Business summit

14-16 listopada 2023

Poprzedzony wydarzeniami:

10-12 listopada – WYZWANIE
13 listopada – PANEL DYSKUSYJNY

Wykorzystaj swój potencjał
i zbuduj niezależność finansową
dzięki biznesowi online!

Nie jesteś zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej i finansowej, bo ciągle tkwisz w tym samym miejscu, a chciałabyś lepszego życia i w głębi czujesz, że stać Cię na więcej?

Widzisz, że inni bez problemu rozpoczynają biznesy online i świetnie zarabiają, a Ty nawet nie wiesz, od czego zacząć i jak przełamać się do zrobienia pierwszego kroku?

Przeraża Cię ilość narzędzi i wiedzy, które powinnaś przyswoić, a na dodatek nie masz wolnych funduszy do zainwestowania w swój biznes?

Nie wiesz, czy dasz radę zacząć bez jakiegokolwiek wkładu finansowego i boisz się, że brak pieniędzy powstrzyma Cię przed rozwojem swojego biznesu online?

Nie wierzysz, że możesz zarabiać na tym, co już wiesz i umiesz, bo nie masz pomysłu, jak mogłabyś to sprzedać i zyskać klientów?

Twój biznes stacjonarny lub praca na etacie nie dają Ci wystarczającej stabilności, bezpieczeństwa finansowego i spełnienia życiowego?

Pragniesz większej wolności, swobody w działaniu, więcej czasu dla rodziny, na podróże, chcesz życia na swoich warunkach, ale nie wiesz, jak to osiągnąć, żeby nie stracić czasu i pieniędzy?

A może…

Masz już biznes online, ale w głębi serca czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni jego możliwości, a mogłabyś osiągnąć o wiele więcej?

Masz wrażenie, że stoisz w miejscu i nie wiesz, w którą stronę teraz podążać, aby zarabiać więcej?

Budujesz swój biznes online, ale wciąż masz blokady, które powstrzymują Cię przed działaniem pełną piersią i w zgodzie ze sobą?

Boisz się odważnych decyzji, bo nie chcesz wtopić pieniędzy, a na razie Twoja marka nie przynosi Ci stabilnych dochodów?

Działasz po omacku i brakuje Ci strategicznego podejścia do swojego biznesu, aby zarabiać przewidywalnie i stabilnie?

Zmień to!

Weź udział w bezpłatnym wydarzeniu online

Business summit

W ciągu 3 dni poznasz historię i rady prelegentek, które tworzą prężnie działające biznesy online i które były kiedyś w tym miejscu co Ty!
Szukały rozwiązań, a dziś mogą podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem, byś mogła też zbudować swoją niezależność finansową, na własnych zasadach.

Gościni specjalna

Z ogromną radością informuję, że gościnią specjalną i jedną z prelegentek wydarzenia jest:

WENDY PORTER

Business and Mindset Coach

Twórczyni Crowned for Success and Boss Ladies Mindset (Koronowani na Sukces i Mindset Szefowych) to trenerka biznesu i mindsetu, zdobywczyni nagród w tym obszarze, autorka i mówczyni. Zanim spełniła swoją pasję zakładając firmy online Boss Ladies Mindset LLC oraz Crowned for Success LLC, przez 15 lat zdobywała doświadczenie w tworzeniu i kierowaniu multi-milionowymi firmami na rynku Ameryki korporacyjnej. Boss Ladies Mindset oraz Crowned for Success to największa sieć wzmacniająca pozycję kobiet na stanowiskach kierowniczych w social mediach, z ponad milionem obserwujących. Crowned for Success to również biznes coachingowy szkolący i motywujący kobiety do osiągnięcia najwyższego potencjału tak w biznesie, jak i opanowaniu mindsetu, który pomógł już ponad 4 tysiącom klientek w niemal trzydziestu krajach. Firma ta z dumą i otwartością serca przekazuje 10% dochodów na cele charytatywne skupiające się na równości kobiet, edukacji dla uboższych kobiet i dziewczynek oraz świadomości związanej z przemocą domową.

Wielokrotnie spotykałam się ze strachem kobiet przed wejściem w nieznane i słyszałam, jak wątpią, czy same dadzą sobie radę. Stereotypy na temat kobiet nie poprawiają ich sytuacji.

Wiele z nich często słyszy słowa-sztylety:

“Miejsce kobiety jest w kuchni”,

“Kobiety do garów”,

“Kobieta potrafi tylko wydawać pieniądze, i to najlepiej męża”,

“O, już wzięła kartę męża, a on tak ciężko haruje”,

“A mąż Ci pozwolił pracować?”,

“Nie wstyd Ci być taką pazerną na pieniądze? Karierowiczka”,

“Co z Ciebie za matka? A kto z dziećmi zostanie, jak Ci się zamarzyło swoje biznesy otwierać? I w sumie co Ty tam potrafisz, daj sobie spokój, kobieto, tylko się ośmieszysz”…

Mogłabym jeszcze długo wymieniać. Jak ich wiara w siebie i swój potencjał, umiejętności ma się nie chwiać, skoro słyszą słowa, które im tak umniejszają?

Gdy je czytam, to czuję, jakby ktoś zabierał część mnie. Odbierał mi sprawczość.

Jak często Ty słyszałaś takie słowa?
Jak często czułaś, że ktoś odbiera Ci prawo do decydowania o swojej przyszłości?
Jak często miałaś wyrzuty sumienia, że chcesz czegoś więcej od życia?

Wiele kobiet (najczęściej w momencie, gdy zostają matkami), chciałoby zmienić swoją sytuację zawodową, ale niestety nie wiedzą, od czego zacząć, w jakim kierunku w ogóle pójść. A własna działalność gospodarcza jest często uważana za szansę na pozostanie aktywną zawodowo w sytuacji godzenia pracy z macierzyństwem. Wciąż jednak brakuje wśród kobiet wiedzy, jak prowadzić działalność w sposób rozsądny, monetyzować swoje umiejętności wykorzystując dobrodziejstwa internetu.

Moim głębokim pragnieniem jest uświadomić Cię, że możesz, że potrafisz, że wiele zależy od tego, jak sama postrzegasz siebie i swoje możliwości, które niejednokrotnie są niezwykle imponujące, ale schowane za wyuczoną skromnością.

Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam Cię do wysłuchania

panelu dyskusyjnego online

Kobiety w Polsce – jak mimo społecznych stereotypów otworzyć się na nowe możliwości i własny dochodowy biznes?

13 listopada 2023 roku godzina 10:00

Wierzę, że w nas kobietach jest ogromna siła i razem jesteśmy w stanie przenosić góry. A kto wie? Może właśnie dzięki temu panelowi powiesz “Dość! Mam dość stawiania siebie na końcu i chcę zawalczyć o swoją przyszłość zawodową!” i ruszysz mimo gadania innych, stereotypów i ograniczeń, które już nie będą Cię interesowały.

Business summit

Poznaj panelistki

Emilia Bartosiewicz-Brożyna

CEO Lady Business Club –  platformy biznesowo – społecznościowej dla przedsiębiorczych Polek z całego świata, które dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wprowadzają zmiany w swoich biznesach. Prezeska Fundacji LBC Business Women Foundation, edukującej właścicielki firm w Polsce. Od 12 lat łączy i promuje przedsiębiorcze Polki, pracuje z nimi, zachęca i uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w mediach.

Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl

Od 2017 w ramach Fundacji LBC organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jednego z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce.

Anna Diller

Mentorka kobiecych biznesów, założycielka Rozwijalni Kobiet. Autorka książki. Wspiera kobiety w budowaniu marki w internecie oraz tworzeniu własnych społeczności. Pokazuje jak dzięki odpowiednim działaniom, zarabiać więcej  w swoim biznesie i czerpać z niego większą satysfakcję.

W ciągu 7 lat swojej działalności, w spotkaniach biznesowych jej społeczności wzięło już udział ponad 5 tys. właścicielek firm. Uczestniczki jej szkoleń, kursów online, spotkań networkingowych zrealizowały wspólnie setki nowych projektów biznesowych.

Występowała jako prelegentka na wielu wydarzeniach rozwojowych w Polsce oraz za granicą.

W 2023 wyróżniona w konkursie POLKI za swoje działania na rzecz kobiet.

Katarzyna Gaweł

Katarzyna Gaweł, Head of DEI w Ringier Axel Springer Polska, współprowadząca podcast Forbes Women. Posiada 15-letnie doświadczenie w komunikacji. Od kilku lat wspiera równy głos kobiet i mężczyzn w mediach #EqualVoice. Prelegentka na konferencjach biznesowych, gdzie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z zakresu równych szans kobiet i mężczyzn, komunikacji wewnętrznej oraz różnorodności i inkluzywności.

Sylwia Petryna

Certyfikowana mentorka biznesowa, trenerka kompetencji miękkich, coachka ICF, motywatorka, edukatorka, pisarka, inspiratorka dla wielu kobiet.
20 lat temu założyła Petra Consulting – firmę z konkretną misją: by dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Od początku stawiała na kompetencje jako fundament budowania sukcesu zawodowego, biznesowego i osobistego.

Od wielu lat szkoli i prowadzi autorskie szkoły: Szkołę Mentorów i Trenerów z jedyną na kraj licencją i międzynarodową certyfikacją.

Zrealizowała projekty edukacyjne o wartości ponad 150 mln zł, a w procesie inkubacji wsparła ponad 500 podmiotów gospodarczych.

W 2022 roku laureatka prestiżowego tytułu Liderka Równego Biznesu.

Ilona Przetacznik

Radca prawny, przedsiębiorca, CEO #LegalnaStrefaBiznesu.pl, ekspert prawa biznesów online, e-commerce, RODO i umów. Certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Finalistka prestiżowego konkursu Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra. Prowadzi własną Kancelarię prawną. Tworzy nieszablonowe rozwiązania prawne i „łączy kropki” pomnażając zyski i spokój jej Klientów, którzy cenią ją za probiznesowe podejście do prawa.

Prowadzi blog ekspercki legalnybiznesonline.pl oraz powiązany z nim podcast i kanał na You Tube. Pomaga przedsiębiorcom m.in. poprzez szkolenia, własne kursy online, e-booki.  Zbudowała pierwszą w Polsce platformę łączącą prawo i biznes #LegalnaStrefaBiznesu.pl.

Agata Jankowska

Agata Jankowska – dziennikarka, reportażystka, autorka książek, prelegentka. Publikuje w magazynach Forbes Woman i Elle. Wcześniej związana z tygodnikiem Wprost i Przekrój. Porusza tematy społeczne, psychologiczne i społeczno-ekonomiczne. Autorka książek „Hajland. Jak ćpają nasze dzieci”, „Męskie sprawy. Życie, seks i  cała reszta”.

Karolina Kizińska

dr Karolina Kizińska Superkobiety Onlajnu – mentorka kobiecych biznesów online, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu i Kompozytornia.

Jej misją jest wspierać kreatywne i przedsiębiorcze kobiety w budowaniu zyskownego biznesu online.
Wierzy, że każda kobieta może zmonetyzować swoją wiedzę i talent w internecie, budując bezpieczeństwo finansowe, realizując swój potencjał i przestając wymieniać godziny pracy na pieniądze. Autorka książki „Superkobiety Onlajnu, czyli jak się spełnić w biznesie (online)”.

Zanim przejdziemy do samej konferencji, mam dla Ciebie niespodziankę tuż przed nią!

Bezpłatne wyzwanie na rozgrzewkę przed Konferencją

POKAŻ SIĘ W INTERNECIE!

10-12 listopada

Sama wiedza z konferencji nie wystarczy, jeśli wcześniej nie zdobędziesz świadomości (a to zyskasz dzięki panelowi z Superkobietami) oraz nie zaczniesz działać.

Dlatego wyzwanie jest takie ważne dla mnie, ale tym bardziej dla Ciebie! Zależy mi, żebyś już przed konferencją postawiła pierwsze kroki w przełamywaniu swoich barier i zdobyła wskazówki, które pomogą Ci budować zaangażowaną społeczność oraz dochodowy biznes online.

Podczas wyzwania pokażę Ci, jak działać w social mediach, gdy stresuje Cię nagrywanie, live’y i pokazywanie swojego wizerunku w sieci. Popracujemy nad wewnętrznym krytykiem oraz Twoimi przekonaniami. Co więcej – dostaniesz ode mnie zadania i materiały PDF, które pomogą Ci w budowaniu marki osobistej!

To wszystko całkowicie za darmo. Jedyne, co inwestujesz, to swój czas i chęci do podjęcia realnej zmiany w Twoim życiu.

Przestań myśleć i pozwalać wewnętrznemu krytykowi sabotować Cię – zacznij działać i realizować swoje cele!

HARMONOGRAM WYZWANIA:

10 listopada (piątek) g. 11.00

LIVE “JAK BUDOWAĆ MARKĘ OSOBISTĄ W INTERNECIE?”

GRUPA NA FACEBOOKU (BIZNES ONLINE – ZARABIAJ NA TYM CO JUŻ WIESZ)

MAILEM OTRZYMASZ DODATKOWE MATERIAŁY PDF

Co to znaczy marka osobista

Jak budować markę ekspercką online

Jak budować społeczność – obalamy mity

Dla kogo jest moja marka?

Marka w mediach społecznościowych

Zadanie #1

11 listopada (sobota) g. 11.00

LIVE “JAK POKONAĆ STRACH PRZED DZIAŁANIEM”?

GRUPA NA FACEBOOKU (BIZNES ONLINE – ZARABIAJ NA TYM CO JUŻ WIESZ)

MAILEM OTRZYMASZ DODATKOWE MATERIAŁY PDF

Mindset, czyli Twoje nastawienie decyduje o wszystkim

Wewnętrzny krytyk i jak się go pozbyć

Empatia dla klienta receptą na strach

Perfekcjonizm, prokrastynacja i wymówki – zdiagnozuj co powstrzymuje Cię przed działaniem

Zadanie #2

12 listopada (niedziela) g. 11:00

bonusowy webinar “Pomysł wart milion czyli dlaczego niektóre ekspertki zarabiają więcej i jak to robią”

Czas na zrealizowanie zadań – wrzuć je na grupę na FB (Biznes online czyli jak zarabiać online na tym co już wiesz) i InstaStory.

Od dłuższego czasu widzisz, jak różne kobiety odnoszą sukcesy w biznesie online. Zarabiają potężne pieniądze, budują zespoły, wypuszczają produkty, spełniają swoje materialne marzenia, jak własny dom, podróż na inny kontynent, samochód z salonu…

Ale spełniają też te niematerialne pragnienia – czas dla dzieci w środku dnia, wyjazdy z partnerem w piękne miejsca, możliwość wzięcia wolnego kiedy tylko pragną, spokój i brak ścisku w żołądku, bo pieniędzy wystarcza na cały miesiąc…

Coś, o czym Ty marzysz, ale wciąż jest Ci dalekie, bo albo w ogóle nie zrobiłaś kroku ku własnemu biznesowi, albo nie wygląda on tak, jakbyś tego chciała.

Za każdym razem, gdy już myślisz, że “tak, tak, to już teraz, zaczynam, działam, na pewno będzie inaczej”, myśli krytyka-sabotażysty wracają niczym bumerang:

Nie dasz rady przenieść Twoich umiejętności i talentów do onlajnu.

Już zaczęłaś ten swój biznesik i sama widzisz, że nie wyszedł tak, jak tego chciałaś.

Nie jesteś stworzona, aby osiągnąć sukces, bo nie masz nic do zaoferowania ludziom.

Są lepsi od Ciebie, popełnisz jeden błąd i wszyscy się od Ciebie odwrócą.

Nikt nie będzie chciał Cię słuchać, co Ty masz do powiedzenia?

Kto by chciał kupować Twoje produkty i wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze u Ciebie?

I rezygnujesz… Ciężko samej przejść przez te blokady. Ciężko poukładać sobie w głowie na tyle, by po prostu zacząć i działać.

Jeśli masz takie myśli, to pierwszego dnia wydarzenia, poznasz sposoby, jak poradzić sobie z Twoimi wątpliwościami i barierami.

Pomogą Ci w tym prelegentki, które skupią się na temacie:

MINDSET w biznesie online

DZIEŃ I

14 listopada 2023

godzina:

9:00

temat:

Muzyk w świecie online czyli historia milionowego biznesu. Inauguracja wydarzenia.

prelegentka:

dr Karolina Kizińska

godzina:

10:00

temat:

Jaki jest sekret sukcesu w biznesie online?

prelegentka:

Wendy Porter

godzina:

11:00

temat:

Jak przestać się sabotować i sięgnąć po więcej w biznesie?

prelegentka:

Kasia Krasucka

godzina:

12:00

temat:

Jakie są największe bariery, które stoją kobietom na drodze do stania się ekspertką online

prelegentka:

Ola Gościniak

godzina:

13:00

temat:

Jak budować czuły biznes premium

prelegentka:

Anna Burdajewicz

Nie znam kobiety, która nie miałaby żadnych oporów w biznesie online. Zawsze pojawia się jakiś strach.

Być może…

Nie wiesz, jak skutecznie zaplanować swoje działania, żeby osiągnąć sukces.

Działasz na chybił trafił i chwytasz się wszystkiego, bo nie wiesz, co przyniesie Ci realne efekty.

Boisz się komunikacji swojej oferty w sieci, bo oczami wyobraźni widzisz niepochlebne komentarze.

Nie wiesz, jak dobrze wykorzystać swoje talenty i mocne strony, by stworzyć dobrze zarabiający biznes.

Zastanawiasz się, jak podejść do finansów we własnym biznesie i otworzyć się na duże pieniądze, które być może teraz Cię przerażają.

Boisz się, że zabraknie w Twoim biznesie przewidywalności, stałych dochodów i każdego miesiąca będziesz czuła się jak z nożem na gardle.

Tylko tak nie musi być. Biznes online może przynosić Ci regularne zarobki oraz realną stabilizację. Nie wierzysz? Spójrz na wszystkie prelegentki tego wydarzenia. Każda z nas zarabia dobre pieniądze, czuje wolność oraz bezpieczeństwo finansowe.

Ale każda z nas każdego dnia odhacza kroki, które utrzymują ten stan rzeczy.

Dlatego podczas drugiego dnia wydarzenia dowiesz się, jak zaplanować strategię swoich działań w onlajnie oraz finansów. Nauczysz się, jak komunikować swoją ofertę, aby satysfakcjonująco zarabiać oraz w jaki sposób wykorzystać swoje talenty w tworzeniu biznesu online.

Pomogą Ci w tym prelegentki, które skupią się na temacie:

FINANSE I STRATEGIA w biznesie online

DZIEŃ II

15 listopada 2023

godzina:

9:00

temat:

Jak dzięki innowacjom zwiększyć zyskowność biznesu online

prelegentka:

Zuzanna Mikołajczyk

godzina:

10:00

temat:

Jak odnaleźć strategię na stabilny, zyskowny i przewidywalny biznes online?

prelegentka:

Anna Kupisz

godzina:

11:00

temat:

Jak zarabiać w biznesie online opartym o talent

prelegentka:

Gosia Zimniak

godzina:

12:00

temat:

Jak otworzyć się na obfitość finansową w biznesie online.

prelegentka:

Agata Goździk

godzina:

13:00

temat:

Media jako narzędzie rozwoju biznesu online

prelegentka:

Danuta Rolinger-Bednarska

Mindset, pieniądze, strategia… Chcesz się tego nauczyć, ale przecież to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Przecież, żeby zarabiać, musisz zadbać o swój marketing, social media oraz własny wizerunek.

A tu zaczyna się prawdziwy labirynt wyzwań.

Jak opanować narzędzia do biznesu online, skoro czasu masz relatywnie niewiele, a chcesz zarabiać?

Jak wybrać narzędzia, które faktycznie są Ci potrzebne, byś nie traciła cennych godzin?

Jak zbudować swój wizerunek w social mediach, aby zdobyć zaangażowaną społeczność, która zaufa i skorzysta z Twojej oferty?

Na jakie prawne aspekty zwrócić uwagę, żeby nie stanąć na minę?

Jak dostosować biznes online pod swoje potrzeby i możliwości, gdy każdy daje milion złotych rad, a Ty już nie wiesz, kogo słuchać?

Hej, spokojnie! Takie pytania są całkowicie normalne, bo świat onlajnu rozrasta się z dnia na dzień. Mamy coraz więcej możliwości, narzędzi, opcji, ale to nie oznacza, że musisz korzystać z każdego z nich.

Ba! Nawet nie powinnaś korzystać ze wszystkiego, bo w ten sposób tracisz czas, w którym możesz zarabiać.

Podczas trzeciego dnia prelegentki powiedzą Ci, jak skutecznie wykorzystać różne narzędzia w biznesie online, aby wspierały Twoje działania. Pokażą Ci, na co warto zwrócić uwagę i jak nie łapać wszystkich srok za ogon.

W ostatnim, trzecim dniu wydarzenia prelegentki skupią się na temacie:

NARZĘDZIA w biznesie online
i Social Media

DZIEŃ III

16 listopada 2023

godzina:

9:00

temat:

Wycena — narzędzie, o którym warto pamiętać. Praktyczne przykłady z branży handmade.

prelegentka:

Agnieszka Gaczkowska

godzina:

10:00

temat:

Dostrajanie biznesu do siebie, jak uszyć swoje miejsce pracy.

prelegentka:

Grażyna Pawtel-Lorente

godzina:

11:00

temat:

Jak budować markę online, która staje się numerem 1 w branży?

prelegentka:

Katarzyna Granops-Szkoda

godzina:

12:00

temat:

O jakich aspektach prawnych pamiętać, gdy prowadzisz biznes online

prelegentka:

Ewelina Miśko-Pawłowska

godzina:

13:00

temat:

Jak zadbać o swój wizerunek w sieci — garść wskazówek od foto ekspertki.

prelegentka:

Agnieszka Werecha-Osińska

Business summit

Business summit

Poznaj prelegentki

dr Karolina Kizińska

Kobieta, która rośnie wspierając kobiece biznesy. Przedsiębiorczyni, pianistka, dr, mentorka. Trenerka biznesu online. Autorka książki „Superkobiety Onlajnu, czyli jak się spełnić w biznesie (online)”.

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu i Kompozytornia.
Marzy, by kobiety nabierały odwagi do sięgania po więcej i mądrze monetyzowały swoją wiedzę i umiejętności, zamiast pracować na sukces innych.

Wendy Porter

Twórczyni Crowned for Success and Boss Ladies Mindset (Koronowani na Sukces i Mindset Szefowych) to trenerka biznesu i mindsetu, zdobywczyni nagród w tym obszarze, autorka i mówczyni. Zanim spełniła swoją pasję zakładając firmy online Boss Ladies Mindset LLC oraz Crowned for Success LLC, przez 15 lat zdobywała doświadczenie w tworzeniu i kierowaniu multi-milionowymi firmami na rynku Ameryki korporacyjnej. Boss Ladies Mindset oraz Crowned for Success to największa sieć wzmacniająca pozycję kobiet na stanowiskach kierowniczych w social mediach, z ponad milionem obserwujących.

Anna Burdajewicz

Coachka transformacyjna, strateżka biznesowa i mentorka marek premium dla branży doradczej. Jest ekspertką w branży usług premium i luksusowych. Członkini prestiżowego Luxury Mastermind Club.
Tworzy Czułą Markę Premium – biznes, w  którym wspiera mindsetowo i strategicznie kobiety prowadzące biznesy doradcze, w tym coachingowe i terapeutyczne.
W swoim biznesie, który generuje ponad półmilionowe przychody roczne, pracuje pół roku, resztę czasu mieszka w Ameryce Środkowej z pięcioosobową rodziną.
Obala mit, że pomagając innym, nie można być bogatą.
Jest biznesową minimalistką, robi to, co konieczne i wystarczające, by świetnie zarabiać, mając czas na życie.
I podobnie dla swoich Klientek – skraca ich drogę do sukcesu.

Agnieszka Gaczkowska

Inspiratorka twórczych wyzwań. Gallupowa wizjonerka, która skutecznie dostarcza nowych zadań rosnącemu zespołowi. Architekt ze słabością do rękodzieła.
Seryjna przedsiębiorczyni, mama trójki dzieci i pasjonatka snowboardowych wypraw z mężem.

Tak kocha ludzi, że zbudowała wokół kameralnych plotek całą markę O-plotki związanej z rękodziełem.
Niezmiennie wierzy, że dzielenie to najlepszy sposób na mnożenie, więc mentoruje innym wizjonerskim biznesom poprzez osobiste wsparcie i mastermindy.

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Interaktywnej Konferencji GIRLBOSS i autorka podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman.
Od 2015 roku pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już ponad 50 000 Polek, pokazując m.in. jak technicznie rozpocząć biznes online.

Laureatka wielu nagród m.in. XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku.

Kasia Krasucka

Mówczyni motywacyjna, mentorka, mindset coachka. Pomaga ambitnym kobietom w sięganiu po więcej, przełamaniu ograniczających przekonań, aby odważnie realizowały swoje marzenia i osiągały trwały sukces. Jest znana ze 100% skuteczności w uwalnianiu nieograniczonego potencjału klientek.

Kasia wielokrotnie występowała w roli prelegentki podczas dużych wydarzeń, m.in. „She Empowers”, „Master Your Destiny”, „Your Business with Soul”.

Swoimi doświadczeniami dzieliła się również w ogólnopolskich mediach, t.j. Polsat News, WP.pl czy w międzynarodowym magazynie Women Thrive Magazine. Jest także właścicielką szkoły językowej.

Zuzanna Mikołajczyk

Zuzanna jest innowatorką i strategiem specjalizującym się w wdrażaniu innowacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w rodzinnej firmie Mikomax Smart Office, gdzie przez 10 lat pełniła funkcję członka zarządu oraz dyrektora marketingu odpowiedzialnego za dwie globalne marki Mikomax Smart Office oraz Hushoffice. Była liderką w zespołach odpowiedzialnych za projektowanie i wdrażanie innowacji w modelu biznesowym, strategii produktowej, marketingowej i sprzedażowej. Wprowadziła na rynek innowacyjną markę Hushoffice, która znalazła się w TOP 2 na świecie w kategorii mebli akustycznych, a wdrożone przez nią innowacje przynosiły 4-krotnie wyższe marże. Jej misją jest pokazanie, że innowacja jest dla każdego i jest kierunkiem działania dla liderów przyszłości.

Anna Kupisz

Kobieta biznesu, która od 15 lat z sukcesem buduje własne firmy w sektorze edukacyjnym, IT. Jest związana również z branżą well – being i nieruchomości. Jest właścicielem spółki Softway LTD, Softway Business Solution INC w Kanadzie a ponad to Prezesem Zarządu Fundacji z Inicjatywą i Prezesem Zarządu Softway Polska sp. z o.o.. Spełnia się jako ekonomista, psycholog, negocjator czy audytor. Jako Strateg Biznesowo-Finansowy oraz Mentor pracuje z przedsiębiorczymi kobietami nad poprawieniem dochodowości ich biznesów. Wierzy, że zakładamy i prowadzimy własne firmy nie po to, żeby walczyć o przetrwanie, ale po to, żeby móc żyć naprawdę, spełniać swoje misje życiowe i marzenia. Ania umożliwia kobietom gigantyczną zmianę w sposobie postrzegania, podejścia oraz prowadzenia ich biznesu. A w każdej budowanej firmie, łączy wykształcenie ekonomiczne, biznesowe z psychologicznym.

Gosia Zimniak

Gosia Zimniak – ilustratorka i graficzka. Ma wyrazisty, ekspresyjny styl rysowania oraz głowę pełną pomysłów na ukazanie różnych idei i treści. Swoimi ilustracjami pomaga tworzyć wyróżniające się publikacje, piękne produkty oraz czytelny, trafiający do odpowiedniego odbiorcy przekaz.

Współpracuje z wydawnictwami, self-publisherami oraz kobiecymi biznesami. Artystyczna dusza z (docenianym przez klientów) profesjonalnym podejściem do pracy. Prywatnie żona i podwójna mama. Kawo- i książkoholiczka.

Agata Goździk

Trenerka Obfitości i Biznesu dla Medicine Woman – transformatorek i uzdrowicielek duszy i ciała, Certyfikowana Praktyczka Soul Coachingu®, doktor nauk humanistycznych i tłumaczka języków bałkańskich. Przez wiele lat łączyła pracę naukową z tłumaczeniami na wysokim szczeblu rządowym i dyplomatycznym, teraz uczy kobiety, które czują więcej, jak słuchając głosu intuicji i podszeptów Duszy, budować holistyczny biznes oparty na harmonii, równowadze i spokoju. Mama dwójki maluchów, która wraz z rodziną i zgrają zwierzaków porzuciła wielkie miasto i wyniosła się na skraj wsi i lasu. Kocha wspierać kobiety w stawaniu w pełni finansowej mocy.

Agnieszka Werecha-Osińska

Od 9 lat prowadzi własną firmę i stworzyła 3 marki fotograficzne: FotoDoKwadratu, JestemFotogeniczna i TiAmoFoto.
Uwielbia przekonywać kobiety, że są fotogeniczne. Pracuje z przedsiębiorczymi i kreatywnymi kobietami, które mają głowy pełne pomysłów i skutecznie je realizują. Najczęściej fotografuje pełne pasji biznesmenki, freelancerki oraz influencerki, które rozwijają swoją markę osobistą, prowadzą biznes online i chcą stworzyć profesjonalny brand w internecie.
Druga noga jej biznesu to kursy fotografii online. Jest autorką kursu fotografii produktowej, kursu fotografii #flatlay. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem fotograficznym oraz wskazówkami i trikami, z których korzysta na co dzień w swojej pracy. Chętnie pomaga innym rozwijać fotograficzną pasję i kreatywność.

Danuta Rolinger-Bednarska

Szefowa butikowej agencji Rolinger PR, strateżka komunikacji i doświadczona PR-owiec. Autorka programu online „Podbij media! Niech świat o Tobie usłyszy!”, mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Od dziesięciu lat pracuje w branży PR, od ośmiu lat prowadzi własną agencję, w której wspiera liderów, ekspertów i małe biznesy. Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim, w ramach których uzyskała tytuł magistra psychologii. Autorka licznych publikacji w mediach branżowych.

Grażyna Pawtel-Lorente

Grażyna Pawtel-Lorente – mentorka i strateg biznesu online. Autorka ponad 60 mini-kursów, organizatorka Konferencji Slow Business Online, w której 5 edycjach udział wzięło ponad 10 tys. osób. Założycielka Akademii Slow Business Online i podcastu o slow biznesie. Pomaga wrażliwym ekspertkom poznać i zaakceptować ich wysoką wrażliwość, rozpuścić niewspierające programy i dostroić biznes do ich potrzeb, tak aby mogły pracować mniej, dbać o własną energię i zarabiać więcej, jednocześnie pomagając innym i realizując własną misję. Prywatnie mama 2 nastolatków, żona Francuza. Mieszka w malowniczym mieście u podnóża Pirenejów.

Katarzyna Granops-Szkoda

CEO & Prezes Zarządu spółki sprawny.marketing, organizującej największe w Polsce szkolenia i konferencje marketingowe, w tym I <3 Marketing. Autorka licznych artykułów o Content i Social Media Marketingu, publikowanych m.in. na portalu sprawnymarketing.pl, Marketer+ czy NowoczesnaFirma. Swoją pasją do Social Media Marketingu i Content Marketingu dzieli się z uczestnikami autorskich szkoleń (szkoliła m.in. pracowników Volvo, Procter & Gamble (Oral-B), L’Oréal, Quiosque, Urzędów Miast, Decathlon, TelePizza, Aviva, Virtualo, Aldi, mBank czy Volkswagen Group Polska).

Ewelina Miśko-Pawłowska

Doświadczona radczyni prawna i mediatorka.

Twórczyni pierwszego portalu prawnego dedykowanego kobietom -prawokobiet.pl,
którego zadaniem jest motywowanie kobiet do aktywnego poszukiwania wiedzy prawnej, zadawania trudnych pytań i wspieranie się w codziennych sprawach prawnych.
Prezes Fundacji Prawo Kobiet, której celem jest budowanie świadomości prawnej wśród Polek. 

Od 2022 r. inicjuje stacjonarne spotkania dla Pań KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE. To forum wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązywania kontaktów kobiet różnych profesji i na różnych etapach życia.
 Wielokrotnie zapraszana do telewizji jako ekspert prawny. Na co dzień właścicielka kancelarii prawnej.

Co da Ci udział w wydarzeniu?

Poznasz kobiety biznesu, które przeszły drogę, która jest przed Tobą i opowiedzą Ci o swoich sukcesach, porażkach oraz dadzą rady.

Dostaniesz sprawdzone wskazówki od praktyczek biznesu online, które pomogą Ci w budowaniu własnej marki i zarabianiu w onlajnie.

Otworzysz się na możliwości, jakie daje biznes online i uwierzysz, że Ty też możesz osiągnąć sukces, jeśli tylko zaczniesz działać.

Uporządkujesz swój biznes i przestaniesz działać chaotycznie, ale znajdziesz swoją własną drogę do sukcesu i stabilnych zarobków.

Przestaniesz się sabotować i zrobisz pierwszy krok ku sięgnięciu po marzenia o własnym biznesie i niezależności finansowej.

Dowiesz się, jak zbudować biznes czuły na potrzeby klientów premium.

Odkryjesz swoje największe bariery, które stoją Ci na drodze do stania się ekspertką online oraz dowiesz się, jak możesz nad nimi pracować.

Znajdziesz strategię na stabilny, przewidywalny biznes online oraz stworzysz swój indywidualny plan działania.

Nauczysz się należycie wyceniać swoje produkty i usługi, aby nie przestrzelić w żadną stronę.

Dowiesz się, jak budować społeczność oraz biznes online, gdy przeraża Cię pokazywanie swojej twarzy, nagrywanie się, prowadzenie live’ów.

Nie czekaj, aż będzie idealny moment, bo on prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie. Jeśli chcesz, zawsze znajdziesz wymówkę i przeszkodę do działania. Dlatego zacznij z tym, co masz i wzmocnij swoją wiarę, że biznes online ma sens, dzięki udziałowi w tym wydarzeniu.

Jesteś w stanie kreować wielkie rzeczy, tylko… musisz sobie na to pozwolić. Na działanie i popełnianie błędów. Na działanie i odnoszenie sukcesów. Na eksperymentowanie i testowanie.

Jeszcze w tym roku zadbaj o swoją przyszłość!

Jeszcze w tym roku zadbaj się o swoją przyszłość!

Weź udział w

Business summit

i poznaj możliwości, jakie daje prowadzenie biznesu online.
Pozwól sobie na ruszenie do przodu i wykorzystanie wiedzy oraz potencjału, które już posiadasz!

Partnerzy i patroni medialni

Kilka słów od organizatorki wydarzenia

Nazywam się Karolina Kizińska. Jestem mentorką kobiet w budowaniu biznesu online. Moją misją jest przekonać kobiety, że mogą zarabiać na swojej wiedzy online, mogą budować swoją niezależność finansową i sięgać po to, o czym marzą. Z wykształcenia i zawodu jestem muzykiem. Od wielu lat prowadzę biznes stacjonarny, który kochałam, ale był dla mnie niezwykle wymagający. Dziś pracuję online i czuję wolność i satysfakcję. Wiem, że można żyć i pracować inaczej. I wiem, że Ty też możesz osiągnąć swoje cele w biznesie online!

Business summit