24.01.23 (wtorek) g. 20.00 Bezpłatne szkolenie

online

Zacznij zarabiać online
na tym, co juz wiesz!

Poznaj sprawdzoną metodę, dzięki której z łatwością stworzysz produkt online oparty na swojej wiedzy i skutecznie zdobędziesz klientów poprzez najlepsze działania online.

Oto czego dowiesz się w trakcie 1,5h szkolenia online:

Jakie jest kluczowe nastawienie i sposób myślenia przedsiębiorców,

którzy skutecznie budują markę osobistą i tworzą produkty oparte na swojej wiedzy?

Jak odkryć swoją supermoc,

aby na jej podstawie stworzyć produkt, który będzie rozwiązywał konkretny problem Twojej grupy docelowej?

Poznasz sposoby na stworzenie persony,

czyli Twojego idealnego klienta, by zebrać wokół siebie społeczność odpowiednich osób

Jak zaplanować strategię marketingową,

aby z łatwością sprzedawać swoje produkty i skutecznie docierać do potencjalnych klientów

Poznasz moją autorską metodą S.U.K.C.E.S.

Dzięki niej w czasie pandemii stworzyłam i rozwinęłam biznes online na tyle skutecznie, że finansował moje biznesy stacjonarne.

Prowadząca:

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański.

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja przeszłam.

Uczę jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe!

Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

W roku 2022 na kursach online wygenerowałam niemal milion złotych przychodu, jedna z kampanii przyniosła 200.000 zł w 10 dni. Na webinarze powiem Ci, jak możesz mieć swoje pierwsze 100.000 zł w 2023 – właśnie dzięki kursom online!

Tego chcę dla Ciebie!

Kliknij poniżej i dołącz do webinaru, dzięki któremu zamienisz swoją wiedzę na pieniądze!

Czy ty też masz dosyć wymieniania godzin pracy na pieniądze?

  • Pracujesz na etacie?
  • Masz swoją działalność w postaci usług i kiedy nie pracujesz – nie zarabiasz?
  • Masz wrażenie, że mimo iż zasuwasz 24h na dobę – nie widzisz rezultatów finansowych?

Sęk nie w tym, by pracować więcej,
ale by pracować mądrzej.

Podczas szkolenia dzielę się z Tobą rozwiązaniami, które u mnie zmieniły wszystko i pozwoliły mi przejść na 4h tryb pracy z domu. Dodam, że ten tryb nie generuje mi połowę mniej pieniędzy ale kilkakrotnie więcej niż zarabiałam jako przedsiębiorca wcześniej.

W trakcie webinaru nie pokazuję żadnych magicznych sztuczek czy nierealnych perspektyw. Nie obiecuję miliona w tydzień. Ale 100 000 w rok? To jest absolutnie do zrobienia. Dołącz by zobaczyć matematyczne wyliczenia (nic tak nie działa na wyobraźnię jak konkretne liczby), które pokażą Ci jak strategicznie planować sprzedaż produktów online opartych na Twojej wiedzy.

Być może już teraz kochasz to, co robisz. Czy nie byłoby pięknie, gdyby poza satysfakcją dawało Ci to świetne pieniądze? Nie – te dwie rzeczy się nie wykluczają.

Byłam w tym miejscu, co ty. Pracując non stop, nie mając czasu dla siebie, dla dzieci, dla męża, na przyjemności. I frustrując się, że te wyrzeczenia nie mają przełożenia na zarobki. Miałam wiedzę, miałam doświadczenie, ale nie umiałam tego przełożyć na pieniądze.

Do zobaczenia na webinarze – już nie mogę się doczekać tego, jak zmieni się Twoja perspektywa i sposób pracy. Czas postawić na biznes online – kursy online to Twoja droga do sukcesu.

Udowodnię Ci to 🙂