Strona główna » Paulina Ziomek-Wołczkiewicz

Paulina Ziomek-Wołczkiewicz

Dokładnie 1 stycznia, na kilka dni przed rozpoczęciem pierwszej edycji Women’s Online Business Academy, zdecydowałam się wskoczyć do tego pociągu i dołączyć do programu. Jak się potem okazało, to była najlepsza decyzją, jaką mogłam podjąć na nowy rok 🎉.

WOBA to program całkowicie kompletny dla kobiet, które są gotowe zainwestować swój czas i zaangażowanie, by zbudować biznes online🔥 Moje porównanie do pociągu jest nieprzypadkowe, bo dzięki narzuconym w programie terminom, mogłam osiągać kolejne “stacje” na drodze do mojego biznesowego celu. Nie ukrywam, że samo nic się nie zrobiło i czasu trzeba było poświęcić sporo – ale wyznaczony całkiem realny harmonogram, to zdecydowanie zaleta tego programu. To dzięki temu skupiałam się na działaniu, realizując kolejne mniejsze cele. To właśnie odróżnia WOBA, od setek innych kursów zakupionych kiedyś gdzieś, z których wiedza nigdy nie została wdrożona w życie (któż ich nie ma 😉).

WOBA to nie tylko ogromna dawka wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim proces wdrażania w biznesowe życie pod czujnym okiem Karoliny. Bo tutaj chodzi o działanie 💪 Czasami tym działaniom towarzyszyła obawa, ale budowałam się obecnością Karoliny, która dawała nam – uczestniczkom olbrzymie wsparcie ❤️.

Ogromną zaletą były zjazdy, które dodawały siły i motywacji na kolejne tygodnie pracy nad kursem. Możliwość poznania się z innymi uczestniczkami WOBA, wymiana doświadczeń i burze mózgów, to kolejny atut tego programu.

Karolina przez cały czas trwania WOBA była zaangażowana, na pytania odpowiadała wyczerpująco i w sposób rozwiewający wszystkie wątpliwości. Jako mentorka dokładnie pokazuje drogę, wspiera będąc obok i jak trzeba, to da motywacyjnego kopniaka. Polecam WOBA wszystkim przedsiębiorczym kobietom, które chcą z odwagą wejść w świat kursów online✨