Bezpłatne wyzwanie online
04-11 września

Obierz Kurs na Twój sukces

w biznesie online

Zaplanuj strategicznie razem ze mną 3 najważniejsze obszary w Twoim biznesie online i przygotuj się na sukces jeszcze tej jesieni!

 

Wyruszmy razem na podbój internetu!

Aby odnieść sukces w biznesie online trzeba przejść pewne kroki…

 

Czy już zdajesz sobie sprawę z tego, że pierwszy dzwonek w szkole, oznacza dla biznesu ostatni dzwonek na to, by zaplanować swój jesienny sukces?


Dlaczego?

 

Być może słyszałaś, że ostatni kwartał, to często najlepszy okres sprzedażowy w biznesie online (u mnie to się sprawdza co roku). Może on być również dla Ciebie złotym okresem…

Ale jeśli, jak większość kobiet, powracasz z działaniami nad własnym biznesem po wakacyjnej przerwie, to czujesz się być może jeszcze lekko oszołomiona…
Bo jeszcze dobrze nie otworzyłaś laptopa, a tu już słyszysz: “Do biegu, gotowi, start”!
Co teraz? Od czego zacząć?

 

Ale zanim złapiesz zadyszki, wpadając w ferwor działań nad własnym biznesem online (które niekoniecznie są przemyślane) czas je najpierw… strategicznie zaplanować.

Chciałabyś przestać myśleć o biznesie online a zacząć go realnie budować?

Jak mowa o tej całej strategii i planowaniu, to być może przeszło Ci przez myśl, aby się jeszcze trochę zmotywować, zainspirować, bo to chyba nie jest takie “proste”…

Ale wiesz, że w ten sposób łatwo wpaść w pułapkę pozornych działań, które:

  • nie doprowadzą Cię do wymarzonego biznesu online
  • nie spowodują, że jakimś “cudem” będzie Cię stać na zagraniczne wakacje z rodziną (jeśli liczyłaś w tej kwestii na dochód z biznesu online)
  • nie przyczynią się do faktycznego powstania Twojego biznesu
  • nie przysporzą Ci ani klientów, ani sprzedaży

 

Wiem, że trudno zabrać się do działania (zwłaszcza pod wakacyjnym leniuchowaniu), dlatego właśnie zorganizowałam te 3-dniowe bezpłatne wyzwanie!

Dzięki niemu unikniesz “rozmyślania o działaniu” i przejdziesz od razu do zaplanowanej akcji, obierając kurs na sukces w swoim biznesie online. Będzie to niczym paliwo rakietowe do Twoich działań!

Więc jeśli chcesz zobaczyć rezultaty w swoim biznesie jeszcze tej jesieni i posmakować sukcesu, to koniecznie zapisz się na to wyzwanie i zaplanuj swoją zwycięską strategię razem ze mną!

Ale być może myślisz sobie <<czy bez strategii się nie da?>>
Pewnie się da, ale będzie to, jak marsz przez las do celu bez mapy i kompasu – mnóstwo kręcenia się w kółko, bezsensownych kilometrów i tracenia energii na darmo… Czy naprawdę tego chcesz i jesteś na to gotowa?

A może lepiej zaoszczędzić sobie czasu i teraz zabrać się za przemyślenia i ułożenie strategii, po to, aby później było:

lekko pozyskiwać klientów

lekko prowadzić marketing

lekko sprzedawać i zarabiać

lekko działać?

Jakby to było, gdybyś z łatwością i pewnością podejmowała kolejne działania, które jak po sznurku, prowadzą Cię przez kolejne etapy, aż do osiągnięcia sukcesu we własnym biznesie online (i to jeszcze w tym roku)?

 

A żeby było jeszcze łatwiej (i przyjemniej) zapraszam Cię na 3-dniowe wyzwanie:
“Obierz kurs na Twój sukces w biznesie online”, które rusza już po niedzieli!

 

Wchodzisz w to?

HARMONOGRAM:

4 września (poniedziałek) g. 11.00

LIVE “Obierz kurs na super pomysł i niszę

Fanpage na Facebooku Superkobiety Onlajnu

Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

 

W poniedziałek odpowiesz sobie na pytania dotyczące tego:
– DLA KOGO jesteś online,
– poszukasz swojego kawałka tortu na rynku,
– odpowiesz sobie, co z tego co masz i wiesz, może być odpowiedzią na problemy klientów.

6 września (środa) g. 11.00

LIVE “Obierz kurs na super produkt/ usługę” grupa na Facebooku (biznes online – zarabiaj na tym co już wiesz)

Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

W środę zastanowisz się:
– nad produktem/ usługą, które będą najbardziej atrakcyjne dla Twojego klienta,
– zaplanujesz jego formę
– oraz ofertę.

8 września (piątek) 11:00

LIVE “Obierz kurs na super marketing i sprzedaż
” grupa na Facebooku (biznes online – zarabiaj na tym co już wiesz)

Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

W piątek zajmiemy się:
– wartością i ceną Twojego produktu/ usługi
– ustalisz strategię komunikacji marketingowej
– oraz zaplanujesz ścieżkę klienta (lejek marketingowy) prowadzące do zakupu.

11 września (poniedziałek) g. 11.00

Webinar podsumowujący „5 błędów strategicznych, przez które nie zarobisz miliona w 2023 w swoim biznesie online” wraz z ogłoszeniem nagrodzonych uczetniczek (na fanpagu na Facebooku Superkobiety Onlajnu)

Zobacz aktywność i opinie pierwszej edycji wyzwania!

Prowadząca:

dr Karolina Kizińska

Ekspertka biznesów online, Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab, prezeska dwóch spółek z o.o.

Po tym jak w czasie pandemii stanęła u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (muzycznych placówek edukacyjnych) i udało jej się tego uniknąć dzięki przychodom ze sprzedaży kursów online, zdecydowała się pomagać przedsiębiorczym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ona przeszła.

Uczy jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej wiedzy, doświadczeniu czy talencie w internecie jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe. Jak mówi: „Jeśli ja jako muzyk dałam radę – Ty też dasz”.

Propaguje mądre zarządzanie czasem i system pracy oparty na automatyzacji sprzedaży raz stworzonych produktów digitalowych poprzez lejki sprzedażowe – nie zaś w oparciu o wymienianie godzin pracy na pieniądze.

Pokazuje, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach. 

Tego chce dla innych kobiet – jej misją jest wspierać kobiece biznesy.

Zapisz się na wyzwanie bezpłatnie, by zaplanować jak najlepiej swoje działania w biznesie online i przygotować się na jesienne żniwa — przestań myśleć, zacznij (mądrze) działać!