OGARNIJ SPRZEDAŻ W BIZNESIE

online

W 4 TYGODNIE!

Kurs SUPER-SPRZEDAŻ

Prowadzisz biznes online lub masz takie plany?

Nie wiesz jak monetyzować w internecie swoją wiedzę? Jak sprzedawać produkty lub usługi tak, by maksymalizować zyski?

Zbuduj skuteczny system sprzedaży w 4 tygodnie!

Rozwijasz swój biznes online ale nadal nie generuje on takich przychodów jak byś chciała? Wydaje Ci się, że marketing w internecie to czarna magia? Masz poczucie chaosu i frustruje Cie ogrom pracy, który nie przekłada się na pieniądze?

Biznes online może generować bardzo dobre pieniądze. Co więcej – również w niemal całkowicie zautomatyzowany sposób. Należy jednak wiedzieć jak świadomie tworzyć dla klientów ścieżki sprzedażowe a nie pozostawiać proces sprzedaży przypadkowi.

W kursie Super-Sprzedaż pokażę Ci jak zacząć z sukcesem sprzedawać online w 4 tygodnie! Czas najwyższy by Twój biznes się rozwijał i zarabiał więcej, a Ty nie poświęcała na pracę całego dnia.

Kurs to uporządkowany proces, w którym w maksymalnie krótkich i konkretnych video pokazuję Ci jak stworzyć i ustawić poszczególne elementy ścieżki klienta. By ułatwić Ci cały proces – dostaniesz szablony do wykorzystania i jasne tutoriale techniczne.

Sprawdź, czy zbyt wolny rozwój Twojego biznesu wynika z braku umiejętności sprzedażowych:

Chcesz Tworzyć produkty online takie jak kursy czy e-booki, ale gubisz się w procesie, rozpoczynasz jedną rzecz nie kończąc drugiej i masz wrażenie, że pracujesz non stop a nie masz efektów Finansowych.

masz produkty lub usługi realizowane online ale nie jesteś w stanie przewidzieć jaką wygenerujesz sprzedaż, trudno ci ocenić co robisz dobrze lub źle a klientów jest wiecznie za mało.

chaotycznie polujesz na klientów wyskakując jak filip z konopii ale... zazwyczaj słyszysz świerszcze w trawie. a marzy ci się sprzedaż Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.

nie wiesz jak docierać do klientów, jak wychodzić z ofertą, jak doprowadzać do zakupu.

brak ci wiedzy i narzędzi by w pełni zaplanować proces sprzedażowy, czujesz się zielona i sfrustrowana, że inni wiedzą jak działać, a ty nie.

nie masz dużych pieniędzy na zainwestowanie w drogie programy by nauczyć się tworzenia reklam i opracowywania ścieżki klienta ale czujesz, że chcesz się rozwijać.

Badanie rynku, układanie kampanii sprzedażowej i generowanie zysków na bazie naszych produktów i usług online wymaga wiedzy, narzędzi i strategii.

Bez nich zasuwasz jak chomik
w kołowrotku nie mając efektów.

Wierz mi – znam to z autopsji.

Ale nie oznacza to, że ten proces jest niezwykle skomplikowany. Wymaga wdrożenia kilku kluczowych elementów.

W tym kursie dziele się z Tobą wiedzą, która i Tobie pozwoli na efektywną i skuteczną sprzedaż online.

Prowadząca:

Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk (pianistka, dyrygentka instruktorka zajęć gordonowskich), właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Jestem prezeską dwóch spółek, prowadzę biznesy stacjonarne od 8 lat. Mimo, iż z biznesem online ruszyłam 1,5 roku temu – generuję przychody rzędu ponad 200.000 zł rocznie ze sprzedaży wiedzy online (60.000 w jednej kampanii, 3.500 zł w minutę). Rok 2022 rozpoczęłam przychodem 170.000 w 4 miesiące. Jestem autorką muzycznych kursów online sprzedawanych na rynek polski i amerykański, mentorką biznesu online, autorką kursów z zakresu tworzenia digitalowych produktów, zakładania i rozwijania biznesu online od strony strategicznej i technicznej, oraz książki “Superkobiety Onlajnu czyli jak się spełnić w biznesie (online)”.

Sprawdziłam na sobie, że efektywne zarządzanie sprzedażą w biznesie jest niezbędne do osiągania efektów finansowych i satysfakcji zawodowej bez poświęcania innych sfer życia.

Tego chcę dla Ciebie! Moją misją jest wspierać kobiety w drodze do ich biznesowego sukcesu.

Jakie efekty osiągniesz dołączając do kursu
SUPER-SPRZEDAŻ?

nauczysz się krok po kroku generować sprzedaż online i działać strategicznie, aby zminimalizować ilość nieskutecznych działań, szczególnie jeśli nie masz swojego zespołu do pomocy,

Poznasz sposoby na pozyskiwanie właściwych klientów i składanie ofert sprzedażowych skutecznie, zarówno w formule sprzedaży ciągłej jak i kampanii sprzedażowych.

Nauczysz się monetyzować swoją wiedzę i umiejętności, inaczej mówić - zarabiać na tym co robisz. czas BY TWÓJ biznes Z hobby ZMIENIŁ SIĘ na taki, który zarabia.

Chaos i brak wizji na sprzedaż w Twoim biznesie zastąpisz spójnym planem działania, który wdrożysz w trakcie trwania kursu.

Zweryfikujesz swoje działania online, by skupić się jedynie na tych, które przynoszą odpowiednie efekty i zyski,

Pozbędziesz się uczucia przytłoczenia, frustracji oraz przeświadczenia, że biznes online jest nie dla Ciebie bo "nie ogarniasz". Zamiast tego pojawi się satysfakcja z pracy i efektów, które masz,

Zrozumiesz jak działać online w sposób prowadzący do automatyzacji procesów sprzedażowych tak, byś zarabiała na swoim biznesie leżąc w hamaku pod gruszą.

Nie marnuj więcej ani chwili na nieskuteczne działania wierząc, że samo się naprawi i kiedyś będzie lepiej.

Zobacz opinie moich kursantek

Polecam Kurs Super-Sprzedaż! Warto zaufać Karolinie i krok po kroku wykonywać zadania z poszczególnych modułów. W ciągu ostatnich tygodni wiele się nauczyłam, wdrożyłam wskazówki i mam już pierwsze sukcesy. Ponadto Karolina wspiera swoje kursantki, podpowiada ciekawe rozwiązania i motywuje do działania. To była bardzo dobra inwestycja i ogromna oszczędność czasu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Kasia

1. Weryfikuj swój pomysł na biznes za wszelką cenę… tak nawet za cenę nieprzespanej nocy albo dwóch trzech…i czego tam jeszcze…

2. Nie baw się w Zosię-samosie – weź nie rob wszystkiego sama i nie rozkminiaj sama… zwiększ swoje szanse na powodzenie i zaufaj ekspertce. Czas to pieniądz…zaoszczędź swój czas i tym samym pieniądze – kurs to inwestycja

3. W kursie nie będziesz jedną z tysięcy kursantek jak to jest wszędzie – będzie tam taka liczba kursantek którą Karolina ogarnie na tyle że będziesz traktowana indywidualnie – jest czas na zadanie swoich pytan, rozmowę o Twojej sytuacji, problemach – co tam aktualnie Cię nurtuje.

4. Jak już kupisz ten kurs to weź nie marnuj czasu swojego i Karoliny – pamiętaj o szacunku do siebie i do niej… po prostu zapierdalaj bo samo się nie zrobi! Przecież nawet kupa się sama nie robi więc jakim cudem Twój biznes ma się sam zrobić?! Weź….

Karolina

Kurs zawierający wszystkie potrzebne informacje bez zbędnego owijania w bawełnę, przystępny nawet dla zupełnego laika w temacie biznesu online. Krótkie wideo do szybkiego przyswojenia, w związku z czym zostaje nam dużo czasu na samo przećwiczenie. Świetnie wytłumaczone wszystkie zawiłości i niuanse reklamy na Fb, co większości z nas spędza sen z powiek. No i rewelacyjne szablony od ankiety po webinar, co pozwala krok po kroku przejść przez cały proces sprzedaży, a tym samym urealnić nasz biznes online. Do tego wsparcie całej społeczności kobiet onlajnu jak zawsze nieocenione.

Edyta

Przede wszystkim dużo się nauczyłam w kwestiach technicznych:) Wszystkie filmiki instruktażowe bezcenne. Karty pracy z pytaniami bomba, ponieważ pokazują nad czym trzeba popracować lub nawet zmienić kierunek działania. Twoje uwagi i wskazówki to złoto:) Pokonałam barierę związaną z publikowaniem w sieci.

Karolina

Karolina pokazała konkretne narzędzia do sprzedaży usług i produktów online, teraz wiem do czego służą i wiem jak wygląda lejek sprzedażowy. Cenne również były informacje o tym jak utworzyć płatną reklamę na FB. Karolina podaje swoją wiedzę bardzo rzetelnie i cierpliwie odpowiada na zadane pytania podczas sesji Q&A. Widać, że to co robi jest jej pasją dzięki temu wspaniale się jej słucha i naprawdę dużo można się od niej nauczyć. Jej entuzjazm porywa innych do działania!

Magda

Karolina w sposób zrozumiały wprowadza w zawiły świat online. Z pozoru trudne kwestie online, dzięki niej, stają się dziecinnie proste. Tu nie ma czasu na zbędne frazesy, tutaj się działa! Karolina jest tego najlepszym przykładem. Na kursie otrzymałam konkretne narzędzia, które krok po kroku zaczynam wcielać w życie. Ten kurs prowadzi mnie dosłownie za rękę, po świecie, którego jeszcze nie rozumie, ale mam najlepszego przewodnika Karolinę! Polecam z całego serducha!

Aleksandra

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Mimo, że już kilka miesięcy mam swoją firmę i myślałam, że sporo wiem - to mój marketing póki co ograniczał się do reklamy na Facebooku i w Google. Myślałam o stworzeniu bezpłatnego ebooka oraz zbieraniu chętnych do newslettera, jednak odkładałam to, bo myślałam że jest to trudniejsze. A tu proszę! Karolina pokazała jak zrobić to wszystko w łatwy sposób. Nie spodziewałam się, że mailing, ebook, landing page i stronę sprzedażową można stworzyć na jednej platformie! Zawsze myślałam, że każde z tych, to oddzielny byt i będę musiała nadzorować to wszystko sama i pilnować tego na każdej platformie oddzielnie, co skończyło by się tym, że w ogóle bym tam nie zaglądała. Wiedzę przekazaną w kursie wykorzystam też w moim drugim biznesie, przy sprzedaży produktów - właśnie szukałam opcji, jak stworzyć w łatwy sposób landing page dla produktu i jak to zrobić, aby był tam przycisk "KUP TERAZ" i klient mógł kupić bezpośrednio z landinga. Teraz już wszystko wiem. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!

Marta

Kurs jest najlepszym kompendium wiedzy dla początkujących. Karolina mówi w sposób jasny, rzeczowo i konkretnie pokazuje na przykładach, jak wykonać poszczególne kroki. Motywuje - pokazuje, jak można rozwiązać techniczne strony, jak je zorganizować na początku, żeby ruszyć z biznesem. Ale działanie musisz podjąć sama. Dobry biznes sam się nie stworzy. W kursie dostałyśmy narzędzia. Reszta należy do nas. Wcześniej byłam osobą, która zapisywała się na wiele różnych kursów, ale w żadnym nie znalazłam tego, co u Karoliny. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że taką dawkę wiedzy daje tak prosto! Polecam z całego serca!!!

Aleksandra

Kurs jest świetny. Karolina tłumaczy tak, że rzeczy nie do przeskoczenia wydają się łatwe do ugryzienia. Na początku, w zapowiedzi co będziemy robić i czego się uczyć, owszem, wymienia programy i elementy sprzedaży online, ale brzmią one zagranicznie, obco i bardzo skomplikowanie. Oswajamy się z nimi przechodząc przez kolejne etapy kursu. Na końcu człowiek zastanawia się dlaczego jeszcze nie wystartował ze swoim biznesem, skoro to jest takie proste? Ja polecam. To jest prowadząca, która nie leje wody, nie utaja rzeczy, żebyśmy się czasem za dużo nie dowiedziały. Moduły są klarowne, dobrze opisane, człowiek się nie pogubi i jeśli się czegoś zapomni, to łatwo można odnaleźć filmik z odpowiedzią na nasze pytanie.

Anna

Kurs Karoliny Super Sprzedaż jest genialny w swojej prostocie. Każdy jest w stanie przejść wszystkie kroki, gdyż są opisane i pokazane dokładnie, krok po kroku, a jeśli masz z czymś problem, to są spotkania na Zoom po każdym module, na których Karolina rozwiewa wszystkie wątpliwości, odpowiada na pytania, sprawdza dotychczasowe osiągnięcia i doradza, co można jeszcze usprawnić. Kurs jest podzielony na moduły, w którym są krótkie wideo, dlatego nie można się zgubić i łatwo jest do niego wrócić. Jest to również idealne, jeśli nie masz czasu, ani motywacji, na oglądanie godzinnej transmisji. Krótkie kilku lub kilkunastominutowe wideo można oglądać w wolnej chwili, nawet jak nie masz ochoty, bo Karolina zachęci Cię do działania, pokaże, jakie to jest proste do zrobienia. Polecam gorąco!

Maria

Oto, czego dowiesz się w trakcie kursu SUPER-SPRZEDAŻ:

Moduł I: Formuła ankiety sukcesu (Wartość: 2000zł)

Czy by sprzedawać i docierać do właściwych klientów potrzebujemy niezwykle zaawansowanych stron lądowania?

Niekoniecznie.

Odpowiednio sformułowana ankieta w Google Docs zapewni Ci właściwą weryfikację pomysłu, dużo zapisów i odpowiedzi, umożliwi wykorzystanie potencjału grup na Facebooku by pozyskać odbiorców dla Twoich produktów lub usług. A przy okazji – pozwoli na otrzymanie feedbacku i testimoniali, które z powodzeniem wykorzystasz do zwiększenia sprzedaży.

Moduł 1 wstęp – idealny klient i jego problem

Moduł 1.1 Instrukcja tworzenia Formularza Google

Moduł 1.2 Zmiana linku w narzędziu bit.ly

Moduł 1.3 Poszukiwanie grup na Facebooku

Moduł 1.4 O czym warto pamiętać?

Moduł 1.5 Twoja aktywność

Moduł 1.6 Wywiady pogłębione

Bonus – zapis sesji Q&A

 

 

  Moduł II: Sprzedażowa Ścieżka klienta
  (Wartość: 3000zł)

  Jak poprowadzić klienta skutecznie do sprzedaży? Jakimi ścieżkami? Jak stworzyć każdy element tej ścieżki?

  Poznaj najskuteczniejsze sposoby w tym sprzedaż poprzez webinary wraz z szablonem sprzedażowej prezentacji webinarowej.

  Dowiedz się jak przeprowadzić kampanię sprzedażową z sukcesem.

  Moduł 2.1 Komunikacja sprzedażowa wg sformułowań klienta

  Moduł 2.2 Copywriting

  Moduł 2.3 Komunikacja strony sprzedażowej

  Moduł 2.4 Szablony postów i maili

  Bonus – moduł o tworzeniu strony lądowania + zapis sesji Q&A

  Komunikacja sprzedażowa (Wartość: 2000 zł)

  Naucz się stosować nagłówki, rozwinięcia i wezwania do działania! To odpowiednie słowa i grafiki, umiejętność trafienia w emocje klienta i przyciągnięcie jego uwagi są kluczowe w sprzedaży online!

  Zdarza Ci się zastanawiać, co napisać w mailu? Albo w opisie produktu lub usługi? Dostajesz ode mnie szablon, który wystarczy uzupełnić.

  Miej copywrting w małym palcu z konkretnymi przykładami!

  Moduł 3.1 Ścieżka klienta, mini oferta, upsell i downsell

  Moduł 3.2 Webinar sprzedażowy

  Moduł 3.3 Jak stworzyć pokój webinarowy

  Moduł 3.4 Zapisy na webinar – komunikacja i grafika

  Moduł 3.5 Kampania sprzedażowa

  Bonus – zapis sesji Q&A

   

  Moduł 4 – Płatna reklama na Facebooku – Facebook Ads
  (Wartość: 2000zł)

  Tutorial krok po kroku jak ustawić płatną reklamę na facebooku z małym budżetem. Ogarniesz.

  Moduł 4.1 Jak założyć Fanpage na Facebooku

  Moduł 4.2 Jak założyć konto managera firmy na Facebooku

  Moduł 4.3 Jak założyć konto reklamowe na Facebooku

  Moduł 4.4. A – Konfiguracja domeny w managerze firmy – jeśli masz swoją

  Moduł 4.4 B – Jak ustawić pixel Facebooka

  Moduł 4.5 Ustawianie kampanii krok po kroku

  Moduły dla zaawansowanych

  Dwie bonusowe sesje Q&A (nagrania)

   

  Bonus O WARTOŚCI 997ZŁ!

  KURS SUPER-PROSTE: Ogarnij technikalia w biznesie online w 4 tygodnie!

  • Naucz się ustawiać newsletter i autoresponder w programie do mailingu
  • Uwórz swój prezent dla klienta (e-book) w programie Canva
  • Stwórz stronę lądowania pod zapis na prezent ORAZ stronę sprzedażową
  • Naucz się generować linki do płatności i dostarczać materiały Twoim klientom!
  • W kilku lub kilkunastominutowych video pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić!
  • Koniec z chaosem, frustracją, że nie wiesz jak coś technicznie zrobić – przeprowadzę Cię przez to krok po kroku!
  • Na koniec sama przyznasz, że to wszystko jest SUPER-PROSTE! 🙂

  Jeśli szybko podejmiesz decyzję (masz 24h) ten fantastyczny bonus będzie Twój!!!

  Super Sprzedaż kurs

  Wartość kursu: 15.000 zł

  Cena promocyjna: 2997zł

   

  Zacznij strategiczne myślenie o biznesie online i generowaniU sprzedaży.

  Skup się na tym co działa, uwalnia Twój czas i daje efekty.

  Inaczej zamiast biznesu masz tylko czasochłonne hobby.

  A DLACZEGO TY NIE MIAŁABYŚ ZAROBIĆ 170.000 ZŁ W 4 MIESIĄCE W SWOIM BIZNESIE?