wsparcie online

BIZNESOWY MASTERMIND ONLINE

Wyznaczenie odpowiedniego kierunku, spełnienie zawodowe, sukces finansowy, zrealizowanie upragnionych celów biznesowych – to wszystko jest trudne do osiągnięcia, gdy podążasz biznesową ścieżką samotnie.

Oczywiście, że dasz radę dojść do tego sama.

Ale możesz też łatwiej i szybciej, unikając wielu błędów, przez które tracisz czas i pieniądze. A na dodatek w towarzystwie innych kobiet, które rozumieją Twoje bolączki i marzenia!

Jeśli chcesz oszczędzić czas, nawiązać wartościowe kontakty, poznać różne biznesowe perspektywy i skonfrontować swój pomysł z osobami z innych branż – zarezerwuj swoje miejsce w biznesowym mastermindzie online!

Pragniesz konkretnych rad i wskazówek, które przetestowały inne przedsiębiorczynie?

Prowadzisz już swoją firmę i zmagasz się z pierwszymi wyzwaniami?

Nie masz przestrzeni na przerabianie długich kursów, a potrzebujesz świeżego spojrzenia na swój biznes?

szukasz wartościowej burzy mózgów, ale nie straty czasu?

Chcesz się wyróżnić na rynku i przyciągnąć do siebie klientów gotowych zapłacić Ci tyle, ile tylko powiesz?

masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz od czego zacząć i jak się do tego zabrać?

Wypracuj w miesiąc efekty, które przerosną Twoje najśmielsze wyobrażenia.

BIZNESOWY MASTERMIND ONLINE TO:

4 moderowane dwugodzinne spotkania w formule online na Zoomie (dożywotni dostęp do nagrań spotkań!)

Szansa, by skorzystać z doświadczenia i wiedzy ekspertki biznesów online, która w pierwsze 4 miesiące 2022 roku osiągnęła przychód 170 000 zł

kameralna, 6-osobowa grupa inspirujących, przedsiębiorczych kobiet nastawionych na rozwój i działanie

natychmiastowe odpowiedzi i wskazówki specjalnie dla Ciebie

realne wyniki i solidne strategie na kolejny kwartał roku, ale nie tylko!

Otaczanie się równie zaangażowanymi ludźmi jest integralną częścią prowadzenia udanego życia i biznesu.

Jeśli pracujesz samodzielnie lub prowadzisz mały biznes, odkładanie na wieczne później większych celów może być banalnie proste. W końcu ciągle wypada coś ważniejszego do zrobienia.

Dołączając do grupy mastermindu, deklarujesz się przed innymi uczestniczkami. Podejmujesz pewne zobowiązanie. A postanowienie przed innymi pomaga Ci osiągnąć swoje cele dużo szybciej niż kiedy prowadzisz mały biznes samodzielnie!

Sama byłam w tym miejscu i dzięki mastermindom błyskawicznie rozwinęłam markę i biznes.

Teraz chcę podzielić się tym doświadczeniem z Tobą.

Możesz mieć dobrze prosperujący biznes, o którym zawsze marzyłaś

Możesz osiągnąć wolność i obfitość, których do tej pory szukałaś i wydawały Ci się być poza Twoim zasięgiem.

Możesz przeżyć życie tak, jak zawsze pragnęłaś, zamiast dostosowywać się do tego, co jest normą dla większości ludzi.

Możesz rozwinąć skrzydła i stworzyć solidny plan działania na kolejne miesiące, który faktycznie zrealizujesz krok po kroku.

Możesz wyróżnić się na rynku i zyskać klientów, którzy zapłacą Ci nawet więcej, tylko dlatego, że chcą współpracować właśnie z Tobą.

Możesz to wszystko osiągnąć. Wystarczy tylko laptop lub telefon, dobre łącze i zaledwie kilka godzin w miesiącu.

Ale zastanów się, czy naprawdę tego chcesz. Czy naprawdę chcesz całkowicie odmienić swój biznes i życie, odzyskać cenny czas i zwiększyć swoje dochody?

Jesteś na to gotowa?
Jesteś gotowa na rewolucję w swoim życiu i biznesie?
Podejmujesz wyzwanie i inwestujesz w swoją przyszłość?

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański.

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (muzycznych placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja przeszłam.

Uczę jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Jeśli ja jako muzyk dałam radę – Ty też dasz.

Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Przeszkoliłam już tysiące kobiet z zakładania i rozwijania biznesu online opartego o skuteczną sprzedaż produktów digitalowych takich jak kursy online i e-booki, jestem autorką programów mentoringowych. iskiążki “Superkobiety Onlajnu czyli jak się spełnić w biznesie (online).

Stawiam na wyniki – w pierwszych 6 miesiącach 2022 osiągnęłam na sprzedaży kursów online ponad 250.000 zł po zaledwie 1,5 roku od powstania marki Superkobiety Onlajnu.

Tego chcę dla Ciebie! Moją misją jest wspierać kobiece biznesy.

RUSZAMY JUŻ W GRUDNIU

Ruszamy w grudniu, czeka nas intensywna praca przez miesiąc (4 sesje online po 2h każda). Dokładne terminy spotkań ustalimy wspólnie po zebraniu się grupy tak, byś mogła uczestniczyć na żywo i zaangażować się w cały proces! Tylko w ten sposób zobaczysz efekty i wkrótce podziękujesz sobie za decyzję, którą dzisiaj podejmiesz.

Dołączenie do mastermindu to inwestycja 2497 zł w siebie i swój biznes. Czy jest coś bardziej wartego wydania tej kwoty niż TY sama?
Odważ się na wielkie plany, które w końcu masz szansę zrealizować! Potraktuj ten mastermind jak szansę na zaprzestanie ograniczania się w swoich działaniach. Kiedy otaczasz się przedsiębiorczymi kobietami, wzajemnie pozytywnie wpływacie na poziom swojej pewności siebie i sprawczości. One inspirują Ciebie, a Ty inspirujesz je.

Zobacz sama, jakie opinie o mastermindzie mają jego uczestniczki

Dlaczego polecam Mastermind? Gdyż jest to jeden ze sposobów na przeniesienie swoich działań, a tym samym biznesu na wyższy poziom. Podczas spotkania dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, wskazujemy błędy, których należy uniknąć lub na co szczególnie zwrócić uwagę i być czujnym. Wspólnie dyskutujemy i szukamy najlepszych rozwiązań dla danego projektu, wydarzenia, czy planu realizacji. Gorąco polecam “burzę mózgów” na Mastermindzie Karoliny Kizińskiej, gdyż w o wiele szybszym czasie zrealizujesz swoje marzenia w postaci konkretnych sum na Twoim koncie, zaoszczędzisz czas i pieniądze na szukanie rozwiązań “szytych na Twoją miarę” oraz bezcenne “zachowasz wewnętrzny spokój” 🙂 Nie trać czasu na “przepracowywanie wyzwań samodzielne” , podczas gdy Karolina Kizińska gotowa jest Ci je udzielić ad hoc 🙂 Ja byłam już bardzo zmęczona tą podróżą w pojedynkę, a Karolina wskazała mi konkretne wskazówki. Dowiedziałam się również od innych kobiet kilku ciekawostek biznesowych, ale służyłam również i swoją wiedzą i doświadczeniem. Kilkuosobowa grupa kobiet żądnych sukcesu z bagażem doświadczeń – to chyba najlepszy wybór 🙂

Aleksandra Chmielewska

Mobilna Prawniczka

Warto wziąć u dział w mastermindzie u Karoliny bo daje on dużego kopa, bo spina wszystkie działania w czasie i od razu daje możliwość uzyskania wniosków i wyników.

Ja osobiście ruszyłam z kopyta jak nigdy dotąd.

Podobały mi się zadania domowe do wdrożenia, perspektywa uczestników, która poddawała w wątpliwość czy napewno dobrze widzę to o czym myślę. Petarda!

Aleksandra Rutkowska

BajOla Storytelling

Udział w Mastermindzie pomógł mi odkryć możliwości mojego biznesu o których wcześniej nie pomyślałam, nie brałam pod uwagę!

Posłuchałam co klient ma mi do powiedzenia, czego potrzebuje, podobała mi się burza mózgów i wzajemna pomoc uczestniczek kursu. Dzięki podpowiedziom Karoliny odnośnie grupy docelowej i cennemu feedbackowi pozostałych kobiet w ciągu kilku dni zdobyłam kilkaset osób gotowych kupić moje kursy.

Świetne jest to, że obserwujemy jak każda robi postępy mniejsze bądź większe i motywuje tym pozostałe uczestniczki.♥️💪🔥 Polecam, jeśli chcesz wznieść swój biznes na inny poziom!

Edyta Brydniak

Szkoła Matematyki Bryd-Mat

Może podczas jednej z sesji usłyszysz pytanie, które nigdy wcześniej nie przyszło Ci do głowy, ale spowoduje, że rzucisz sobie nowe wyzwanie i spojrzysz na swój biznes z jeszcze szerszej perspektywy? Może to Ty podzielisz się komentarzem, który pomoże w przełomie innej osobie?

W biznesie liczy się serce, doskonała strategia i plan, wdrażanie niezbędnych działań, dbałość o finanse i wartościowe relacje z kobietami zdeterminowanymi, by osiągnąć w swoim życiu coś więcej.

Jestem pewna, że masz serce do biznesu, w innym razie nie byłoby Cię tutaj. Ale czy pozostałe elementy grają tak, jak grać powinny? Czy jesteś zadowolona z tego, jak Twój biznes prosperuje? Czy może coraz częściej myślisz o zamknięciu firmy i poddaniu się, bo jesteś zmęczona tym, że cały czas nie idzie tak, jak powinno?

Daj sobie szansę. Wystarczą 4 tygodnie, by wprowadzić zmiany, które wyniosą Twój biznes na inny poziom. Zaufaj mi i pozwól sobie pomóc.

Wypełnij formularz i umówię się z Tobą na rozmowę – sprawdźmy, czy to najlepszy czas dla Ciebie byś dołączyła do mastermindu.

ZRÓBMY COŚ
WIELKIEGO.

Razem.

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: