Zagraniczny mastermind 2023

Majorka, Hiszpania 4-11.06

 

Wejdź poziom wyżej!

Dołącz do mastermindu, który odmieni Twój biznes i Twoje życie!
Buduj biznes w zgodzie z sobą.

Zamiast martwić się, JAK to zrobić, pozwól się poprowadzić i uwierz w nadchodzący przełom w swoim życiu i biznesie. Na kilka dni otocz się ekspansywnymi przedsiębiorczyniami, których wsparcie rozświetli i zweryfikuje Twoje pomysły! Zajmij swoje miejsce. Poddaj się falom. Działaj. Wykorzystaj to, co masz. Prowadź firmę. Na swój sposób.

Masz wrażenie, że Twoim biznesem rządzi przypadek, a Ty wciąż miotasz się między tym, co powinno być zrobione, a co mówią inni?

Chcesz budować własny biznes online oparty na swoich mocnych stronach i odkryć unikalny styl, który pozwoli Ci podejmować działania w zgodzie ze sobą i będzie magnetycznie przyciągał odpowiednich klientów?

Jesteś sfrustrowana brakiem efektów i nie chcesz już tracić czasu na nieskuteczne działania i rozwiązania?

Miesiącami walczyłaś, by uzyskać choć odrobinę siły napędowej, która przeniesie Twój biznes na wyższy poziom, ale to nigdy się nie stało i nie wiesz dlaczego?

Jesteś zmęczona działaniami, które nie przynoszą efektów i chcesz wreszcie ruszyć z miejsca!

Jesteś ciekawa, jak produktywnie promować swoją firmę, przestać gonić za klientami i przeznaczyć ten czas na skalowanie swojej oferty?

Ciągle brakuje Ci czasu na dopracowanie swojej oferty i strategii, a w Twojej głowie pojawia się coraz więcej wątpliwości, czy to, co robisz, ma sens.

Czujesz się samotna ze swoimi biznesowymi problemami i nie masz do kogo zwrócić się o pomoc i dobrą, sprawdzoną radę?

Jesteś gotowa spróbować oddać innym kontrolę, na chwilę odpuścić i poddać się procesowi nauki efektywnego działania w biznesie?

Nie masz jeszcze planów na pierwszą połowę czerwca 2023?

Dołącz do mastermindu!

Zapraszam Cię w podróż do biznesu, który da Ci dokładnie to, czego szukasz! Wspólnie zdefiniujemy, co to właściwie jest i jak dojść tam krok po kroku.

Mastermind to 7 dni inspirującej pracy (i odpoczynku!) w promieniach słońca w towarzystwie doświadczonej mentorki oraz elitarnej, kameralnej grupy przedsiębiorczych kobiet, które są zaangażowane w rozwój swoich biznesów, zwiększanie przychodów, widoczności i dzielenie się swoją wiedzą, czy wskazówkami na każdym kroku.

Włączając się w codzienne warsztaty i nawiązując relacje z pozostałymi uczestniczkami, w przyspieszonym tempie nauczysz się, jak skutecznie prowadzić swoją firmę i naprawdę skorzystać z wolności, jaką daje bycie własną szefową bez strachu i niepewności!

Masz okazję naprawdę zanurzyć się w biznesowych tematach i jednocześnie czerpać z tego realną przyjemność! To z kolei klucz do szybkiego zwrotu z tej inwestycji. Przekonaj się sama, jakie genialne efekty powstają podczas wymiany myśli w ramach wspólnie spędzonych chwil.

Dlaczego wyjazdowy mastermind?

zmiana otoczenia pozytywnie wpływa na pobudzenie naszej kreatywności oraz zdolności generowania nowych rozwiązań;

nabierasz pozytywnych skojarzeń dotyczących pracy z własnym biznesem i staje się to dla Ciebie przyjemnością;

pozwalasz swojemu mózgowi zresetować się i odpocząć, dzięki czemu Twoja podświadomość wreszcie może dostarczyć Ci genialne pomysły, które cały czas były w Tobie!

czerpiesz inspiracje z otaczającego Cię piękna, radości, swobody i otwartości także pozostałych uczestniczek!

Wyjdź ze swojej

strefy komfortu

i podejmij strategiczne działania w swoim biznesie.

Dowiedz się, jak stworzyć produktywną listę działań dla swojej firmy.

Uniknij błędów, które możesz popełniać, a które sprawiają, że utknęłaś.

Naucz się, jak pracować mniej, ale zarabiać więcej.

Zyskaj jasność co do celów biznesowych i sposobów ich osiągania.

Dlaczego to działa?

wreszcie naprawdę poświęcasz kilka dni na całkowite zanurzenie się w swoim biznesie, strategii i planach;

wszystkie dotychczasowe wymówki przestają mieć znaczenie,

czujesz się zrelaksowana (w końcu jesteś na wakacjach!) i naładowana słoneczną energią, dzięki czemu zdejmujesz z siebie jakiekolwiek hamujące Cię presję, oczekiwania otoczenia i przekonania - skupiasz się wreszcie tylko na SOBIE i swoim kierunku;

obserwujesz i inspirujesz się innymi kobietami, które sprawiają, że też zaczynasz się w końcu otwierać, nabierasz pewności siebie i pokonujesz swoje blokady!

Będziesz zachwycona

tym, co możesz zdziałać, dając sobie przyzwolenie na kilka dni inspirującej pracy w magicznym otoczeniu i przy tak wysokim poziomie wsparcia i zaangażowania!

Praca grupowa może być wyzwaniem, ale właśnie w takich momentach najbardziej się rozwijasz i stawiasz kolejne kroki w podróży do swojego celu.

Możesz mieć dobrze prosperujący biznes, o którym zawsze marzyłaś.

Możesz stworzyć wolność i obfitość, których do tej pory szukałaś i wydawały się być poza Twoim zasięgiem.

Możesz prowadzić styl życia, którego pragniesz.

Możesz rozwinąć skrzydła i stworzyć solidny plan działania na kolejne miesiące podczas tygodniowego mastermindu!

Nie wierzysz? Posłuchaj i przeczytaj, co napisały uczestniczki poprzedniego wyjazdu

Karolina podpowiada indywidualne rozwiążania i daje kopa do działania

Dziękuję za możliwość udziału w Mastermind w Hiszpanii wspaniała możliwość wymiany, wiedzy, doświadczeń, umiejętności w atmosferze wsparcia, życzliwość, wzajemnych inspiracji z pięknymi i mądrymi kobietami z różnych stron Polski o różnych talentach i profesjach. Dziękuję Karolinie Kizińskiej za możliwość stworzenia celów, planu działania i strategii biznesowej dla mojej firmy. Dziękuję i już nie mogę się doczekać kolejnego Mastermind.

Dorota Kostrzewa

Mastermind w Hiszpanii z Superkobietami onlajnu już za mną.
Czy było warto w nim uczestniczyć? Tak, było warto i to bardzo. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Karoliny Kizińskiej opracowałam strategię dla mojej firmy i plan działań na cały rok. Dla mnie ta wiedza jest bezcenna, ponieważ pozwala mi wdrażać działania krok po kroku i daje solidne podstawy do sprzedaży online. Ogromną wartością dodaną była wiedza, wsparcie, motywacja i pomysły współuczestniczek tego niezwykłego wyjazdu. Niesamowitych, mądrych, pięknych, przedsiębiorczych kobiet. Spędziłyśmy wiele godzin na rozmowach, spotkaniach przy stole, wypadów na plażę i zwiedzaniu. Dziękuję Karolina za wszystko. Dla mnie to był piękny czas.

Aleksandra Jakubowska

Cześć kochani, w zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć w niezwykle rozwojowym wydarzeniu jakim był Mastermind. W roli prowadzącej wystąpiła Karolina Kizińska. Spotkałyśmy się w kameralnej grupie przedsiębiorczych kobiet, które postanowiły sięgnąć po więcej, spełniać swoje marzenia, a przeciwności losu wykorzystać jako swoją siłę i przekuć w działanie. Spotkałyśmy się w cudownej, skąpanej słońcem Hiszpani. W miejscowości Benicassim w pobliżu Walencji. Codziennie odbywały się warsztaty, na których krok po kroku budowałyśmy swoje strategie, działania w swoich przyszłych firmach. Wszystko odbywało się w niezwykle sprzyjających okolicznościach. Wymiana zdań, spostrzeżeń oraz swoich doświadczeń była nieoceniona, myślę dla wielu z nas. Praca grupowa to wyzwanie, niekiedy wyjście ze swojej strefy komfortu, ale to właśnie w takich momentach najbardziej się rozwijamy i stawiamy kolejne kroki, aby osiągnąć swój cel. Byłyśmy dla siebie inspiracją, wsparciem i motywacją. Po warsztatach relaksowałyśmy się w przepięknych okolicznościach jakie daje Hiszpania. Plaża, kąpiel w ciepłym morzu, powiew ciepłego wiatru w otoczeniu palm. Wspólne kolacje, rozmowy, zwiedzanie Walencji. Kosztowanie wspaniałej kuchni śródziemnomorskiej. To wszystko pozwoliło rozwinąć skrzydła i upewnić się w przekonaniu, że marzenia się spełniają, jeżeli idzie za tym nasze działanie. Jestem bardzo wdzięczna za ten wspólnie spędzony czas. Dziękuję.

Karolina Wieczorek

Pod słońcem Hiszpanii miałam okazję pracować i jednocześnie odpoczywać. Czy jedno wyklucza drugie, oczywiście, że NIE. 

Wspaniały warsztat, w którym określiłam swoje cele biznesowe na najbliższy rok, a także strategię działania, która daje siłę do  wykorzystania mojego potencjału i zasobów. Mogę już budować mój własny biznes online w zgodzie ze sobą, ponieważ dzięki obecności coacha mogłam zajrzeć do moich mocnych stron. Praktyczne i merytoryczne porady Karoliny dały mi wsparcie kobiety, która ma doświadczenie w biznesach online. To Ona daje mi wsparcie w tworzeniu biznesu online …jak anioł stróż 😉 Mojego własnego biznesu online!!! Wiedza zdobyta w Hiszpanii na mastermindzie zostaje z Tobą wraz z niezapomnianymi wrażeniami😊

Monika Popiel

To wszystko jest w Twoim zasięgu!

Tylko od Twojej decyzji zależy, czy znajdziesz się w kameralnej grupie przedsiębiorczych kobiet, które postanowiły sięgnąć po więcej, spełniać swoje marzenia, a przeciwności losu wykorzystać jako swoją siłę i przekuć je w działanie!

Jakie korzyści czerpiesz z uczestnictwa w wyjeździe na mastermind?

masz możliwość otrzymania feedbacku doświadczonej przedsiębiorczyni do swoich działań, planów i pomysłów od razu!

przez siedem dni otaczasz się genialnymi kobietami, którym tak jak Tobie zależy na rozkręceniu swojego biznesu i wzajemnie nakręcacie niekończącą się burzę mózgów, niepowtarzalną spiralę pomysłów - jedynie z przerwami na sen i dobre jedzenie! 🙂

przebywasz z osobami, które chętnie Cię wysłuchają i pomogą wskazać mocne punkty Twojego biznesu + spojrzą na Twoją działalność z zupełnie nowej perspektywy!

wyjeżdżasz z gotowym planem, porządkiem w głowie i pełna motywacji do działania!

nawiązujesz wartościowe i cenne relacje, które zostają z Tobą nawet po zakończeniu wyjazdu!

Pragnę pomagać Ci rozwijać się i skalować Twój biznes, ale także wspierać Cię podczas przemiany, która wydarzy się w Tobie.

Mastermind odbywa się 4-11 czerwca 2023 w Palma Nova na Majorce (Hiszpania). W cenie 4979zł masz zakwaterowanie wraz ze śniadaniami w przepieknym hotelu z basenem w villach z pokojami 2 i 3 osobowymi. Przelot opłacasz sama (od 500zł w obie strony).

5 moderowanych sesji Mastermind z elementami mentoringu

Wypoczynek w kobiecym gronie pod palmami

2 kroki do cudownej plaży

Jesteś na to gotowa i podejmujesz

wyzwanie?

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: