BEZPŁATNE WYZWANIE

         Dlaczego wysoki poziom efektywności jest kluczowy, aby rozwijać Twój biznes online?

Ryba psuje się od głowy. Jeśli nie zadbasz o to, aby mądrze pracować nad biznesem i być w nim efektywna, to nie ma możliwości, aby mieć dobre wyniki. To Ty jesteś fundamentem swojej firmy i to Ty masz największy wpływ na to, jak mocno rośnie Twój biznes. 

I co ważne - efektywna, to nie znaczy wiecznie zajęta, skupiona wyłącznie na pracy i zaniedbująca inne potrzeby. Efektywność polega na tym, że wiesz, które działania popychają Twój biznes do przodu i to na nie poświęcasz swój czas. Umiesz strategicznie planować i znasz sposoby, które wspierają Twoją organizację. Wiesz, z czego zrezygnować, bo nie przynosi efektów. Dbasz o to, by mieć tak zorganizowany biznes, aby dawał Ci dużo przestrzeni na inne, ważne role, które pełnisz w swoim życiu. 

Bez dobrej organizacji czasu i umiejętności planowania będziesz tonęła w gąszczu pomysłów i żadnego pewnie nigdy nie skończysz. Będziesz skupiała swoją energię na działania, które absolutnie nie powinny być Twoimi priorytetami. A Twoja lista rzeczy do zrobienia nigdy nie będzie miała końca. Uwierz mi, można inaczej. I chcę Cię tego nauczyć. 

         Jak wyzwanie pomoże Ci się zorganizować?

Masz poczucie, że doba jest za krótka? A może masz wrażenie, że jakkolwiek dużo byś nie pracowała, to Twój poziom zarobków i satysfakcji z życia nie wzrasta? 

Idealnie, że tutaj jesteś! Jeśli Twój biznes zabiera Ci czas, a nie go uwalnia, a przy tym nie daje Ci satysfakcjonujących efektów, to najwyższa pora, aby nauczyć się organizacji i planowania. Moje wyzwanie da Ci solidne podstawy do zwiększenia poziomu Twojej efektywności. 

Pokażę Ci jakie kroki musisz podjąć by strategicznie zarządzać swoimi działaniami. Tak, by realizować swoje projekty mając jednocześnie dużo czasu dla siebie. Poznasz przekonania, które bardzo blokują naszą organizację, a w które, niestety, wierzy większość osób. Dowiesz się, jak wyznaczać cele, aby je osiągać, bo w wielu przypadkach to nie przez brak działania tkwimy w miejscu, a przez zły cel. 

Być może zastanawiasz się, czy da się pracować mniej, kończąc jednocześnie więcej projektów, a przy tym lepiej zarabiać?

Da się. Jako mama dwójki małych dzieci świetnie znam poczucie winy, które odczuwa rodzic poświęcający zbyt dużo czasu na pracę. Znam też frustrację, kiedy Twoja ciągła i ciężka praca nie przynosi owoców. 

Czas to zmienić - pracuj mądrze i zorganizuj się w 4 dni.

Sprawdź, co Cię czeka na wyzwaniu    

21 września (wtorek) g. 20.00 LIVE "Dlaczego doba jest za krótka?" + Sesja Q&A, Fanpage na Facebooku. Mailem otrzymasz dodatkowe materiały PDF

- "Nie mam czasu" czyli jak rozciągnąć dobę

- Przypadek czyli "jakoś to będzie"

- Wymiana godzin na pieniądze

- Wyznaczanie celów

- Zadanie #1

22 września (środa) , grupa na Facebooku

- Czas na zrealizowanie zadania #1 - wrzuć je na grupę na FB

23 września (czwartek) g. 20.00 LIVE "Czas na porządki w Twojej głowie i Twoim biznesie" + sesja Q&A, grupa na Facebooku. Mailem otrzymasz materiały PDF

- Czas posprzątać i pozbyć się chaosu

- Jak planować?

- "Mam za dużo na głowie" czyli Wymówki, perfekcjonizm, prokrastynacja i poczucie winy

- Strategia przynosząca sukces

- Zadanie #2

24 września (piątek) , grupa na Facebooku, LIVE o 19.00 "Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród", zaproszenie na zamknięty webinar o godzinie 20.00 "Zorganizuj się w biznesie online"

- Czas na zrealizowanie zadania #2 - wrzuć je na grupę na FB do godziny 18.00

Kto poprowadzi wyzwanie?

dr Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Jestem prezeską dwóch spółek, prowadzę kilka biznesów, realizuję wiele projektów. Jestem mamą dwójki małych dzieci (7 i 1,5), żoną, dyrektorką trzech placówek edukacyjnych, autorką kursów online, wykładowczynią.

Wiem, że właściwe wyznaczanie celów, priorytetów i strategiczne zarządzanie czasem i projektami jest kluczowe, by osiągać sukces w biznesie bez poświęcania innych sfer życia.

Pokazuję, że można pracować mniej, zarabiając więcej i łączyć wiele życiowych ról. Tego chcę dla Ciebie!

Czy warto dołączyć do wyzwania?

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i podnieść swoją efektywność w biznesie na wyższy poziom!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. - 2021 - Regulamin  Polityka prywatności

Krok 1 z 2

50% Complete ...

Dokonując zapisu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close