Strona główna » Webinar SUKCES retransmisja

Webinar SUKCES retransmisja

TEN WEBINAR JEST DOSTĘPNY DLA CIEBIE PRZEZ 3 DNIPOTEM ZNIKNIE!

Webinar

“ZACZNIJ ZARABIAĆ ONLINE NA TYM, CO JUZ WIESZ!”Poznaj sprawdzoną metodę, dzięki której z łatwością stworzysz produkt online oparty na swojej wiedzy i skutecznie zdobędziesz klientów poprzez najlepsze działania online

Podczas szkolenia dowiesz się:

JAKIE JEST KLUCZOWE NASTAWIENIE I SPOSÓB MYŚLENIA PRZEDSIĘBIORCÓW,którzy skutecznie budują markę osobistą i tworzą produkty oparte na swojej wiedzy?JAK ODKRYĆ SWOJĄ SUPERMOC,aby na jej podstawie stworzyć produkt, który będzie rozwiązywał konkretny problem Twojej grupy docelowej?POZNASZ SPOSOBY NA STWORZENIE PERSONY,czyli Twojego idealnego klienta, by zebrać wokół siebie społeczność odpowiednich osóbJAK ZAPLANOWAĆ STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ,aby z łatwością sprzedawać swoje produkty i skutecznie docierać do potencjalnych klientówPOZNASZ MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ S.U.K.C.E.S.Dzięki niej w czasie pandemii stworzyłam i rozwinęłam biznes online na tyle skutecznie, że finansował moje biznesy stacjonarne.

To video zostanie wkrótce usunięte – obejrzyj teraz!

Zdobądź dostęp do mojego Programu dzisiaj!

Ten kurs zawiera nagrania modułów, teorię, narzędzia, Coaching Call’e, workbooki i MasterClass.

Wszystko czego potrzebujesz by krok po kroku implementować wiedzę, stworzyć kurs online i z sukcesem go sprzedawać.

wyjątkowa możliwość pracy ze mną

Zapisy na mój program Superbootcamp -Akademia Kursów Online są teraz otwarte.

JAK W 8 TYGODNI ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA SWOJEJ WIEDZY 

I STWORZYĆ DOCHODOWY BIZNES ONLINE

Nawet jeśli dopiero planujesz rozpocząć swoje działania w Internecie!

Stwórz swój pierwszy kurs online, zbuduj strategię marketingową i poznaj tajniki zdobywania klientów w Internecie, aby w 8 tygodni wystartować ze swoim biznesem online!

Jedyna edycja w 2022!

Kochani!  W czwartek uruchomiłam mój pierwszy kurs online ZOSTAŃ MISTRZYNIĄ BUDŻETU DOMOWEGO i już mam efekty sprzedaży!  Stworzyłam go w oparciu o kurs Superbootcamp, który z całego serca polecam! Osobiście wykupiłam wariant VIP żeby mieć wsparcie i support od początku do końca. Kurs rewelacyjny! Karolina dużo uwagi przykłada do mindsetu, który jest szalenie istotny gdy zakładamy sobie realizację celu i zabieramy się za coś co od początku „technicznie” nas przeraża! Mnie też przerażało, myślałam nawet żeby komuś to zlecić, ale teraz z perspektywy czasu wiem, że strach ma wielkie oczy!  Szkolenie jest rozbudowane i krok po kroku prowadzi po zagadnieniach, bez których ani rusz! Ile czasu mi to zajęło od pomysłu do realizacji? 5 tygodni! Czułam się zaopiekowana i nie pozostawiona sama sobie. Jeśli chodzi Wam po głowie stworzenie swojego kursu online to nie traćcie ani chwili. Moja inwestycja w Superbootcamp już się zwróciła, a na pewno będę do niego wracać wielokrotnie!!! Karolina bardzo dziękuję!!! 

Izabela Kulesza

Mistrzyni Budżetu Domowego

20 video w ramach 5 modułów, które krok po kroku pokazują jak stworzyć produkt online i z sukcesem go sprzedawaćDodatkowe MasterClass, które w prosty sposób wyjaśniają kwestie techniczneWorkbooki, abyś mogła samodzielnie wdrażać obszerną wiedzę6-8 sesji Q&A, podczas których omówimy Twoje pytania i przeanalizujemy działaniaWCHODZĘ NA KURS

Zacznij zarabiać online na tym co już wiesz!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone – Kompozytornia sp. z o.o. – 2021 – Polityka prywatności i regulamin