6-miesięczny program mentoringowy premium

Women’s ONLINE BUSINESS ACADEMY

Chcesz poukładać biznes tak, aby zarabiać pięcio- lub szcześciocyfrowe kwoty, nawet będąc na wakacjach?

Uwolnij się od pracy 24/7 i zacznij działać strategicznie w biznesie online, aby generować przychody w wysokości nawet 170.000 w 4 miesiące

DRZWI DO AKADEMII ZAMYKAJĄ SIĘ ZA:

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

A KOLEJNA SZANSA DOPIERO ZA ROK

Czy masz odwagę sięgnąć po więcej

i w 6 miesięcy zbudować stabilny biznes, który przyniesie Ci dochody, o jakich marzysz?

Zdywersyfikujesz swoje zarobki, co jest niesłychanie ważne w czasach, gdy gospodarka jest kolosem na glinianych nogach i warto mieć zautomatyzowaną sprzedaż.

Maksymalnie wykorzystasz swoje umiejętności, wiedzę, doświadczenie i mocne strony, aby rozwinąć biznes, który przetrwa największy kryzys, a co ważniejsze - przyniesie Ci pieniądze, jakich oczekujesz.

Przejdziesz tę drogę ze wsparciem ekspertki biznesów online, która w tej branży osiągnęła przychody rzędu ponad pół miliona złotych oraz innych, równie zmotywowanych i głodnych sukcesu kobiet, które chcą zmienić swój biznes i mindset.

Jeśli kiedykolwiek słyszałaś, że kobieta powinna zająć się domem, a nie bawić w businesswoman, to wrzuć te słowa między bajki. Nie bierz pod uwagę osób, które patrzą na Ciebie lekceważąco, gdy mówisz, że prowadzisz biznes. Nie słuchaj tych, którzy odradzają Ci wejście do świata online, bo „tam jest taka konkurencja i ciężko się wybić”.

Odetnij się od ludzi, którzy nie są tam, gdzie Ty chciałabyś być i nawet nie zmierzają w tę stronę.

Możliwe, że…

brakuje Ci strategicznego podejścia do własnego biznesu

oraz solidnego planu działania, który krok po kroku doprowadzi Cię do celu

nie wiesz, jak wykorzystać ogromny potencjał biznesu online

aby zrealizować swoje cele biznesowe, takie jak lepsze zarobki, większa liczba klientów czy mniej godzin pracy

nie masz wsparcia w ludziach, którymi się otaczasz

a jedyne co dostajesz, to rady typu “Weź się za normalną pracę”

przestajesz wierzyć, że to, co robisz, ma sens

i że Twój pomysł na biznes może wypalić

zaczynasz wątpić,

czy Twoja praca może być dla kogoś potrzebna i ważna

boisz się,

że w internecie nie znajdziesz nowych klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami, bo rynek jest już przesycony,

nie zarabiasz

tyle, ile oczekiwałaś, więc poziom Twojej motywacji i kreatywności spada

nie masz pomysłu,

jak przełożyć biznes stacjonarny na biznes online, aby zwiększyć sprzedaż produktów lub usług oraz zyskać drugą nogę biznesową i zdywersyfikować dochody

To wszystko sprawia, że Twoje skrzydła są podcięte, a biznes nie prosperuje tak, jakbyś tego chciała.

 

Jesteś ekspertką z ogromną wiedzą, a harujesz ponad siły i na dodatek przestajesz wierzyć w siebie i w to, że naprawdę możesz zarabiać godne pieniądze bez pracy 24/7. Wcale nie musisz łapać pierwszego lepszego klienta, bo możesz bez problemu zdobyć klienta premium, który zapłaci Ci tyle, na ile wyceniłaś swoją pracę.

Skąd to wszystko wiem?

Na początku mój biznes też nie szedł tak, jak sobie to wyobrażałam. Pracowałam na oślep, bez strategii. Popełniłam wiele błędów, ale nie poddałam się. Szukałam rozwiązań tych problemów, testowałam nowe pomysły, czytałam kolejne publikacje i brałam udział w mnóstwie zagranicznych szkoleń. Wiele z nich było wartych wydania każdorazowo pięciocyfrowych kwot, ale zdecydowana większość była laniem wody w pseudospecjalistycznym języku, bez wskazania konkretów. Ale to wszystko doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz.

Jak wygląda to miejsce?
Już Ci mówię!

Mam stabilny biznes online, który działa, nawet gdy ja nie pracuję i jestem na wakacjach.

Zautomatyzowałam wszystko, co tylko mogłam, dzięki czemu stale zarabiam i nie martwię się, czy cokolwiek sprzedam i będę miała na opłaty.

Opieram swój biznes na strategii i planie - nie błądzę po omacku, ale dokładnie wiem, jak będą wyglądały najbliższe miesiące i co mam zrobić, aby zwiększyć dochody.

Połączyłam moje wykształcenie i wiedzę, którą wykorzystuję w prowadzeniu biznesu stacjonarnego z możliwościami biznesu online i z sukcesem sprzedaję kursy online w mojej niszy.

Otaczam się niesamowitymi, przedsiębiorczymi kobietami-rakietami, które dzięki mojej pomocy i swojej pracy każdego dnia idą po swoje

I wiesz co? Wierzę, że Ty też jesteś taką kobietą.

Kobietą-rakietą, która ma swoje własne,
niepowtarzalne Supermoce.

Być może pogubiłaś się albo nie miałaś odpowiedniego wsparcia. Może nie wiedziałaś, jak maksymalnie wykorzystać swoje mocne strony. Może bałaś się wejść w biznes online, bo powstrzymywała Cię wizja niepowodzenia. Może nie miałaś pomysłu, jak połączyć biznes stacjonarny z biznesem online, aby zyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Ale teraz jesteś tutaj. W miejscu, w którym odkryjesz i wydobędziesz swój potencjał, aby wystrzelić ze swoim biznesem!

Nazywam się Karolina Kizińska

i wiem, jak pomóc Ci ogarnąć biznes online, aby przynosił Ci satysfakcję i pieniądze, jakich oczekujesz.

 

Przeszłam drogę, którą teraz podążasz właśnie Ty. Zbudowałam swój biznes online w trakcie pandemii, startując od zera, więc zdaję sobie sprawę, z jakimi przeszkodami i wyzwaniami na co dzień zmagają się przedsiębiorczynie.

Też pracowałam 24/7, bez strategii, z marnymi wynikami finansowymi. Byłam sfrustrowana, bo pracy wcale nie ubywało, a rezultatów nie było widać. Wprowadziłam kilka zmian, o których wkrótce Ci opowiem, a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Mój cel finansowy w biznesie online w 2021 roku wynosił 100.000 zł przychodu i przekroczyłam go niemal dwukrotnie. W pierwszych 6 miesiącach 2022 roku zarobiłam na sprzedaży kursów online ponad 250.000 zł po zaledwie 1,5 roku od powstania marki Superkobiety Onlajnu. Ostatni rok przyniósł mi ponad pół miliona przychodu, co jeszcze dwa lata temu wydawało mi się czymś abstrakcyjnym, nie do osiągnięcia.

Jak widzisz, stawiam na wyniki i chcę, abyś Ty też osiągnęła takie lub nawet wyższe przychody. Wierzę, że jeśli ja to zrobiłam, to Ty również możesz!

Women’s Online Business Academy

to program mentoringowy, w którym przekażę Ci moje całe doświadczenie, które zdobyłam, rozwijając swój biznes online – skracając Twoją drogę i pokazując rozwiązania, które rzeczywiście działają.

Zanim doszłam miejsca, w którym jestem teraz, przerobiłam setki kursów, które często były mało konkretne i nie wnosiły nic nowego. Trwały wiele godzin, szkoleniowcy używali skomplikowanej terminologii, a ja gubiłam się w gąszczu informacji, których tak naprawdę… nie potrzebowałam. Straciłam na tym tysiące złotych, ale co gorsza – mój cenny czas, który mogłam poświęcić na to, co faktycznie przyniosłoby mi pieniądze. Nie chcę, żebyś Ty też przez to przechodziła i być może zniechęciła się do biznesu online.

Dlatego daję Ci przetestowane rozwiązania i skondensowaną wiedzę, którą sama wykorzystuję w swoim biznesie i dzięki której osiągam sześciocyfrowe przychody. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces budowania marki eksperckiej w sieci. Poznasz również inne ambitne przedsiębiorczynie, które tak, jak Ty, chcą ułożyć swój biznes, zwiększyć sprzedaż, a jednocześnie mniej pracować.

Women’s Online Business Academy to

Budowanie mindsetu kobiety sukcesu gotowej na duże pieniądze i obfitość

Narzędzia, metody i sposoby skutecznego pozyskiwania klientów i skalowalnych wyników sprzedażowych

Mentoring i mastermind, czyli pomysły i ścieżki na rozwój dochodowej marki eksperckiej i biznesu online

Co otrzymasz dołączając do
Women’s Online Business Academy?

6 miesięcy intensywnej pracy

nad Twoim biznesem online przy moim wsparciu mentoringowym oraz wsparciu innych kobiet, które rozumieją Twoje rozterki i razem z Tobą będą cieszyły się z każdego sukcesu,

2 zjazdy na żywo w Poznaniu, każdy trwający 3 dni,

po których wrócisz z głową pełną pomysłów i naładowana pozytywną energią,

4 całodniowe zjazdy online

na które zaprosiłam inne ekspertki w swoich dziedzinach, aby podzieliły się z Tobą swoim doświadczeniem,

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, workbook, Dziennik Superkobiety Onlajnu

czyli wszystko to, co pozwoli Ci usystematyzować wiedzę i ułatwić rozwój biznesu online.

Podczas Women’s Online Business Academy
porozmawiamy o takich tematach jak:

MINDSET KOBIETY BIZNESU (kliknij, aby przeczytać więcej)

Jakie jest Twoje nastawienie do prowadzenia biznesu? Jak czujesz się w roli ekspertki? Jak mieć biznes, w którym się realizujesz, czujesz szczęśliwa, spełniona i który zarabia? Jak poszerzać strefę komfortu, mówić, by Cię słuchano i wpływać na ludzi? Jak pokonać strach przed wystąpieniami publicznymi na żywo oraz online? Jak mieć poczucie, że to, co robisz, jest ważne i ma znaczenie dla innych? Jak dać sobie szansę na nową wizję siebie oraz zbudować pewność siebie w biznesie? Jak pracować nad motywacją? Podczas pracy nad tymi zagadnieniami wykorzystamy między innymi moją autorską metodę SUKCES.

BUDOWANIE DOCHODOWEJ MARKI EKSPERCKIEJ

Jak zbudować markę ekspercką, która sprzedaje? Kto jest Twoją grupą docelową? Do kogo kierujesz swój produkt lub usługi? Jak wyróżnić się na rynku wśród dużej konkurencji? Gdy określisz, dla kogo chcesz sprzedawać swoje produkty oraz wprowadzisz zmiany, które Ci doradzę, zobaczysz, że możesz zdobywać klientów z lekkością. Przy pracy nad tymi zagadnieniami skorzystamy z moich autorskich metod 3E oraz 5S.

KONCEPCJA I MAPA TWOJEGO BIZNESU ONLINE

Rozrysujesz swój biznes, aby dokładnie wiedzieć, jaką drogą musisz podążać, aby osiągnąć wyznaczony cel. Określisz strategię swojego biznesu online oraz plan działania, aby w jak najkrótszym czasie odnieść sukces. Stworzysz lejki sprzedażowe, które NAPRAWDĘ działają i dostarczą Ci nowych klientów.

KWESTIE TECHNICZNE

Nauczysz się, jak przenieść wizję swojego biznesu online do internetu, aby skutecznie pozyskiwać klientów i sprzedawać. Dowiesz się więcej o programach takich jak: Canva, GetResponse, WordPress, Vimeo. Pokażę Ci, jak prowadzić webinary, obrabiać video, tworzyć kurs online oraz jak umieścić go na platformie. Kwestie techniczne już nie będą czarną magią.

Women’s Online Business Academy

jest dla Ciebie, jeśli…

masz swój biznes online i chcesz rozwinąć go, aby przynosił Ci lepsze dochody,

planujesz rozpocząć biznes online i zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy unikając błędów, które oddalą Cię od sukcesu,

chcesz zarabiać więcej, a jednocześnie pracować mniej i mieć więcej czasu dla siebie, rodziny, bliskich,

marzysz o biznesowym poczuciu stabilizacji oraz spokoju finansowym,

chcesz nauczyć się, jak strategicznie podchodzić do biznesu, aby osiągać wyznaczone cele,

posiadasz talenty, umiejętności lub wiedzę, które chcesz skutecznie zmonetyzować, ale nie wiesz jak,

pragniesz nawiązać bezcenne kontakty z innymi przedsiębiorczymi kobietami,

zależy Ci na zbudowaniu pewności siebie, swoich umiejętności oraz kompetencji, aby odważnie iść po swoje,

masz zamiar połączyć biznes stacjonarny z biznesem online, aby zdywersyfikować przychody i zyskać drugą nogę biznesową.

A może jesteś już na bardziej zaawansowanym poziomie?

Jeśli tak, to w Women’s Online Business Academy również znajdziesz przestrzeń na rozwinięcie swojego biznesu!

Podczas programu pracujemy na konkretach. Oznacza to, że przez okrągłych 6 miesięcy towarzyszę Ci w Twoim własnym procesie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkująca, czy bardzo zaawansowana, cel i pracę w programie dopasowujesz do siebie. Realnie działasz, aby zrealizować swoje własne biznesowe plany. Dzięki spotkaniom na żywo:

wspólnie analizujemy, co się u Ciebie dzieje,

rozmawiamy o tym, jak idzie Ci praca nad Twoim biznesem,

zastanawiamy się, co jeszcze możesz zmienić lub poprawić, aby osiągnąć cel, który sobie postawisz na początku Akademii.

Dookreślenie niszy?

Testowanie grup docelowych?

Budowanie dochodowej marki eksperckiej?

Umiejętność wyceniania się i tworzenia ofert premium?

Wprowadzenie automatyzacji i skalowanie sprzedaży?

A może budowanie lejków sprzedażowych lub coś jeszcze zgoła innego?

Przez 6 miesięcy pomogę Ci rozwiązać każdy problem biznesowy, z jakim akurat będziesz się zmagać. Women’s Online Business Academy to praca nad Twoją firmą, Twoim własnym case study. Wszystko, abyś tylko zrealizowała postawione cele i po 6 miesiącach była w miejscu, o którym teraz marzysz.

Dołączając do programu otrzymasz:

2 zjazdy na żywo w Poznaniu, każdy trwający 3 dni

(o wartości 8000 zł)

4 całodniowe zjazdy online

(o wartości 6000 zł)

moje wsparcie mentoringowe z elementami mastermindu

(o wartości 8000 zł)

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, workbook, Dziennik Superkobiety Onlajnu

(o wartości 1000 zł)

dostęp do grupy na Facebooku wyłącznie dla członkiń Women’s Online Business Academy

(o wartości 1000 zł)

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziesz się uczyć od ekspertek w swoich dziedzinach – na żywo i online!

ORAZ otrzymujesz profesjonalną sesje fotograficzną!

PLUS wystąpisz jako ekspertka na konferencji dla kobiet!

Szkolenie online 1,5h z Katarzyną Syrówką “Jak skutecznie wykorzystać swoje mocne strony do rozwoju biznesu online?” (o wartości 1500 zł – dla uczestniczek, które wykonały test Gallupa)

Szkolenie stacjonarne 2h z Anną Diller “Jak zbudować wokół swojej marki zaangażowaną społeczność online, która kupuje nasze produkty?” (o wartości 1000 zł)

Szkolenie stacjonarne lub online 2h z Agnieszką Gaczkowską “Wąska nisza sposobem na milionowe zyski w biznesie online” (o wartości 2000 zł)

Szkolenie stacjonarne lub online z Natalią Winiarz z Natea Desing 1,5h “Jak zbudować piękny wizerunek marki, który odzwierciedla nas jako marki osobiste i trafia do klienta?” (o wartości 1000 zł)

Sesja wizerunkowa z fotografką Agnieszką Werechą-Osińską, z której wybierzesz 3 najlepsze ujęcia do wykorzystania w swoim biznesie (o wartości 1000 zł) oraz Szkolenie stacjonarne 1h z Agnieszką “Jak samodzielnie robić piękne zdjęcia dla swojej marki online?” (o wartości 700 zł)

Wystąpienie na konferencji online “Kobiecy Super-Biznes Online”, gdzie opowiesz o wybranym przez Ciebie zagadnieniu oraz będziesz mogła pokazać światu w czym jesteś ekspertką (o wartości 1500 zł)

Co WIĘCEJ? Tak, jest coś jeszcze!

Dostęp do 2 wybranych szkoleń online, które mam w swojej ofercie – byś przygotowała się jak najlepiej do całego procesu i nie miała problemu z wdrażaniem ustalonej strategii! (o wartości do 3997 zł)

Łączna wartość tego programu to 36.697 zł. To pakiet Standard.

Pakiet VIP ma łączną wartość 44.697 zł.

Biorąc udział w Women’s Online Business Academy dostajesz gotowe narzędzia oraz wiedzę od praktyków, dzięki którym zaczniesz zarabiać więcej i będziesz bardziej usatysfakcjonowana ze swojej pracy.

Wystarczy, że zaangażujesz się i zaufasz procesowi. Tylko tyle i aż tyle.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że 36.697 zł czy tym bardziej 44.697zł to ogromne kwoty. Dlatego postanowiłam, że to nie będzie 40.000 czy 30.000 ani nawet 20.000 zł.

Dołączenie do Women’s Online Business Academy to dla Ciebie krok ku wystrzeleniu ze swoim biznesem w kosmos. Krok ku ogromnym zmianom w Twoim biznesie, ale też życiu. A ja chcę Cię w tym wspierać i chcę, aby ta kwota była jak najbardziej dostępna przy tak szerokim programie, tylu zjazdach oraz bonusach.

 Do Women’s Online Business Academy może dołączyć tylko 20 ambitnych kobiet, a kwota za 6-miesięczny program mentoringowy premium wraz z bonusami to 10.000 zł w pakiecie Standard lub 12.000 zł w pakiecie VIP

Pakiet VIP zawiera dodatkowe 3h indywidualnych konsultacji ze mną po programie, wspólne wystąpienie live na #Superponiedziałek i mailing z Twoją ofertą do mojej społeczności.

To jednorazowa inwestycja w siebie oraz biznes, która zwróci Ci się, jeśli tylko wdrożysz rady z programu. Moje kursantki mówią, że dzięki wiedzy i doświadczeniu, które im przekazałam, całkowicie zmieniło się ich podejście do biznesu oraz drastycznie zwiększyły się ich przychody.

Jedyne, co jest potrzebne z Twojej strony, to zaangażowanie i zaufanie. Zrobię wszystko, żebyś wyniosła swój biznes na inny poziom, pracowała mniej, zarabiała więcej i czerpała satysfakcję i radość z prowadzenia firmy. Ale Ty musisz mi w tym pomóc, angażując się i aktywnie pracując nad swoim biznesem. Bez Twojej gotowości nie ma możliwości by były efekty w Twoim biznesie.

 

Umowa stoi?

Do zakończenia
Women’s Online Business Academy…

zyskasz mindset kobiety sukcesu oraz pewność siebie w prowadzeniu biznesu,

a decyzje, które będziesz podejmowała, będą zgodne z Tobą oraz Twoją strategią biznesową,

zbudujesz pozycję ekspertki w swojej branży

oraz zaczniesz zdobywać dochodowych klientów, których zawsze chciałaś mieć,

ogarniesz kwestie techniczne,

które spędzały Ci sen z powiek i zautomatyzujesz swój biznes, aby zarabiał na siebie, nawet gdy Ty nie pracujesz,

rozwiążesz swoje biznesowe problemy i wątpliwości, aby Twoja firma przynosiła Ci pięcio- lub sześciocyfrowe dochody,

 niezależnie od tego, czy jesteś początkującą w biznesie, czy może zaawansowaną przedsiębiorczynią,

będziesz gotowa na zarabianie dużych pieniądze,

 i obfitość w życiu oraz nauczysz się, jak stawiać sobie cele i wizualizować je, aby zrealizować każdy, co do jednego.

Podsumujmy, co otrzymasz dołączając do Women’s Online Business Academy:

Pakiet Standard

Zawartość pakietu:
36 694 zł
10 000 zł

2 zjazdy na żywo w Poznaniu, każdy trwający 3 dni (o wartości 8000 zł)

4 całodniowe zjazdy online (o wartości 7000 zł)

moje wsparcie mentoringowe z elementami mastermindu (o wartości 8000 zł)

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, workbook, Dziennik Superkobiety Onlajnu (o wartości 1000 zł)

dostęp do grupy na Facebooku wyłącznie dla członkiń Women’s Online Business Academy (o wartości 1000 zł)

Plus 8 dodatkowych bonusów,

które pozwolą Ci jeszcze skuteczniej rozwinąć biznes, aby zarabiać i pracować tyle, ile pragniesz:

Szkolenie online 1,5h z Katarzyną Syrówką “Jak skutecznie wykorzystać swoje mocne strony do rozwoju biznesu online?” (o wartości 1500 zł - dla uczestniczek, które wykonały test Gallupa)

Szkolenie online z Anną Diller 2h “Jak zbudować wokół swojej marki zaangażowaną społeczność online, która kupuje nasze produkty?” (o wartości 1000 zł)

Szkolenie online z Agnieszką Gaczkowską 2h “Wąska nisza sposobem na milionowe zyski w biznesie online” (o wartości 2000 zł)

Szkolenie online z Natalią Winiarz z Natea Desing 1h “Jak zbudować piękny wizerunek marki, który odzwierciedla nas jako marki osobiste i trafia do klienta?” (o wartości 1000 zł)

Sesja wizerunkowa z fotografką Agnieszką Werechą-Osińską, z której wybierzesz 3 najlepsze ujęcia do wykorzystania w swoim biznesie (o wartości 1000 zł) + Szkolenie stacjonarne z Agnieszką “Jak samodzielnie robić piękne zdjęcia?” (o wartości 700 zł)

Wystąpienie na konferencji “Kobiecy Super-Biznes Online”, gdzie opowiesz o wybranym przez Ciebie zagadnieniu oraz będziesz mogła pokazać światu swój biznes (o wartości 1500 zł) + wsparcie w przygotowaniu do niego

Dostęp do 2 wybranych szkoleń online, które mam w swojej ofercie (o wartości do 3994 zł)

Pakiet VIP

Zawartość pakietu:
44 694 zł
12 000 zł

2 zjazdy na żywo w Poznaniu, każdy trwający 3 dni (o wartości 8000 zł)

4 całodniowe zjazdy online (o wartości 7000 zł)

moje wsparcie mentoringowe z elementami mastermindu (o wartości 8000 zł)

materiały PDF, skrypty, szablony, prezentacje webinarowe, workbook, Dziennik Superkobiety Onlajnu (o wartości 1000 zł)

dostęp do grupy na Facebooku wyłącznie dla członkiń Women’s Online Business Academy (o wartości 1000 zł)

Plus 8 dodatkowych bonusów,

które pozwolą Ci jeszcze skuteczniej rozwinąć biznes, aby zarabiać i pracować tyle, ile pragniesz:

Szkolenie online 1,5h z Katarzyną Syrówką “Jak skutecznie wykorzystać swoje mocne strony do rozwoju biznesu online?” (o wartości 1500 zł - dla uczestniczek, które wykonały test Gallupa)

Szkolenie online z Anną Diller 2h “Jak zbudować wokół swojej marki zaangażowaną społeczność online, która kupuje nasze produkty?” (o wartości 1000 zł)

Szkolenie online z Agnieszką Gaczkowską 2h “Wąska nisza sposobem na milionowe zyski w biznesie online” (o wartości 2000 zł)

Szkolenie online z Natalią Winiarz z Natea Desing 1h “Jak zbudować piękny wizerunek marki, który odzwierciedla nas jako marki osobiste i trafia do klienta?” (o wartości 1000 zł)

Sesja wizerunkowa z fotografką Agnieszką Werechą-Osińską, z której wybierzesz 3 najlepsze ujęcia do wykorzystania w swoim biznesie (o wartości 1000 zł) + Szkolenie stacjonarne z Agnieszką “Jak samodzielnie robić piękne zdjęcia?” (o wartości 700 zł)

Wystąpienie na konferencji “Kobiecy Super-Biznes Online”, gdzie opowiesz o wybranym przez Ciebie zagadnieniu oraz będziesz mogła pokazać światu swój biznes (o wartości 1500 zł) + wsparcie w przygotowaniu do niego

Dostęp do 2 wybranych szkoleń online, które mam w swojej ofercie (o wartości do 3994 zł)

A w pakiecie VIP dodatkowo

3 konsultacje indywidualne 1h każda (o wartości 4500 zł)

Wspólny live na #Superponiedziałek na FB i YT (o wartości 500 zł)

Mailing z ofertą do mojej społeczności (o wartości 3000 zł)

Drzwi do Women’s Online Business Academy zamykają się za:

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie i kiedy odbywają się zjazdy?

Zjazdy stacjonarne odbywają się w Poznaniu, natomiast online spotkamy się przez platformę Zoom.

Daty spotkań na żywo: 6-8.01.2023, 3-5.03.2023 – w tym 5.03.22 próby przed konferencją.

Daty spotkań online: 18.02.2023, 8.04.2023, 13.05.2023, 3.06.2023

1.04 – konferencja “Kobiecy Super-Biznes Online”, na której pokażesz światu swój biznes.

Czy jeśli nie mogę fizycznie dołączyć do zjazdu w Poznaniu, to omogę być online?

TAK. Jeśli wyjątkowo nie będziesz mogła uczestniczyć fizycznie, to połączymy się przez platformę Zoom, abyś nie straciła ani jednej cennej minuty.

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

TAK. Możesz rozłożyć płatność na raty. Jeśli jesteś zainteresowana tą opcją, napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl lub wspomnij o tym w kwestionariuszu.

Czy w cenie jest wyżywienie oraz nocleg?

NIE. Cena nie zawiera wyżywienia oraz noclegu, organizujesz to we własnym zakresie. Polecam umówić się z innymi uczestniczkami. 🙂

Do jakich dwóch szkoleń online mogę uzyskać dostęp w ramach bonusu?

Do wyboru masz szkolenia: Super-Strategia, Super-Proste, Super-Sprzedaż, Super-Oferta, Super-Automat, Super-Mindset.

Czy otrzymam nagrania zjazdów online? Na jaki czas?

TAK. Dostęp do nagrań dostajesz na platformie na okres 24 miesięcy.

Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoje klientki i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia, to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl lub napiszesz swoje pytanie na naszej prywatnej grupie na Facebooku.

Czy wystawiasz fakturę VAT?

TAK. Tę inwestycję możesz wrzucić w koszty.

Mam dodatkowe pytania, gdzie mogę je zadać?

Napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl

Dołącz do grona maksymalnie 20 wyjątkowych kobiet,

które chcą zbudować stabilny, dochodowy biznes online, aby zarabiać pięcio- lub sześciocyfrowe kwoty, nawet odpoczywając.