Zawsze wiedziałam, że warto inwestować w rozwój siebie i swoich kompetencji.

Wiedziałam też, że za doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę trzeba zapłacić niemałe pieniądze.

scroll

Chciałam pójść dalej w biznesie online. Rozwinąć skrzydła, wiedzieć więcej, umieć więcej, pomagać na szerszą skalę. Tylko na początku mojej drogi wydałam kilkadziesiąt tysięcy złotych na szkolenia u amerykańskich mentorów biznesu. Czy tego żałuję?

Absolutnie! Nie wiem, czy byłabym tu, gdzie jestem teraz, czyli mając biznes przynoszący około miliona złotych przychodu rocznie, gdybym nie wzięła udziału w tamtych masterclassach.

Inwestycja w zagraniczne szkolenia zwróciła mi się po jednej kampanii sprzedażowej. Teraz potrafi zwrócić się w jeden dzień sprzedaży.

Tego chcę nauczyć też Ciebie.

Większość moich klientek, niezależnie od stopnia zaawansowania w biznesie online, rozpoczyna swoją podróż ze mną od najtańszych produktów. Chcą sprawdzić, jak przekazuję swoją wiedzę, czego uczę, jakie wyniki mogą uzyskać dzięki wdrożeniu moich rad. Ponad połowa z nich wraca do mnie na kolejne, bardziej zaawansowane programy, bo widzą, jak ich biznesy ewoluują, a one zarabiają coraz więcej.

Właśnie dlatego, w odpowiedzi na potrzeby moich Superkobiet, oprócz standardowej oferty szkoleniowej przygotowałam

produkty premium dla kobiet, którym zależy na intensywnej pracy oraz wsparciu mentoringowym, a tym samym szybszych efektach.

Specjalne programy dla przedsiębiorczyń, które chcą przejść przez proces wspólnie, mogąc w każdej chwili zwrócić się do mnie ze swoimi rozterkami, wątpliwościami czy pytaniami.

Do programów premium zapisują się kobiety na różnych etapach biznesu online, właśnie ze względu na bardzo zindywidualizowane podejście. Niektóre są na samym początku. Inne próbują kolejny raz, bo nie udało im się samodzielnie stworzyć i wdrożyć skutecznych działań. A jeszcze inne mają zaawansowane i dobrze prosperujące działalności, ale chcą skalować biznes i iść po jeszcze więcej.

Łączy je jedno – nieustanny głód rozwoju i chęć zdobycia własnego, biznesowego Mount Everestu.

Jesteś jedną z takich kobiet?

A może chcesz się nią stać, ale potrzebujesz wsparcia od odważnych przedsiębiorczyń, które popchną Cię i dodadzą wiatru w żagle?

W takim razie trafiłaś w dobre miejsce. Zobacz, jak możemy współpracować, abyś w jak najkrótszym czasie osiągnęła zamierzone cele.

Akademia Superkobiet Onlajnu

Max. 30 kobiet

6-miesięczne wsparcie we wdrażaniu

Minimum 7 super-kursów o biznesie online od A do Z

Cotygodniowe sesje Q&A

Akademia Superkobiet Onlajnu to 12-miesięczny program dla przedsiębiorczyń, które chcą nauczyć się generować rekordowe przychody dzięki konwertującym ofertom, skutecznej sprzedaży oraz zautomatyzowaniu działań, a także potrzebują wsparcia i grupowej motywacji we wdrażaniu wiedzy z kursów.

Dzięki Akademii:

systematycznie wdrożysz rady i wiedzę z kursów, zamiast odkładać je do szuflady pod tytułem “Kiedyś obejrzę”,

zyskasz odpowiedzi na trapiące Cię problemy i wątpliwości ode mnie lub innych zaangażowanych kursantek,

dotrzesz do wymarzonych klientów dzięki wprowadzeniu przetestowanych rozwiązań do swojego biznesu, o których dowiesz się podczas programu,

stworzysz oferty nie do odrzucenia, które sprawią, że Twoja sprzedaż wystrzeli, a Ty zyskasz niezależność finansową,

poznasz inne przedsiębiorczynie, a być może również nawiążesz współprace biznesowe, które zaowocują na przyszłość,

znajdziesz się we wspierającym środowisku kobiet mających jeden cel – rozwój biznesu online,

otrzymasz konkretne, a przede wszystkim, sprawdzone narzędzia, dzięki którym rozwinęłam swój biznes do zarobków rzędu 200.000 zł w 10-dniowej kampanii sprzedażowej.

Women’s Online Business Academy

Max. 16 kobiet

6-miesięcy wsparcia mentoringowego w procesie, w tym półgodzinne indywidualne miesięczne catch-up calls

3 dwudniowe zjazdy online oraz sesje Q&A co 2 tygodnie

Warsztat i wręczenie statuetek na Plebiscycie Superkobiet Onlajnu w czerwcu 2024

1 zjazd na żywo w Poznaniu, trwający 2 dni

Sesja wizerunkowa z fotografką Agnieszką Werechą-Osińską (dla uczestniczek VIP)

Masterclassy ekspertek na żywo oraz stacjonarnie

Zindywidualizowane podejście do poukładania biznesu online

Women’s Online Business Academy to 6-miesięczny program mentoringowy premium dla ambitnych kobiet, którym zależy na intensywnym rozwoju swojego biznesu oraz wspólnej pracy na żywo, aby już niedługo zarabiać 5-, a nawet 6-cyfrowe kwoty sprzedając swoje produkty lub usługi.

Dzięki WOBA:

systematycznie wdrożysz rady i wiedzę z kursów, zamiast odkładać je do szuflady pod tytułem “Kiedyś obejrzę”,

zrealizujesz wyznaczony cel niezależnie od stopnia zaawansowania w biznesie online,

zyskasz niezwykle rzadką możliwość pracy ze mną i innymi kursantkami, dzięki trzem dwudniowym zjazdom online,

otrzymasz moje wsparcie mentoringowe z elementami mastermindu, które skuteczniej wpłynie na realizację Twoich planów,

zmienisz swoje myślenie na mindset kobiety sukcesu, gotowej na spektakularny rozwój oraz budującej dochodowy biznes online,

wyróżnisz się na rynku i dotrzesz do wymarzonych klientów gotowych płacić Ci 5-cyfrowe kwoty za Twoje produkty lub usługi,

określisz jasną i możliwą do zrealizowania strategię swojego biznesu oraz plan działania, aby w jak najkrótszym czasie odnieść sukces,

przeniesiesz wizję swojego biznesu do onlajnu i nauczysz się niezbędnych kwestii technicznych, które – obiecuję – przestaną być czarną magią,

weźmiesz udział w wyjątkowym warsztacie i Plebiscycie Superkobiet Onlajnu na żywo w czerwcu 2024,

pokażesz siebie i swój biznes światu podczas wystąpienia na konferencji “Od Pasjonatki do Ekspertki” (na ostatnią edycję zapisało się ponad 1600 kobiet!).

Mastermindy

Spotkanie na egzotycznej wyspie lub online

Kameralna grupa max. 6 przedsiębiorczych kobiet

Strategiczne wsparcie w ułożeniu Twojego biznesu

Moderowane burze mózgów z natychmiastowym wsparciem

Każda z nas ma inne potrzeby. Marzysz o pracy na żywo w bajecznym otoczeniu, wśród równie zmotywowanych jak Ty kobiet, które dają sobie prawo do tygodnia tylko dla siebie i swoich biznesów? A może wolisz pracować w domowym zaciszu, spotykając się na intensywne burze mózgów z innymi przedsiębiorczyniami?

Przygotowałam dla Ciebie dwie opcje dołączenia do mastermindu.

Mastermind Bali 2024

Mastermind na Bali to 8-dniowa przygoda biznesowa dla elitarnej 6-osobowej grupy właścicielek firm online, które chcą konsultować swoje biznesowe wyzwania w zaufanym kręgu, wymieniać się cennymi doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty i ostatecznie – wznieść swój biznes na wyższy level w bajecznym otoczeniu!

Dzięki mastermindowi na Bali:

przemyślisz swój biznes, strategię, wytyczysz cele i określisz drogę do ich realizacji,

polecisz na drugi koniec świata do miejsca pełnego tajemniczości i mistycyzmu, aby szlifować swoje umiejętności biznesowe pod okiem doświadczonej mentorki biznesu online,

odkryjesz zupełnie nowe drogi rozwoju i pójścia po więcej w swoim biznesie (a może i w życiu prywatnym?), dzięki odcięciu się od bodźców, które na co dzień nie pozwalają Ci spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy,

przeżyjesz jedyne w swoim rodzaju doświadczenie życiowe i biznesowe w miejscu, do którego wiele osób przylatuje, aby przeżyć duchową przemianę, odnaleźć siebie, zyskać odpowiedzi na trapiące pytania, a jednocześnie poczuć spokój ducha i wyciszyć umysł,

poznasz inne przedsiębiorcze kobiety, które chętnie wymienią się z Tobą biznesowymi doświadczeniami, wesprą dobrym słowem lub wręcz przeciwnie – otrzymasz od nich dawkę konstruktywnej krytyki i sugestie zmian,

skoncentrujesz się na efektywnej pracy nad swoim biznesem i wrócisz do domu z namacalnymi rezultatami,

znajdziesz czas na szczere i pełne pasji rozmowy z kobietami, które rozumieją Cię bardziej niż ktokolwiek inny,

Twoja kreatywność wskoczy na całkiem nowy poziom (lepiej przygotuj gruby notes na nowe pomysły biznesowe!),

otrzymasz aż 10 zdjęć od wspaniałej fotografki Agnieszki Werecha-Osińskiej, które wykorzystasz do swojej oferty, strony internetowej czy social mediów i pokażesz siebie, jako kobietę sukcesu (wyobrażasz sobie te rajskie ujęcia wśród palm?).

Mastermind online

Mastermind online to 4 spotkania biznesowe dla maksymalnie 5 inspirujących kobiet, które pragną przedyskutować swoje pomysły z innymi przedsiębiorczyniami, zyskać świeże spojrzenie na własny biznes i w końcu wygospodarować czas na rozwój swojej firmy, wplatając spotkania w codzienne życie, zamiast działać samotnie pod górkę.

Dzięki mastermindowi online:

oszczędzisz swój czas, zyskując nową perspektywę i mnóstwo genialnych pomysłów od innych, doświadczonych kobiet biznesu,

łatwo wpleciesz spotkania i rozwój swojej firmy w codzienność,

skonfrontujesz własne koncepcje biznesowe i unikniesz popełnienia kosztownych błędów,

zyskasz więcej lekkości w biznesie, bo przyjemniej działa się ze wsparciem kobiet, które szczerze Ci kibicują i z głębi serca doradzają, niż samotnie pod górkę,

poznasz przedsiębiorczynie, które tak jak Ty chcą osiągnąć sukces oraz wolność finansową dzięki biznesowi online,

otrzymasz dawkę motywacji do aktywnego wdrażania wskazówek i nie będziesz zwlekać z przerobieniem materiału – mastermind jest na żywo, więc aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał, przygotujesz się do każdego spotkania,

ułożysz plan oraz określisz drogę do jego realizacji, by krok po kroku rozwijać swoją firmę,

otrzymasz możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia mentorki biznesów online, która w 2022 roku osiągnęła niemal 1.000.000 zł przychodu.

Konsultacje indywidualne

Proces mentoringowy

Spotkanie 1:1

Pracujemy nad tym, czego potrzebujesz

Indywidualne wsparcie

Konsultacje indywidualne to opcja premium dla kobiet, które potrzebują konkretnych i spersonalizowanych rad dotyczących ich biznesu, bo nie mają czasu na przerabianie wielogodzinnych kursów.

Dzięki konsultacjom:

zyskasz odpowiedzi wyłącznie na własne pytania, nie musisz oczekiwać na swój moment podczas spotkań Q&A,

zaoszczędzisz swój czas, który możesz wykorzystać na wdrażanie rad, bo podczas konsultacji skupiamy się wyłącznie na Twoich potrzebach i Twojej firmie,

pomogę Ci ułożyć indywidualną strategię i plan działania dopasowane do Ciebie i Twojego biznesu,

otrzymasz moje podpowiedzi na najlepsze rozwiązania sprzedażowe, techniczne oraz rady, jak możesz rozwinąć swoją markę ekspercką do zarobków rzędu 41.000 zł w 1 godzinę,

szybciej uzyskasz efekty swojej pracy nad biznesem online, czyli stworzysz produkty, których potrzebują Twoi odbiorcy, pozyskasz więcej klientów, a tym samym zaczniesz zarabiać więcej.

Do wyboru są dwie opcje:

Pojedyncza konsultacja w cenie 2.000 zł/1 godzina,

Proces mentoringowy, czyli 6 spotkań, w cenie 12.000 zł.

Podsumowując, co między innymi otrzymasz, wybierając któryś z produktów premium:

Akademia Superkobiet Onlajnu

to między innymi:

maksymalnie 30 kobiet,

12 miesięcy dostępu do platformy kursowej

6 miesięcy wsparcia mojego i innych Superkobiet we wdrażaniu materiału

6 super-kursów pełnych sprawdzonej wiedzy, z którymi zbudujesz stabilny biznes online (o wartości 11.982 zł),

cotygodniowe sesje Q&A podczas 6-miesięcznego wsparcia,

6 grupowych spotkań Hot Seats z elementami mastermindu (o wartości 10.997 zł) – wersja VIP.

Women’s Online Business Academy

to między innymi:

kameralna grupa maksymalnie 16 kobiet,

6 miesięcy wspólnej, intensywnej pracy z moim wsparciem mentoringowym z elementami mastermindu, w tym

3 dwudniowe zjazdy online (o wartości 10 000 zł),

dostęp do dwóch wybranych szkoleń online z mojej oferty (o wartości do 3.994 zł),

dodatkowe szkolenia z ekspertkami w swoich dziedzinach,

półgodzinne comiesieczne indywidualne catch-up calls,

mailing z ofertą do mojej społeczności (o wartości 3.000 zł) – wersja VIP.

Konsultacje indywidualne

to między innymi:

godzinne spotkanie, podczas którego skupiam się wyłącznie na Tobie i Twoich bolączkach, problemach lub potrzebach,

możliwość wejścia w proces mentoringowy i systematycznej pracy indywidualnej ze mną, doświadczoną mentorką z zakresu budowania biznesu online,

dopasowane do Ciebie i Twojego biznesu podpowiedzi z najlepszymi rozwiązaniami sprzedażowymi, które sprawią, że w końcu zaczniesz miesięcznie zarabiać tyle, ile zawsze marzyłaś (nawet 6-cyfrowe kwoty jak ja!).

Mastermind Bali 2024

to między innymi:

elitarna grupa maksymalnie 6 kobiet,

8-dniowy pobyt na tajemniczej, rajskiej wyspie Bali,

5 dni moderowanych sesji mastermind,

2 intensywne szkolenia ze strategii biznesu online,

sesja fotograficzna u uzdolnionej fotografki Agnieszki Werecha-Osińskiej (FotodoKwadratu), po której otrzymasz aż 10 ujęć do wykorzystania w swoich social mediach.

Mastermind online

to między innymi:

kameralna grupa maksymalnie 5 przedsiębiorczyń,

4 moderowane sesje online, każda trwająca ok. 2 godzin – co dwa tygodnie,

wspólna intensywna praca nad Twoim biznesem online,

możliwość poznania zdolnych, inteligentnych kobiet, które mają cel taki jak Ty – rozwój w biznesie online.

Wybierz najbardziej dopasowaną do Ciebie drogę i z moją pomocą rozwiń swój biznes online, aby zarabiać nawet 250.000 zł
w kilkanaście dni.