznesu online. A jej misją jest pomagać je odkryć, opakować w produkty cyfrowe i nauczyć sprzedawać, by zmienić je w biznes i móc świetnie na tym zarabiać.

W swojej pracy pomogła już wielu coachkom, trenerkom i mentorkom skutecznie zniszować ich usługi i wykorzystać pełen potencjał możliwości internetu, by rozwinąć biznes z satysfakcjonującymi dochodami.

Kliknij poniżej i dołącz do webinaru, dzięki któremu nauczysz się mądrze łączyć wspieranie innych w rozwoju z budowaniem biznesu i marki eksperckiej.

Pragniesz zmieniać świat, czuć, że twoja praca ma znaczenie, mieć wpływ na rozwój innych?

To bardzo piękna misja, ale być może równocześnie zastanawiasz się:
– jak się za to zabrać i jak wejść do branży rozwojowej?
– jak poukładać działania i jak zamienić je w biznes, który się kręci?
– jak pokazać się światu w tej roli?

A czy wiesz, że strategiczny pomysł na markę i biznes jako coach/mentor/trener pozwoli Ci nie tylko realnie przyczynić się do zmiany życia innych osób na lepsze, ale też zarabiania na tym premium?

Wiele osób naprawdę chce zmieniać świat, i robić w życiu coś, co ma znaczenie. Wtedy często pojawia się myśl o realizowaniu się w branży rozwojowej. 
Takich ludzi potrzeba, ale aby ich działania mogły służyć szerszemu gronu, jak również i im samym, niezbędny jest element, o którym większość osób zapomina…
Bez tego elementu trudno jest iść po więcej, czy na dłuższą metę czuć satysfakcję z pomagania innym. Trudno jest nie odpuścić i nie wypalić się z braku efektów finansowych i niewystarczającej ilości klientów.
Tym istotnym elementem jest… zaplecze biznesowe.
Jeśli Twoim działaniom też przyświeca misja, by zmieniać świat jako coachka, mentorka lub trenerka, to koniecznie bądź ze mną na żywo już w czwartek 29.06. o 20:00! To nie jest spotkanie, które chcesz przegapić jeśli:
– chcesz wejść na rynek usług rozwojowych z przytupem i wysokimi stawkami
– działasz w tej branży ale nie sprzedajesz na tym poziomie, na jakim byś chciała
– chcesz od tego biznesu czegoś więcej, niż pieniędzy, masz misję, ale jednocześnie nie umiesz poukładać finansów tak, by realizowanie tej misji było możliwe – myślisz o nowym pomyśle na siebie, swoją karierę i to, co chcesz robić w życiu i zastanawiasz się, jak marzenie o tym zderzyć z rzeczywistością, by nie musieć wracać na etat
Ja i moje klientki udowadniamy, że łączenie biznesu i misji jest możliwe – jesteś gotowa do nas dołączyć?

Zapisz się na webinar, dzięki któremu połączysz kropki – jak realizować swoją pasję tak, by była nie tylko super satysfakcjonująca ale i dochodowa – czas wyceniać swoje programy nie na 1000 zł a 10.000 zł. Pokażę Ci jak.

Karolina Kizińska

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: