Kurs SUPER-STRATEGIA:

ZWIĘKSZ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ
W BIZNESIE ONLINE!

Organizacja pracy, zarządzanie projektami
i Social Media, planowanie tworzenia produktów
i przeprowadzania kampanii sprzedażowych 

Rozwijasz swój biznes online i masz tyle rzeczy do zrobienia, że najchętniej rozciągnęłabyś dobę do 48 godzin, ALE ewidentnie widzisz, że Twoja organizacja czasu nie popycha Twoich celów do przodu?

W efekcie za wolno rozwijasz społeczność, za wolno tworzysz nowe produkty, a przez to zarabiasz mniej, niż byś mogła, gdybyś tylko była bardziej efektywna i mądrzej planowała swój biznes online? 

W kursie Super-Strategia pokażę Ci jak zwiększyć swoją efektywność i co koniecznie trzeba robić, aby Twój biznes się rozwijał i zarabiał więcej, a Ty nie poświęcała na pracę całego dnia. 

Dzięki temu uporządkujesz swoje biznesowe cele, poznasz sprawdzone strategie na zarządzanie sobą w czasie i dowiesz się, jak strategicznie, krok po kroku, zaplanować kampanię sprzedażową i rozwijanie swojej marki. Biznes online ma uwalniać Twój czas, a nie go zabierać - jeśli jesteś ciągle zajęta, a na dodatek nie masz efektów, to, niestety, zmarnujesz swój potencjał, jeśli nic z tym nie zrobisz.

   Sprawdź, czy zbyt wolny rozwój Twojego biznesu wynika z braku umiejętności organizacyjnych i poziomu Twojej efektywności:

Chcesz Tworzyć produkty online takie jak kursy czy e-booki, ale gubisz się w procesie, rozpoczynasz jedną rzecz nie kończąc drugiej i masz wrażenie, że pracujesz non stop a nie masz efektów

Nie wiesz jak zaplanować dzień bo właściwie do zrobienia jest wszystko - nagranie kolejnego modułu kursu, publikacje na social media, zbudowanie strony lądowania i odpowiadanie na maile klientów

Codzienne pilne sprawy pochłaniają Twój dzień nie zostawiając miejsca na strategiczne planowanie biznesowe, dopracowanie kampanii sprzedażowej czy weryfikację celów

Masz problem ze skuteczną sprzedażą bo brakuje Ci czasu na zbudowanie skutecznego lejka sprzedażowego i zautomatyzowanie sprzedaży

Przez brak klarowności i planu działania wyskakujesz jak "Filip z konopii" - nagle postanawiasz, że taki pomysł wdrożysz w życie, za chwilę, że kolejny i nie weryfikujesz ich poprzez zbadanie rynku

Masz wrażenie, że marnujesz swój czas bo dajesz z siebie dużo, a w zamian otrzymujesz ból głowy od nadmiaru obowiązków i marne zyski.

Tworzenie produktów online, badanie rynku, układanie kampanii sprzedażowej i budowanie społeczności wymaga planu i strategii.
Bez nich zasuwasz jak chomik w kołowrotku nie mając efektów.

      Wierz mi - znam to z autopsji.

Dopiero decyzja, by zweryfikować swoje działania, zrobić krok w tył i spojrzeć na wszystko z perspektywy pozwoliły mi opracować skuteczne metody na zarządzanie moimi projektami tak, by zminimalizować wkład czasowy a zmaksymalizować zyski.

W tym kursie dziele się z Tobą wiedzą, która i Tobie pozwoli na efektywne i skuteczne działanie online.

Kim jestem, że wiem dokładnie, jak planować biznes online i dlaczego Ty też powinnaś zdobyć tę wiedzę?


 Przez 1,5 roku stworzyłam 10 kursów online i napisałam 5 ebooków, będąc jednocześnie właścicielką biznesów stacjonarnych, mamą, żoną. Moje strategie planowania i sprzedaży online były tak skuteczne pod względem dochodów, że finansowały moje biznesy stacjonarne w czasie pandemii. To nie zasługa czarodziejskiej różdżki, tylko odpowiedniej wiedzy i strategii, którą się z Tobą podzielę, byś miała podobnie jak ja - biznes online, który daje wolność wyboru, uwalnia czas i zapewnia bezpieczeństwo finansowe.

KAROLINA KIZIŃSKA

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk (pianistka, dyrygentka instruktorka zajęć gordonowskich), właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Jestem prezesem dwóch spółek, prowadzę biznes stacjonarny i biznes online. Jestem właścicielką i dyrektorką trzech placówek edukacyjnych w Poznaniu (szkoła muzyczna, klub malucha i przedszkole), autorką muzycznych kursów online sprzedawanych na rynek polski i amerykański, mentorką biznesu online, autorką kursów z zakresu tworzenia digitalowych produktów, zakładania i rozwijania biznesu online od strony strategicznej i technicznej, żoną, mamą dwójki dzieci (7 i 1,5 roku), kobietą uwielbiającą podróże i posiadanie czasu dla siebie.

Sprawdziłam na sobie, że efektywne zarządzanie czasem i biznesem jest niezbędne do osiągania efektów finansowych i satysfakcji zawodowej bez poświęcania innych sfer życia.

Tego chcę dla Ciebie! Moją misją jest wspierać kobiety w drodze do ich biznesowego sukcesu.

Jakie efekty osiągniesz dołączając do kursu SUPER-STRATEGIA?

Nie marnuj więcej ani chwili na nieskuteczne działania wierząc, że samo się naprawi i kiedyś będzie lepiej. Zastanów się… Jeśli już teraz czujesz, że nie masz w co ręce włożyć, to jak będzie, gdy Twój biznes urośnie i dojdą Ci nowe obowiązki? Uprzedzę Cię - będzie jeszcze gorzej. Jeśli zaczniesz uczyć się planować, to nie tylko zobaczysz lepsze efekty w najbliższym czasie, ale przede wszystkim będziesz bardziej skuteczna w przyszłości. Uwierz mi - im większy biznes, tym strategia, efektywność i planowanie musi być na wyższym poziomie. A Ty będziesz na to gotowa.

Zobacz opinie moich klientek:

Dołączając do kursu SUPER-STRATEGIA otrzymasz:

4 tygodniowy program online, ale dostęp do materiałów otrzymujesz na zawsze

16 nagrań wideo w 3 tematycznych modułach, abyś mogła samodzielnie wdrażać obszerną wiedzę. 6 czeka już na platformie, pozostałe odbędą się na żywo!

2 sesje Q&A, podczas których omówimy Twoje pytania i przeanalizujemy działania - pakiet VIP

BONUS: Dodatkowe materiały, które pomogą Ci w planowaniu zadań (szablony treści do mediów społecznościowych i mailingu, pomysły na posty wraz z kalendarzem, workbook)

Oto, czego dowiesz się w trakcie kursu SUPER-STRATEGIA:

Moduł I: Produktywność (Wartość: 2000zł)

W trakcie webinarów z modułu 1 porozmawiamy o produktywności, bo jej mądre zwiększenie jest kluczem do efektywnego działania w biznesie online i odzyskania czasu. 

W tym module m.in.:

Moduł III: Biznes online sposobem na balans między pracą, rodziną a czasem dla siebie (Wartość: 2000zł)

W trakcie webinarów modułu 3 weźmiemy na celownik uwalnianie Twojego czasu poprzez dążenie do automatyzacji działań tak, byś mogła znaleźć balans w swoim życiu i biznesie. 

Dowiesz się więc m.in.:

2 Coaching Call'e: Sesje pytań i odpowiedzi (Wartość: 1000zł) - Pakiet VIP

Spotkania na żywo, podczas których pracujemy nad Twoimi pomysłami i wyzwaniami. Czas przeanalizować działania i opracować strategię. Skonsultuj się, popraw proces i wystrzel jak rakieta.

Bonus!
Materiały PDF, które pomogą Ci w planowaniu i realizacji zadań w Twoim biznesie online:
- szablony treści do mediów społecznościowych, mailingu i reklam
- 30 pomysłów na posty wraz z kalendarzem
- workbook
- planery do wydruku
[wartość 1000zł]

Specjalna okazja ważna jeszcze przez:

STARTUJEMY 4.10.2021 
Na platformie czeka ja na Ciebie 6 pierwszych video
Plan 10 spotkań na żywo otrzymasz mailem

Najczęściej zadawane pytania:

Czy kurs SUPER-STRATEGIA jest dla mnie jeśli dopiero zaczynam?

Tak. Dzięki temu kursowi oszczędzisz czas unikając popełnienia niepotrzebnych błędów i od razu efektywnie zaplanujesz swoje działania oraz zbudujesz strategię biznesu online.

Na jak długo przyznawany jest dostęp do programu?

Twój dostęp jest oficjalnie na 365 dni ale w ramach bonusu na ten moment nieograniczony czasowo 🙂

Mam mało czasu, czy kurs SUPER-STRATEGIA jest na dla mnie?

Oczywiście. Ten kurs jest właśnie po to by czas odzyskać 🙂 Przy braku czasu nie warto go trwonić go na szukanie rozwiązań na własną rękę i nieefektywne działanie. Zamiast przekopywać się przez czeluści internetu w poszukiwaniu sposobu na produktywność, korzystasz ze sprawdzonych schematów.

Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoje klientki i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na  hello@karolinakizinska.pl lub napiszesz swoje pytanie na naszej prywatnej grupie na Facebooku.

Czy kurs mogę kupić na raty?

Tak, napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl by otrzymać linki do wpłat ratalnych.

Dlaczego warto? Bo całkowicie zmieni się Twoje życie i biznes.
Koniec z przepracowaniem i chaosem. Czas działać strategicznie.

        Specjalna okazja ważna jeszcze przez:

       Zacznij strategiczne myślenie o biznesie online. Skup się na tym co działa, uwalnia Twój czas i daje efekty:

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i regulamin

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na listę oczekujących na SUPERBOOTCAMP, otrzymać informację o starcie kolejnej edycji jako pierwsza i pobrać bonus.

 Dokonując zapisu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close