Bezpłatne szkolenie 20 września (wtorek) g. 20:00

ZAPLANUJ STRATEGIĘ W SWOIM BIZNESIE ONLINE

Dowiedz się, jak krok po kroku zaplanować strategię, która będzie rozwijać Twój biznes i zwiększy Twoje zarobki.

Naucz się zarządzać swoim czasem w biznesie, aby to co robisz, przynosiło realne wyniki, nawet jeśli teraz Twoje listy zadań są długie na kilometr.

Zobacz, jakie efekty otrzymasz
będąc na webinarze:

dowiesz się jak wygląda produktywność i efektywność w biznesie online, dzięki czemu zrealizujesz więcej kluczowych działań poświęcając na to maksymalnie mało czasu.

nauczysz się planować strategicznie z uwzględnieniem priorytetów, które rozwijają Twój biznes, a nie tylko sprawiają, że masz długie listy zadań do zrobienia.

Prowadząca:

dr Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu, Kompozytornia i Supermom Music Lab.

Jestem prezeską dwóch spółek, prowadzę kilka biznesów, realizuję wiele projektów. Jestem mamą dwójki małych dzieci (8 i 2,5), żoną, dyrektorką placówek edukacyjnych, autorką kursów online, wykładowczynią akademicką, mentorką, trenerką, mówczynią motywacyjną. W jaki sposób jestem w stanie godzić tyle przedsięwzięć? Dzięki strategicznemu podejściu i efektywnemu działaniu.

Wiem, że właściwe wyznaczanie celów, priorytetów i strategiczne zarządzanie czasem i projektami jest kluczowe, by osiągać sukces w biznesie bez poświęcania innych sfer życia.

Pokazuję, że można pracować mniej, zarabiając więcej i łączyć wiele życiowych ról.

Tego chcę dla Ciebie i mój proces krok po kroku pokazuję Ci podczas szkolenia!

Kliknij poniżej i dołącz do webinaru, dzięki któremu zaczniesz planować działania strategicznie i realizować swoje cele biznesowe.

CZAS IŚĆ PO SUKCES

CZY TY TEŻ MASZ DOSYĆ UCZUCIA PRZYTŁOCZENIA?

Masz własny biznes online i tysiące obowiązków, przez co brakuje Ci czasu na tworzenie strategii, która przyniesie większe zarobki?
Nie masz ogromnego zespołu do pomocy, więc większość czasu pracujesz W biznesie, a nie NAD biznesem, ale chciałabyś być bardziej efektywna i mieć więcej czasu na rozwój firmy?
Być może chciałabyś pracować nad produktem i jednocześnie rozwijać społeczność, tworzyć automatyzacje lub być aktywna na większości kanałach społecznościowych, ale nie potrafisz tego odpowiednio zaplanować?

Sęk nie w tym, by pracować więcej, ale by pracować mądrzej.

Podczas szkolenia dzielę się z Tobą rozwiązaniami, które u mnie zmieniły wszystko i pozwoliły mi przejść na 4h tryb pracy z domu. Dodam, że ten tryb nie generuje mi połowę mniej pieniędzy ale kilkakrotnie więcej niż zarabiałam jako przedsiębiorca wcześniej.

W trakcie webinaru nie pokazuję żadnych magicznych sztuczek czy nierealnych perspektyw. Udowadniam, że odpowiednia strategia, planowanie i umiejętna weryfikacja pomysłów to klucz do sukcesu. Robienie list do zrobienia to nie rozwiązanie.

Znalezienie sposobu na zarządzanie wieloma projektami bez poświęcania czasu dla siebie czy rodziny jest niezbędne do osiągnięcia równowagi w życiu. Nie można być szczęśliwą w biznesie, kiedy boli nas głowa od nadmiaru zadań a wpływy na konto są niesatysfakcjonujące.

Czas by Twój biznes online działał jak w zegarku.

Do zobaczenia w piątek - już nie mogę się doczekać tego, jak zmieni się Twoja perspektywa i sposób pracy. Czas postawić na mądre planowanie i strategiczne działanie - to Twoja droga do realizacji marzeń.

Udowodnię Ci to 🙂

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. - 2022 - Regulamin  Polityka prywatności

Krok 1 z 2

50% Complete ...

Dokonując zapisu wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Superkobiety Onlajnu sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close

Polityka prywatności
Regulamin

Dołącz do grupy

Obserwuj na: