Marzysz o własnym, zarabiającym i śmigającym biznesie online, ale dziś jeszcze daleko Ci do tego?

Wybierz swój pakiet szkoleń z 75% rabatem, wyjdź z martwego punktu i w końcu zacznij zarabiać z łatwością i spektakularnie.

Sprawdź, do którego stwierdzenia Ci najbliżej:
– Masz pomysł i nie wiesz, jak go opakować i jak zacząć sprzedawać swoją wiedzę?
– Zaczęłaś swój biznes, ale nie idzie Ci sprzedaż?
– Twój biznes działa, ale jesteś zmęczona tym, że jeśli nie pracujesz, to nie zarabiasz, a chcesz zarabiać więcej, pracując krócej?
– Czujesz, że Twój biznes nie wygląda tak, jakbyś chciała, bo coś Cię blokuje i czujesz się przytłoczona ilością zadań?

Jeśli poczułaś, że to o Tobie, to dobrze trafiłaś. Czytaj dalej i wybierz pakiet, który będzie odpowiedzią na Twoje rozterki, postawisz pierwszy lub kolejny milowy krok na swojej biznesowej drodze i w końcu złapiesz wiatr w żagle.

 

Sama jako muzyk musiałam nauczyć się wszystkiego o biznesie online. Czy było warto? Moje kursy muzyczne sprzedają się po kilka dziennie (kosztując 497zł za jeden w promocji) i to w całkiem zautomatyzowany sposób!

 

Skoro ja jako muzyk mogłam – Ty też możesz!

 

A z okazji moich urodzin 21 lipca możesz kupić jeden z czterech pakietów kursów w promocyjnej cenie!

 

Nie martw się – poprowadzę Cię krok po kroku, bo umiem mówić o biznesie online po ludzku i uwielbiam efekty u moich kursantek.

Do dzieła!

Nie przegap okazji!

URODZINOWY WACHLARZ KURSÓW w promocji

75% ZNIŻKI:

3997 997 zł za każdy pakiet!

 

Koniec urodzinowej promocji za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

KAŻDY PAKIET 2 KURSÓW za 3997 997 zł!

 • Pakiet Zaczynam (gdy stawiasz pierwsze kroki) – kurs Super-Proste i Super-Oferta

 • Pakiet Sprzedaję (gdy zaczęłaś, ale nie jesteś pewna niszy, sprzedaż Ci nie idzie) – kurs Super-Oferta i Super-Sprzedaż

 • Pakiet Sięgam po więcej (gdy sprzedajesz, ale chcesz się mniej angażować i zarabiać premium) – kurs Super-Automat i Super-Premium (na żywo we wrześniu)

 • Pakiet Układam głowę i biznes (gdy czujesz, że masz blokady, by śmiało działać, a do tego tracisz czas w swoim biznesie): kurs Super-Mindset i Super-Strategia

Co dostajesz z okazji moich urodzin?

Natychmiastowy dostęp do materiałów na platformie

PRACĘ ZE MNĄ NA ŻYWO WE WRZEŚNU PODCZAS KURSU SUPER-PREMIUM (JEŚLI WYKUPISZ PAKIET "SIĘGAM PO WIĘCEJ")

KOMPENDIUM WIEDZY W PIGUŁCE PRZEKAZANEJ PROSTYM JĘZYKIEM W KRÓTKICH VIDEO BYŚ od razu wdrażała wskazówki i miała efekty

szansę na naprawdę dochodowy biznes online z instrukcjami krok po kroku i tutorialami

Rozwijasz swój biznes online ale nadal nie generuje on takich przychodów jak byś chciała? Wydaje Ci się, że marketing w internecie to czarna magia? Masz poczucie chaosu i frustruje Cie ogrom pracy, który nie przekłada się na pieniądze?

Biznes online może generować bardzo dobre pieniądze. Co więcej – również w niemal całkowicie zautomatyzowany sposób. Należy jednak wiedzieć jak świadomie tworzyć dla klientów ścieżki sprzedażowe (i ogarnąć to technicznie) a nie pozostawiać proces sprzedaży przypadkowi.

Wybierz pakiet kursów, który pomoże Ci najlepiej w pokonaniu dzisiejszych przeszkód, by biznes dawał Ci to, o czym marzysz: pieniądze, czas, spełnienie i wolność.

Pakiet Zaczynam (gdy stawiasz pierwsze kroki) – kurs Super-Proste i Super-Oferta

Myślisz o własnym biznesie online, ale nie wiesz, od czego rozpocząć działania?
W tym pakiecie znajdziesz wszystko, co niezbędne do tego, by technicznie zacząć i stworzyć pierwszą (i kolejną) świetną ofertę, która przyniesie monetyzację w biznesie. Nawet jeśli dziś technikalia Cię przerażają i nie wiesz, jak wystartować i jak zacząć zarabiać.
Zaufaj procesowi i daj się poprowadzić przez kolejne kroki. Zobaczysz, jakie to jest proste!

Kurs Super-Proste – Ogarnij Technikalia w Biznesie Online w 4 tygodnie!

 • Naucz się ustawiać newsletter i autoresponder w programie do mailingu
 • Stwórz swój prezent dla klienta (e-book) w programie Canva
 • Stwórz stronę lądowania pod zapis na prezent ORAZ stronę sprzedażową
 • Naucz się generować linki do płatności i dostarczać materiały w profesjonalny sposób Twoim klientom!
 • W kilku lub kilkunastominutowych video każdego modułu pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić!

Co o kursie Super-Proste mówią kursantki?

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Mimo, że już kilka miesięcy mam swoją firmę i myślałam, że sporo wiem – to mój marketing póki co ograniczał się do reklamy na Facebooku i w Google. Myślałam o stworzeniu bezpłatnego ebooka oraz zbieraniu chętnych do newslettera, jednak odkładałam to, bo myślałam że jest to trudniejsze. A tu proszę! Karolina pokazała jak zrobić to wszystko w łatwy sposób. Nie spodziewałam się, że mailing, ebook, landing page i stronę sprzedażową można stworzyć na jednej platformie! Zawsze myślałam, że każde z tych, to oddzielny byt i będę musiała nadzorować to wszystko sama i pilnować tego na każdej platformie oddzielnie, co skończyło by się tym, że w ogóle bym tam nie zaglądała. Wiedzę przekazaną w kursie wykorzystam też w moim drugim biznesie, przy sprzedaży produktów – właśnie szukałam opcji, jak stworzyć w łatwy sposób landing page dla produktu i jak to zrobić, aby był tam przycisk “KUP TERAZ” i klient mógł kupić bezpośrednio z landinga. Teraz już wszystko wiem. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!

Marta

Kurs jest najlepszym kompendium wiedzy dla początkujących. Karolina mówi w sposób jasny, rzeczowo i konkretnie pokazuje na przykładach, jak wykonać poszczególne kroki. Motywuje – pokazuje, jak można rozwiązać techniczne strony, jak je zorganizować na początku, żeby ruszyć z biznesem. Ale działanie musisz podjąć sama. Dobry biznes sam się nie stworzy. W kursie dostałyśmy narzędzia. Reszta należy do nas. Wcześniej byłam osobą, która zapisywała się na wiele różnych kursów, ale w żadnym nie znalazłam tego, co u Karoliny. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że taką dawkę wiedzy daje tak prosto! Polecam z całego serca!!!

Aleksandra

Kurs jest świetny. Karolina tłumaczy tak, że rzeczy nie do przeskoczenia wydają się łatwe do ugryzienia. Na początku, w zapowiedzi co będziemy robić i czego się uczyć, owszem, wymienia programy i elementy sprzedaży online, ale brzmią one zagranicznie, obco i bardzo skomplikowanie. Oswajamy się z nimi przechodząc przez kolejne etapy kursu. Na końcu człowiek zastanawia się dlaczego jeszcze nie wystartował ze swoim biznesem, skoro to jest takie proste? Ja polecam. To jest prowadząca, która nie leje wody, nie utaja rzeczy, żebyśmy się czasem za dużo nie dowiedziały. Moduły są klarowne, dobrze opisane, człowiek się nie pogubi i jeśli się czegoś zapomni, to łatwo można odnaleźć filmik z odpowiedzią na nasze pytanie.

Anna

Kurs Super-Oferta – Ogarnij Tworzenie Ofert w Biznesie Online w 2 tygodnie!

 • Poznaj elementy oferty nie do odrzucenia i stwórz własną, której klienci się nie oprą
 • Naucz się wyceniać swoje produkty i usługi – koniec ze zbyt niskimi cenami
 • Zacznij sprzedawać zabójcze oferty zamiast próbować sprzedawać produkty lub usługi i wyprzedź konkurencję
 • Naucz się tworzyć pakiety i wybierać bonusy by Twoich produktów sprzedawało się jeszcze więcej
 • Naucz się tworzyć promocje i zarabiaj więcej!

Co o kursie Super-Oferta mówią kursantki?

Nawet jeśli myślisz, że wiesz jaki pisać ofertę, koniecznie sprawdź Kurs Super-Oferta u Karoliny 🙂 Karolina jest ekspertką, która dzieli się swoją wiedzą, wspiera i motywuje. Poznasz Złote zasady, metodę 5S, wskazówki jak określić grupę docelową i problem klienta. Ten kurs sprawi, że zaczniesz pisać super oferty, które przełożą się na Super Sprzedaż. Zdecydowanie polecam! W końcu nauczyłam się formułować ofertę pod konkretnego klienta.

Katarzyna Kędzia

Dla mnie najważniejsze było nazwanie w czym jestem ekspertką. Nie jest to proste jeśli zajmujesz się wieloma projektami i w różnych branżach. Zebranie tego w całość dało mi poczucie spójności. Bardzo cenne było zmotywowanie nas do napisania testowego posta, to rzeczywiście świetny test oferty, ale i podwaliny do całości oferty produktu. Pracuję w sprzedaży i tworzę marketingowe treści, ale materiały online rządzą się swoimi prawami i dobrze było zweryfikwować swoją wiedzę, dotychczasowe kompetencje, pomysł na biznes i obraną strategię. Cenne doświadczenie ❤️

Aneta Biały

Kurs super-oferta to już kolejny zakupiony u Karoliny. Uwielbiam się u niej szkolić przede wszystkim dlatego, że przekazuje maksimum treści w formie krótkich i prostych lekcji. To kursy, które przynoszą widoczne od razu efekty. Karolina motywuje do pracy, wspiera, doradza, przez cały kurs chętnie pomaga. Zainwestowane pieniądze na pewno się zwrócą! Polecam każdemu z całego serca 😉

Emilia Zowal

Pakiet Sprzedaję (gdy zaczęłaś, ale nie jesteś pewna niszy, sprzedaż Ci nie idzie) – kurs Super-Oferta i Super-Sprzedaż

Rozpoczęłaś już działania, ale nie do końca jesteś zadowolona z efektów sprzedaży i nie wiesz, co i jak poprawić, aby w końcu chwyciło?

Dzięki wiedzy z tego pakietu zaczniesz nareszcie sprzedawać i zarabiać z łatwością. Bo z jednej strony będziesz wiedziała, jak zbadać potrzeby klientów i jak do nich precyzyjnie docierać za pomocą reklamy, a z drugiej strony, stworzysz rozchwytywaną ofertę i będziesz umiała się odpowiednio wycenić, by zarabiać więcej.
Wyjdź z martwego punktu w biznesie i przygotuj się na przypływ klientów i pieniędzy. Twoja  sprzedaż ruszy z kopyta, a Ty odetchniesz. Zobaczysz, że Twój biznes też może przynosić porządne pieniądze!

Kurs Super-Oferta – Ogarnij Tworzenie Ofert w Biznesie Online w 2 tygodnie!

 • Poznaj elementy oferty nie do odrzucenia i stwórz własną, której klienci się nie oprą
 • Naucz się wyceniać swoje produkty i usługi – koniec ze zbyt niskimi cenami
 • Zacznij sprzedawać zabójcze oferty zamiast próbować sprzedawać produkty lub usługi i wyprzedź konkurencję
 • Naucz się tworzyć pakiety i wybierać bonusy by Twoich produktów sprzedawało się jeszcze więcej
 • Naucz się tworzyć promocje i zarabiaj więcej!

Co o kursie Super-Oferta mówią kursantki?

Dzięki kursowi SUPER OFERTA dopracowałam ofertę swojego kursu online aby skuteczniej dotrzeć z nim do klientów. Kurs to dużo konkretów biznesowych podanych w przystępny sposób oraz motywacja do działania.

Anna Diller

Ten kurs to prawdziwa dawka wiedzy, bez zbędnych przerywników. Tutaj dowiesz się konkretów. Otrzymasz merytoryczne wsparcie i niezłego kopniaka do działania. Karolina motywuje jak nikt inny!

Aleksandra Mazurek

Przeszłam od mglistej wizji dla kogo mam ofertę i minimalnego odzewu do 300 osób gotowych kupić mój produkt, które zgłosiły się do mnie w dwa dni. Po prostu magia!

Edyta Panek

Kurs Super-Sprzedaż – Ogarnij Sprzedaż w Biznesie Online w 4 tygodnie!

 • Poznaj formułę ankiety sukcesu, która pozwoli ci z sukcesem zweryfikować pomysł na produkt
 • Ustaw właściwą ścieżkę sprzedażową by klienci kupowali bez Twojego udziału
 • Naucz się przeprowadzać kampanię sprzedażową, która generuje tysiące złotych
 • Ustaw skuteczne płatne reklamy na faceboku dzięki tutorialom krok po kroku!
Super Sprzedaż kurs

Co o kursie Super-Sprzedaż mówią kursantki?

Pakiet Sięgam po więcej (gdy sprzedajesz, ale chcesz się mniej angażować i zarabiać premium) – kurs Super-Automat i Super-Premium

Być może Twój biznes już działa, sprzedajesz, ale jesteś zmęczona tym, że jeśli nie pracujesz, to nie zarabiasz. Możesz to zmienić i iść po więcej… Więcej czasu dla siebie i więcej pieniędzy, przy mniejszym nakładzie pracy (bo to naprawdę możliwe, gdy masz mądrze ułożony biznes online).
Takie efekty osiągniesz, dzięki kursom z tego pakietu. Nauczysz się, jak uwolnić swój czas dzięki automatyzacji. Pokażę Ci, jak krok po kroku, samodzielnie możesz zautomatyzować procesy sprzedażowe w swoim biznesie, bez pomocy sztabu informatyków i wydawania fortuny na drogie oprogramowanie. A w kursie Super- Premium (w którym będziesz uczestniczyć na żywo we wrześniu), nauczę Cię, jak konstruować i jak zacząć sprzedawać programy, gdzie klient płaci nawet ponad 10.000 zł za jedno miejsce.
Zobaczysz, że Ty też możesz zarabiać spektakularnie i przy tym mieć czas, by cieszyć się pieniędzmi i życiem, nawet jeśli dziś nie masz pojęcia jak się za to zabrać. 

Kurs Super-Automat – Twoje kursy/e-booki i konsultacje sprzedają się same, a Ty w tym czasie popijasz kawę? Zacznij tak żyć!

 • Naucz się automatyzować oferty już teraz
 • Stwórz profesjonalną ścieżkę sprzedaży w jednym narzędziu
 • Ułatw sobie życie w swoim biznesie online i nie inwestuj niepotrzebnie w specjalistów, póki nie będziesz mieć na to budżetu
 • Zobacz krok po kroku jak zbudować m.in. stronę lądowania  – wszystko wyjaśnione prostym językiem

Co o kursie Super-Automat mówią kursantki?

Kurs Super-Premium – Naucz się konstruować i sprzedawać oferty premium, by zarabiać z rozmachem. (Kurs odbędzie się na żywo we wrześniu)

 • Zbuduj markę ekspercką premium i autorytet, który pozwoli Ci wyjść po wyższe stawki
 • Naucz się siebie cenić i wyceniać, byś poczuła, że to, co dajesz klientowi, ma wartość.
 • Zniszuj się i zacznij precyzyjnie trafiać z komunikatem do klienta premium
 • Stwórz ofertę, która niesie olbrzymią wartość dla klienta premium
 • Poznaj i zaplanuj lejek sprzedażowy oferty premium, który zapewni Ci spektakularną sprzedaż

Pakiet Układam głowę i biznes (gdy czujesz, że masz blokady, by śmiało działać, a do tego tracisz czas w swoim biznesie): kurs Super-Mindset i Super-Strategia

Czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału i mogłabyś osiągnąć znacznie więcej w biznesie i w życiu, gdybyś przełamała swoje bariery? Złościsz się, że mimo że po całych dniach zajmujesz się firmą, nie przynosi to efektów?

W takim razie ten pakiet jest dla Ciebie. Dzięki kursom Super-Mindset i Super-Strategia w końcu uwolnisz swój potencjał, przepracujesz ograniczające przekonania i otworzysz się na obfitość w biznesie (i nie tylko). Ponadto nauczysz się łapać dystans do swojego biznesu i patrzeć z lotu ptaka na działania. Będziesz umiała wybrać priorytety, które służą rozwojowi Twojej firmy, opanujesz chaos i zastąpisz go konkretną strategią na rozwój i sukces.

Kurs Super-Mindset – Uwierz w swoje możliwości i zbuduj nowy wymiar Mindsetu

 • Poznasz niebezpieczne przekonania, które mają przedsiębiorcy i dowiesz się, jak zapobiegać wdrożeniu ich w życie i nie blokować się przed rozpoczęciem biznesu lub dążeniem do sukcesu.
 • Nauczysz się utrzymywać efektywność na wysokim poziomie, aby realizować każde z zaplanowanych działań.
 • Dostaniesz kopniaka motywacyjnego (oczywiście pełnego miłości! :)) oraz mnóstwo wsparcia ode mnie i kobiet, które doskonale rozumieją, przez co przechodzisz.
 • Uodpornisz się na porażki, przekujesz je w lekcje i przestaniesz wycofywać się i rezygnować po każdym niepowodzeniu.
 • Poznasz sposoby na własny, indywidualny sukces zgodny z Tobą.
 • Dowiesz się, jak trudne doświadczenia przekuć w swój największy atut i wyciągnąć z nich to, co najlepsze.
 • Uzyskasz przewagę nad konkurencją, która nie jest tak świadoma jak Ty i nie potrafi pracować nad swoim mindsetem – będziesz krok przed nimi, a właśnie takie osoby osiągają sukces.

Co o kursie Super-Mindset mówią kursantki?

Kurs Super-Strategia – Zwięsz swoją produktywność w biznesie online!

 • Zmienisz swoje nastawienie do prowadzenia biznesu online, nauczysz się ustalać priorytety i działać strategicznie, aby zminimalizować ilość nieskutecznych działań, szczególnie jeśli nie masz swojego zespołu do pomocy;
 • Poznasz sposoby na zarządzanie czasem i planowanie pracy online, które pozwolą Ci robić więcej, a pracować mniej;
 • Poznasz 5 nawyków, dzięki którym zwiększysz swoją produktywność i odzyskasz czas w życiu, abyś miała go dużo też na inne, ważne dla Ciebie sfery;
 • Nauczysz się walczyć z rozpraszaczami, które przy pracy online czają się na każdym rogu. W efekcie zwiększysz swoją koncentrację i efektywność, przez co szybciej wykonasz swoje zadania.

Co o kursie Super-Strategia mówią kursantki?

Kurs Super Strategia to jeden z najlepszych kursów które miałam okazję przerabiać. Pokazał mi co jest ważne w prowadzeniu biznesu, jak zorganizować swój czas aby działać efektywnie. Dał mi dużo wartościowej i niezbędnej wiedzy która każdemu przedsiębiorcy jest potrzebna. Wytyczanie celu to podstawa sukcesu!!!  Moja motywacja do działania jest dużo większa i WIEM, że mogę więcej!!!

Dziękuję bardzo za taką PETARDĘ Karolina!

Polecam wszystkim!

Monika Sekuła

Świetny kurs systematyzujący wiedzę o organizacji swojego czasu. Pomaga pokonać własne demony i pożeracze czasu, które nie wnoszą nic dobrego do naszego życia.
Zgodnie z wskazówkami z kursu czuję, że coraz lepiej sobie radzę z organizacją czasu w swoim biznesie online. Potrafię jasno i klarownie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to co chcę właśnie zrobić, to jest to co powinnam robić żeby mój biznes szedł do przodu. Polecam baaaardzo! Moim zdaniem tego typu kurs to “must have” dla przedsiębiorczych kobiet które chcą iść szybciej do przodu! Karolina daje narzędzia by działać efektywnie, dzięki czemu w tydzień robię tyle, ile zazwyczaj w miesiąc lub więcej!

Patrycja-Burzawa-Toczony

Jestem zachwycona kursem Super Strategia. Karolina mówi krok po kroku co zrobić by usprawnić codzienną pracę. Motywuje, doradza i sprawia, że kwestie do tej pory trudne przestają być problemem.

Gotowe szablony, planery, check-listy niesamowicie ułatwiają planowanie zadań. Otrzymujesz gotową receptę na sukces! Już wprowadzenie pojedynczych strategii przynosi widoczne efekty. Planowanie staje się przyjemnością, wiesz co jest ważne, z czego jednak zrezygnować, a co najlepiej delegować. Ogrom wiedzy znajdującej się w tym szkoleniu jest wart naprawdę duże pieniądze! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Karolinę i ten kurs! Polecam z całego serca!

Emilia Zowal

Dołącz DO ŚWIĘTOWANIA MOICH URODZIN I ODBIERZ ZNIŻKĘ 75%!

Cena regularna każdego z pakietów to 3997 zł

10% ze sprzedaży przekazuję na dalsze  leczenia Romusia, który walczy z SMA.

Promocja urodzinowa mija za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)