wsparcie online

BIZNESOWY MASTERMIND ONLINE

Wyznaczenie odpowiedniego kierunku, spełnienie zawodowe, sukces finansowy, zrealizowanie upragnionych celów biznesowych – to wszystko jest trudne do osiągnięcia, gdy podążasz biznesową ścieżką samotnie.

Oczywiście, że dasz radę dojść do tego sama.

Ale możesz też łatwiej i szybciej, unikając wielu błędów, przez które tracisz czas i pieniądze. A na dodatek w towarzystwie innych kobiet, które rozumieją Twoje bolączki i marzenia!

Jeśli chcesz oszczędzić czas, nawiązać wartościowe kontakty, poznać różne biznesowe perspektywy i skonfrontować swój pomysł z osobami z innych branż – zarezerwuj swoje miejsce w biznesowym mastermindzie online!

Pragniesz konkretnych rad i wskazówek, które przetestowały inne przedsiębiorczynie?

Prowadzisz już swoją firmę i zmagasz się z pierwszymi wyzwaniami?

Nie masz przestrzeni na przerabianie długich kursów, a potrzebujesz świeżego spojrzenia na swój biznes?

szukasz wartościowej burzy mózgów, ale nie straty czasu?

Chcesz się wyróżnić na rynku i przyciągnąć do siebie klientów gotowych zapłacić Ci tyle, ile tylko powiesz?

masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz od czego zacząć i jak się do tego zabrać?

Wypracuj w miesiąc efekty, które przerosną Twoje najśmielsze wyobrażenia.

BIZNESOWY MASTERMIND ONLINE TO:

4 moderowane dwugodzinne spotkania w formule online na Zoomie (co dwa tygodnie)

Szansa, by skorzystać z doświadczenia i wiedzy ekspertki biznesów online, która w 2022 roku osiągnęła niemal 1.000.000 zł przychodu

kameralna, max. 5-osobowa grupa inspirujących, przedsiębiorczych kobiet nastawionych na rozwój i działanie

burza mózgów, natychmiastowe odpowiedzi i wskazówki specjalnie dla Ciebie - co kilka głów, to nie jedna!

wsparcie strategiczne na kolejny kwartał roku, ale nie tylko!

Otaczanie się równie zaangażowanymi ludźmi jest integralną częścią prowadzenia udanego życia i biznesu.

Jeśli pracujesz samodzielnie lub prowadzisz mały biznes, odkładanie na wieczne później większych celów może być banalnie proste. W końcu ciągle wypada coś ważniejszego do zrobienia.

Dołączając do grupy mastermindu, deklarujesz się przed innymi uczestniczkami. Podejmujesz pewne zobowiązanie. A postanowienie przed innymi pomaga Ci osiągnąć swoje cele dużo szybciej niż kiedy prowadzisz mały biznes samodzielnie!

Sama byłam w tym miejscu i dzięki mastermindom błyskawicznie rozwinęłam markę i biznes.

Teraz chcę podzielić się tym doświadczeniem z Tobą.

Możesz mieć dobrze prosperujący biznes, o którym zawsze marzyłaś

Możesz osiągnąć wolność i obfitość, których do tej pory szukałaś i wydawały Ci się być poza Twoim zasięgiem.

Możesz przeżyć życie tak, jak zawsze pragnęłaś, zamiast dostosowywać się do tego, co jest normą dla większości ludzi.

Możesz rozwinąć skrzydła i stworzyć solidny plan działania na kolejne miesiące, który faktycznie zrealizujesz krok po kroku.

Możesz wyróżnić się na rynku i zyskać klientów, którzy zapłacą Ci nawet więcej, tylko dlatego, że chcą współpracować właśnie z Tobą.

Możesz to wszystko osiągnąć. Wystarczy tylko laptop lub telefon, dobre łącze i zaledwie kilka godzin w miesiącu.

Ale zastanów się, czy naprawdę tego chcesz. Czy naprawdę chcesz całkowicie odmienić swój biznes i życie, odzyskać cenny czas i zwiększyć swoje dochody?

Jesteś na to gotowa?
Jesteś gotowa na rewolucję w swoim życiu i biznesie?
Podejmujesz wyzwanie i inwestujesz w swoją przyszłość?

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański.

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (muzycznych placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja przeszłam.

Uczę jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Jeśli ja jako muzyk dałam radę – Ty też dasz.

Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Przeszkoliłam już tysiące kobiet z zakładania i rozwijania biznesu online opartego o skuteczną sprzedaż produktów digitalowych takich jak kursy online i e-booki, jestem autorką programów mentoringowych. iskiążki “Superkobiety Onlajnu czyli jak się spełnić w biznesie (online).

Stawiam na wyniki – rok 2022 zamknęłam niemal milionem złotych przychodu z działalności online.

Tego chcę dla Ciebie! Moją misją jest wspierać kobiece biznesy.

kiedy najbliższy mastermind online?

Ruszamy w marcu, czeka nas kreatywna praca przez 4 spotkania (4 sesje online po 2h każda – co dwa tygodnie). Dokładne terminy spotkań ustalimy wspólnie po zebraniu się grupy tak, byś mogła uczestniczyć na żywo i zaangażować się w cały proces. Tylko w ten sposób zobaczysz efekty i wkrótce podziękujesz sobie za decyzję, którą dzisiaj podejmiesz.

Dołączenie do mastermindu to inwestycja 3697 zł w siebie i swój biznes. Czy jest coś bardziej wartego wydania tej kwoty niż TY sama?
Odważ się na wielkie plany, które w końcu masz szansę zrealizować. Potraktuj ten mastermind jak szansę na zaprzestanie ograniczania się w swoich działaniach. Kiedy otaczasz się przedsiębiorczymi kobietami, wzajemnie pozytywnie wpływacie na poziom swojej pewności siebie i sprawczości. One inspirują Ciebie, a Ty inspirujesz je.

Zobacz sama, jakie opinie o mastermindzie mają jego uczestniczki

Dlaczego polecam Mastermind? Gdyż jest to jeden ze sposobów na przeniesienie swoich działań, a tym samym biznesu na wyższy poziom. Podczas spotkania dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, wskazujemy błędy, których należy uniknąć lub na co szczególnie zwrócić uwagę i być czujnym. Wspólnie dyskutujemy i szukamy najlepszych rozwiązań dla danego projektu, wydarzenia, czy planu realizacji. Gorąco polecam “burzę mózgów” na Mastermindzie Karoliny Kizińskiej, gdyż w o wiele szybszym czasie zrealizujesz swoje marzenia w postaci konkretnych sum na Twoim koncie, zaoszczędzisz czas i pieniądze na szukanie rozwiązań “szytych na Twoją miarę” oraz bezcenne “zachowasz wewnętrzny spokój” 🙂 Nie trać czasu na “przepracowywanie wyzwań samodzielne” , podczas gdy Karolina Kizińska gotowa jest Ci je udzielić ad hoc 🙂 Ja byłam już bardzo zmęczona tą podróżą w pojedynkę, a Karolina wskazała mi konkretne wskazówki. Dowiedziałam się również od innych kobiet kilku ciekawostek biznesowych, ale służyłam również i swoją wiedzą i doświadczeniem. Kilkuosobowa grupa kobiet żądnych sukcesu z bagażem doświadczeń – to chyba najlepszy wybór 🙂

Aleksandra Chmielewska

Mobilna Prawniczka

Warto wziąć u dział w mastermindzie u Karoliny bo daje on dużego kopa, bo spina wszystkie działania w czasie i od razu daje możliwość uzyskania wniosków i wyników.

Ja osobiście ruszyłam z kopyta jak nigdy dotąd.

Podobały mi się zadania domowe do wdrożenia, perspektywa uczestników, która poddawała w wątpliwość czy napewno dobrze widzę to o czym myślę. Petarda!

Aleksandra Rutkowska

BajOla Storytelling

Udział w Mastermindzie pomógł mi odkryć możliwości mojego biznesu o których wcześniej nie pomyślałam, nie brałam pod uwagę!

Posłuchałam co klient ma mi do powiedzenia, czego potrzebuje, podobała mi się burza mózgów i wzajemna pomoc uczestniczek kursu. Dzięki podpowiedziom Karoliny odnośnie grupy docelowej i cennemu feedbackowi pozostałych kobiet w ciągu kilku dni zdobyłam kilkaset osób gotowych kupić moje kursy.

Świetne jest to, że obserwujemy jak każda robi postępy mniejsze bądź większe i motywuje tym pozostałe uczestniczki.♥️?? Polecam, jeśli chcesz wznieść swój biznes na inny poziom!

Edyta Brydniak

Szkoła Matematyki Bryd-Mat

Może podczas jednej z sesji usłyszysz pytanie, które nigdy wcześniej nie przyszło Ci do głowy, ale spowoduje, że rzucisz sobie nowe wyzwanie i spojrzysz na swój biznes z jeszcze szerszej perspektywy? Może to Ty podzielisz się komentarzem, który pomoże w przełomie innej osobie?

W biznesie liczy się serce, doskonała strategia i plan, wdrażanie niezbędnych działań, dbałość o finanse i wartościowe relacje z kobietami zdeterminowanymi, by osiągnąć w swoim życiu coś więcej.

Jestem pewna, że masz serce do biznesu, w innym razie nie byłoby Cię tutaj. Ale czy pozostałe elementy grają tak, jak grać powinny? Czy jesteś zadowolona z tego, jak Twój biznes prosperuje? Czy może coraz częściej myślisz o zamknięciu firmy i poddaniu się, bo jesteś zmęczona tym, że cały czas nie idzie tak, jak powinno?

Daj sobie szansę. Wystarczą 4 tygodnie, by wprowadzić zmiany, które wyniosą Twój biznes na inny poziom. Zaufaj mi i pozwól sobie pomóc.

Wypełnij formularz i umówię się z Tobą na rozmowę – sprawdźmy, czy to najlepszy czas dla Ciebie byś dołączyła do mastermindu.

ZRÓBMY COŚ
WIELKIEGO.

Razem.