Bezpłatne wyzwanie
21-24 września

ZORGANIZUJ SIĘ W 4 DNI

Jak pracować mądrze, a nie dużo, być efektywną i strategicznie rozwijać swój biznes online?

Poznaj sposób na skuteczną organizację w 4 dni!

Po zapisie otrzymasz PREZENT o wartości 47 zł!

Masz wrażenie, że ciągle jesteś zajęta i chcesz w końcu poukładać pracę nad swoim biznesem online, bo poświęcasz na niego zbyt dużo czasu?

Słyszałaś, że biznes online to więcej wolności i więcej czasu, a w praktyce czujesz jakbyś pracowała na dwa etaty?

Masz poczucie, że brakuje Ci wiedzy i dobrej organizacji, aby skupić się na działaniach, które rozwijają Twój biznes i zwiększają zarobki?

Twój cały dzień zajmują Ci zadania, które nie popychają biznesu do przodu, przez co rozwija się wolniej niż byś chciała?

Zdajesz sobie sprawę, że powinnaś umieć pracować nad kilkoma projektami jednocześnie, ale nie wiesz jak planować i efektywnie realizować strategiczne cele?

Dołącz do wyzwania i poznaj sposoby na efektywność w biznesie online

Po zapisie otrzymasz PREZENT o wartości 47 zł!

Dlaczego wysoki poziom efektywności jest kluczowy, aby rozwijać Twój biznes online?

Wszystko zaczyna się od głowy. Jeśli nie zadbasz o to, aby mądrze pracować nad biznesem i być w nim efektywna, to nie ma możliwości, aby mieć dobre wyniki. To Ty jesteś fundamentem swojej firmy i to Ty masz największy wpływ na to, jak mocno rośnie Twój biznes.

I co ważne – efektywna, to nie znaczy wiecznie zajęta, skupiona wyłącznie na pracy i zaniedbująca inne potrzeby. Efektywność polega na tym, że wiesz, które działania popychają Twój biznes do przodu i to na nie poświęcasz swój czas. Umiesz strategicznie planować i znasz sposoby, które wspierają Twoją organizację. Wiesz, z czego zrezygnować, bo nie przynosi efektów. Dbasz o to, by mieć tak zorganizowany biznes, aby dawał Ci dużo przestrzeni na inne, ważne role, które pełnisz w swoim życiu.

Bez dobrej organizacji czasu i umiejętności planowania będziesz tonęła w gąszczu pomysłów i żadnego pewnie nigdy nie skończysz. Będziesz skupiała swoją energię na działania, które absolutnie nie powinny być Twoimi priorytetami. A Twoja lista rzeczy do zrobienia nigdy nie będzie miała końca. Uwierz mi, można inaczej. I chcę Cię tego nauczyć.

Po zapisie otrzymasz PREZENT o wartości 47 zł!

Jak wyzwanie pomoże Ci się zorganizować?

Masz poczucie, że doba jest za krótka? A może masz wrażenie, że jakkolwiek dużo byś nie pracowała, to Twój poziom zarobków i satysfakcji z życia nie wzrasta?

Idealnie, że tutaj jesteś! Jeśli Twój biznes zabiera Ci czas, a nie go uwalnia, a przy tym nie daje Ci satysfakcjonujących efektów, to najwyższa pora, aby nauczyć się organizacji i planowania. Moje wyzwanie da Ci solidne podstawy do zwiększenia poziomu Twojej efektywności.

Pokażę Ci jakie kroki musisz podjąć by strategicznie zarządzać swoimi działaniami. Tak, by realizować swoje projekty mając jednocześnie dużo czasu dla siebie. Poznasz przekonania, które bardzo blokują naszą organizację, a w które, niestety, wierzy większość osób. Dowiesz się, jak wyznaczać cele, aby je osiągać, bo w wielu przypadkach to nie przez brak działania tkwimy w miejscu, a przez zły cel.

Być może zastanawiasz się, czy da się pracować mniej, kończąc jednocześnie więcej projektów, a przy tym lepiej zarabiać?

Da się. Jako mama dwójki małych dzieci świetnie znam poczucie winy, które odczuwa rodzic poświęcający zbyt dużo czasu na pracę. Znam też frustrację, kiedy Twoja ciągła i ciężka praca nie przynosi owoców.

Czas to zmienić – pracuj mądrze i zorganizuj się w 4 dni.

Po zapisie otrzymasz PREZENT o wartości 47 zł!

Sprawdź co cię czeka
w wyzwaniu

21 września (wtorek) g. 20.00

LIVE “Dlaczego doba jest za krótka?” + Sesja Q&A

Fanpage na Facebooku (superkobiety onlajnu)

Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

 

  • 8 powodów dla których “Nie mam czasu” to zdanie, które rządzi Twoim życiem i biznesem i powstrzymuje Cię przed efektywnym działaniem.
  • Wymiana godzin pracy na pieniądze
  • Zadanie #1

22 września (środa)

grupa na Facebooku

  • Czas na zrealizowanie zadania #1 – wrzuć je na grupę na FB (Biznes online czyli jak zarabiać online na tym co już wiesz)

23 września (czwartek) g. 20.00

LIVE “Czas na porządki w życiu i biznesie” + sesja Q&A w grupie na Facebooku.
Mailem otrzymasz materiały PDF.

  • Jak się zorganizować?
  • Ustalanie celów czyli zacznij od końca
  • Potężne narzędzia do zarządzania czasem
  • Co to znaczy działać strategicznie?
  • Zadanie #2

24 września (piątek)

19.00 Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród, zaproszenie na zamknięty webinar o godzinie 20.00 “ZAPLANUJ STRATEGIĘ w SWOIM biznesie online”.

  • Czas na zrealizowanie zadania #2 – wrzuć je na grupę na FB do godziny 18.00 by mieć szansę na nagrodę

Po zapisie otrzymasz PREZENT o wartości 47 zł!

Prowadząca:

dr Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Jestem prezeską dwóch spółek, prowadzę kilka biznesów, realizuję wiele projektów. Jestem mamą dwójki małych dzieci (7 i 1,5), żoną, dyrektorką trzech placówek edukacyjnych, autorką kursów online, wykładowczynią.

Wiem, że właściwe wyznaczanie celów, priorytetów i strategiczne zarządzanie czasem i projektami jest kluczowe, by osiągać sukces w biznesie bez poświęcania innych sfer życia.

Pokazuję, że można pracować mniej, zarabiając więcej i łączyć wiele życiowych ról.

Tego chcę dla Ciebie!

Czy warto dołączyć do wyzwania?

Wyzwanie rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i podnieś swoja efektywność w biznesie!

Po zapisie otrzymasz PREZENT o wartości 47 zł!

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: