Twoja recepta na udany biznes

wiedza + motywacja + ćwiczenia + narzędzia

Superkobiety Onlajnu

czyli jak się spełnić w biznesie (online)

Zacznij przygodę z biznesem (online) i monetyzuj swoje Supermoce w internecie! Znajdź drogę dla siebie i odkryj, jak zyskać wolność finansową bez poświęcania godzin na pracę.

A CZY TY ZNASZ SWOJE SUPERMOCE?

 

Jeśli tu jesteś, to pewnie chociaż raz zastanawiałaś się nad własnym biznesem, być może również online. I pewnie nie raz przez Twoją głowę przelatywały różne pytania:

– Czy mój pomysł ma szansę przetrwać na rynku? Czy to ma sens?
– Czy dam radę utrzymać się wyłącznie z własnego biznesu?
– Czy da się rozwijać biznes nie poświęcając na pracę całego dnia?
– Czy będę miała czas na jakiekolwiek życie prywatne?
– Czy na pewno jestem wystarczająco dobra, aby prowadzić biznes online?

Możliwe, że już prowadzisz swój biznes, ale dochodzą Cię chwile zwątpienia. Może nie wszystko idzie tak, jakbyś tego chciała i coraz częściej zastanawiasz się, czy odpuścić i dać sobie spokój. Może pracujesz godzinami, a nie widzisz żadnych efektów tej harówki oprócz zawalonego życia prywatnego.

Dobrze wiem, jak to jest mieć poczucie, że chce się więcej i inaczej, a jednocześnie nie mieć pomysłu, jak to “więcej” osiągnąć. Jak to jest pracować od rana do nocy, a patrząc na konto bankowe czuć frustrację. Czuć strach idąc w nieznane, gdy jedyne co masz, to marzenia.

Dlatego napisałam książkę “Superkobiety Onlajnu, czyli jak spełnić się w biznesie (online)” – by kobietom, które czują się tak, jak ja się czułam, tak jak Ty się czujesz, dać narzędzia do tego, by zawalczyły o siebie oraz zawodową i finansową wolność robiąc to, co kochają.

Abyś przestała przejmować się krytykami, którzy zawsze będą komentowali każdy Twój ruch samemu nie robiąc nic. W zamian za to, chciałabym, żebyś śmiało skręciła w nową ścieżkę, która będzie bardziej satysfakcjonująca i da Ci prawdziwe spełnienie i szczęście. 

JESTEŚ GOTOWA NA PIERWSZY KROK?

 

Spotykam na swojej drodze wyjątkowe kobiety. Problem polega na tym, że bardzo często na słowo “wyjątkowa” – wzdrygają się. No bo jak to? Wyjątkowa? “Przecież ja jestem zupełnie zwyczajna, niczym się nie wyróżniam!”. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak często to słyszę.

Masz podobnie? Też nie doceniasz siebie?

Niestety, ale z takim przekonaniem o samej sobie trudno jest sięgać gwiazd i uparcie dążyć do sukcesu na własnych warunkach. Trudno walczyć o własny biznes i spełnienie, gdy Twoja wiara w siebie jest na poziomie zerowym.

I mimo że wiele kobiet coś “uwiera” w ich obecnej sytuacji, to… nic z tym nie robią.

Ale Ty jesteś tutaj. A to oznacza, że podjęłaś w swojej głowie decyzję, którą teraz wystarczy wcielić w życie. I nie będziesz w tym sama, bo właśnie teraz podaję Ci moją dłoń. Wiem, jak ważne jest wsparcie, gdy chcesz zmieniać swój świat.

A ja właśnie tego chcę. Chcę, by kobiety szły po więcej. Chcę, abyś Ty szła dziarskim krokiem po więcej! Żebyś wychodziła ze swojej strefy komfortu. Odkrywała, w czym jesteś mocna i uczyła się mądrze te zasoby monetyzować. Abyś nie musiała się o nic nikogo prosić, tylko czuła się wolna – osobiście, zawodowo i finansowo.

Ta książka to PIERWSZY KROK.

Z nią zweryfikujesz swoje marzenia i pomysły, odkryjesz supermoce (być może jeszcze uśpione lub schowane) i to, co może stać się Twoją dalszą biznesową drogą. Małymi krokami zmienisz swoje podejście do biznesu i samej siebie. Dasz się zaprosić w tę podróż?

Biznes (online) to możliwość pójścia po więcej. I nie chodzi tylko o pieniądze. Ty sama decydujesz, czym Twój biznes będzie i w czym pomożesz innym.

Biznes jest dla Ciebie, nawet jeśli teraz sądzisz, że nie.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie podołasz. Że to za trudne, że to kiepski czas w Twoim życiu, że dzieci są za małe albo że Ty jesteś za stara lub za młoda, że nikt Cię nie wspiera i że na pewno się nie uda i wszyscy będą się śmiać.

STOP.

 

ZASŁUGUJESZ NA TO, BY ZAWALCZYĆ O SIEBIE.

 

Wiem, że o wiele łatwiej postawić innych ponad siebie. My, kobiety, jesteśmy mistrzyniami stawiania swoich potrzeb na samym końcu. Ale teraz zamknij oczy i wsłuchaj się w swoje serce.

Co ono mówi? Co szepcze cicho i jeszcze nieśmiale, bo boi się, że zostanie stłamszone?

Wsłuchaj się w swoje potrzeby. O czym marzysz, gdy zasypiasz? Co chciałabyś zrobić, ale boisz się? Jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie?

I najważniejsze – co z tym zrobisz?

Znowu odepchniesz te pragnienia w najdalszy, najciemniejszy kąt, gdzie czekają na nie tylko kurz i pajęczyny? Znowu nie pozwolisz sobie na realizację swoich marzeń, bo “może nie wyjść”?

Jasne, może nie wyjść. Powiem Ci więcej – NA PEWNO nie wyjdzie! Na pewno nie wyjdzie, gdy Ty nie zrobisz żadnego kroku. Tylko wtedy jesteś pewna porażki.

A co jak wyjdzie? A co jak małymi krokami zawalczysz o siebie i zaczniesz spełniać swoje cele, te małe i większe?

Ta książka Ci w tym pomoże – pozwoli zweryfikować Twoje przekonania oraz da wiedzę i narzędzia o biznesie.

Sięgnij, jeśli jesteś na rozdrożu.

Jeśli patrząc w lustro, czujesz, że nie jesteś w miejscu, w którym chciałabyś być.

Jeśli w głębi ducha wierzysz, że stać Cię na więcej.

Jeśli chcesz o siebie zawalczyć.

Autorka

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marki Superkobiety Onlajnu i Kompozytornia.

 

Dlaczego tak dobrze Cię rozumiem? Bo byłam w miejscu podobnym do Twojego. Jeszcze dwa lata temu sama stałam na rozdrożu, zastanawiając się, co dalej. Na początku pandemii moje biznesy stacjonarne zostały zamknięte. Nie mogłam prowadzić zajęć muzycznych i musiałam znaleźć nowy pomysł na siebie, by m.in. utrzymać moją firmę.

Wiedziałam, że mam w sobie Supermoce, wiedzę i zasoby, które chciałabym lepiej wykorzystać, ale zastanawiałam się, jak to zrobić.

Długo szukałam odpowiedzi na moje pytania. Zrobiłam wiele szkoleń, przeczytałam sporo książek, codziennie pracowałam nad samą sobą. Ale odkryłam to. Odkryłam, jak zmonetyzować moje doświadczenie i czuć codziennie radość i satysfakcję z tego, co robię.

Mój cel finansowy w biznesie online na rok 2021 wynosił 100.000 zł przychodu i przekroczyłam go niemal dwukrotnie. W roku 2022 już w pierwszych 4 miesiącach wygenerowałam 170.000 zł pracując jeszcze mniej, ale strategicznie i efektywnie. Na koniec roku wygenerowałam niemal milion złotych, kończąc grudzień kampanią sprzedażową o wartości 200.000 zł w 10 dni.

A teraz moją misją jest wesprzeć Ciebie w tym procesie. Ułatwić go.

Tę książkę napisałam, by pomóc Ci określić, w jakim kierunku możesz pójść, jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany.

Pamiętaj, że zmiana nie zawsze musi być rewolucją. Wystarczą małe kroki, które będziesz robić każdego dnia. I właśnie do tego chcę Cię zachęcić.

TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 

 • nie jesteś zadowolona ze swojego życia i szukasz bodźca do zmian,
 • boisz się, że nie masz odpowiedniej wiedzy i nastawienia do prowadzenia biznesu (online), ale czujesz, że chciałabyś spróbować swoich sił,
 • Twoja zawodowa codzienność nie daje Ci żadnej radości i satysfakcji, pracujesz, bo musisz, a wolałabyś pracować, bo robisz to, co lubisz,
 • chcesz odkryć swoje Supermoce i dowiedzieć się, czym możesz się zajmować, aby na tym zarabiać,
 • prowadzisz swój biznes, ale nie przynosi on takich efektów, jakich oczekiwałaś i nie wiesz, co robisz źle,
 • chcesz budować biznes (online) przemyślanie, nie błądząc jak dziecko we mgle, ale ze świadomością, dlaczego robisz każdy kolejny krok.

CO ZAWIERA KSIĄŻKA?

 

Książka “Superkobiety Onlajnu, czyli jak się spełnić w biznesie (online)” zawiera:

 • 218 stron, na których dzielę się moim doświadczeniem, spostrzeżeniami, radami w budowaniu biznesu (online),
 • 10 rozdziałów, w których krok po kroku przeprowadzam Cię przez proces wprowadzania zmian do Twojego biznesu i mindsetu,
  • ROZDZIAŁ 1 – Mindset – czyli po co to nastawienie
  • ROZDZIAŁ 2 – Nawyki i produktywność
  • ROZDZIAŁ 3 – Wizerunek i marka osobista
  • ROZDZIAŁ 4 – Supermoc – czyli Twoje mocne strony
  • ROZDZIAŁ 5 – Co z tym inwestowaniem w siebie
  • ROZDZIAŁ 6 – Budowanie zespołu
  • ROZDZIAŁ 7 – Co z tymi klientami
  • ROZDZIAŁ 8 – Komunikacja
  • ROZDZIAŁ 9 – Dlaczego biznes online
  • ROZDZIAŁ 10 – 11 kroków do sprzedawania swojej wiedzy online
 • kilkadziesiąt ćwiczeń, dzięki którym dowiesz się więcej o sobie, swoich oczekiwaniach, potrzebach czy wartościach – to fundamenty niezbędne do zbudowania dobrze prosperującego biznesu.

KSIĄŻKA PAPIEROWA

(dla tradycjonalistek)

KSIĄŻKA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

(wersja eko)

DZIENNIK SUPERKOBIETY

(osiągnij 100% skuteczności)

WERSJA AUDIOBOOK

(do auta lub na siłownię)

SPRAWDŹ DOSTĘPNE PAKIETY

papierowy dziennik w prezencie!

Do książki w wersji papierowej w pakiecie premium Dziennik Superkobiety w prezencie!

Czym jest Dziennik Superkobiety?

Dziennik Superkobiety to tajna broń, która pozwoli Ci szybciej osiągać cele, przelewać pomysły na papier i zamieniać w plany do zrealizowania oraz analizować bieżące działania tak, by skupiać się na tych najważniejszych, które pchają Twój biznes do przodu.

Uwolnij swoje Supermoce i patrz, jak Twój biznes wystrzela w kosmos!

PAKIET MINI:

KSIĄŻKA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ + AUDIOBOOK

88

oszczędzasz 29 zł

PAKIET PREMIUM:

KSIĄŻKA PAPIEROWA + W WERSJI ELEKTRONICZNEJ + AUDIOBOOK +

DZIENNIK SUPERKOBIETY W PREZENCIE!

216

oszczędzasz 199 zł

OPINIE O KSIĄŻCE

Jest wiele rozwojowych książek i czasem, gdy je czytam, zbiór różnych wątków i myśli plącze mi się po głowie. 
Często tak było. Sięgnęłam po książkę Karoliny, dotyczy rozwoju biznesu online.  
Rozpoczęłam czytanie. Byłam w szoku bo… książki Karoliny nie potrafiłam odłożyć, czytałam z zapartym tchem. Dlaczego? Bo trafiłam tu na pięknie dopracowany i przemyślany proces, tu wszystko jest ułożone krok po kroku. Karolina rozbiera na części pierwsze każdy element niezbędny w biznesie online. W książce dzieli się też swoimi historiami, co ciekawe Karolina była w bardzo podobnym punkcie, w którym ja aktualnie się znajduję i z którego wychodzę, dzięki jej pomocy. Książka dała mi ogromnego kopa i co ważne, pomogła mi zbudować długofalową wizję moich działań, to nie był pojedynczy zryw, to droga, która wiedzie mnie do sukcesu. Dziękuję za tę książkę. Wracam do niej często 🙂

Aleksandra Rutkowska

BajOla

Ta książka pobudza lepiej niż kawa, emanuje  zaraźliwą energią Karoliny i zapala do działania.

Czytając ją mam wrażenie, że Karolina mówi bezpośrednio do mnie i zdradza mi swoją sprawdzoną ścieżkę do sukcesu. 

Książka jest świetnie napisana, to istna pigułka wiedzy, sam konkret i sprawdzona strategia działania.

Karolina duży nacisk kładzie na mindset, który jest kluczowym elementem.

Tak, jak radzą najbardziej rozchwytywani trenerzy na świecie – zamiast wymyślać koło na nowo, warto inspirować osobami, które już doszły tam, gdzie zmierzamy. Dostajemy wtedy drogę na skróty i oszczędzamy masę czasu, energii i błędów. A Karolina to osoba z naszego polskiego podwórka, więc warto czerpać od niej, bo jest żywym przykładem na to, że się da! ?

❤️Chętnie będę do tej książki wracać i polecać ją każdej kobiecie, która marzy  o stworzeniu swojego większego, lub mniejszego imperium online, w którym będzie się spełniać.

Dziękuję Karolina Superkobiety onlajnu za szczerość i motywację, ta książka to obowiązkowa lektura każdej ambitnej kobiety, która ma w życiu apetyt na więcej.

Marta Kubacka

English like w PRO

Rozsypane klocki i olśnienia? 

Kto tak ma w biznesie? 

Potwierdzisz? 

Czy u Ciebie w biznesie też tak jest?

Klocki biznesowe potrafią się rozsypać w każdej chwili, i coś co do tej pory się składało trzeba zbudować od nowa. Albo trzeba stworzyć podpory dla konstrukcji już istniejącej. 

A olśnienia? Co z olśnieniami?

Olśnienia są kiedy klocki biznesowe są dobrze ustawione. Wszystko się składa, funkcjonuje, ale zawsze można wprowadzić nowe rozwiązania, usprawnić strukturę.

Czytam i mówię sama do siebie: Tak, przecież to jest idealne rozwiązanie dla mojego tkackiego biznesu online! Przecież tkanie powinno być pokazane czyli film jako podstawa. Eureka!

Bez względu na to na jakim etapie jesteś, w którym miejscu twój biznes potrzebuje wsparcia książka „Superkobiety onlinu” Karoliny Kizińskiej jest lekturą, w której znajdziesz pigułkę wiedzy i motywacji do działania. Tu jest konkret, bez zbędnego gadania – przecież czas jest naszą najcenniejszą walutą!

Myślisz cały czas o lead magnetach i stronach lądowania, twoje myśli skupiają się na mailingu i rozwiązaniach technicznych? Karolina zwraca uwagę na jeszcze jedną jakże istotną kwestię. Na mindset. Gadanie, mówisz? Wiem po sobie, że wszystko zaczyna się w głowie. Też mi się wydawało, że przecież ja chcę, że przecież tyle wiem i umiem, a jednak się bałam. Zabrakło mi narzędzi, które są w „Superkobietach onlinu” są na wyciągnięcie ręki. Twojej ręki. 

Czy nie tego Ci trzeba? Lektury i osoby, która naprowadzi Cię na to co istotne, abyś mogła rozwijać się szybciej i popełniać mniej błędów? Sięgnij po lekturę, która od razu pokaże Ci co jest istotne i jak powinnaś rozwijać siebie i swój biznes online. Czytaj i działaj. Tutaj nie ma czekania, tu jest działanie!

Karolina Nowaczyk

Pracownika Tkacka Kolory Natuy

?Idąc w nieznane warto mieć przewodnika…A lepiej przewodniczkę. (Ale warto najpierw wytyczyć swój własny cel)

?Dlatego myśląc o biznesie online dużo się szkolę… Dobra książka też gości u mnie nie tylko na półce, ale i w moich rękach.

?Dziś napiszę kilka słów o pozycji obowiazkowej dla każdej przyszłej jak i obecnej przedsiebiorczyni działającej w sieci – książce  Superkobiety onlajnu 

?Patrząc na odnoszące sukcesy kobiety biznesu  często zadawałam sobie pytanie: Jak one to robią? Co robią inaczej? W czym tkwi haczyk? 

Niestety patrząc tylko z zewnątrz nie odgadniesz tego co najistotniejsze… 

?I właśnie takie sekrety zza kulis zdradza Karolina Kizińska – autorka i odnosząca sukcesy przedsiębiorczyni oraz mentorka przedsiębiorczych kobiet.

 ⚠️Ale nie chodzi tu o czyjąś historię – tylko moją czy Twoja historię.  Jak to możliwe? Ponieważ to nie jest zwykła ksiażka – to bardzo dobrze przemyślana kursoksiążka z mnóstwem ćwiczeń.

✅️To właśnie  dzięki nim przejdziesz własną i niepowtarzalną drogę do swojego sukcesu. 

✅️Dzięki radom Karoliny unikniesz masy błędów i skupisz się na tym co najistotniejsze, choć niewidoczne dla innych z zewnątrz. 

✅️Przejdziesz przez odkrywanie swoich supermocy i definiowanie swojej marki osobistej. 

✅️Zrozumiesz komu chcesz pomagać zaspokajać potrzeby i w jaki sposób oraz jak dotrzeć z przekazem do klienta.

 ?Osobiście bardzo podoba mi się ostatni rozdział, który jest takim “pasem startowym” do sprzedawania swojej wiedzy online.

?Zabieram dla siebie również, że mindset to podstawa, a gdy ta podstawa zawodzi to i biznes nie wychodzi. Na szczęście można i warto nad tym pracować.

?Wiele razy kiwałam głową czytając słowa Karoliny- bo dokładnie wie z czym się trzeba zmierzyć i co siedzi w głowie wielu z nas – kobiet startujących z biznesem online. 

POLECAM

Iga Krzymowska

Mama spełniONA

Moje drogie przeczytałam książkę Karoliny i polecam każdej Superkobiecie, która myśli o prowadzeniu własnego biznesu.

Karolina z wielką uważnością i troską traktuje swoje czytelniczki. Przeprowadza Cię przez tajniki biznesu online tak, żebyś mogła skutecznie wystartować. Jest to bardzo dobry przewodnik dla każdej Superkobiety, która pragnie rozpocząć biznes lub przenieść swoją dotychczasową działalność do sieci.

Dzięki ćwiczeniom z tej książki dotarłam do swojego bardzo głębokiego: “Dlaczego”, tzn. do swojej bardzo głęboko ukrytej siły napędowej do działania. Są tam poruszone bardzo istotne kwestie nad którymi trzeba koniecznie popracować jeśli chce się stworzyć własny biznes i robić to skutecznie i z radością 🙂

Dzięki Karolina! Chapeau bas!

Magdalena Kunce

Dzikie Pomarańcze doTerra

Książka pięknie porządkuje start w biznes online. Jest świetnie napisana – lekkim i naturalnym językiem. Prowokuje do przemyślenia, zaplanowania, przetrawienia i wprowadzania działań w oparciu o własne wartości i najlepszy dla siebie sposób działania. Nawet bez przerobienia jej “z ołówkiem w ręku” widzę jak zmienia się moje myślenie i porządkuje się wizja tego, co chciałabym osiągnąć. Zaczęłam od zrobienia pewnych porządków i planów. I znika lęk.

Wiem, że jeśli znowu wpadnę w chaos, to mam “koło ratunkowe” – książkę “Superkobiety onlajnu”. Bo chcę się nią stać.

Karolina dziękuję ?

Dorota Hołubecka

Instruktor NMRP

My kobiety często czekamy z naszymi marzeniami na lepszy moment, na przyzwolenie, na wsparcie męża lub rodziny. Tymczasem nie potrzebujemy żadnej zgody ani pozwolenia na ich realizację. Potrzebujemy pasji, wizji i kogoś, kto będzie nam nieustannie kibicował i przypominał, że wszystko jest w naszych rękach. Nie jest to idol, którego chcemy naśladować czy autorytet, którego podziwiamy, ale MENTOR, który prowadzi nas do celu po naszej własnej ścieżce i wydobywa nasz potencjał. Taką osobą jest Karolina Kizińska ❤ Dziękuję Karolina za to, że wierzysz w nas bardziej niż my same i za to, że tak mocno dmuchasz w nasze skrzydła. Jak to dobrze ze znalazłam Ciebie w onlajnie ???
Weronika Rydz

Dekoratorka Wnętrz

Trafiłam na Karolinę przeszukując internet pod kątem rozwojowych książek, szkoleń, które pogłębiłyby moją wiedzę, nauczyły czegoś nowego czy zweryfikowały już to co wiem. I tak wzięłam udział w darmowym wyzwaniu Karoliny, po którym wygrałam kurs super-proste. I tak właśnie sięgnęłam dalej po wiedzą od Niej i zakupiłam książkę. 

Kiedy dostałam informację na maila, że książka wyruszyła w drogę do mnie cieszyłam się jak dziecko.

Teraz, już po lekturze, powiem Wam, że książka jest świetna. 

Jest napisana bardzo przystępnym, prostym językiem.  Składa się z 11 rozdziałów. Rozdziałów pełnych konkretów, “mięcha” i co najważniejsze, ćwiczeń, które skłaniają nas do przemyśleń, zweryfikowania etapu na jakim jest nasz biznes i tego, na jakim etapie chcemy być i co chcemy osiągnąć. Ćwiczenia uruchamiają nam wszystkie szare komórki i wszystkie połączenia nerwowe w mózgu, a nad wszystkim czuwa Karolina. Charyzmatyczna babka, dająca kopa do działania, nie pozwalająca się załamać i poddać, nakręcająca na maksa żeby chciało się chcieć. 

Uwierzcie mi, że Jej “nakręcenie” bardzo się udziela i mimo, że to “tylko” książka, to zdecydowanie idzie poznać Karolinę i ja czytając książkę miałam wrażenie, że Karolina siedzi obok i mówi: “no rób, nie poddawaj się, dasz radę, a może pomyśl o tym, a może zrób tak, a może to będzie lepsze, ciekawsze rozwiązanie…Jesteś superkobietą i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych tylko musisz tego sama chcieć, ja jestem obok, pomogę Ci, ale nie zrobię za Ciebie, więc działaj!”

Książka Karoliny nie tylko zmienia biznesy, ona zmienia myślenie, motywuje i pobudza do działania. 

Karolina to taki dobry duszek, który chce nam pomóc, każdej z nas, bez wyjątku. Chce nam pomóc we wzniesieniu się na wyżyny naszego biznesu. Ale czy to zrobimy zależy tylko od nas. 

Ja sobie dałam tą szansę i zainwestowałam w książkę, bo uważam, że jest warta każdej złotówki, i zaufałam Karolinie.

Teraz czas na Ciebie. 

Czy dasz sobie szansę i pozwolisz sobie pomóc komuś, kto przeszedł tą drogę, która przed Tobą i kto może Ci ją ułatwić? 

Uwierz w siebie, bo warto. Uwierz, bo jesteś superkobietą. 

Karolina, dziękuję za @superkobietyonlajnu  i cieszę się, że jestem jedną z nich. 

Marzena Michałowska

Projektantka biżuterii

⭐ Książka SuperKobiety onlajnu inspiruje i motywuje do działania. Znajdziesz tam same konkrety, skuteczne rozwiązania i wskazówki. Karolina zaprasza Cię do świata onlajnu i pokazuje krok po kroku jak możesz działać w zgodzie ze swoimi  Super mocami. Co więcej, dzięki ćwiczeniom zawartym w książce, jesteś w stanie odkryć swoje talenty. I to dopiero początek Twojej przygody 🙂 ?

⭐ Karolina uczy i pokazuje jak możesz działać jeśli tylko w siebie uwierzysz i wykonasz niezbędne zadania. Masz jednak pewność, że jest już osoba, która w  Ciebie wierzy i powtarza w kolejnych rozdziałach książki: „Wierzę, że Cię na to stać. Wierzę, że Ci się uda”. 

Czytając kolejne rozdziały masz wrażenie, że jesteś na spotkaniu z najlepszą przyjaciółką, która chce dla Ciebie jak najlepiej. Nie tylko wspiera i doradza, ale również rozumie Twoje obawy i wątpliwości. Karolina zaraża pozytywną energią i namawia do odważnego działania.

❗Uważaj! Ta książka wiele zmieni w Twoim życiu i będą to zmiany na lepsze ?

? To jest odpowiedni moment by „iść po swoje”. Bo dlaczego nie? 

Ja już idę. Dołączysz? 

Katarzyna Kędzia

Skuteczny Angielski. Rozmowa kwalifikacyjna

Jako Superkobieta – bo chyba mogę się tak określić – pochyliłam się nad lekturą książki “Superkobiety onlajnu” autorki Superkobiety Petardy przez duże P. Kto jeszcze nie poznał niech żałuje i szybko nadrabia zaległości 🙂 

Ale do rzeczy… 

Książka jest konkretną pomocą dla każdej kobiety, która chce stać się Superkobietą onlajnu. Zbiór ćwiczeń, wskazówki, pytania, które należy sobie zadać są rzetelnym i potwierdzonym przepisem na sukces w biznesie online. Cenię sobie konkretną wiedzę mającą odzwierciedlenie w wynikach i wierzcie mi to na prawdę działa.

Jeśli jesteś gotowa na to by działać – kup książkę, wprowadź ją w życie i badź Superkobietą onlajnu. 

Jeśli się wahasz – kup książkę, bo będziesz żałować, że nie zaczęłaś działać. 

Jeśli nie masz ochoty działać, ani zmieniać niczego w swoim życiu – kup książkę komuś kto jest gotowy do zmiany, a Ty obserwuj z boku.

To jest książka od kobiety dla kobiet, która jest praktykiem i dlatego wnosi sporą wartość opartą na doświadczeniu własnym. 

Z całego serca polecam!

Sara Sobala

Coach Marki Osobistej

Onlajn dla mnie jest jako ocen. Ogromny, tajemniczy i bardzo nieznany. Przez długi czas obserwowałam go tylko z brzegu. Ale, tęsknota za poznaniem i korzystaniem z niego ciągle do mnie wracała. 

I wtedy pojawiła się ze swoimi supermocami Karolina. Wykupiłam kurs Superbootcamp, dostałam książkę Superkobiety Onlajnu i moja podróż po oceanie onlajnu się rozpoczęła. Wsiadłam do statku. Karolina jest moim kapitanem.

Książka “Superkobiety Onlajnu” jest ze mną wszędzie: wyjazd, plaża, salon i w sypialni. Czytam, chłonę energię do działania. Wszystko się rozjaśnia, układa. Nabiera wyraźnych kształtów i kolorów jak skrawek lądu na bezmiarze oceanu.

Długa droga przede mną. Wiele potrzebuję się nauczyć. Ale, też jestem przekonana, że jestem w dobrym miejscu, w dobrym towarzystwie, ze wspaniałym przewodnikiem w rękach. Książka Superkobiety Onlajnu daje mi pewność, że zawsze znajdę wskazówki i dobre rozwiązania moich trudności.

Polecam tą lekturę każdemu kto, się zastanawia czy onlajn jest dla jego biznesu dobrym miejscem. Wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Na wiele pytań otrzymasz jasne odpowiedzi. 

Czytaj i działaj!

Urszula Dudek

MenoRozkwit

W biznesie online jestem już czwarty rok i myślałam, że dużo wiem. 

Książka Karoliny otworzyła mi oczy na to:

jak dużo jeszcze mogę zrobić;

 – jak ważny jest w tym wszystkim mindset;

 – jakie są moje supermoce;

 – i w końcu na to, po co ja w ogóle to wszystko robię???

Karolina – dziękuję, że jesteś, że mnie wspierasz, że pokazujesz, że warto walczyć o lepsze jutro, że dajesz kobietom nie tylko nadzieję, ale też konkretne narzędzia i prowadzisz w tym gąszczu często niełatwych zagadnień.

Dzięki temu widzę, że się rozwijam, że idę do przodu, że jestem bliżej mam z którymi rozmawiam, że zmieniam się każdego dnia i idę w dobrym kierunku jako Pozytywna Mama, Pozytywna Kobieta, SuperKobieta 

Książka SuperKobiety onlajnu to petarda.

Katarzyna Kamionka

Pozytywna Mama

JESTEŚ GOTOWA NA SWÓJ BIZNES ONLINE?
ZACZNIJ OD KSIĄŻKI I DZIENNIKA
SUPERKOBIETY ONLAJNU!