wsparcie online

JESIENNY BIZNESOWY MASTERMIND ONLINE

Wyzwania, odpowieni kierunek, spełnienie, sukces i ukończenie poszczególnych etapów – to wszystko jest trudne do osiągnięcia, kiedy podążasz biznesową ścieżką samotnie.

Oczywiście, że dasz radę dosięgnąć tego sama.

Ale możesz też łatwiej, szybciej i bezboleśnie w towarzystwie!

Jeśli chcesz oszczędzić czas, nawiązać wartościowe kontakty, poznać różne biznesowe perspektywy i skonfrontować swój pomysł z osobami z innych branż – zarezerwuj swoje miejsce w biznesowym mastermindzie online!

Pragniesz konkretnych rad i wskazówek?

Prowadzisz już swoją firmę i zmagasz się z pierwszymi wyzwaniami?

nie masz przestrzeni na przerabianie długich kursów?

szukasz wartościowej burzy mózgów, ale nie straty czasu

chcesz się wyróżnić na rynku?

masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz od czego zacząć i jak się do tego zabrać?

Wypracuj w miesiąc zadziwiające efekty!

WAKACYJNY BIZNESOWY MASTERMIND ONLINE TO:

4 moderowane dwugodzinne spotkania w formule online na Zoomie

szansa, by skorzystać z doświadczenia i wiedzy ekspertki biznesów online

kameralna grupa inspirujących, przedsiębiorczych kobiet nastawionych na rozwój i działanie

natychmiastowe odpowiedzi i wskazówki specjalnie dla Ciebie

realne wyniki i solidne strategie na kolejny kwartał roku, ale nie tylko!

Otaczanie się równie zaangażowanymi ludźmi jest integralną częścią prowadzenia udanego życia i biznesu.

Jeśli pracujesz samodzielnie lub prowadzisz mały biznes, odkładanie na wieczne później większych celów może być banalnie proste. W końcu ciągle wypada coś ważniejszego do zrobienia.

Dołączając do grupy mastermindu, deklarujesz się przed innymi uczestniczkami. Podejmujesz pewne zobowiązanie. A postanowienie przed innymi pomaga Ci osiągnąć swoje cele dużo szybciej niż kiedy prowadzisz mały biznes samodzielnie!

Sama byłam w tym miejscu i dzięki mastermindom błyskawicznie rozwinęłam markę i biznes.

Teraz chcę podzielić się tym doświadczeniem z Tobą.

Możesz mieć dobrze prosperujący biznes, o którym zawsze marzyłaś

Możesz stworzyć wolność i obfitość, których do tej pory szukałaś i wydawały się być poza Twoim zasięgiem

Możesz prowadzić styl życia, którego pragniesz

Możesz rozwinąć skrzydła i stworzyć solidny plan działania na kolejne miesiące!

chcesz się wyróżnić na rynku?

Teraz potrzebujesz do tego tylko swojego urządzenia, dobrego łącza i kilku godzin w miesiącu.

Jesteś na to gotowa i podejmujesz wyzwanie?

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online na rynek polski i amerykański.

Po tym jak w czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (muzycznych placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć dzięki przychodom z działalności online, zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tę samą ścieżkę, którą ja przeszłam.

Uczę jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Jeśli ja jako muzyk dałam radę – Ty też dasz.

Pokazuję, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Tego chcę dla Ciebie! Moją misją jest wspierać kobiece biznesy.

RUSZAMY JUŻ WE WRZEŚNIU

Ruszamy już we wrześniu. Dokładne terminy spotkań ustalimy wspólnie po zebraniu się grupy tak, byś mogła uczestniczyć na żywo i zaangażować się w cały proces! Tylko w ten sposób zobaczysz efekty i będziesz zachwycona decyzją, którą dzisiaj podejmiesz.

Dołączenie do mastermindu to inwestycja 2497 zł w siebie i swój biznes. Czy jest coś bardziej wartego wydania tej kwoty niż TY sama?
Odważ się na wielkie plany i myślenie! Potraktuj ten matermind jak szansę na zaprzestanie ograniczania się w swoich działaniach. Kiedy otaczasz się przedsiębiorczymi kobietami, pozytywnie wpływacie na poziom swojej pewności siebie i sprawczości nawzajem. One inspirują Ciebie, a Ty inspirujesz je.

Dlaczego polecam Mastermind? Gdyż jest to jeden ze sposobów na przeniesienie swoich działań, a tym samym biznesu na wyższy poziom. Podczas spotkania dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, wskazujemy błędy, których należy uniknąć lub na co szczególnie zwrócić uwagę i być czujnym. Wspólnie dyskutujemy i szukamy najlepszych rozwiązań dla danego projektu, wydarzenia, czy planu realizacji. Gorąco polecam “burzę mózgów” na Mastermindzie Karoliny Kizińskiej, gdyż w o wiele szybszym czasie zrealizujesz swoje marzenia w postaci konkretnych sum na Twoim koncie, zaoszczędzisz czas i pieniądze na szukanie rozwiązań “szytych na Twoją miarę” oraz bezcenne “zachowasz wewnętrzny spokój” 🙂 Nie trać czasu na “przepracowywanie wyzwań samodzielne” , podczas gdy Karolina Kizińska gotowa jest Ci je udzielić ad hoc 🙂 Ja byłam już bardzo zmęczona tą podróżą w pojedynkę, a Karolina wskazała mi konkretne wskazówki. Dowiedziałam się również od innych kobiet kilku ciekawostek biznesowych, ale służyłam również i swoją wiedzą i doświadczeniem. Kilkuosobowa grupa kobiet żądnych sukcesu z bagażem doświadczeń – to chyba najlepszy wybór 🙂

Aleksandra Chmielewska

Mobilna Prawniczka

Warto wziąć u dział w mastermindzie u Karoliny bo daje on dużego kopa, bo spina wszystkie działania w czasie i od razu daje możliwość uzyskania wniosków i wyników.

Ja osobiście ruszyłam z kopyta jak nigdy dotąd.

Podobały mi się zadania domowe do wdrożenia, perspektywa uczestników, która poddawała w wątpliwość czy napewno dobrze widzę to o czym myślę. Petarda!

Aleksandra Rutkowska

BajOla Storytelling

Udział w Mastermind pomógł mi odkryć możliwości mojego biznesu o których wcześniej nie pomyślałam, nie brałam pod uwagę!

Posłuchałam co klient ma mi do powiedzenia, czego potrzebuje, podobała mi się burza mózgów i wzajemna pomoc uczestniczek kursu.

Świetne jest to, że obserwujemy jak każda robi postępy mniejsze bądź większe i motywuje tym pozostałe uczestniczki.♥️💪🔥

Edyta Brydniak

Szkoła Matematyki Bryd-Mat

Może podczas jednej z sesji usłyszysz pytanie, które nigdy wcześniej nie przyszło Ci do głowy, ale spowoduje, że rzucisz sobie nowe wyzwanie i spojrzysz na swój biznes z jeszcze szerszej perspektywy? Może to Ty podzielisz się komentarzem, który pomoże w przełomie innej osobie?

W biznesie liczy się serce, doskonała strategia i plan, wdrażanie niezbędnych działań, dbałość o finanse i wartościowe relacje z kobietami zdeterminowanymi, by osiągnąć w swoim życiu coś więcej.

ZRÓBMY COŚ
WIELKIEGO.

Razem.

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: