Bezpłatne szkolenie online

24 września (piątek) g. 20.00

ZAPLANUJ STRATEGIĘ W SWOIM BIZNESIE ONLINE

      Dowiedz się, jak krok po kroku zaplanować strategię, która będzie rozwijać Twój biznes i zwiększy Twoje zarobki. Naucz się zarządzać swoim czasem w biznesie, aby to co robisz, przynosiło realne wyniki, nawet jeśli teraz Twoje listy zadań są długie na kilometr.

Zobacz, jakie efekty otrzymasz będąc na webinarze:

  Dowiesz się, jak wygląda produktywność i efektywność w biznesie online, dzięki czemu zrealizujesz więcej kluczowych działań poświęcając na to maksymalnie mało czasu

Nauczysz się planować strategicznie z uwzględnieniem priorytetów, które rozwijają Twój biznes, a nie tylko sprawiają, że masz długie listy zadań do zrobienia

  Poznasz nawyki, które wspierają Ciebie jako przedsiębiorcę i które są kluczem produktywności, dzięki czemu znaczna część Twoich działań będzie w dużym stopniu szła ‘z automatu’, bez ciągłego motywowania się do pracy

 Dowiesz się, jak ustalać strategię i plan rozwoju Twojego biznesu, skupiając się na tym, co przynosi Ci sprzedaż

Prowadząca:

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Jestem prezeską dwóch spółek, prowadzę kilka biznesów, realizuję wiele projektów. Jestem mamą dwójki małych dzieci (7 i 1,5), żoną, dyrektorką trzech placówek edukacyjnych, autorką kursów online, wykładowczynią.

Wiem, że właściwe wyznaczanie celów, priorytetów i strategiczne zarządzanie czasem i projektami jest kluczowe, by osiągać sukces w biznesie bez poświęcania innych sfer życia oraz by świetnie na tym zarabiać.

Pokazuję, że można pracować mniej, zarabiając więcej i łączyć wiele życiowych ról. Biznes online jest do tego najlepszą drogą.

Tego chcę dla Ciebie!

Kliknij poniżej i dołącz do webinaru, dzięki któremu zaczniesz planować działania strategicznie i realizować swoje cele. Czas iść po sukces.

Sęk nie w tym, by pracować więcej, ale by pracować mądrzej.

Podczas szkolenia dzielę się z Tobą rozwiązaniami, które u mnie zmieniły wszystko i pozwoliły mi przejść na 4h tryb pracy z domu. Dodam, że ten tryb nie generuje mi połowę mniej pieniędzy ale kilkakrotnie więcej niż zarabiałam jako przedsiębiorca wcześniej.

W trakcie webinaru nie pokazuję żadnych magicznych sztuczek czy nierealnych perspektyw. Udowadniam, że odpowiednia strategia, planowanie i umiejętna weryfikacja pomysłów to klucz do sukcesu. Robienie list do zrobienia to nie rozwiązanie.

Znalezienie sposobu na zarządzanie wieloma projektami bez poświęcania czasu dla siebie czy rodziny jest niezbędne do osiągnięcia równowagi w życiu. Nie można być szczęśliwą w biznesie, kiedy boli nas głowa od nadmiaru zadań a wpływy na konto są niesatysfakcjonujące.

Czas by Twój biznes online działał jak w zegarku. 

Do zobaczenia w piątek - już nie mogę się doczekać tego, jak zmieni się Twoja perspektywa i sposób pracy. Czas postawić na mądre planowanie i strategiczne działanie - to Twoja droga do realizacji marzeń. Udowodnię Ci to 🙂

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i Regulamin

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać ci link z dostępem do spotkania?

24.09.2021 g. 20.00

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na webinar!

50% Complete ...

Zapisując się na webinar wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

*Na podany numer telefonu otrzymasz przypomnienie sms w dniu szkolenia!

Close