Mastermind Bali 2024

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES ONLINE

W BAJĘCZNIE PIĘKNYM MIEJSCU!

 

Dołącz do elitarnej 6-osobowej grupy właścicielek firm online, aby przez 8 dni konsultować swoje biznesowe wyzwania w zaufanym kręgu, wymieniać się cennymi doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty i ostatecznie – wznieść swój biznes na wyższy level!

MOŻESZ:

samodzielnie przerabiać kolejne długie kursy;

dalej prowadzić biznes na tym samym poziomie;

niepostrzeżenie zbliżać się do wypalenia lub powielać nieświadomie negatywne schematy biznesowe;

dołączyć do grupy mastermindu online, ale wciąż pozostać w tym samym otoczeniu;

kupić bilet na konferencję biznesową z setkami uczestników, ryzykując uczuciem przytłoczenia nadmiarem ludzi i bodźców po zakończonych warsztatach;

ALBO…

spakować walizkę swoich dotychczasowych doświadczeń i skonfrontować ją z wiedzą ekspertki biznesów online i innych przedsiębiorczych kobiet, którym tak jak Tobie – zależy na skutecznych rozwiązaniach i które – cenią swój czas! (a przy tym lubią odrobinę luksusu i piękne widoki).

Mastermind biznesowy kieruję do osób, które wiedzą, że ten wyjazd to nie tylko pobyt w przepięknym otoczeniu, ale przede wszystkim konieczność dla prowadzenia udanego, dobrze rozwijajacego się biznesu!

TYLKO SZEŚĆ MIEJSC.

PORADY DOPASOWANE DO CIEBIE I TWOJEGO UNIKALNEGO BIZNESU.

GŁĘBOKIE WEJŚCIE W STRATEGIĘ TWOJEJ FIRMY.

PRZESTRZEŃ NA SPERSONALIZOWANE ROZMOWY.

DOKŁADNE OMÓWIENIE TWOICH WYZWAŃ I POMYSŁÓW.

BEZ POŚPIECHU I NADMIARU.

W BAJECZNYM OTOCZENIU.

W PEŁNYM SKUPIENIU I INTENCJONALNYM DZIAŁANIU.

Nam, właścicielkom firm, łatwo jest wpaść w pułapkę samodzielności i zbyt dużego skoncentrowania się na swojej działalności. Tymczasem biznes to nie jest gra solo. Perspektywa kogoś z zewnątrz daje niezwykle cenne wskazówki i otwiera oczy.

A teraz wyobraź sobie, że w jednym miejscu i w jednym czasie możesz mieć dostęp do 6 różnych perspektyw równie inteligentnych właścicielek firm, które z chęcią udzielą Ci praktycznych wskazówek wynikających z ich doświadczenia.

Egzotyczny Mastermind to uosobienie unikalnej przestrzeni, którą stworzymy dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia uczestniczących w wyjeździe właścicielek firm.

Wykorzystaj te rajskie okoliczności, by przemyśleć sposób prowadzenia swojego biznesu, kolejne kroki oraz usprawnienia, które warto wprowadzić!

EGZOTYCZNY MASTERMIND BIZNESOWY 2024 na bali TO:

zaangażowane uczestnictwo – dynamika interakcji sprzyja, by każdy z uczestniczek miała przestrzeń dodać coś wyjątkowego od siebie;

koncentracja na umiejętnościach praktycznych – dążymy do tego, by z wyjazdu wrócić z konkretnymi, namacalnymi efektami;

możliwość szczerych rozmów, których nie przerwie Ci słabe połączenie lub inne pilniejsze w danej chwili obowiązki;

poznanie i wgląd w sposoby, w jakie inne przedsiębiorcze kobiety prowadzą swoje firmy;

aż 8 dni pobytu, z czego 5 dni to codzienne moderowane sesje mastermind + dodatkowo 2 intensywne szkolenia ze strategii biznesu online;

sesja fotograficzna biznesowa u jedynej Agnieszki Werecha-Osińskiej (FotodoKwadratu i TiAmoFoto), uczestniczki mastermindu, w palmach (która wspaniale pokażą Ciebie jako kobietę sukcesu!);

nowe oblicze Twojego biznesu i strategia na kolejne tygodnie i miesiące;

prawdziwa katapulta dla Twojej kreatywności w biznesie online, której sprzyjać będą bajeczne okoliczności Bali!

Twoja inwestycja: 10.000 zł + bilety lotnicze

Zobacz co o OSTATNIM mastermindZIE na Zanzibarze mówią uczestniczki

(A TE BOSKIE ZDJĘCIA WYKONAŁA NA MIEJSCU AGNIESZKA WERECHA-OSIŃSKA!):

“Kluczowe dla rozwoju jest znalezienie odpowiedniej społeczności, grupy, osób, które wspierają, inspirują, motywują i się dzielą… Czy jest to trudne? Czasami. Czy możliwe? Owszem. Czy łatwe? To zależy… Zależy od tego czy jesteś otwarta, czy obserwujesz i lubisz sprawdzone i rekomendowane miejsca / osoby. Z perspektywy 20 lat prowadzenia biznesu mogłabym śmiało powiedzieć, że spełnienie oczekiwań w obszarze rozwoju mojego i mojego biznesu to dość wysoko postawiona poprzeczka. Nie dlatego, że „pozjadałam”rozumy. Ale dlatego, że już wiele takich działań i inicjatyw za mną.
Natomiast wydarzenie, Mastermind na Zanzibarze, prowadzone przez Karolinę to wisienka na torcie. To poszerzenie perspektywy, „odkurzenie zwojów biznesowych” 😉, zasianie ziaren inspiracji. To procesowe prowadzenie do celu. I jeżeli myślisz, że tylko dla początkujących biznesów są takie działania – to się grubo mylisz. Ja widzę ogromną wartość zarówno w samej formule, w miejscu, jak i idealnie dobranych przez Karolinę uczestniczkach. Bo każda wniosła niesamowitą wartość do procesu. A wartością dodaną są jeszcze relacje ze wspaniałymi kobietami 🫶
Dziękuję i polecam❗️

Sylwia Petryna
Petra Consulting
“Mastermind na Zanzibarze przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Spotkania i rozmowy w gronie przedsiębiorczych kobiet, które posiadają tak samo silną pasję do prowadzenia swojego biznesu, jak i dzielenia się własnymi doświadczeniami, było niesamowicie motywujące.
Wyjazd, który łączy nas kobiety i daje możliwość wzajemnej pomocy, wsparcia i inspiracji niezależnie od naszego wieku i doświadczenia zawodowego.
To piękne, że stworzyłaś przestrzeń, w której kobiety wspierają się nawzajem, zamiast konkurować czy zazdrościć sobie sukcesów.
Wróciłam z zupełnie inną odwagą do działania oraz z nowymi pomysłami, które stopniowo wprowadzam w swój biznes online. Obecność innych kobiet dała mi również ogromny zapał, aby iść po więcej ♥️
Była to dla mnie największa przygoda w życiu. Dziękuję, że mogłam być częścią tego wyjazdu ♥️
 
Karolina Galuba
Video Makerka
“Kiedy usłyszałam od Karoliny Kizińskiej o mastermindzie na Zanzibarze wiele miesięcy przed wyjazdem pomyślałam sobie “To chyba nie dla mnie”, ale kierując się głosem intuicji postanowiłam, że chcę w to wejść. Czekałam na ten wyjazd 9 miesięcy, ale było warto.  Nie wiem co zrobiło na mnie największe wrażenie: lazurowe morze, palmy, boski widok, który ukazywał się moim oczom kiedy o poranku wychodziłam z pokoju, zanzibarska gościnność i słynne “pole, pole”, wspaniałe wycieczki które towarzyszyły naszemu wyjazdowi czy to, że mogę się wymieniać doświadczeniami z właścicielkami biznesów, które są o kilka kroków dalej. Już od drugiego dnia pobytu moim mottem tego wyjazdu stało się “Tak chcę żyć i pracować częściej!”. Każdy kolejny dzień w tym miejscu i z tymi dziewczynami był dla mnie kolejną porcją ekscytujących wrażeń oraz biznesowych przemyśleń, których nie zapomnę na długo.
Wróciłam z setkami cudnych zdjęć, dziesiątkami nagranych wideo, które wykorzystam w swoim biznesie  (nie mogłam się powstrzymać), konkretnymi wskazówkami oraz pomysłami, dzięki którym mogę rozwinąć swój biznes online, z mega zdjęciami wykonanymi przez Agnieszkę Werechę.  A co najważniejsze wróciłam z przekonaniem, że chcę w swoim biznesie sięgać po więcej oraz konkretnymi wskazówkami jak to zrobić”
Anna Diller
Rozwijalnia Kobiet
“10 lat temu podjęłam decyzję, że idę swoją drogą i otwieram własną firmę.  Przez cały ten czas towarzyszą mi przedsiębiorcze kobiety – między innymi Karolina Kizińska. Przez wiele lat obserwowałam jej rozwój oraz zmianę z biznesu offline na online. Widziałam jakie wspaniale osoby Karolina potrafi zgromadzić wokół siebie. To wszystko ogromnie mnie inspirowało. Splotem szczęśliwych wydarzeń i dzięki naszej wieloletniej współpracy znalazłam się na biznesowym mastermindzie na Zanzibarze 🙂 Z niesamowitą grupą, pełną talentów, pasji, wiedzy, piękna i siostrzeństwa – z kobietami rakietami. Czułam, że to będzie wyjazd życia, ale nie spodziewałam się, że otrzymam tak wiele. Wróciłam z większą pewnością siebie i odwagą do realizacji swoich kolejnych pomysłów biznesowych. Otrzymałam niesamowity feedback od osób, które nie dość, że są niesamowicie mądre i inspirujące, to jeszcze są moimi klientkami idealnymi.
Jestem niesamowicie wdzięczna, że wszechświat stawia mi na drodze takie wspaniałe osoby, z którymi mogę wspólnie rosnąć i sięgać wyżej. Nie być jak te kraby, które uwięzione w wiaderku, ściągają się w dół, ale jak delfiny, które mądrze i zwinnie płyną do celu, choćby pod prąd.
Dziękuję za ten niezapomniany, inspirujący, wspólny czas. Z niecierpliwością czekam na kolejne mastermindy!”
Agnieszka Werecha-Osińska
FotoDoKwadratu
Latem 2023 wyruszyłam na niecodzinny mastermind na Zanzibarze organizowany przez Karolinę. Choć na co dzień prowadzę mastermindowe grupy on-line, to byłam pod ogromnym wrażeniem. Jestem ogromnie wdzięczna za ten niecodzinny wyjazd. Rajskie okoliczności przyrody sprzyjały wypoczynkowi, ale umysł pracował na najwyższych obrotach.
Dla mnie było to mistrzowskie połączenie w stylu “workation”. Towarzystwo przedsiębiorczych kobiet napędzało kreatywne pomysły, a moc lokalnych atrakcji pozwalała poszerzać perspektywę. Najlepsze pomysły na kolejne kampanie w moim biznesie on-line przychodziły między nurkowaniem z delfinami, a głaskaniem gigantycznych żółwii. Rajskie plaże i szum fal sprzyjały wsłuchaniu się w siebie i podejmowaniu długo odkładanych, strategicznych decyzji.
Karolina w mistrzowski sposób wyważyła moc atrakcji na miejscu, ilość biznesowych sesji mastermindowych i czasu dla siebie, aby każda z nas wyniosła z tego spotkania maksimum wartości. Serdecznie polecam. Zwłaszcza, jeżeli kochasz to, co robisz i nie zgadzasz się z konceptem “albo” wypoczynek, “albo” praca. Taki mastermind udowadnia, że można mieć jedno i drugie NA RAZ”.
Agnieszka Gaczkowska
oplotki.pl
“Niesamowite szkolenie u Superkobiety Onlajnu. Mastermind na Zanzibarze! Kosmos!
Kobiety, biznes ownerki, pracujące nad rozwojem każdej z firm, organizacji i projektów. Sesje szkoleniowe odbywały się przy plaży, a nawet podczas wypraw do rezerwatów. Sesje strategiczne pokazaly mi jak mogę lepiej przygotować w biznesie nowy rok. Miejsce urocze, na stole zawsze świeże kwiaty, kokosy, świeże owoce! Aż człowiek chce się uczyć. Oczywiście to nie wszystko, był też czas na odpoczynek, choć nawet leżąc przy basenie omawiałyśmy nowe projekty w naszych firmach.
Potrzebowałam twardej wiedzy jak dobrze prowadzić firmę, nie bać się nowych wyzwań, jak nie dać się rozproszyć innym, starym systemom edukacyjnym. Jak kobiecy krąg może budować nowe projekty i przy tym wspierać indywidualne ścieżki.
Pojechałam na Zanzibar, by uwierzyć w siebie! Wróciłam z mega dawką wiedzy, przemyśleń, strategią wprowadzania nowych produktów i usług, no i z nową paczką niezwykłych kobiet!
 
Sylwia Adamczuk
Muzyczna Karuzela

Zobacz co o Egzotycznym Mastermindzie powiedziała Agnieszka Gaczkowska z oplotki.pl:

LIPIEC 2024 | 6 PRZEDSIĘBIORYCH KOBIET

To inwestycja w Twój biznes i siebie – taka, która na pewno Ci się zwróci wielokrotnie!

Pozwól sobie na WIĘCEJ w swoim biznesie i dołącz do odnoszących sukcesy właścielek firm podczas 8-dniowego kompleksowego programu rozwoju Twojego biznesu.

Spędzisz ponad tydzień w otoczeniu innych naprawdę przedsiębiorczych i doświadczonych kobiet, z którymi łączy Cię co najmniej jeden cel – rozwój.

Niby rajskie wakacje, ale zamiast z tradycyjnymi pamiątkami w walizacje, wracasz z całym planem dalszej ekspansji i pomysłami na skalowanie swojego biznesu.

APLIKUJ

Leć z nami w egzotyczne miejsce, zainspiruj siebie i innych.
Wróć z cennymi kontaktami do wspierających Cię ludzi i planem działania, który wniesie Twój biznes na kolejny poziom.