Zagraniczny mastermind 2023

Majorka, Hiszpania 4-11.06

 

Wejdź poziom wyżej!

Dołącz do mastermindu, który odmieni nie tylko Twój biznes ale też Twoje życie!
Buduj biznes w zgodzie z sobą i uwolnij czas zwiększając zarobki.

Przestań martwić się, JAK to zrobić! Pozwól się poprowadzić i uwierz w nadchodzący przełom w swoim życiu i biznesie. Na kilka dni otocz się ekspansywnymi przedsiębiorczyniami, których wsparcie dookreśli i zweryfikuje Twoje pomysły! Zajmij swoje miejsce. Poddaj się falom. Działaj. Wykorzystaj to, co masz. Prowadź firmę. Na swój sposób.

Masz wrażenie, że Twoim biznesem rządzi przypadek, a Ty wciąż miotasz się między tym, co powinnaś zrobić, a co mówią inni?

Chcesz budować własny biznes online oparty na swoich mocnych stronach i odkryć unikalny styl, dzięki któremu magnetycznie przyciągniesz odpowiednich klientów, gotowych zapłacić Ci tyle, ile chcesz?

Jesteś sfrustrowana brakiem efektów i nie chcesz już tracić czasu na nieskuteczne działania i rozwiązania?

Miesiącami walczyłaś, by uzyskać choć odrobinę siły napędowej, która przeniesie Twój biznes na wyższy poziom, ale to nigdy się nie stało i nie wiesz dlaczego?

Jesteś zmęczona działaniami, które zabierają Ci czas, a powodują, że wciąż stoisz w miejscu?

Jesteś ciekawa, jak efektywnie promować swoją firmę, przestać gonić za klientami i przeznaczyć ten czas na skalowanie swojej oferty?

Ciągle brakuje Ci czasu na dopracowanie swojej oferty i strategii, a w Twojej głowie pojawia się coraz więcej wątpliwości, czy to, co robisz, ma sens.

Czujesz się samotna i niezrozumiana ze swoimi biznesowymi problemami i nie masz do kogo zwrócić się o pomoc i dobrą, sprawdzoną radę?

Jesteś gotowa na chwilę odpuścić bezproduktywne działania i poddać się procesowi nauki umiejętnego podejmowania decyzji w biznesie online?

Dołącz do mastermindu i wynieś swój biznes na inny poziom!

Zapraszam Cię w podróż do biznesu, który da Ci dokładnie to, czego szukasz! Wspólnie zdefiniujemy jak dojść tam krok po kroku.

Mastermind to też Twoja szansa by świat usłyszał szerzej o Tobie i Twoim biznesie – promuję moje mastermindowiczki.

Mastermind to 7 dni inspirującej pracy (i odpoczynku!) w promieniach słońca w towarzystwie doświadczonej mentorki oraz elitarnej, kameralnej grupy przedsiębiorczych kobiet, które są zaangażowane w rozwój swoich biznesów, zwiększanie przychodów, widoczności i dzielenie się swoją wiedzą, czy wskazówkami na każdym kroku.

Włączając się w codzienne warsztaty i nawiązując relacje z pozostałymi uczestniczkami, w przyspieszonym tempie nauczysz się, jak skutecznie prowadzić swoją firmę. W końcu naprawdę skorzystasz z wolności, jaką daje bycie własną szefową bez strachu i niepewności, czy zdołasz utrzymać biznes!

Masz okazję naprawdę zanurzyć się w biznesowych tematach i jednocześnie czerpać z tego realną przyjemność! To z kolei klucz do szybkiego zwrotu z tej inwestycji. Przekonaj się sama, jakie genialne efekty powstają podczas wymiany myśli w ramach wspólnie spędzonych chwil z osobami, które rozumieją Cię jak nikt inny.

WOW

Jako moja mastermindowiczka pojawisz się jako gość na live’ie na Facebooku i Youtube’ie mając możliwość opowiedzenia światu szerzej o tym, czym się zajmujesz. Niech moja społeczność o Tobie usłyszy i – być może – skorzysta z Twoich produktów i usług 🙂 Będziesz również miała możliwość poprowadzić swoje warsztaty/wystąpienie podczas pobytu na Majorce, otrzymując cenny feedback.

Dlaczego wyjazdowy mastermind?

zmiana otoczenia pozytywnie wpływa na pobudzenie naszej kreatywności oraz zdolności generowania nowych rozwiązań;

nabierasz pozytywnych skojarzeń dotyczących pracy z własnym biznesem i staje się to dla Ciebie przyjemnością;

pozwalasz swojemu mózgowi zresetować się i odpocząć, dzięki czemu Twoja podświadomość wreszcie może dostarczyć Ci genialne pomysły, które cały czas były w Tobie!

czerpiesz inspiracje z otaczającego Cię piękna, radości, swobody i otwartości także pozostałych uczestniczek!

Wyjdź ze swojej strefy komfortu

i podejmij strategiczne działania w swoim biznesie, które doprowadzą Cię do miejsca, w którym zawsze chciałaś się znaleźć.

Dowiedz się, jak stworzyć produktywną listę działań dla swojej firmy, Dowiedz się, jak stworzyć produktywną listę działań dla swojej firmy, aby osiągnąć zaplanowane cele bez pracy po 12 godzin dziennie

Uniknij błędów, które możesz popełniać, a które sprawiają, że utknęłaś.

Naucz się, jak pracować mniej, ale zarabiać więcej (tak, jak ja to zrobiłam!)

Ustal konkretne cele biznesowe i sposoby ich osiągania, aby krok po kroku rozwijać swój biznes i zyskać satysfakcję z widocznych efektów.

Dlaczego to działa?

wreszcie naprawdę poświęcasz kilka dni na całkowite zanurzenie się w swoim biznesie, strategii i planach;

wszystkie dotychczasowe wymówki przestają mieć znaczenie, a Ty nie rozpraszasz się przez codzienne sprawy i problemy

czujesz się zrelaksowana (w końcu jesteś na wakacjach!) i naładowana słoneczną energią, dzięki czemu zdejmujesz z siebie jakąkolwiek hamujące Cię presję, oczekiwania otoczenia i przekonania - skupiasz się wreszcie tylko na SOBIE i kierunku, w którym chcesz podążać;

obserwujesz i inspirujesz się innymi kobietami, które sprawiają, że też zaczynasz się w końcu otwierać, nabierasz pewności siebie i pokonujesz swoje blokady!

Będziesz zachwycona

tym, co możesz zdziałać, dając sobie przyzwolenie na kilka dni inspirującej pracy w magicznym otoczeniu i przy tak wysokim poziomie wsparcia i zaangażowania!

Praca grupowa może być wyzwaniem, ale właśnie w takich momentach najbardziej się rozwijasz i stawiasz kolejne kroki w podróży do swojego celu.

Możesz mieć dobrze prosperujący biznes, o którym zawsze marzyłaś.

Możesz stworzyć wolność i obfitość, których do tej pory szukałaś i wydawały się być poza Twoim zasięgiem.

Możesz prowadzić styl życia, którego pragniesz.

Możesz rozwinąć skrzydła i stworzyć solidny plan działania na kolejne miesiące podczas tygodniowego mastermindu!

Nie wierzysz? Posłuchaj i przeczytaj, co napisały uczestniczki poprzedniego wyjazdu

Karolina podpowiada indywidualne rozwiążania i daje kopa do działania

Dziękuję za możliwość udziału w Mastermind w Hiszpanii wspaniała możliwość wymiany, wiedzy, doświadczeń, umiejętności w atmosferze wsparcia, życzliwość, wzajemnych inspiracji z pięknymi i mądrymi kobietami z różnych stron Polski o różnych talentach i profesjach. Dziękuję Karolinie Kizińskiej za możliwość stworzenia celów, planu działania i strategii biznesowej dla mojej firmy. Dziękuję i już nie mogę się doczekać kolejnego Mastermind.

Dorota Kostrzewa

Mastermind w Hiszpanii z Superkobietami onlajnu już za mną.
Czy było warto w nim uczestniczyć? Tak, było warto i to bardzo. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Karoliny Kizińskiej opracowałam strategię dla mojej firmy i plan działań na cały rok. Dla mnie ta wiedza jest bezcenna, ponieważ pozwala mi wdrażać działania krok po kroku i daje solidne podstawy do sprzedaży online. Ogromną wartością dodaną była wiedza, wsparcie, motywacja i pomysły współuczestniczek tego niezwykłego wyjazdu. Niesamowitych, mądrych, pięknych, przedsiębiorczych kobiet. Spędziłyśmy wiele godzin na rozmowach, spotkaniach przy stole, wypadów na plażę i zwiedzaniu. Dziękuję Karolina za wszystko. Dla mnie to był piękny czas.

Aleksandra Jakubowska

Cześć kochani, w zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć w niezwykle rozwojowym wydarzeniu jakim był Mastermind. W roli prowadzącej wystąpiła Karolina Kizińska. Spotkałyśmy się w kameralnej grupie przedsiębiorczych kobiet, które postanowiły sięgnąć po więcej, spełniać swoje marzenia, a przeciwności losu wykorzystać jako swoją siłę i przekuć w działanie. Spotkałyśmy się w cudownej, skąpanej słońcem Hiszpani. W miejscowości Benicassim w pobliżu Walencji. Codziennie odbywały się warsztaty, na których krok po kroku budowałyśmy swoje strategie, działania w swoich przyszłych firmach. Wszystko odbywało się w niezwykle sprzyjających okolicznościach. Wymiana zdań, spostrzeżeń oraz swoich doświadczeń była nieoceniona, myślę dla wielu z nas. Praca grupowa to wyzwanie, niekiedy wyjście ze swojej strefy komfortu, ale to właśnie w takich momentach najbardziej się rozwijamy i stawiamy kolejne kroki, aby osiągnąć swój cel. Byłyśmy dla siebie inspiracją, wsparciem i motywacją. Po warsztatach relaksowałyśmy się w przepięknych okolicznościach jakie daje Hiszpania. Plaża, kąpiel w ciepłym morzu, powiew ciepłego wiatru w otoczeniu palm. Wspólne kolacje, rozmowy, zwiedzanie Walencji. Kosztowanie wspaniałej kuchni śródziemnomorskiej. To wszystko pozwoliło rozwinąć skrzydła i upewnić się w przekonaniu, że marzenia się spełniają, jeżeli idzie za tym nasze działanie. Jestem bardzo wdzięczna za ten wspólnie spędzony czas. Dziękuję.

Karolina Wieczorek

Pod słońcem Hiszpanii miałam okazję pracować i jednocześnie odpoczywać. Czy jedno wyklucza drugie, oczywiście, że NIE. 

Wspaniały warsztat, w którym określiłam swoje cele biznesowe na najbliższy rok, a także strategię działania, która daje siłę do  wykorzystania mojego potencjału i zasobów. Mogę już budować mój własny biznes online w zgodzie ze sobą, ponieważ dzięki obecności coacha mogłam zajrzeć do moich mocnych stron. Praktyczne i merytoryczne porady Karoliny dały mi wsparcie kobiety, która ma doświadczenie w biznesach online. To Ona daje mi wsparcie w tworzeniu biznesu online …jak anioł stróż ? Mojego własnego biznesu online!!! Wiedza zdobyta w Hiszpanii na mastermindzie zostaje z Tobą wraz z niezapomnianymi wrażeniami?

Monika Popiel

To wszystko jest w Twoim zasięgu!

Tylko od Twojej decyzji zależy, czy znajdziesz się w kameralnej grupie przedsiębiorczych kobiet, które postanowiły sięgnąć po więcej, spełniać swoje marzenia, a przeciwności losu wykorzystać jako swoją siłę i przekuć je w działanie!

Co zyskasz biorąc udział w mastermindzie w Hiszpanii?

Otrzymasz feedback doświadczonej przedsiębiorczyni do swoich działań, planów i pomysłów od razu!

przez siedem dni otaczasz się genialnymi kobietami, którym tak jak Tobie zależy na rozkręceniu swojego biznesu i wzajemnie nakręcacie niekończącą się burzę mózgów, niepowtarzalną spiralę pomysłów - jedynie z przerwami na sen i dobre jedzenie! 🙂

przebywasz z osobami, które chętnie Cię wysłuchają i pomogą wskazać mocne punkty Twojego biznesu + spojrzą na Twoją działalność z zupełnie nowej perspektywy!

wyjeżdżasz z gotowym planem, porządkiem w głowie i pełna motywacji do działania!

nawiązujesz wartościowe i cenne relacje, które zostają z Tobą nawet po zakończeniu wyjazdu!

Pragnę pomagać Ci rozwijać się i skalować Twój biznes, ale także wspierać Cię podczas przemiany, która wydarzy się w Tobie.

Dlaczego to właśnie mi powinnaś zaufać?

Nazywam się Karolina Kizińska i przeszkoliłam już tysiące kreatywnych kobiet z zakładania i rozwijania dochodowych biznesów online.

Jestem autorką kilkudziesięciu kursów online, programów mentoringowych i e-booków, jak również autorką książki “Superkobiety Onlajnu czyli jak się spełnić w biznesie (online)” oraz “Dziennika Superkobiety Onlajnu”. Jako trenerka występowałam na scenie World Class Speaker oraz Galach Kobiet Przedsiębiorczych motywując kobiety do jak najmądrzejszego monetyzowania swoich Supermocy Online, by mogły mieć świetne pieniądze, mniej godzin pracy i realizować się w swojej pasji. Stawiam na wyniki – w pierwszym półroczu 2022 osiągnęłam na sprzedaży kursów online przychód w postaci ponad 200.000 zł, po zaledwie 1,5 roku od powstania marki Superkobiety Onlajnu.

Dziś prowadzę mastermindy z najpiękniejszych miejsc na świecie, takich jak Zanzibar czy Hiszpania i wiem, że  tydzień intensywnej pracy umysłowej bez rozpraszaczy połączonej z relaksem w przepięknym otoczeniu katapultuje biznesy na zupełnie inny poziom.

Mastermind odbywa się 4-11 czerwca 2023 w Palma Nova na Majorce (Hiszpania). W cenie 4979zł masz zakwaterowanie wraz ze śniadaniami w przepięknym hotelu z basenem w villach z pokojami 2 i 3 osobowymi. Przelot opłacasz sama (od 500zł w obie strony).

5 moderowanych sesji mastermind z elementami mentoringu, które uporządkują Twój biznes

Wypoczynek w kobiecym gronie pod palmami

2 kroki do miękkiej, piaszczystej plaży przy błękitnej, zapierającej dech w piersiach wodzie

PROFESJONALNA FOTOGRAFICZNA SESJA WIZUERUNKOWA Z AGNIESZKĄ WERECHĄ OSIŃSKĄ Z FOTO DO KWADRATU/TI AMO FOTO!

Jesteś na to gotowa i podejmujesz

wyzwanie?