Bezpłatny E-book

11 KROKÓW DO SPRZEDAWANIA SWOJEJ WIEDZY ONLINE!

Dzięki temu bezpłatnemu e-bookowi:

Poznasz kroki niezbędne do stworzenia i sprzedawaniu w internecie twoich produktów lub usług
Poznasz drogę prowadzącą od pomysłu do sprzedaży online
Dowiesz się jakie kompetencje są konieczne by działać w internecie
Dostaniesz gotowy materiał, który będzie podstawą twojego planu działania w zakresie wchodzenia do świata online i zarabiania na tym co już wiesz
Postawisz swój pierwszy krok do zostania Superkobietą Onlajnu!

Autorka: Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online. 

W czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć, dzięki przychodom z działalności online. Wiele musiałam się wtedy nauczyć i wiele rzeczy zrozumieć, dlatego zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja pokonałam. 

Pokazuję, jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy - jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Udowadniam, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy, kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach. 

Wspieram kobiety w drodze do sukcesu!

     Kliknij poniżej i otrzymaj e-book, dzięki któremu zaczniesz zarabiać w internecie na tym co już wiesz!

Krok 1 z 2

50% Complete ...

Pobierając e-book wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: