Niestety, już za późno…

Powtórka webinaru wygasła

Jeśli chcesz być produktywna i efektywna oraz zbudować skuteczną strategię w biznesie online – zapoznaj się z ofertą kursu Super-Strategia dostępną do 27 września

Kurs SUPER‑STRATEGIA

ZWIĘKSZ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ
W BIZNESIE ONLINE!

Przestań pracować 24/7, aby skutecznie rozwijać swój biznes i zarabiać tyle, ile pragniesz. Uwolnij swój czas, mądrze zaplanuj działania i ciesz się większymi zarobkami, niż do tej pory.

Rozwijasz swój biznes online i masz tyle rzeczy do zrobienia, że najchętniej rozciągnęłabyś dobę do 48 godzin, ALE ewidentnie widzisz, że Twoja organizacja czasu nie popycha Twoich celów do przodu?

W efekcie za wolno budujesz społeczność, za wolno tworzysz nowe produkty, a przez to zarabiasz mniej, niż byś mogła, gdybyś tylko była bardziej efektywna i mądrzej planowała swój biznes online.

 

Wyobrażam sobie, jak musisz być sfrustrowana. Poświęcasz swojemu biznesowi więcej czasu niż byś chciała, a wciąż na horyzoncie nie widzisz upragnionych wyników.

W kursie Super-Strategia pokażę Ci, jak zwiększyć swoją efektywność i co koniecznie trzeba robić, aby Twój biznes rozwijał się i zarabiał więcej, bez spędzania nad nim długich godzin.

Dzięki temu uporządkujesz swoje biznesowe cele, poznasz sprawdzone strategie na zarządzanie sobą w czasie i dowiesz się, jak strategicznie, krok po kroku, zaplanować kampanię sprzedażową i rozwijanie swojej marki. Biznes online ma uwalniać Twój czas, a nie go zabierać – jeśli jesteś ciągle zajęta, a na dodatek nie masz efektów, to, niestety, zmarnujesz swój potencjał, jeśli nic z tym nie zrobisz.

Sprawdź, czy zbyt wolny rozwój Twojego biznesu wynika z braku umiejętności organizacyjnych i poziomu Twojej efektywności:

Chcesz Tworzyć produkty online takie jak kursy czy e-booki, ale gubisz się w procesie, rozpoczynasz jedną rzecz nie kończąc drugiej i pracujesz non stop, a nie masz efektów

Nie wiesz, jak zaplanować dzień, bo właściwie do zrobienia jest wszystko - nagranie kolejnego modułu kursu, publikacje na social media, zbudowanie strony lądowania i odpowiadanie na maile klientów

Codzienne pilne sprawy pochłaniają Twój dzień nie zostawiając miejsca na strategiczne planowanie biznesowe, dopracowanie kampanii sprzedażowej czy weryfikację celów

Masz problem ze skuteczną sprzedażą, bo brakuje Ci czasu na zbudowanie skutecznego lejka sprzedażowego i zautomatyzowanie sprzedaży

Przez brak planu działania wyskakujesz jak "Filip z konopii" - nagle postanawiasz, że jeden pomysł wdrożysz w życie, za chwilę, że kolejny i nie weryfikujesz ich poprzez zbadanie rynku

Czujesz, że marnujesz swój czas, bo dajesz z siebie maksimum, a w zamian jedyne co dostajesz to ból głowy od nadmiaru obowiązków oraz frustrację na widok stanu konta bankowego

Tworzenie produktów online, badanie rynku, układanie kampanii sprzedażowej i budowanie społeczności wymaga planu i strategii.

Bez nich zasuwasz jak chomik
w kołowrotku nie mając efektów.

Wierz mi – byłam w tym miejscu i wiem przez co przechodzisz..

Ja też zasuwałam 24h/dobę, robiłam w moim biznesie wszystko, a nie widziałam efektów na jakich mi zależało. Dopiero decyzja, by zweryfikować swoje działania, zrobić krok w tył i spojrzeć na wszystko z perspektywy pozwoliła mi opracować takie metody na zarządzanie moimi projektami, dzięki którym zminimalizowałam wkład czasowy, a zmaksymalizowałam zyski.

W tym kursie dzielę się z Tobą wiedzą, która najpierw przetestowałam na sobie. To sprawdzone rozwiązania, które pozwoliły mi odzyskać czas i zwiększyć zarobki. Wierzę, że i Ty możesz osiągnąć to, co ja w biznesie online.

Kim jestem, że wiem dokładnie, jak planować biznes online i dlaczego Ty też powinnaś zdobyć tę wiedzę?

Przez 1,5 roku stworzyłam 10 kursów online i napisałam 5 e-booków, będąc jednocześnie właścicielką biznesów stacjonarnych, mamą, żoną.

Moje strategie planowania i sprzedaży online były tak skuteczne pod względem dochodów, że finansowały moje biznesy stacjonarne w czasie pandemii. To nie zasługa czarodziejskiej różdżki, tylko odpowiedniej wiedzy i strategii, którą się z Tobą podzielę, byś miała podobnie jak ja – biznes online, który daje wolność wyboru, uwalnia czas i zapewnia bezpieczeństwo finansowe.

Prowadząca:

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk (pianistka, dyrygentka instruktorka zajęć gordonowskich), właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Jestem prezeską dwóch spółek, prowadzę biznes stacjonarny i biznes online. Jestem właścicielką i dyrektorką placówek edukacyjnych w Poznaniu, autorką muzycznych kursów online sprzedawanych na rynek polski i amerykański, mentorką biznesu online, autorką kursów z zakresu tworzenia digitalowych produktów, zakładania i rozwijania biznesu online od strony strategicznej i technicznej, żoną, mamą dwójki dzieci (8 i 2,5 roku), kobietą uwielbiającą podróże i posiadanie czasu dla siebie.

Sprawdziłam na sobie, że efektywne zarządzanie czasem i biznesem jest niezbędne do osiągania efektów finansowych i satysfakcji zawodowej bez poświęcania innych sfer życia. Mój cel finansowy w biznesie online na rok 2021 wynosił 100.000 zł przychodu i przekroczyłam go niemal dwukrotnie. W roku 2022 już w pierwszych 4 miesiącach wygenerowałam 170.000 zł pracując jeszcze mniej, ale strategicznie i efektywnie.

Tego chcę dla Ciebie! Moją misją jest wspierać kobiety w drodze do ich biznesowego sukcesu.

Jakie efekty osiągniesz dołączając do kursu
SUPER-STRATEGIA?

Zmienisz swoje nastawienie do prowadzenia biznesu online, nauczysz się ustalać priorytety i działać strategicznie, aby zminimalizować ilość nieskutecznych działań, szczególnie jeśli nie masz swojego zespołu do pomocy,

Poznasz sposoby na zarządzanie czasem i planowanie pracy online, które pozwolą Ci robić więcej, a pracować mniej,

Poznasz 5 nawyków, dzięki którym zwiększysz swoją produktywność i odzyskasz czas w życiu, abyś miała go dużo też na inne, ważne dla Ciebie sfery,

Nauczysz się walczyć z rozpraszaczami, które przy pracy online czają się na każdym rogu. W efekcie zwiększysz swoją koncentrację i efektywność, przez co szybciej wykonasz swoje zadania,

Chaos i brak wizji na rozwój Twojego biznesu zastąpisz spójnym planem działania i odpowiednim wyznaczaniem celów, abyś każdego dnia sukcesywnie rozwijała swoją markę,

Zweryfikujesz swoje działania online, by skupić się jedynie na tych, które zbliżają Cię do realizacji celów i pomnożenia zarobków. A przy okazji dokładnie zrozumiesz, dlaczego tak wiele powszechnych działań w rozwijaniu biznesu online nie ma żadnego sensu i nie powinnaś tracić na nie cennego czasu.

Pozbędziesz się uczucia przytłoczenia, frustracji oraz przeświadczenia, że biznes online nie jest dla Ciebie bo "nie ogarniasz". Zamiast tego pojawi się poczucie spełnienia, spokój, satysfakcja z pracy i efektów, które masz,

Zrozumiesz jak działać online w sposób prowadzący do automatyzacji procesów sprzedażowych tak, byś zarabiała na swoim biznesie leżąc w hamaku pod gruszą.

Nie marnuj ani chwili dłużej na nieskuteczne działania wierząc, że samo się naprawi i kiedyś będzie lepiej.

Jeśli teraz nauczysz się planować, to nie tylko zobaczysz lepsze efekty w najbliższym czasie, ale przede wszystkim będziesz wiedziała, co masz robić, aby powielić (lub nawet powiększyć!) wyniki w przyszłości. Uwierz mi – im większy biznes, tym strategia, efektywność i planowanie musi być na wyższym poziomie. A Ty będziesz na to gotowa.

Zobacz opinie moich kursantek

Kurs Super Strategia to jeden z najlepszych kursów które miałam okazję przerabiać. Pokazał mi co jest ważne w prowadzeniu biznesu, jak zorganizować swój czas aby działać efektywnie. Dał mi dużo wartościowej i niezbędnej wiedzy która każdemu przedsiębiorcy jest potrzebna. Wytyczanie celu to podstawa sukcesu!!!  Moja motywacja do działania jest dużo większa i WIEM, że mogę więcej!!!

Dziękuję bardzo za taką PETARDĘ Karolina!

Polecam wszystkim!

Monika Sekuła

Stylistka

Świetny kurs systematyzujący wiedzę o organizacji swojego czasu. Pomaga pokonać własne demony i pożeracze czasu, które nie wnoszą nic dobrego do naszego życia.
Zgodnie z wskazówkami z kursu czuję, że coraz lepiej sobie radzę z organizacją czasu w swoim biznesie online. Potrafię jasno i klarownie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to co chcę właśnie zrobić, to jest to co powinnam robić żeby mój biznes szedł do przodu. Polecam baaaardzo! Moim zdaniem tego typu kurs to “must have” dla przedsiębiorczych kobiet które chcą iść szybciej do przodu! Karolina daje narzędzia by działać efektywnie, dzięki czemu w tydzień robię tyle, ile zazwyczaj w miesiąc lub więcej!

Patrycja-Burzawa-Toczony

Stylowa Strona Biznesu

Jestem zachwycona kursem Super Strategia. Karolina mówi krok po kroku co zrobić by usprawnić codzienną pracę. Motywuje, doradza i sprawia, że kwestie do tej pory trudne przestają być problemem.

Gotowe szablony, planery, check-listy niesamowicie ułatwiają planowanie zadań. Otrzymujesz gotową receptę na sukces! Już wprowadzenie pojedynczych strategii przynosi widoczne efekty. Planowanie staje się przyjemnością, wiesz co jest ważne, z czego jednak zrezygnować, a co najlepiej delegować. Ogrom wiedzy znajdującej się w tym szkoleniu jest wart naprawdę duże pieniądze! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Karolinę i ten kurs! Polecam z całego serca!

Emilia Zowal

Makijażystka i doradca pielęgnacyjny

Super-Strategia to mój kolejny kurs z Karoliną. Karolina nieustająco namawia do automatyzacji swoich działań, po to żeby mądrze dysponować swoim cennym czasem i nie tracić go na niepotrzebne działania. Bardzo rzetelnie i w prosty sposób mówi jak to zrobić krok po kroku. Karolino, mam wielką wdzięczność za Twoje działania na rzecz naszych biznesów online i pokazywania kobietom jak to osiągnąć. Kurs polecam z całego serca, to bedą świetnie wydane pieniądze, a osoba kończąca kurs dostanie niezbedną dawkę wiedzy o tym jak być skuteczną w działaniu.

Magdalena Kunce

Oto, czego dowiesz się w trakcie kursu SUPER-STRATEGIA:

Moduł I: Produktywność
(Wartość: 3000zł)

W trakcie webinarów z modułu 1 porozmawiamy o produktywności, bo jej mądre zwiększenie jest kluczem do efektywnego działania w biznesie online i odzyskania czasu.

W tym module m.in:

 • Dlaczego nie masz na nic czasu?
 • Nawyki produktywności
 • Sposoby na weryfikację projektów
 • Co marnuje Twój czas czyli m.in. o multi-taskingu, perfekcjonizmie, prokrastynacji, rozpraszaczach i spełnianiu oczekiwań innych
 • Metoda eliminacji
 • Sposoby na kultywowanie dyscypliny
 • Sposoby na zarządzanie swoją energią
 • Lista rzeczy nie do robienia

Moduł II: Narzędzia, techniki i strategie (Wartość: 2000zł)

Czas wypróbować konkretne metody i dostosować je do Ciebie i Twojego biznesu.

W tym module m.in.:

 • Pomodoro? MIT? Zjadanie żaby? CHSS Rowińskiej?
 • Najskuteczniejsze sposoby planowania działań i zarządzania sobą w czasie
 • Jak planować? Czyli zaczynaj z wizją końca i trzymaj rękę na pulsie
 • Jak wytyczać cele i oszczędzać czas?
 • Zarządzanie projektami
 • Po co i jak chcesz działać? Czyli dostosuj narzędzia do swoich celów i priorytetów i zbuduj na ich bazie swoją strategię biznesu online
 • Sposoby na planowanie działań w social media czyli jak nie wpaść w czeluści internetu
 • Aplikacje i programy do planowania i realizacji projektów

Biznes online i automatyzacja (Wartość: 2000 zł)

W trakcie webinarów modułu 3 weźmiemy na celownik uwalnianie Twojego czasu poprzez dążenie do automatyzacji działań tak, byś mogła znaleźć balans w swoim życiu i biznesie – biznes online jest w tym celu najlepszą opcją.

Dowiesz się więc m.in.:

 • Czym różnią się biznes online i biznes stacjonarny i dlaczego biznes online to najlepsza opcja by oszczędzać czas
 • Jak przestać wymieniać godziny pracy na pieniądze i skalować biznes
 • Czym jest lejek sprzedażowy i jak go stworzyć (zautomatyzowana ścieżka marketingowa dla klienta)
 • Jak planować sprzedaż produktów online – cykl kampanii sprzedażowej
  Jaki model sprzedaży produktu online wybrać?

Pojedyncza sesja grupowa Mastermind
(Wartość: 1000zł) – Pakiet VIP

SpotkaniE na żywo, podczas którego określisz właściwy kierunek dla swojego biznesu online oraz przeanalizujesz działania w kameralnym, 6-osobowym gronie innych przedsiębiorczych kobiet.

popraw proces i wystrzel jak rakieta.

Bonus!

Materiały PDF, które pomogą Ci
w planowaniu i realizacji zadań
w Twoim biznesie online:

 • szablony treści do mediów społecznościowych, mailingu i reklam
 • 30 pomysłów na posty wraz z kalendarzem
 • check-lista “Biznes pod kontrolą”
 • 4 planery do wydruku

[wartość 1000zł]

Wartość całego kursu: ponad 19.000 zł

Ceny promocyjne pakietów kursu:
(90% taniej niż wartość kursu + dodatkowa zniżka!)

Najczęściej zadawane pytania

Czy kurs SUPER-STRATEGIA jest dla mnie jeśli dopiero zaczynam?

Tak. Dzięki temu kursowi oszczędzisz czas unikając popełnienia niepotrzebnych błędów i od razu efektywnie zaplanujesz swoje działania oraz zbudujesz strategię biznesu online.

Na jak długo przyznawany jest dostęp do programu?

Twój dostęp jest na 12 miesięcy.

Mam mało czasu, czy kurs SUPER-STRATEGIA jest na dla mnie?

Oczywiście. Ten kurs jest właśnie po to by czas odzyskać Przy braku czasu nie warto go trwonić go na szukanie rozwiązań na własną rękę i nieefektywne działanie. Zamiast przekopywać się przez czeluści internetu w poszukiwaniu sposobu na produktywność, korzystasz ze sprawdzonych schematów.

Jak odbywa się spotkania Mastermind dla pakietu VIP?

Otrzymasz mail z propozycjami kilku dat w październiku kiedy odbędą się sesje. Wybierasz termin, który Tobie pasuje i w odpowiedzi otrzymasz link do ZOOM.

Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoje klientki i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl lub napiszesz swoje pytanie na naszej prywatnej grupie na Facebooku.

Czy kurs mogę kupić na raty?

Tak, napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl by otrzymać linki do wpłat ratalnych.

Dlaczego warto?

Bo całkowicie zmienisz swoje życie i biznes. Koniec z przepracowaniem i chaosem. Czas działać strategicznie i zobaczyć upragnione efekty.

Zacznij strategicznie myśleć o biznesie online.

Skup się na tym, co NAPRAWDĘ działa, uwalnia Twój cenny czas i daje pożądane efekty:

Pakiet standard

997 zł

Pakiet VIP

1497 zł