Bezpłatne wyzwanie
13-16 września

ZORGANIZUJ SIĘ W 4 DNI

Jak pracować mądrze, a nie dużo, być efektywną i strategicznie rozwijać swój biznes online?

Poznaj sposób na skuteczną organizację w 4 dni!

Masz wrażenie, że ciągle jesteś zajęta i chcesz w końcu poukładać pracę nad swoim biznesem online, bo poświęcasz na niego zbyt dużo czasu?

Słyszałaś, że biznes online to więcej wolności i więcej czasu, a w praktyce czujesz jakbyś pracowała na dwa etaty?

Masz poczucie, że brakuje Ci wiedzy i dobrej organizacji, aby skupić się na działaniach, które rozwijają Twój biznes i zwiększają zarobki?

Twój cały dzień zajmują Ci zadania, które nie popychają biznesu do przodu, przez co rozwija się wolniej niż byś chciała?

Zdajesz sobie sprawę, że powinnaś umieć pracować nad kilkoma projektami jednocześnie, ale nie wiesz jak planować i efektywnie realizować strategiczne cele?

Dołącz do wyzwania i poznaj sposoby na efektywność w biznesie online, która pozwoli ci osiągać cele w krótszym czasie

Dlaczego wysoki poziom efektywności jest kluczowy, aby rozwijać Twój biznes online?

Wszystko zaczyna się od głowy. Jeśli nie zadbasz o to, aby mądrze pracować nad biznesem i być w nim efektywna, to nie ma możliwości, aby mieć dobre wyniki. To Ty jesteś fundamentem swojej firmy i to Ty masz największy wpływ na to, jak mocno rośnie Twój biznes.

I co ważne – efektywna, to nie znaczy wiecznie zajęta, skupiona wyłącznie na pracy i zaniedbująca inne potrzeby. Efektywność polega na tym, że wiesz, które działania popychają Twój biznes do przodu i to na nie poświęcasz swój czas. Umiesz strategicznie planować i znasz sposoby, które wspierają Twoją organizację. Wiesz, z czego zrezygnować, bo nie przynosi efektów. Dbasz o to, by mieć tak zorganizowany biznes, aby dawał Ci dużo przestrzeni na inne, ważne role, które pełnisz w swoim życiu.

Bez dobrej organizacji czasu i umiejętności planowania będziesz tonęła w gąszczu pomysłów i żadnego pewnie nigdy nie skończysz. Będziesz skupiała swoją energię na działania, które absolutnie nie powinny być Twoimi priorytetami. A Twoja lista rzeczy do zrobienia nigdy nie będzie miała końca. Uwierz mi, można inaczej. I chcę Cię tego nauczyć.

Jak wyzwanie pomoże Ci się zorganizować?

Masz poczucie, że doba jest za krótka? A może masz wrażenie, że jakkolwiek dużo byś nie pracowała, to Twój poziom zarobków i satysfakcji z życia nie wzrasta?

Idealnie, że tutaj jesteś! Jeśli Twój biznes zabiera Ci czas, a nie go uwalnia, a przy tym nie daje Ci satysfakcjonujących efektów, to najwyższa pora, aby nauczyć się organizacji i planowania. Moje wyzwanie da Ci solidne podstawy do zwiększenia poziomu Twojej efektywności.

Pokażę Ci jakie kroki musisz podjąć by strategicznie zarządzać swoimi działaniami. Tak, by realizować swoje projekty mając jednocześnie dużo czasu dla siebie. Poznasz przekonania, które bardzo blokują naszą organizację, a w które, niestety, wierzy większość osób. Dowiesz się, jak wyznaczać cele, aby je osiągać, bo w wielu przypadkach to nie przez brak działania tkwimy w miejscu, a przez zły cel.

Być może zastanawiasz się, czy da się pracować mniej, kończąc jednocześnie więcej projektów, a przy tym lepiej zarabiać?

Da się. Jako mama dwójki małych dzieci świetnie znam poczucie winy, które odczuwa rodzic poświęcający zbyt dużo czasu na pracę. Znam też frustrację, kiedy Twoja ciągła i ciężka praca nie przynosi owoców.

Czas to zmienić – pracuj mądrze i zorganizuj się w 4 dni.

Sprawdź co cię czeka
w wyzwaniu

13 września (wtorek) g. 10.00 (jeśli nie możesz być na żywo obejrzysz retransmisję)

LIVE “Dlaczego doba jest za krótka?” + Sesja Q&A

Gdzie? Fanpage na Facebooku (Superkobiety Onlajnu)

Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

 

  • 8 powodów dla których “Nie mam czasu” to zdanie, które rządzi Twoim życiem i biznesem i powstrzymuje Cię przed efektywnym działaniem.
  • Wymiana godzin pracy na pieniądze
  • Zadanie #1

14 września (środa)

Gdzie? Grupa na Facebooku: Biznes Online czyli jak zarabiać na tym co już wiesz

  • Czas na zrealizowanie zadania #1 – wrzuć je na grupę na FB (Biznes online czyli jak zarabiać online na tym co już wiesz)

15 września (czwartek) g. 10.00 (nie możesz być. nażywo? Obejrzysz retransmisję)

LIVE “Czas na porządki w życiu i biznesie” PLUS sesja Q&A w grupie na Facebooku: Biznes Online czyli jak zarabiać na tym co już wiesz

.
Mailem otrzymasz materiały PDF.

  • Jak się zorganizować?
  • Ustalanie celów czyli zacznij od końca
  • Potężne narzędzia do zarządzania czasem
  • Co to znaczy działać strategicznie?
  • Zadanie #2

16 września (piątek)

19.00 Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród, zaproszenie na zamknięty webinar 20.09 o godzinie 20.00 “ZAPLANUJ STRATEGIĘ w SWOIM biznesie online”.

  • Czas na zrealizowanie zadania #2 – wrzuć je na grupę na FB do godziny 18.00 by mieć szansę na nagrodę

Prowadząca:

dr Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Jestem prezeską dwóch spółek, prowadzę biznes stacjonarny i biznes online. Jestem właścicielką i dyrektorką placówek edukacyjnych w Poznaniu, autorką muzycznych kursów online sprzedawanych na rynek polski i amerykański, mentorką biznesu online, autorką kursów z zakresu tworzenia digitalowych produktów, zakładania i rozwijania biznesu online od strony strategicznej i technicznej, żoną, mamą dwójki dzieci (8 i 2,5 roku), kobietą uwielbiającą podróże i posiadanie czasu dla siebie.

Sprawdziłam na sobie, że efektywne zarządzanie czasem i biznesem jest niezbędne do osiągania efektów finansowych i satysfakcji zawodowej bez poświęcania innych sfer życia. Mój cel finansowy w biznesie online na rok 2021 wynosił 100.000 zł przychodu i przekroczyłam go niemal dwukrotnie. W roku 2022 już w pierwszych 4 miesiącach wygenerowałam 170.000 zł pracując jeszcze mniej, ale strategicznie i efektywnie.

Tego chcę dla Ciebie! Moją misją jest wspierać kobiety w drodze do ich biznesowego sukcesu.

Wyzwanie rozpoczyna się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CO O WYZWANIU PISZĄ UCZESTNICZKI?

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i podnieś swoją efektywność w biznesie!