6-miesięczny program mentoringowy premium

Women’s ONLINE BUSINESS ACADEMY

Chcesz nabrać rozpędu w biznesie i zbudować stabilną markę, w której regularnie zarabiasz pięcio- lub sześciocyfrowe kwoty?

Uwolnij się od pracy 24/7 i zacznij działać strategicznie w biznesie online, aby generować przychody w wysokości nawet 170.000 w 4 miesiące

DRZWI DO AKADEMII ZAMYKAJĄ SIĘ ZA:

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

A KOLEJNA SZANSA DOPIERO ZA ROK

Chciałabyś mieć swój własny biznes online, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć, aby jak najszybciej zacząć na nim zarabiać?

A może już działasz w biznesie, ale nie do końca jest tak, jakbyś tego chciała i czujesz więcej frustracji niż satysfakcji?

Nie wiesz, na czym się skupić w biznesie online, co jest najważniejsze i przyniesie Ci pieniądze, a co możesz odpuścić i zrobić później?

Potrzebujesz wsparcia mentorskiego i popchnięcia Cię w realizacji Twojej wizji biznesowej, aby ruszyć z miejsca jak rakieta?

Chcesz nabrać rozpędu w biznesie i osiągać gigantyczne przychody w swojej firmie?

Poszukujesz bezpiecznej przestrzeni, w której otrzymasz merytoryczne i emocjonalne wsparcie doświadczonej ekspertki biznesu online, ale też innych kobiet, które są na podobnym poziomie jak Ty?

Chcesz odmienić swój mindset i mimo strachu, że inni mogą Cię ocenić, Twoja wiedza jest niewystarczająca lub sukces nie jest dla Ciebie, DZIAŁAĆ i ZARABIAĆ w onlajnie?

Nic się samo nie zadzieje, jeśli nie włożysz w to swojej pracy. A jak teraz nie ruszysz, to za parę miesięcy dalej będziesz tkwić w tym samym miejscu, pełna frustracji, żalu do siebie i jeszcze większej niepewności.

Czy masz odwagę sięgnąć po więcej

i w 6 miesięcy zbudować stabilny biznes, który przyniesie Ci dochody, o jakich marzysz?

Zdywersyfikujesz swoje zarobki, co jest niesłychanie ważne w czasach, gdy gospodarka jest kolosem na glinianych nogach i warto mieć zautomatyzowaną sprzedaż.

Maksymalnie wykorzystasz swoje umiejętności, wiedzę, doświadczenie i mocne strony, aby rozwinąć biznes, który przetrwa największy kryzys, a co ważniejsze - przyniesie Ci pieniądze, jakich oczekujesz.

Przejdziesz tę drogę ze wsparciem ekspertki biznesów online, która w tej branży osiągnęła przychody rzędu ponad pół miliona złotych oraz innych, równie zmotywowanych i głodnych sukcesu kobiet, które chcą zmienić swój biznes i mindset.

Jeśli kiedykolwiek słyszałaś, że kobieta powinna zająć się domem, a nie bawić w businesswoman, to wrzuć te słowa między bajki. Nie bierz pod uwagę osób, które patrzą na Ciebie lekceważąco, gdy mówisz, że prowadzisz biznes. Nie słuchaj tych, którzy odradzają Ci wejście do świata online, bo „tam jest taka konkurencja i ciężko się wybić”.

Odetnij się od ludzi, którzy nie są tam, gdzie Ty chciałabyś być i nawet nie zmierzają w tę stronę.

Możliwe, że…

brakuje Ci strategicznego podejścia do własnego biznesu

oraz solidnego planu działania, który krok po kroku doprowadzi Cię do celu

nie wiesz, jak wykorzystać ogromny potencjał biznesu online

aby zrealizować swoje cele biznesowe, takie jak lepsze zarobki, większa liczba klientów czy mniej godzin pracy

nie masz wsparcia w ludziach, którymi się otaczasz

a jedyne co dostajesz, to rady typu “Weź się za normalną pracę”

przestajesz wierzyć, że to, co robisz, ma sens

i że Twój pomysł na biznes może wypalić

zaczynasz wątpić,

czy Twoja praca może być dla kogoś potrzebna i ważna

boisz się,

że w internecie nie znajdziesz nowych klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami, bo rynek jest już przesycony,

nie zarabiasz

tyle, ile oczekiwałaś, więc poziom Twojej motywacji i kreatywności spada

nie masz pomysłu,

jak przełożyć biznes stacjonarny na biznes online, aby zwiększyć sprzedaż produktów lub usług oraz zyskać drugą nogę biznesową i zdywersyfikować dochody

To wszystko sprawia, że Twoje skrzydła są podcięte, a biznes nie prosperuje tak, jakbyś tego chciała.

 

Jesteś ekspertką z ogromną wiedzą, a harujesz ponad siły i na dodatek przestajesz wierzyć w siebie i w to, że naprawdę możesz zarabiać godne pieniądze bez pracy 24/7. Wcale nie musisz łapać pierwszego lepszego klienta, bo możesz bez problemu zdobyć klienta premium, który zapłaci Ci tyle, na ile wyceniłaś swoją pracę.

Skąd to wszystko wiem?

Na początku mój biznes też nie szedł tak, jak sobie to wyobrażałam. Pracowałam na oślep, bez strategii. Popełniłam wiele błędów, ale nie poddałam się. Szukałam rozwiązań tych problemów, testowałam nowe pomysły, czytałam kolejne publikacje i brałam udział w mnóstwie zagranicznych szkoleń. Wiele z nich było wartych wydania każdorazowo pięciocyfrowych kwot, ale zdecydowana większość była laniem wody w pseudospecjalistycznym języku, bez wskazania konkretów. Ale to wszystko doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz.

Jak wygląda to miejsce?
Już Ci mówię!

Mam stabilny biznes online, który działa, nawet gdy ja nie pracuję i jestem na wakacjach.

Zautomatyzowałam wszystko, co tylko mogłam, dzięki czemu stale zarabiam i nie martwię się, czy cokolwiek sprzedam i będę miała na opłaty.

Opieram swój biznes na strategii i planie - nie błądzę po omacku, ale dokładnie wiem, jak będą wyglądały najbliższe miesiące i co mam zrobić, aby zwiększyć dochody.

Połączyłam moje wykształcenie i wiedzę, którą wykorzystuję w prowadzeniu biznesu stacjonarnego z możliwościami biznesu online i z sukcesem sprzedaję kursy online w mojej niszy.

Otaczam się niesamowitymi, przedsiębiorczymi kobietami-rakietami, które dzięki mojej pomocy i swojej pracy każdego dnia idą po swoje

I wiesz co? Wierzę, że Ty też jesteś taką kobietą.

Kobietą-rakietą, która ma swoje własne,
niepowtarzalne Supermoce.

Być może pogubiłaś się albo nie miałaś odpowiedniego wsparcia. Może nie wiedziałaś, jak maksymalnie wykorzystać swoje mocne strony. Może bałaś się wejść w biznes online, bo powstrzymywała Cię wizja niepowodzenia. Może nie miałaś pomysłu, jak połączyć biznes stacjonarny z biznesem online, aby zyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Ale teraz jesteś tutaj. W miejscu, w którym odkryjesz i wydobędziesz swój potencjał, aby wystrzelić ze swoim biznesem!

Nazywam się Karolina Kizińska

i wiem, jak pomóc Ci ogarnąć biznes online, aby przynosił Ci satysfakcję i pieniądze, jakich oczekujesz.

 

Przeszłam drogę, którą teraz podążasz właśnie Ty. Zbudowałam swój biznes online w trakcie pandemii, startując od zera, więc zdaję sobie sprawę, z jakimi przeszkodami i wyzwaniami na co dzień zmagają się przedsiębiorczynie.

Też pracowałam 24/7, bez strategii, z marnymi wynikami finansowymi. Byłam sfrustrowana, bo pracy wcale nie ubywało, a rezultatów nie było widać. Wprowadziłam kilka zmian, o których wkrótce Ci opowiem, a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Mój cel finansowy w biznesie online w 2021 roku wynosił 100.000 zł przychodu i przekroczyłam go niemal dwukrotnie. W pierwszych 6 miesiącach 2022 roku zarobiłam na sprzedaży kursów online ponad 250.000 zł po zaledwie 1,5 roku od powstania marki Superkobiety Onlajnu, zaś zakończyłam go niemal milionem złotych. Rok 2023 zaczęłam kampanią, która przyniosła mi 41.000 zł w godzinę a 200.000 zł w 10 dni, co jeszcze dwa lata temu wydawało mi się czymś abstrakcyjnym, nie do osiągnięcia. 

Jak widzisz, stawiam na wyniki i chcę, abyś Ty też osiągnęła takie lub nawet wyższe przychody. Wierzę, że jeśli ja to zrobiłam, to Ty również możesz!

Women’s Online Business Academy

to program mentoringowy, w którym przekażę Ci moje całe doświadczenie, które zdobyłam, rozwijając swój biznes online – skracając Twoją drogę i pokazując rozwiązania, które rzeczywiście działają.

Zanim doszłam miejsca, w którym jestem teraz, przerobiłam setki kursów, które często były mało konkretne i nie wnosiły nic nowego. Trwały wiele godzin, szkoleniowcy używali skomplikowanej terminologii, a ja gubiłam się w gąszczu informacji, których tak naprawdę… nie potrzebowałam. Straciłam na tym tysiące złotych, ale co gorsza – mój cenny czas, który mogłam poświęcić na to, co faktycznie przyniosłoby mi pieniądze. Nie chcę, żebyś Ty też przez to przechodziła i być może zniechęciła się do biznesu online.

Dlatego daję Ci przetestowane rozwiązania i skondensowaną wiedzę, którą sama wykorzystuję w swoim biznesie i dzięki której osiągam sześciocyfrowe przychody. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces budowania marki eksperckiej w sieci. Poznasz również inne ambitne przedsiębiorczynie, które tak, jak Ty, chcą ułożyć swój biznes, zwiększyć sprzedaż, a jednocześnie mniej pracować.

Women’s Online Business Academy to

Budowanie mindsetu kobiety sukcesu gotowej na duże pieniądze i obfitość

Narzędzia, metody i sposoby skutecznego pozyskiwania klientów i skalowalnych wyników sprzedażowych

Mentoring i mastermind, czyli pomysły i ścieżki na rozwój dochodowej marki eksperckiej i biznesu online

Co otrzymasz dołączając do
Women’s Online Business Academy?

6 miesięcy intensywnej pracy

nad Twoim biznesem online przy moim wsparciu mentoringowym oraz wsparciu innych kobiet, które rozumieją Twoje rozterki i razem z Tobą będą cieszyły się z każdego sukcesu,

1 zjazd na żywo w Poznaniu, trwający 2 dni,

po którym wrócisz z głową pełną pomysłów i naładowana pozytywną energią, poznasz na żywo uczestniczki, które razem z Tobą idą po więcej, (w pakiecie VIP odbędziesz sesję zdjęciową z Agnieszką Werechą-Osińską)

3 zjazdy online

na których realizujemy kluczowe zagadnienia dla rozwinięcia dochodowego biznesu online. Tylko mięsko.

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, workbook, Dziennik Superkobiety Onlajnu

czyli wszystko to, co ułatwi Ci usystematyzować wiedzę i ułatwić rozwój biznesu online.

7 sesji Q&A na ZOOM

By odpowiadać na Twoje pytania na bieżąco, analizować dotychczasowe działania i popychać Twój biznes naprzód

Indywidualne półgodzinne konsultację - 3 dla pakietu Standard, 6 dla pakietu VIP

Mój indywidualny mentoring i wsparcie dla Ciebie, byś mogła skupić się na najważniejszych aspektach dalszego rozwoju Twojego biznesu

spotkanie na Gali Superkobiet Onlajnu w Warszawie

by uczcić Twój sukces budowania biznesu online i podziękować sobie za ogrom półrocznej pracy

Podczas Women’s Online Business Academy
porozmawiamy o takich tematach jak:

MINDSET KOBIETY BIZNESU (kliknij, aby przeczytać więcej)

Jakie jest Twoje nastawienie do prowadzenia biznesu? Jak czujesz się w roli ekspertki? Jak mieć biznes, w którym się realizujesz, czujesz szczęśliwa, spełniona i który zarabia? Jak poszerzać strefę komfortu, mówić, by Cię słuchano i wpływać na ludzi? Jak pokonać strach przed wystąpieniami publicznymi na żywo oraz online? Jak mieć poczucie, że to, co robisz, jest ważne i ma znaczenie dla innych? Jak dać sobie szansę na nową wizję siebie oraz zbudować pewność siebie w biznesie? Jak pracować nad motywacją? Podczas pracy nad tymi zagadnieniami wykorzystamy między innymi moją autorską metodę SUKCES.

BUDOWANIE DOCHODOWEJ MARKI EKSPERCKIEJ

Jak zbudować markę ekspercką, która sprzedaje? Kto jest Twoją grupą docelową? Do kogo kierujesz swój produkt lub usługi? Jak wyróżnić się na rynku wśród dużej konkurencji? Gdy określisz, dla kogo chcesz sprzedawać swoje produkty oraz wprowadzisz zmiany, które Ci doradzę, zobaczysz, że możesz zdobywać klientów z lekkością. Przy pracy nad tymi zagadnieniami skorzystamy z moich autorskich metod 3E oraz 5S.

KONCEPCJA I MAPA TWOJEGO BIZNESU ONLINE

Rozrysujesz swój biznes, aby dokładnie wiedzieć, jaką drogą musisz podążać, aby osiągnąć wyznaczony cel. Określisz strategię swojego biznesu online oraz plan działania, aby w jak najkrótszym czasie odnieść sukces. Stworzysz lejki sprzedażowe, które NAPRAWDĘ działają i dostarczą Ci nowych klientów.

KWESTIE TECHNICZNE

Nauczysz się, jak przenieść wizję swojego biznesu online do internetu, aby skutecznie pozyskiwać klientów i sprzedawać. Dowiesz się więcej o programach takich jak: Canva, GetResponse, WordPress, Vimeo. Pokażę Ci, jak prowadzić webinary, obrabiać video, tworzyć kurs online oraz jak umieścić go na platformie, nauczysz się zrobić swój lead magnet. Kwestie techniczne już nie będą czarną magią.

Z moimi umiejętnościami, doświadczeniem i kwalifikacjami pomagam wielu osobom. Ale gdy chciałam głębiej wejść w świat online okazało się, że nie mogę mówić do wszystkich i być dla wszystkich 🤔 (mimo że potrafię pomagać szerokiemu gronu osób).

To dzięki Karolinie podczas WOBA totalnie zmieniłam mój sposób myślenia o problemach klientów – to był przełom ⚡. Pozwoliło mi to zawęzić moje działania, a miałam z tym olbrzymi problem. W rezultacie stworzyłam nową, świetną i precyzyjną ofertę.

Ten półroczny program dał mi wspaniałą możliwość, aby wejść do świata online, w profesjonalny sposób 💪. Bezcenne były nie tylko same procesy ⚙, które pomogły mi wybrać i – co najważniejsze – utrzymać wybrany kierunek 🔝, ale również niesamowite wsparcie mentalne i merytoryczne Karoliny ❤️. Nie wspominając już o cennych nowych znajomościach z innymi uczestniczkami 🤝.

Niezwykle emocjonującym momentem ❤️ było doświadczenie mojej pierwszej kampanii sprzedażowej. Cieszę się, że mogło to odbyć się pod skrzydłami programu takiego, jak WOBA. Już mogę powiedzieć, że będą kolejne kampanie, których nie mogę się doczekać.

Profesjonalizm i zaangażowanie Karoliny i jej zespołu są godne podziwu i największego uznania ❤️. Podobnie jak WOBA, który z serca polecam dla każdej kobiety, która chce mieć solidne wsparcie w odkrywaniu własnej dochodwej drogi w biznesie online.

Ewa Kosowska-Korniak

🥰 Miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w  6-miesięcznym programie – WOBA (Women’s Online Business Academy Karoliny Kizińskiej). Była to dla mnie niezwykła podróż w całkiem nowym kierunku – doświadczania myślenia i narzędzi w onlajnie.

💪 Przez pół roku uczyłam się, czym online jest i jak w nim kreować rzeczy, czym jest strategia w onlajnie i jak testować prototypy pomysłów, korygować je i znów pokazywać je do oceny. Była to dla mnie niesamowita, różnorodna podróż, pełna przyjemności 🥰, ale i odczucia wszelkich emocji 💕. Ale traktowałam tę podróż całkiem poważnie. Przystąpiłam do WOBA, podążając za tęsknotą serca ❤️, aby dzielić się ze światem tym, co jest we mnie najlepsze. Wiedziałam, że odpowiednim miejscem jest do tego online, o którym wcześniej nie miałam pojęcia.

🔥 WOBA nauczyła mnie, jak zaistnieć w sieci jako twórczyni online i jak kreować rzeczy, które dadzą wartość wybranej przeze mnie grupie ludzi.

 

Gdybym miała powiedzieć Ci czym WOBA jest, to zaczęłabym przewrotnie od tego czym WOBA nie jest. ❌ Nie jest to jakiś tam kurs, który kupujesz i leży w szafie. ❌ Nie jest to też podanie wszystkiego na tacy, bez twojego zaangażowania.

💪🥰✨WOBA jest cudowną przestrzenią “rzemieślniczą”, w której grupa kobiet odważyła się tworzyć z zasobów swoich serc. Podczas trwania kursu dosłownie iskry i wióry lecą, “wykuwając” nowe wartościowe rzeczy dla ulubionej niszy. A obok masz zawsze pełne zaopiekowanie ze strony empatycznej i konkretnej osoby, jaką jest wspaniała kobieta onlajnu, pomysłodawczyni przestrzeni WOBA – Karolina Kizińska ❤️. 

Karolina ma niesamowitą umiejętność łączenia empati z inspirowaniem ludzi do działania. Przeszła tę drogę sama i wie, jak wspierać kobiety na niełatwej ścieżce tworzenia, aby zalążki pomysłów usłyszane w sercach uczestniczek nie został zagłuszone poprzez ich strach, ale żeby rozwijały te pomysły w swoim tempie.

Karolina wspierała nas nie tylko merytorycznie, ale i mentalnie, kibicowała każdej z nas – uczestniczek WOBA. Czułyśmy, że razem możemy więcej, pomimo nieraz niełatwych wyzwań osobistych i ogromnego zmęczenia. Każda podpowiedź była na wagę złota w podążaniu dalej. Zwłaszcza, gdy w głowie kłębią się miliony wątpliwości 😰, które odczuwa każda z nas (ja i Ty może też).

 

Nie zdołam Ci za pomocą tych kilku zdań przekazać ogromu wartości, jaką daje udział w WOBA. Natomiast chcę Ci zarekomendować z całego serca tę podróż ❤️, jeżeli tylko czujesz, że serce chce tworzyć. Czujesz, że czas być twórczynią w nieograniczonym onlajnie? To powiem krótko – SKACZ do programu . Nawet jak się boisz, to nic, ja się boję cały czas . Wszystkiego nauczysz się po drodze. Nie musisz znać całej ścieżki, bo jest tutaj Karolina ze swoją wiedzą, wsparciem i motywacją. Ty bądź gotowa i słuchaj podszeptów serca, które chce kreować produkty pomocne dla innych. Zaufaj Karolinie ❤️ i działaj 💪.

Pozdrawiam twórczo i powodzenia Agata Korus Architekt z głową i sercem pełnych pomysłów Twórczyni Otularni Kobiet

Agata Korus
Otularnia Kobiet
Women’s Online Business Academy
Mentoringowy program premium

Dokładnie 1 stycznia, na kilka dni przed rozpoczęciem pierwszej edycji Women’s Online Business Academy, zdecydowałam się wskoczyć do tego pociągu i dołączyć do programu. Jak się potem okazało, to była najlepsza decyzją, jaką mogłam podjąć na nowy rok 🎉.

WOBA to program całkowicie kompletny dla kobiet, które są gotowe zainwestować swój czas i zaangażowanie, by zbudować biznes online🔥  Moje porównanie do pociągu jest nieprzypadkowe, bo dzięki narzuconym w programie terminom, mogłam osiągać kolejne “stacje” na drodze do mojego biznesowego celu. Nie ukrywam, że samo nic się nie zrobiło i czasu trzeba było poświęcić sporo – ale wyznaczony całkiem realny harmonogram, to zdecydowanie zaleta tego programu. To dzięki temu skupiałam się na działaniu, realizując kolejne mniejsze cele. To właśnie odróżnia WOBA, od setek innych kursów zakupionych kiedyś gdzieś, z których wiedza nigdy nie została wdrożona w życie (któż ich nie ma 😉).

WOBA to nie tylko ogromna dawka wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim proces wdrażania w biznesowe życie pod czujnym okiem Karoliny. Bo tutaj chodzi o działanie 💪 Czasami tym działaniom towarzyszyła obawa, ale budowałam się obecnością Karoliny, która dawała nam – uczestniczkom olbrzymie wsparcie ❤️.

Ogromną zaletą były zjazdy, które dodawały siły i motywacji na kolejne tygodnie pracy nad kursem. Możliwość poznania się z innymi uczestniczkami WOBA, wymiana doświadczeń i burze mózgów, to kolejny atut tego programu.

Karolina przez cały czas trwania WOBA była zaangażowana, na pytania odpowiadała wyczerpująco i w sposób rozwiewający wszystkie wątpliwości. Jako mentorka dokładnie pokazuje drogę, wspiera będąc obok i jak trzeba, to da motywacyjnego kopniaka. Polecam WOBA wszystkim przedsiębiorczym kobietom, które chcą z odwagą wejść w świat kursów online✨

Paulina Ziomek-Wołczkiewicz
Women’s Online Business Academy
Mentoringowy program premium

Women’s Online Business Academy

jest dla Ciebie, jeśli…

masz swój biznes online i chcesz rozwinąć go, aby przynosił Ci lepsze dochody,

planujesz rozpocząć biznes online i zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy unikając błędów, które oddalą Cię od sukcesu,

chcesz zarabiać więcej, a jednocześnie pracować mniej i mieć więcej czasu dla siebie, rodziny, bliskich,

marzysz o biznesowym poczuciu stabilizacji oraz spokoju finansowym,

chcesz nauczyć się, jak strategicznie podchodzić do biznesu, aby osiągać wyznaczone cele,

posiadasz talenty, umiejętności lub wiedzę, które chcesz skutecznie zmonetyzować, ale nie wiesz jak,

pragniesz nawiązać bezcenne kontakty z innymi przedsiębiorczymi kobietami,

zależy Ci na zbudowaniu pewności siebie, swoich umiejętności oraz kompetencji, aby odważnie iść po swoje,

masz zamiar połączyć biznes stacjonarny z biznesem online, aby zdywersyfikować przychody i zyskać drugą nogę biznesową.

A może jesteś już na bardziej zaawansowanym poziomie?

Jeśli tak, to w Women’s Online Business Academy również znajdziesz przestrzeń na rozwinięcie swojego biznesu!

Podczas programu pracujemy na konkretach. Oznacza to, że przez okrągłych 6 miesięcy towarzyszę Ci w Twoim własnym procesie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkująca, czy bardzo zaawansowana, cel i pracę w programie dopasowujesz do siebie. Realnie działasz, aby zrealizować swoje własne biznesowe plany. Dzięki spotkaniom na żywo:

wspólnie analizujemy, co się u Ciebie dzieje,

rozmawiamy o tym, jak idzie Ci praca nad Twoim biznesem,

zastanawiamy się, co jeszcze możesz zmienić lub poprawić, aby osiągnąć cel, który sobie postawisz na początku Akademii.

Dookreślenie niszy?

Testowanie grup docelowych?

Budowanie dochodowej marki eksperckiej?

Umiejętność wyceniania się i tworzenia ofert premium?

Wprowadzenie automatyzacji i skalowanie sprzedaży?

A może budowanie lejków sprzedażowych lub coś jeszcze zgoła innego?

Przez 6 miesięcy pomogę Ci rozwiązać każdy problem biznesowy, z jakim akurat będziesz się zmagać. Women’s Online Business Academy to praca nad Twoją firmą, Twoim własnym case study. Wszystko, abyś tylko zrealizowała postawione cele i po 6 miesiącach była w miejscu, o którym teraz marzysz.

Karolina — Pierwsza Dama Superkobiet Onlajnu. Profesjonalna, konkretna i charyzmatyczna. Tryskająca dobrym humorem, niezłomną wiarą i przekonana, że to co robi, ma głęboki sens. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy.

 

To dzięki Karolinie i głębokiej transformacji podczas 6-miesięcznego programu mentoringowego WOMEN’S ONLINE BUSINESS ACADEMY przeszłam swoistą metamorfozę . Chociaż jestem przedsiębiorczynią od ponad 30 lat, to biznes online był dla mnie całkiem obcym światem.

 

To dzięki udziale w WOBA, pokonałam swoje największe ograniczenia dotyczące istnienia w przestrzeni online. Przechodząc przez kolejne ćwiczenia warsztatowe, stopniowo budowałam wyobrażenie siebie i swojego biznesu online, które ze mną współgra i które odpowiada wymaganiom internetowego świata.

 

Z programu wyszłam gotowa na zmiany i dozgonnie wdzięczna za to co się wydarzyło. Z całego serca polecam mentoring i udział w każdym programie Karoliny. Z jej pomocą udało mi się dokonać tego, co myślałam, że w moim przypadku będzie niemożliwe.

Elżbieta Łępecka

Jako świeżo upieczona mama wspaniałych bliźniaków 🥰 oraz rezolutnej 6-latki, szukałam swojego miejsca poza etatem. Sprawdzałam różne opcje biznesowe dla siebie, bo szukałam rozwiązania, które pozwoli mi pracować w domu.
Całkiem przypadkiem (szukając prezentu dla swoich pociech) zaczęłam tworzyć aktywizujące książeczki dla dzieci. To był jakiś pomysł, ale wymagał ode mnie wielu godzin pracy (bo książeczki wykonywałam własnoręcznie).
Gdy trafiłam w internecie na jeden z webinarów Karoliny Kizińskiej, to od razu wiedziałam 🥰, że chcę Ją obserwować, czerpać z jej wiedzy i doświadczenia. Zapragnęłam tworzyć skalowalne produkty (tworząc już produkty fizyczne) – zamarzyła mi się automatyzacja, o której tak opowiadała. Dalej poszło już lawinowo… 

Gdy usłyszałam o programie Women’s Online Business Academy, to kwota za udział początkowo wydawała mi się wysoka 🤔. Ale kładąc na szali z jednej strony złotówki, z drugiej CEL, który chcę osiągnąć, marzenia, które chcę spełnić (nie tylko te materialne), błyskawicznie uzyskałam odpowiedź “wchodzę w to” 💪.

Program rozpoczął się w styczniu, a ja szybko przekonałam się, że wydana kwota nie była wydatkiem, ale inwestycją! Ogrom materiałów, narzędzi i wsparcia, jakie Karolina w ramach WOBA nam dała, dla mnie warte jest dużo więcej!

Z pomocą Karoliny 💗 krok po kroku realizowałam swoje zamierzenia i cel, jakim była automatyzacja! Już w marcu (w ciągu 2 miesięcy 🤩) sama wykonałam swoją pierwszą stronę www, sklep internetowy oraz wszelkie techniczne rzeczy, które teraz pozwalają mi zarabiać nawet wtedy, kiedy ja fizycznie nie pracuję.

Zaczęłam zarabiać na automacie, już w trakcie trwania programu. Kiedy jestem z chorymi dziećmi, kiedy jestem na wakacjach, kiedy życie piszące swoje scenariusze nie zawsze jest łaskawe – automatyzacja pozwala mi utrzymać ciągłość finansową. I nawet w miesiącu, gdy pracowałam naprawdę niewiele, osiągnęłam ponad 5.000 zł przychodu 🤩. To jest naprawdę uwalniające. Jestem jeszcze na początku drogi, bo wciąż wiele przede mną do zrobienia i wdrożenia, ale wiem, że to jest dobry kierunek.

Poza technicznymi narzędziami WOBA dało mi możliwość poznania wielu wspaniałych kobiet – pozostałych uczestniczek 🥰. Grupa na FB dawała motywację do dalszego działania, a w chwilach zwątpienia możliwość podzielenia się „trudnymi” emocjami (co również było niezwykle ważne). Karolina potrafi pomóc zarówno na początku drogi biznesowej (kiedy jeszcze brak konkretnego pomysłu), jak i na późniejszym etapie wesprzeć w tym, w czym aktualnie potrzeba. Do tej pory zastanawiam się, 🤔 skąd Karolina czerpie aż taki ogrom energii i wiedzy na każdy temat – bo przecież każda kobiet w WOBA działa w innej branży – to niewątpliwie niezwykły jej atut.

WOBA był dla mnie ogromnym krokiem do rozpoczęcia działań biznesowych, które pozwalają dążyć do poczucia niezależności finansowej, ale też poczucia balansu i odskoczni od codziennych obowiązków rodzinnych. Dla mnie to bardzo ważne – mogę spełniać się nie tylko jako żona i mama trójki dzieci (i tak być postrzegana), ale też jako kobieta zaradna życiowo i biznesowo.

Mimo tego, że WOBA dobiegło końca, nadal czerpię inspirację i motywację od Karoliny – wulkanu wiedzy, doświadczenia i energii 🔥. Teraz już wiem, że taka mentorka jest niezbędna, jeśli chce się iść do przodu i realizować kolejne cele i marzenia. Choć życie czasem pozwala iść do danego celu bardzo powoli – to wiem, że to nic nie szkodzi. Ważne, by te małe kroki robić, a nie stać w miejscu i nie rezygnować… A taki mentor, który jest na swojej drodze dalej niż my, bardzo w tym procesie pomaga. Dlatego osobiście każdemu z gorąco polecam współpracę z Karoliną ❤️🔥 !!!

Ewa Linka

Karolino Droga! Ogrom wiedzy i narzędzi, jaki nam przekazałaś, pozwoli mi iść w końcu w prawidłowym kierunku 🥰, a nie po omacku, jak to miało miejsce przed uczestnictwem w WOBA. Niby wiedziałam 🤔 co ma być moim pomysłem na biznes online, ale był to bardzo szeroki zakres, chaos w głowie, strzępki “czegoś”. Nie miałam pojęcia o dookreśleniu grupy docelowej, sprzedaży, skupieniu się na jednym produkcie online.

Nauczyłaś mnie zwracania uwagi na konkrety w swoich działaniach biznesowych. Dopiero teraz wiem, na czym się skupić najpierw, na początku biznesu online, a co można odpuścić i zrobić później. Twoje wsparcie i czuwanie nad pracą każdej z nas z osobna zdecydowanie przyniosło efekty! 🥰 🎯.

To był czas bardzo intensywnej pracy i wielkich zmian. Bez wsparcia Karoliny ❤️, dopingowania, nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj. Zaczynałam zupełnie od zera, a teraz wiem, jak i gdzie mam iść, budując swój biznes online 🤩.  

Polecam WOBA wszystkim kobietom, które myślą o swoim biznesie online i które chcą ruszyć z miejsca jak rakieta. Wraz ze wsparciem tak doświadczonej mentorki jak Karolina ❤️, nie ma mowy, że nic się nie zadzieje, chyba że sama nie włożysz w to swojej pracy. Ja na pewno będę nadal korzystać ze szkoleń i kursów Superkobiet Onlajnu 💪 (może niedługo czas na mastermind?), bo to dopiero początek i nie zamierzam tracić czasu na szukanie innych ofert!

Beata Klajda – Ziołowo Zadbana

🚀 WOBA – to autostrada do sukcesu we własnym biznesie online.
Dziś po pół roku intensywnej pracy w Women’s Online Business Academy pod okiem Karoliny, nie dowierzam, jak wiele udało mi się osiągnąć 🚀! 

Wcześniej uczestniczyłam w wielu szkoleniach, ale wyników nie było widać. Tutaj nabrałam rozpędu, całkowicie zmieniło się moje podejście do biznesu — w końcu załapałam, o co w nim chodzi, że liczy się ciągłe działanie i sprawdzanie, wyciąganie wniosków, mierzenie wyżej i oczywiście liczenie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to była najlepsza inwestycja ostatnich lat, jakiej dokonałam 🤩🥰!


Przystępując do programu, miałam właśnie odkryty talent copywriterki i  brak pomysłu na siebie w tej dość tłoczonej branży 🤔. Cieszę się, że zaufałam Karolinie ❤️. Dałam się przeprowadzić przez całościowy i przemyślany proces od szukania swojej grupy docelowej i niszy, przez tworzenie marki, przekazu, po testowanie, wychodzenie z ofertą i sprzedaż. Podczas tych 6 miesięcy zorganizowałam 2 bezpłatne wyzwania (na które przeprowadziłam całą kampanię na Facebooku) i poprowadziłam dwa webinary (na których prezentowałam swoją ofertę płatną). Zwieńczeniem WOBA dla mnie było założenie własnej działalności, bo przyszedł czas wypłynąć na szerokie wody internetu 🚢.
WOBA to bezpieczna przestrzeń, gdzie znajdziesz odpowiednie merytoryczne wsparcie (na sesjach Q&A i nieustannie na grupie na Fb). Dla mnie też bezcenne były zjazdy, gdzie przez weekend można zanurkować w procesy, by wykonać przeskok o kilka leveli oraz wsparcie od innych uczestniczek WOBA — mega przedsiębiorczych superkobiet onlajnu 🥰.
W programie znalazłam wszystko, czego było mi potrzeba: narzędzia, warsztaty (również z zaproszonymi ekspertkami), wsparcie od Karoliny w drodze, która nie jest przecież usłana różami, ale jest łatwiejsza, dzięki jej wskazówkom. Nauczyłam się, że odwaga jest w działaniu 💪, a dzięki programowi zaczęłam w końcu wdrażać moją ogromną wiedzę w czyn i wierzyć w swoje możliwości. Już się nie boję. Idę pewnie naprzód. Dziękuję Karolina ❤️ 

Iga Krzymowska

Dołączając do programu otrzymasz:

1 zjazd na żywo w Poznaniu, trwający 2 dni

(o wartości 4000 zł)

3 zjazdy online, 7 sesji Q&A, indywidualne półgodzinne konsultacje (3 dla pakietu Standard, 6 dla pakietu VIP)

(o wartości 12 000 – 15 000 zł)

moje wsparcie mentoringowe z elementami mastermindu

(o wartości 8000 zł)

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, Paczkę Superkobiet Onlajnu

(o wartości 1000 zł)

dostęp do grupy na Facebooku wyłącznie dla członkiń Women’s Online Business Academy wraz ze wsparciem technicznym i merytorycznym mojego zespołu

(o wartości 3000 zł)

wsparcie mojego zespołu w zakresie tworzenia lead magnetu w formie e-booka/video, budowania landing page, Pisania świetnych komunikatów

(o wartości 3 000 zł)

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziesz się uczyć od ekspertek w swoich dziedzinach – na żywo i online!

ORAZ otrzymujesz profesjonalną sesje fotograficzną! (w pakiecie VIP)

PLUS wystąpisz jako ekspertka na konferencji dla kobiet!

Szkolenie online 1,5h z Katarzyną Syrówką “Jak skutecznie wykorzystać swoje mocne strony do rozwoju biznesu online?” (o wartości 2000 zł – dla uczestniczek, które wykonają test Gallupa)

Szkolenie stacjonarne lub online 1,5h z Agnieszką Gaczkowską “Wąska nisza sposobem na milionowe zyski w biznesie online” (o wartości 2000 zł)

Sesja wizerunkowa z fotografką Agnieszką Werechą-Osińską, z której wybierzesz 3 najlepsze ujęcia do wykorzystania w swoim biznesie dla pakietu VIP  (o wartości 2000 zł) oraz Szkolenie stacjonarne 1h z Agnieszką “Jak samodzielnie robić piękne zdjęcia dla swojej marki online?” (o wartości 1000 zł)

Wystąpienie na konferencji online “Od Pajonatki do Ekspertki”, gdzie  będziesz mogła pokazać światu w czym jesteś ekspertką – na ostatnią zapisało się 1600 osób! (o wartości 1500 zł)

Szkolenie online 1,5h z Sylwią Petryną „Sukces mentoringu – fakty i mity” (o wartości 2000 zł)

Szkolenie online 1h z Martą Budynkiewicz “Wprowadzenie w świat dobrego wyglądu w kamerze” 
(o wartości 1000 zł)

Co WIĘCEJ? Tak, jest coś jeszcze!

Dostęp do wybranych szkoleń online (Super-Mindset, Super-Oferta, Super-Sprzedaż), które mam w swojej ofercie – byś przygotowała się jak najlepiej do całego procesu i nie miała problemu z wdrażaniem ustalonej strategii! (o wartości do 5997 zł)

Łączna wartość tego programu to 39.697 zł. To pakiet Standard.

Pakiet VIP ma łączną wartość 53.697 zł.

Biorąc udział w Women’s Online Business Academy dostajesz gotowe narzędzia oraz wiedzę od praktyczek, dzięki którym zaczniesz zarabiać więcej i będziesz bardziej usatysfakcjonowana ze swojej pracy.

Wystarczy, że zaangażujesz się i zaufasz procesowi. Tylko tyle i aż tyle.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że 39.697 zł czy tym bardziej 53.697zł to ogromne kwoty. Dlatego postanowiłam, że to nie będzie 40.000 czy 30.000 ani nawet 20.000 zł.

Dołączenie do Women’s Online Business Academy to dla Ciebie krok ku wystrzeleniu ze swoim biznesem w kosmos. Krok ku ogromnym zmianom w Twoim biznesie, ale też życiu. A ja chcę Cię w tym wspierać i chcę, aby ta kwota była jak najbardziej dostępna przy tak szerokim programie, tylu zjazdach oraz bonusach.

 Do Women’s Online Business Academy może dołączyć tylko 16 ambitnych kobiet, a kwota za 6-miesięczny program mentoringowy premium wraz z bonusami to 12.997 zł w pakiecie Standard lub 16.997 zł w pakiecie VIP

 

Pakiet VIP zawiera dodatkowe 2h indywidualnych konsultacji ze mną po programie, wspólne wystąpienie live na #Superponiedziałek i mailing z Twoją ofertą do mojej społeczności. Otrzymujesz również wsparcie mojego zespołu przy stworzeniu lead magnetu w formie PDF lub video, stworzenie landing page Twojej oferty oraz przygotowanie świetnych komunikatów.

To jednorazowa inwestycja w siebie oraz biznes, która zwróci Ci się, jeśli tylko wdrożysz rady z programu. Moje kursantki mówią, że dzięki wiedzy i doświadczeniu, które im przekazałam, całkowicie zmieniło się ich podejście do biznesu oraz drastycznie zwiększyły się ich przychody.

Jedyne, co jest potrzebne z Twojej strony, to zaangażowanie i zaufanie. Zrobię wszystko, żebyś wyniosła swój biznes na inny poziom, pracowała mniej, zarabiała więcej i czerpała satysfakcję i radość z prowadzenia firmy. Ale Ty musisz mi w tym pomóc, angażując się i aktywnie pracując nad swoim biznesem. Bez Twojej gotowości nie ma możliwości by były efekty w Twoim biznesie.

 

Umowa stoi?

Do zakończenia
Women’s Online Business Academy…

zyskasz mindset kobiety sukcesu oraz pewność siebie w prowadzeniu biznesu,

a decyzje, które będziesz podejmowała, będą zgodne z Tobą oraz Twoją strategią biznesową,

zbudujesz pozycję ekspertki w swojej branży

oraz zaczniesz zdobywać dochodowych klientów, których zawsze chciałaś mieć,

ogarniesz kwestie techniczne,

które spędzały Ci sen z powiek i zautomatyzujesz swój biznes, aby zarabiał na siebie, nawet gdy Ty nie pracujesz,

rozwiążesz swoje biznesowe problemy i wątpliwości, aby Twoja firma przynosiła Ci pięcio- lub sześciocyfrowe dochody,

 niezależnie od tego, czy jesteś początkującą w biznesie, czy może zaawansowaną przedsiębiorczynią,

będziesz gotowa na zarabianie dużych pieniądze,

 i obfitość w życiu oraz nauczysz się, jak stawiać sobie cele i wizualizować je, aby zrealizować każdy, co do jednego.

Podsumujmy, co otrzymasz dołączając do Women’s Online Business Academy:

Pakiet Standard

Zawartość pakietu:
41 997 zł
12 997 zł

1 zjazd na żywo w Poznaniu, trwający 2 dni (o wartości 4000 zł)

3 zjazdy online, 7 sesji Q&A, 3 indywidualne półgodzinne konsultacje (o wartości 12 000 zł)

SPOTKANIE NA GALI SUPERKOBIET ONLAJNU W WARSZAWIE

moje wsparcie mentoringowe z elementami mastermindu (o wartości 8000 zł)

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, workbook, Dziennik Superkobiety Onlajnu (o wartości 1000 zł)

dostęp do grupy na Facebooku wyłącznie dla członkiń Women’s Online Business Academy (o wartości 3000 zł)

Plus 8 dodatkowych bonusów,

które pozwolą Ci jeszcze skuteczniej rozwinąć biznes, aby zarabiać i pracować tyle, ile pragniesz:

Szkolenie online 1,5h z Katarzyną Syrówką “Jak skutecznie wykorzystać swoje mocne strony do rozwoju biznesu online?” (o wartości 2000 zł - dla uczestniczek, które wykonają test Gallupa)

Szkolenie online z Agnieszką Gaczkowską 1,5h “Wąska nisza sposobem na milionowe zyski w biznesie online” (o wartości 2000 zł)

Szkolenie stacjonarne z Agnieszką Werechą-Osińską “Jak samodzielnie robić piękne zdjęcia?” (o wartości 1000 zł)

Wystąpienie na konferencji “Od Pasjonatki do Ekspertki”, gdzie opowiesz o wybranym przez Ciebie zagadnieniu oraz będziesz mogła pokazać światu swój biznes (o wartości 1500 zł) + wsparcie w przygotowaniu do niego

Szkolenie online 1,5h z Sylwią Petryną „Sukces mentoringu – fakty i mity” (o wartości 2000 zł)

Dostęp do wybranych szkoleń online: Super-Mindset, Super-Oferta, Super-Sprzedaż (o wartości do 5997 zł)

Pakiet VIP

Zawartość pakietu:
60 447 zł
16 997 zł

1 zjazd na żywo w Poznaniu, trwający 2 dni (o wartości 4000 zł)

wspólna kolacja w gronie uczestniczek VIP dzień przed zjazdem (o wartości 500zł)

3 zjazdy online, 7 sesji Q&A, 6 indywidualnych półgodzinnych konsultacji (o wartości 15 000 zł)

SPOTKANIE NA GALI SUPERKOBIET ONLAJNU W WARSZAWIE

moje wsparcie mentoringowe z elementami mastermindu (o wartości 8000 zł)

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, workbook, Dziennik Superkobiety Onlajnu (o wartości 1000 zł)

dostęp do grupy na Facebooku wyłącznie dla członkiń Women’s Online Business Academy (o wartości 3000 zł)

Plus 8 dodatkowych bonusów,

które pozwolą Ci jeszcze skuteczniej rozwinąć biznes, aby zarabiać i pracować tyle, ile pragniesz:

Szkolenie online 1,5h z Katarzyną Syrówką “Jak skutecznie wykorzystać swoje mocne strony do rozwoju biznesu online?” (o wartości 2000 zł - dla uczestniczek, które wykonają test Gallupa)

Szkolenie online z Agnieszką Gaczkowską 1,5h “Wąska nisza sposobem na milionowe zyski w biznesie online” (o wartości 2000 zł)

Sesja wizerunkowa z fotografką Agnieszką Werechą-Osińską, z której wybierzesz 5 najlepszych ujęć do wykorzystania w swoim biznesie (o wartości 2000 zł) + Szkolenie stacjonarne z Agnieszką “Jak samodzielnie robić piękne zdjęcia?” (o wartości 1000 zł)

Wystąpienie na konferencji “Od Pasjonatki do Ekspertki”, gdzie opowiesz o wybranym przez Ciebie zagadnieniu oraz będziesz mogła pokazać światu swój biznes (o wartości 1500 zł) + wsparcie w przygotowaniu do niego

Szkolenie online 1,5h z Sylwią Petryną „Sukces mentoringu – fakty i mity” (o wartości 2000 zł)

Dostęp do wybranych szkoleń online: Super-Mindset, Super-Oferta, Super-Sprzedaż (o wartości do 5997 zł )

A w pakiecie VIP dodatkowo

2 konsultacje indywidualne 1h każda (o wartości 4000 zł)

Wspólny live na #Superponiedziałek na FB i YT (o wartości 1000 zł)

Mailing z ofertą do mojej społeczności (o wartości 3000 zł)

Co więcej? Odciążamy Cię w ilości zadań! Mój profesjonalny zespół przygotuje za Ciebie:

  • Profesjonalnie wykonany landing page z Twoją ofertą (o wartości 2500 zł)

  • 3 napisane dla Ciebie teksty copywritingowe (o wartości 1000 zł)

  • Stworzony dla Ciebie lead magnet w formie e-booka do 30 stron lub video reklamowe (o wartości 1000 zł)

Możesz rozłożyć płatność na raty

Możesz skorzystać z opcji rozłożenia płatności na raty zero (od 5 do 10 miesięcy) lub na niskie raty (od 20 do 50 miesięcy)

1. Podczas składania zamówienia wybierz opcję PayU Raty.

2. Zaakceptuj obowiązkowe zgody i kliknij “kupuję”.

3. W formularzu wybierz interesującą Cię ilość rat i kliknij “przejdź do wniosku”.

4. Wypełnij wniosek i poczekaj na decyzję banku.

Drzwi do Women’s Online Business Academy zamykają się za:

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie i kiedy odbywają się zjazdy oraz sesje Q&A?

Zjazd stacjonarny odbywa się w Poznaniu, natomiast online spotkamy się przez platformę Zoom.

Daty spotkań na żywo:
12.01.2024 kolacja dla VIP
13-14.01.2024
07.06.2024 – Warszawa – Gala Superkobiet Onlajnu (będzie również streaming online)

 

Daty spotkań online: 20.01.2024, 16-17.03.2024, 11-12.05.2024

Marzec 2024 – konferencja “Od Pasjonatki do Ekspertki”, na której pokażesz światu swój biznes.

Daty spotkań Q&A:
25.01., 8.02., 29.02., 28.03., 11.04., 25.04., 23.05

Konsultacje oraz Catch Ups są umawianie na bieżąco.

Czy jeśli nie mogę fizycznie dołączyć do zjazdu w Poznaniu, to mogę być online?

Nie będzie streamingu online zjazdu stacjonarnego. Wszystkie materiały merytoryczne plus nagrania video części merytorycznych zaproszonych ekspertek będą dostępne po zjeździe na platformie. 

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

TAK. Możesz rozłożyć płatność na raty.

Możesz skorzystać z opcji rozłożenia płatności na raty zero (od 5 do 10 miesięcy) lub na niskie raty (od 20 do 50 miesięcy)

1. Podczas składania zamówienia wybierz opcję PayU Raty.

2. Zaakceptuj obowiązkowe zgody i kliknij “kupuję”.

3. W formularzu wybierz interesującą Cię ilość rat i kliknij “przejdź do wniosku”.

4. Wypełnij wniosek i poczekaj na decyzję banku.

Jeśli płatność przez PayU się nie powiedzie, napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl 

Czy w cenie jest wyżywienie oraz nocleg?

W cenie jest serwis kawowy. W trakcie zjazdu będzie przerwa obiadowa, gdzie wspólnie pójdziemy do restauracji (każda uczestniczka płaci za siebie). Nocleg we własnym zakresie.

Czy otrzymam nagrania zjazdów online? Na jaki czas?

TAK. Dostęp do nagrań dostajesz na platformie na okres 24 miesięcy.

Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem dla Ciebie na wszystkich spotkaniach grupowych i indywidualnych oraz Q&A, masz też wsparcie mojego zespołu na grupie FB, a z wszelkimi pytaniami organizacyjnymi możesz pisać na hello@karolinakizinska.pl

Czy wystawiasz fakturę VAT?

TAK. Tę inwestycję możesz wrzucić w koszty.

Mam dodatkowe pytania, gdzie mogę je zadać?

Napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl

Dołącz do grona maksymalnie 16 wyjątkowych kobiet,

które chcą zbudować stabilny, dochodowy biznes online, aby zarabiać pięcio- lub sześciocyfrowe kwoty, nawet odpoczywając.