Prowadząca:

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański. 

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja przeszłam. Pokazuję jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Tego chcę dla Ciebie!

Kliknij poniżej i dołącz do webinaru, dzięki któremu zamienisz swoją wiedzę na pieniądze!

Czy ty też masz dosyć wymieniania godzin pracy na pieniądze?

Sęk nie w tym, by pracować więcej, ale by pracować mądrzej.

Podczas szkolenia dzielę się z Tobą rozwiązaniami, które u mnie zmieniły wszystko i pozwoliły mi przejść na 4h tryb pracy z domu. Dodam, że ten tryb nie generuje mi połowę mniej pieniędzy ale kilkakrotnie więcej niż zarabiałam jako przedsiębiorca wcześniej.

W trakcie webinaru nie pokazuję żadnych magicznych sztuczek czy nierealnych perspektyw. Nie obiecuję miliona w tydzień. Ale 100 000 w rok? To jest absolutnie do zrobienia. Dołącz by zobaczyć matematyczne wyliczenia (nic tak nie działa na wyobraźnię jak konkretne liczby), które pokażą Ci jak strategicznie planować sprzedaż produktów online opartych na Twojej wiedzy.


Być może już teraz kochasz to, co robisz. Czy nie byłoby pięknie, gdyby poza satysfakcją dawało Ci to satysfakcjonujące pieniądze? Nie - te dwie rzeczy się nie wykluczają.

Byłam w tym miejscu, co ty. Pracując non stop, nie mając czasu dla siebie, dla dzieci, dla męża, na przyjemności. I frustrując się, że te wyrzeczenia nie mają przełożenia na zarobki. Miałam wiedzę, miałam doświadczenie, ale nie umiałam tego przełożyć na pieniądze.

Do zobaczenia na webinarze - już nie mogę się doczekać tego, jak zmieni się Twoja perspektywa i sposób pracy. Czas postawić na biznes online - kursy online to Twoja droga do sukcesu. Udowodnię Ci to 🙂

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i Regulamin

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać ci link z dostępem do spotkania?

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na webinar!

50% Complete ...

Zapisując się na webinar wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

*Na podany numer telefonu otrzymasz przypomnienie sms w dniu szkolenia!

Close