Bezpłatny E-book

11 KROKÓW DO SPRZEDAWANIA SWOJEJ WIEDZY ONLINE!

Dzięki temu bezpłatnemu e-bookowi:

Poznasz kroki niezbędne do stworzenia i sprzedawaniu w internecie twoich produktów lub usługPoznasz drogę prowadzącą od pomysłu do sprzedaży onlineDowiesz się jakie kompetencje są konieczne by działać w internecieDostaniesz gotowy materiał, który będzie podstawą twojego planu działania w zakresie wchodzenia do świata online i zarabiania na tym co już wieszPostawisz swój pierwszy krok do zostania Superkobietą Onlajnu!

Autorka: Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, dr, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab

Z sukcesem tworzę i sprzedaję kursy online.

W czasie pandemii stanęłam u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (placówek edukacyjnych) i udało mi się tego uniknąć, dzięki przychodom z działalności online. Wiele musiałam się wtedy nauczyć i wiele rzeczy zrozumieć, dlatego zdecydowałam się pomagać kreatywnym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ja pokonałam.

Pokazuję, jak zbudować strategię biznesu online, okiełznać kwestie techniczne i zarabiać na swojej Supermocy – jednocześnie budując bezpieczeństwo finansowe! Udowadniam, że można łączyć macierzyństwo i dobrze prosperujący biznes, który zarabia nawet wtedy, kiedy śpisz lub jesteś z rodziną na wakacjach.

Wspieram kobiety w drodze do sukcesu!

  

Kliknij poniżej i otrzymaj e-book, dzięki któremu zaczniesz zarabiać w internecie na tym co już wiesz!