Strona główna » Webinar strategia w biznesie online retransmisja

Webinar strategia w biznesie online retransmisja

TEN WEBINAR JEST DOSTĘPNY DLA CIEBIE PRZEZ 7 DNIPOTEM ZNIKNIE!

Webinar

“ZAPLANUJ STRATEGIĘ W SWOIM BIZNESIE ONLINE”

Podczas szkolenia dowiesz się:

Jak planować działania strategicznie, by Twój biznes online działał jak dobrze naoliwiona maszynaCo przeszkadza Ci w strategicznym działaniuJak weryfikować, które działania są dla Ciebie opłacalneJak przestać tworzyć listy zadań długie na kilometr a popychać biznes naprzód szybciejJak wygląda produktywność i efektywność w biznesie onlineJakie nawyki warto wyrabiać i jaki mają związek z produktywnością

To video zostanie wkrótce usunięte – obejrzyj teraz!

Zdobądź dostęp do mojego kursu dzisiaj!

Ten kurs zawiera nagrania modułów, teorię, narzedzia, Coaching Call’e, workbooki, 30 pomysłów na posty z kalendarzem i szablony (teksty postów/reklam/maili/video sprzedażowych).

wyjątkowa oferta tylko dla ciebie

Zapisy na mój kurs Super-Strategia są teraz otwarte.

ZWIĘKSZ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ W BIZNESIE ONLINE!

Organizacja pracy, zarządzanie projektami i Social Media, tworzenie strategii biznesowej i planowanie przeprowadzania kampanii sprzedażowych.

W kursie Super-Strategia pokażę Ci jak zwiększyć swoją efektywność i co koniecznie trzeba robić, aby Twój biznes się rozwijał i zarabiał więcej, a Ty nie poświęcała na pracę całego dnia. 

Dzięki temu uporządkujesz swoje biznesowe cele, poznasz sprawdzone strategie na zarządzanie sobą w czasie i dowiesz się, jak strategicznie, krok po kroku, zaplanować kampanię sprzedażową i rozwijanie swojej marki. Biznes online ma uwalniać Twój czas, a nie go zabierać – jeśli jesteś ciągle zajęta, a na dodatek nie masz efektów, to, niestety, zmarnujesz swój potencjał, jeśli nic z tym nie zrobisz.

Rabat -200zł na każdy pakiet! 45BPHG5Z (wpisz w koszyku)

“Organizacyjne mistrzostwo! Krok po kroku wyjaśnione jak działać online tak, by się to opłacało. W końcu uwolniłam swój czas!”

Jana Lewandowska

manager muzyczny

Dostęp do materiałów na 12 miesięcy – 20 nagrań wideo z prezentacją w 3 tematycznych modułach, 10h wiedzy ułożonej krok po kroku!Workbooki, abyś mogła samodzielnie wdrażać obszerną wiedzę.2 sesje Q&A, podczas których omówimy Twoje pytania i przeanalizujemy działania – pakiet VIPBONUS: Dodatkowe materiały, które pomogą Ci w planowaniu zadań (szablony treści do mediów społecznościowych i mailingu, pomysły na posty wraz z kalendarzem, pomysły na video YouTube, 4 planery do wydruku, check-lista biznes pod kontrolą)Alternatywy dla wymieniania godzin pracy na pieniądzeTeoria, narzędzia, techniki, strategie.WCHODZĘ NA KURSSub Text

Uporządkuj swoje działania i zarabiaj online na swojej pasji!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone – Kompozytornia sp. z o.o. – 2021 – Polityka prywatności i regulamin