Bezpłatne wyzwanie
29-31 maja

POKAŻ SIĘ W INTERNECIE!

Dowiedz się jak zacząć budować społeczność i wystartować z biznesem online, nawet jeśli stresuje Cię nagrywanie, live’y, i pokazywanie swojego wizerunku w sieci!

Przestań myśleć – zacznij działać!

Aby wystartować z marką osobistą trzeba przejść pewne kroki…

Większość osób na początku swojej biznesowej drogi martwi się o narzędzia, sposoby sprzedaży, marketing.

To oczywiście też jest bardzo ważne. Jednak pierwszym krokiem, który trzeba przejść, to nasze lęki, blokady i stres przed publicznym udostępnianiem swojej wiedzy i pokazywaniem siebie w roli ekspertki. Nie oszukujmy się, nawet najlepsze narzędzia świata nie zbudują takiego zaufania i relacji ze społecznością jak nagrywanie wideo, prowadzenie live’ów czy webinarów. 

Jako marka osobista sprzedajemy siebie – nie tylko swoją wiedzę, ale też to, jakie jesteśmy – w Internecie. Dlatego konieczne jest, by nauczyć się całkowicie naturalnie i bez stresu pokazywać się w sieci. Co ważne: tylko na początku wydaje się to trudne i niekomfortowe.

Chciałabyś przestać myśleć o biznesie online a zacząć go budować?

Gratuluję!

Znaczna część osób nigdy nie podejmie takiej decyzji i tworzenie swojej marki osobistej pozostanie w sferze ich marzeń.

Jeśli czujesz, że chcesz przepracować swoje blokady przed działaniem w Internecie, przestać martwić się oceną innych, nabrać pewności siebie przed kamerą, to koniecznie dołącz do wyzwania.

Dzięki niemu uświadomisz sobie, że nie tylko Ty tak masz (ja też tak miałam!) i poznasz sposoby, które drastycznie ułatwiają pokazywanie się w Internecie.

być może teraz martwisz się, co powiedzą znajomi/obce osoby, gdy trafią na Twoje materiały w Internecie. Obawiasz się, czy nie zostaniesz skrytykowana, wyśmiana, czy nikt nie podważy Twojej wiedzy.

Jednocześnie czujesz, że masz ogrom potrzebnej wiedzy do przekazania i chciałabyś się nią dzielić z innymi, tworzyć produkty i pomagać swojej społeczności. Wiesz, że Twoja wiedza i doświadczenie mają bardzo dużą wartość.

może blokuje Cię strach przed budowaniem społeczności- martwisz się, czy będziesz tworzyła na tyle wartościowy, regularny content, aby inni chcieli do Ciebie dołączyć.

NIE WIESZ, CZY TWOJE TREŚCI/LIVE’Y PRZYCIĄGNĄ INNYCH, DLATEGO CIĄGLE ODKŁADASZ TO NA POTEM. W EFEKCIE DUŻO MYŚLISZ O BIZNESIE ONLINE A NIE ZROBIŁAŚ ŻADNEGO KROKU, BY GO STWORZYĆ.

Być może wydaje ci się, że aby rozwijać swój biznes online trzeba być mistrzynią marketingu. Dlatego ciągle się uczysz i zdobywasz wiedzę z tej dziedziny. To bardzo dobrze! Jednak musisz wiedzieć jedną, bardzo ważną rzecz. Sprzedaż i marketing w biznesie online są skuteczne wtedy, kiedy Ty, jako marka osobista, jesteś naturalna, spójna, pewna siebie i pewna wiedzy, którą przekazujesz. Dlatego od samego początku koniecznie trzeba nad tym pracować.

To wyzwanie właśnie po to jest –

by dać Ci niezbędną wiedzę jak zacząć, nawet jeśli stresuje Cię kamera, wstydzisz się mówić o tym, co umiesz i masz blokadę przed pokazywaniem się w Internecie.

HARMONOGRAM:

29 maja (poniedziałek) g. 11.00

LIVE “JAK BUDOWAĆ MARKĘ OSOBISTĄ W INTERNECIE?”

Grupa na Facebooku (biznes online – zarabiaj na tym co już wiesz)

Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

 

 • Co to znaczy marka osobista
 • Jak budować markę ekspercką online
 • Jak budować społeczność – obalamy mity
 • Dla kogo jest moja marka?
 • Marka w mediach społecznościowych
 • Zadanie #1

30 maja (wtorek) g. 12.30

LIVE “JAK POKONAĆ STRACH PRZED DZIAŁANIEM”? grupa na Facebooku (biznes online – zarabiaj na tym co już wiesz)

Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

 • Mindset, czyli Twoje nastawienie decyduje o wszystkim
 • Wewnętrzny krytyk i jak się go pozbyć
 • Empatia dla klienta receptą na strach
 • Perfekcjonizm, prokrastynacja i wymówki – zdiagnozuj co powstrzymuje Cię przed działaniem
 • Zadanie #2

31 maja (środa) 20:00 bonusowy webinar “Pomysł wart milion czyli dlaczego niektóre ekspertki zarabiają więcej i jak to robią” plus rozdanie NAGRÓD!

Czas na zrealizowanie zadań – wrzuć je na grupę na FB (Biznes online czyli jak zarabiać online na tym co już wiesz) i InstaStory

 • Nie zapomnij mnie oznaczyć @superkobietyonlajnu
 • Byłaś aktywna?
 • Zrealizowałaś zadania?
 • Obejrzyj rozdanie nagród – jest duża szansa, że jakąś wygrałaś!
 • Pochwal się nagrodą na InstaStory i w swoich social media – nie zapomnij mnie oznaczyć @superkobietyonlajnu

Prowadząca:

dr Karolina Kizińska

Ekspertka biznesów online, Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab, prezeska dwóch spółek z o.o.

Po tym jak w czasie pandemii stanęła u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (muzycznych placówek edukacyjnych) i udało jej się tego uniknąć dzięki przychodom ze sprzedaży kursów online, zdecydowała się pomagać przedsiębiorczym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ona przeszła.

Uczy jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej wiedzy, doświadczeniu czy talencie w internecie jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe. Jak mówi: „Jeśli ja jako muzyk dałam radę – Ty też dasz”.

Propaguje mądre zarządzanie czasem i system pracy oparty na automatyzacji sprzedaży raz stworzonych produktów digitalowych poprzez lejki sprzedażowe – nie zaś w oparciu o wymienianie godzin pracy na pieniądze.

Pokazuje, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach. 

Tego chce dla innych kobiet – jej misją jest wspierać kobiece biznesy.

Czy warto dołączyć do wyzwania?

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i zacznij budować swój biznes online zamiast tylko o tym myśleć!