4 – 10 czerwca 2022, Walencja

Week2Success

MASTERMIND w Hiszpanii

Pozwól sobie na 7-dni pod hiszpańskim słońcem z duetem trenerek: Karoliną Kizińską i Moniką Skorykow.

Wspólnie zapraszamy Cię na warsztat, który zmieni Twoje życie i biznes, na którym określisz cele i strategie, by budować sukces w zgodzie ze sobą.

Zacznij tu, gdzie jesteś.

Wykorzystaj to, co masz.

Zrób to, co możesz!

Bo każdy krok, który robisz dla siebie, wzmacnia Cię w podróży życia i zmienia efekty w Twoim biznesie.

Masz wrażenie, że Twoim biznesem rządzi przypadek? MASZ POCZUCIE BRAKU WIZJI I POMYSŁU NA TO, BY W KOŃCU TWOJE DZIAŁANIA PRZYNOSIŁY WYMIERNE EFEKTY I PIENIĄDZE?

JESTEŚ SFRUSTROWANA I POTRZEBUJESZ POMOCY, BY RUSZYĆ Z TEGO MIEJSCA, w którym JESTEŚ, TAM, GDZIE GDZIE CHCESZ BYĆ?

Jesteś zmęczona, bo zajmują Cię ciągle sprawy innych i chcesz to zmienić, by zadbać o siebie?

Brak Ci energii, masz dużo negatywnych myśli i uczuć, pojawiają się w Twoim życiu toksyczne osoby i trudne wydarzenia?

czujesz, że coś blokuje cię przed śmiałym planowaniem i sięgnięciem po sukces i chcesz żeby pomóc ci usunąć te blokady?

CZUJESZ, ŻE ZASŁUGUJESZ, BY DAĆ SOBIE KILKA DNI W PIĘKNYM MIEJSCU POD SŁOŃCEM HISZPANII W KAMERALNEJ GRUPIE KOBIET I chcesz POZNAĆ KROKI DO BUDOWANIA TWOJEGO sukcesu osobistego i biznesowego?

Dołącz do mastermindu i poznaj sposoby na:

– balans między tobą i twoim biznesem,

– formułowanie świetnych celów

– i tworzenie OFERT NIE DO ODRZUCENIA

spotkaj się z kobietami, które podobnie jak ty, chcą tworzyć wizję

i mindset sukcesu w biznesie oraz doskonalić się w zgodzie ze swoimi wartościami i talentami

Wszystko zaczyna się od CIEBIE, wiesz już, że w dobrym stanie podejmujesz dobre decyzje, a kiedy masz spadek energii i formy, Twoje decyzje i działania tracą na jakości. 

Jeśli nie zadbasz o siebie, klarowną wizję i jasne cele – zaczynasz jechać życiowym i biznesowym pojazdem bez swojego GPS’a. 

Zrób stop, spójrz na swoje życie i działania z lotu ptaka, stwórz plan i zacznij zgodnie z nim działać. To Ty jesteś fundamentem swojej firmy i masz największy wpływ na to, jak mocno rośnie Twój biznes, a co równie ważne – czy dzieje się to w taki sposób, który jest w zgodzie z Tobą oraz daje Ci poczucie satysfakcji i szczęścia.

Mastermind w Hiszpanii łączy dwa ważne aspekty – świadomego tworzenia dobrostanu i mindsetu sukcesu, z planem działania w biznesie oraz warsztatem tworzenia ofert nie do odrzucenia.

Jeśli już wiesz, że bez Ciebie Twój biznes sam się magicznie nie rozwinie, cele same się nie postawią i nie osiągną, dołącz do grupy, w której dasz sobie szanse na budowanie poprzez Twoje działania satysfakcji i poczucia flow oraz życiowego balansu.

Jeśli należysz do kobiet, które chcą rozwinąć skrzydła i poszybować – doświadczysz w naszej grupie wspierającego się wzajemnie środowiska, możliwości dawania i czerpania od innych.

Podczas tygodniowych warsztatów w Hiszpanii pokażemy Ci krok po kroku jak:

– pracować z różnymi aspektami życiowymi i biznesowymi, 

– zarządzać emocjami i wpływać pozytywnie na umysł,

– współtworzyć pozytywne, budujące relacje,

– formułować cele i tworzyć nawyki myślenia w kategoriach dostatku i obfitości, które pomagają je osiągać

– i cieszyć się życiem pełnym poczucia sensu.

Co zadzieje się Podczas mastermindu:

Dzień 1.

Poznajmy się

Monika Skorykow

Koło życia – krótkie omówienie istotnych obszarów, w których toczy się nasze życie. Jak wpływają na siebie stan i rozwój emocjonalny, umysłowy oraz rozwój zawodowy i finansowy  jako bezpośrednio dotykające i wpływające na przewodni temat oraz konkretny cel i rezultat warsztatu.

Ćwiczenia oddechowe i ćwiczenie Mam wartość, jako pomoc na głębokim poziomie wyłaniająca wartość, która wspomaga każdą z uczestniczek w jej życiu i biznesie oraz przesłaniu do jej klientów.

Karolina Kizińska

Część coachingowa, zadajemy sobie najważniejsze pytania – Moje Dlaczego, Moje nastawienie, Słownictwo transformacyjne. Określamy po co uczestniczki tak naprawdę są na mastermindzie i co chcą osiągnąć.

Dzień 2.

Monika Skorykow

Wyłanianie mocnych stron i najlepiej działających strategii osobistych pod kątem pracy nad ofertą. Praca z Docenianiem.

Karolina Kizińska

Sposoby pracy – Wymiana godzin pracy na pieniądze i alternatywy, skalowanie działań biznesowych, monetyzowanie wiedzy. 

Dzień 3.

Monika Skorykow

Proces rozpoznawania i uwalniania się od blokujących przekonań oraz emocji. Podejmowanie Decyzji o zmianie oraz zaplanowanie inspirujących Działań zmieniających.

Karolina Kizińska

Eksperckość, budowanie marki osobistej, określanie i weryfikowanie idealnego klienta i grupy docelowej.

Dzień 4.

Monika Skorykow

Marzyciel, krytyk i realista, czyli pogłębiona praca z WIZJĄ i MISJĄ, którą chcemy wdrożyć w rzeczywistości.

Karolina Kizińska

Planowanie sukcesu – wyznaczanie celów, planowanie działań, produktywność, efektywność i strategia. 

Dzień 5.

Monika Skorykow

Uwalnianie się od presji i odkrywanie sposobów na inspirację, zaangażowanie oraz flow.

Karolina Kizińska

Warsztat „Moja oferta” – zasady tworzenia oferty nie do dorzucenia + uczestniczki tworzą swoje oferty i dokonujemy analizy.

Dzień 6.

Monika Skorykow

Ekologiczne i osiągalne cele oraz wspierające je przełączające Pytania Doskonalącego się kiedy włącza się perfekcjonizm i krytycyzm.

Karolina Kizińska

Marketing w biznesie online, lejki sprzedażowe, lead magnet i reklamy + kwestie techniczne.

Dzień 7.

Monika Skorykow

Krótkie podsumowanie i zakotwiczenie dobrego stanu, by mdo niego wrócić  poprzez krótką medytację.

Karolina Kizińska

Podsumowanie i określenie przez uczestniczki planu działania na najbliższy czas (wizja + metody + narzędzia).

Monika Skorykow

Certyfikowany Law of Attraction Coach (Quantum Success Coaching Academy, USA), trenerka od mocnego serca, komunikacji, budowania harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, autor BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz swimming coach.

Zakochana w koniach absolwentka Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.

Przez wiele lat budowała niezależność w dążeniu do realizacji marzeń i współtworzenia własnego biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.

Karolina Kizińska

Ekspertka Biznesów Online, przedsiębiorczyni, doktor nauk o kulturze w ramach badań nad muzyką, pianistka, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab. Prezeska dwóch spółek z o.o.

Trenerka i mentorka, pracuje z kobietami, które chcą stworzyć lub rozwinąć i skalować swój pierwszy biznes. Prowadzi trzy placówki edukacyjne stacjonarne, uczy tworzenia kursów online, jest mówcą w ramach World Class Speaker, strategiem biznesowym i specjalistką od przekładania marzeń i talentów na biznesy, które przynoszą dochód. Jak mówi o sobie, „monetyzuje wiedzę”. 

Prywatnie mama 8-letniej Amelki i 2-letniego Kuby, uwielbiająca dalekie podróże i grę w tenisa.

Co dostajesz?

 • 7 DNI pracy warsztatowej z dwiema ekspertkami, Karoliną Kizińską i Moniką Skorykow

  zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w domu blisko morza w okolicach Walencji w cenie mastermindu (możliwość zamówienia pokoju jednoosobowego za dopłatą)

  Kameralne, stymulujące środowisko podobnych Tobie kobiet przedsiębiorczych

  Sesje mindsetowe i biznesowe, połączone z popołudniowym wypoczynkiem i dla chętnych zwiedzaniem przepięknej Walencji i okolic

  Rozwój osobisty w najlepszym kobiecym wydaniu, połączony z określaniem celów i budowaniem strategii.

  Cena promocyjna ważna przy aplikowaniu i przyjęciu zgłoszenia do 28.02.2022 wynosi 3697 zł zaś od 1.03.2022 – 4697zł. Przelot płatny dodatkowo (patrz FAQ)

Poznaj okolice Walencji:

Gdzie będzie zakwaterowanie?

Oferta promocyjna znika za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają szczegóły zakwaterowania?

Uczestniczki Mastermind Week2Success otrzymują zakwaterowanie w nadmorskiej willi pod Walencją w Playa de la Pobla de Farnals od 3.06.2022 (piątku wieczorem) do 10.06.2022 (następnego piątku po południu). Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym jest w cenie mastermindu. Za dopłatą możliwe jest zamówienie pokoju jednoosobowego.

W willi są 4 sypialnie dwuosobowe, 2 łazienki i oddzielna toaleta, wyposażona kuchnia, tarasy z widokiem na marinę i morza oraz ogród, na terenie zamkniętego osiedla teren zielony z palmami i roślinnością śródziemnomorksą, basen. Przy nieco większej grupie zakwaterowanie również w drugim domu o podobnym standardzie. Dom jest przy nadmorskim deptaku, blisko restauracji i kawiarni, do plaż około 150 metrów.

Komunikacja miejska do Walencji i pobliskich miasteczek, również walencka strefa taxi. Około 400 m dobrze zaopatrzony supermarket.

Co z kwestią dojazdu?

Bezpośrednio z lotniska w Walencji  (stacja Manisses) Linea 3 metra i do stacji La Pobla de Farnals, skąd zorganizowany jest transport do miejsca zakwaterowania. Organizacja przelotu do Walencji we własnym zakresie ze wsparciem informacyjnym organizatorek. Można dolecieć również do Alicante, Madrytu lub Barcelony i dojechać do Walencji pociągiem – są bardzo wygodne, ale dość drogie, więc proponujemy loty z Warszawy, Krakowa lub Gdańska bezpośrednio do Walencji.

Jak zorganizowane są posiłki?

Rano – śniadanie – może być w formie cateringu lub przygotowane na miejscu każdy dla siebie. Chęć cateringu trzeba zgłosić nie później niż na tydzień przed przyjazdem – koszt śniadania 8 -10 EUR.

Po śniadaniu o godzinie 9:30 zaczyna się część warsztatowa, która z przerwami kawowymi trwa do obiadu. 

Obiad 14:30 w pobliskiej restauracji. W przypadku zgłoszenia chęci zwiedzania jeden obiad w restauracji w Walencji niedaleko parków Turia i Ciudad de las Artes y Ciencias, które wraz Centro Historico przespacerujemy, zaglądając do katedry i bazyliki.

Codziennie po obiedzie krótki blok warsztatowy lub wyjście nad morze, raz w góry i/lub na zwiedzanie Walencji. 

Rodzaj podwieczorkowej przegryzki w domu lub na wynos we własnym zakresie, pomiędzy obiadem i kolacją restauracje w Hiszpanii mają nieczynną kuchnię.

Kolacja około 19 lub 20, wtedy są otwierane znów kuchnie w restauracjach.

Koszt obiadu lub kolacji tzw. Menu (przystawka, danie główne i deser) w restauracji 15-25 EUR na osobę w zależności od restauracji i zestawu dań.

Jak zarezerwować samodzielnie lot?

Doradzamy bezpośrednie loty do Walencji tanimi liniami Ryanair, choć można oczywiście skorzystać z innych. Jeśli chodzi o ceny – czasami bywają tanie na kilka miesięcy wcześniej, czasami można „trafić” cenę poniżej 200 a nawet 100 zł na kilka tygodni wcześniej lub w ostatniej chwili. Najlepiej sprawdzać, loty będą dostępne do rezerwacji od lutego 🙂

Ile kobiet będzie uczestniczyć w mastermindzie?

Mamy miejsce dla 10 uczestniczek.

Jeśli czujesz się gotowa, byśmy w bardzo kameralnym kobiecym gronie, podzieliły się z Tobą sposobami odkrywania wewnętrznej mocy, które zaczerpnęłyśmy od naszych nauczycieli i sprawdziłyśmy oraz wzbogaciłyśmy na swojej drodze – zapraszamy Cię do siebie.

Po lekkość i radość życia. Po Twoje niebo na ziemi, po Twój Sukces.

Aplikuj i zdobądź jedno z 10 miejsc.

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: