7 czerwca 2024
Warszawa i online

Zlot superkobiet onlajnu

I edycja

Chcesz zarabiać online na tym, co już wiesz lub potrafisz?

Weź udział w Zlocie Superkobiet Onlajnu, poznaj ekspertki budujące milionowe biznesy online i zyskaj kopa do rozwijania własnego imperium

Chcę sprzedawać premium

Słyszałaś o dochodowym biznesie online, ale nie wiesz, od czego zacząć, aby zarabiać na tym sensowne pieniądze i nie martwić się, czy starczy do 1?

Próbujesz rozwijać swój biznes, stajesz na głowie, żeby się udało, ale masz wrażenie, że i tak cały czas stoisz w miejscu, chociaż tyle robisz?

Czujesz, że stale pracujesz, jesteś przemęczona, ale wciąż nie widzisz efektów, a Twoje działania są chaotyczne?

Brakuje Ci wsparcia otoczenia, bo Twoi bliscy patrzą na Ciebie jak na kosmitkę i nie rozumieją, na czym polega biznes online, a Ty nie masz z kim o tym porozmawiać?

Zastanawiasz się, jakim cudem tak wiele kobiet zarabia setki tysięcy w biznesie online, jednocześnie mając rodzinę i życie prywatne, a Ty nie możesz ruszyć?

A może interesują Cię tajniki ich codziennej pracy, organizacji dnia, sposobów promocji i sprzedaży, które generują rekordowe wyniki sprzedażowe?

A co jeśli powiem Ci, że w zaledwie jeden dzień możesz nauczyć się:

jak wykorzystać swoje indywidualne talenty i Supermoce, aby zarabiać grube pieniądze w biznesie online,

w jaki sposób przyciągnąć do siebie idealne klientki, które chętnie będą Cię słuchały, korzystały z Twoich rad i jako pierwsze zapisywały się na Twoje płatne oferty,

jak pracować nad swoimi blokadami i przekonaniami, które uporczywie przypominają, że niby “nie dasz rady”, a w rzeczywistości drzemie w Tobie OGROMNA siła, która tylko czeka, aż wypuścisz ją i dacie czadu w biznesie online,

jak budować mindset liderki, która odważnie i pewna swojej wartości sprzedaje własne produkty i usługi za ceny premium (czyli kilka tysięcy złotych i więcej),

w jaki sposób zbudować magnetyczną ofertę, której nie oprą się Twoje klientki i z radością zapłacą nawet 2, 5 czy 10 tysięcy złotych za miejsce.

A na dodatek masz szansę posłuchać prawdziwych Kobiet Rakiet, które rozwijają swoje biznesy i zarabiają setki tysięcy złotych rocznie (a niektóre nawet miliony) właśnie w onlajnie?

Uwierzysz mi czy powiesz “Karolina, nie wierzę w te bajki” i dalej pozostawisz biznes online w sferze marzeń?

Wierzę Ci i wchodzę w ciemno!

Zlot Superkobiet Onlajnu, który odbędzie się 7 czerwca w Warszawie i online to miejsce dla każdej kobiety, która wierzy, że biznes online jest przyszłością i chce wycisnąć go jak cytrynę.

Aby osiągnąć spektakularne sukcesy biznesowe i finansowe nie wystarczy pracować 24/7 – to prosta droga do wypalenia zawodowego, ogromnego stresu powodującego ścisk w żołądku oraz nerwów, które wyładowujesz na rodzinie.

Jest kilka czynników, które wpływają na sukces w biznesie online:

Mindset

Od tego wszystko się zaczyna – bez właściwego mindsetu nie zajedziesz daleko, natomiast mając poukładane w głowie, wierząc w siebie i odważnie realizując kolejne zadania, jesteś w stanie wejść na własny szczyt. Dlatego podczas Zlotu ten temat jest jednym z kluczowych, które poruszymy.

Wiedza

Zdobycie informacji od praktyczek biznesu online jest na wagę złota. Podczas Zlotu prelegentki podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, które możesz wykorzystać do budowania własnego biznesu. Poznasz metodę S.U.K.C.E.S., która po wydarzeniu zacznie towarzyszyć Ci na co dzień.

Wsparcie

Nikt Cię tak nie zrozumie, jak druga kobieta, która jest lub była w tym samym miejscu co Ty. Bliscy, którzy nie mają styczności z tym światem, nigdy do końca nie poczują tego, co Ty czujesz, a naprawdę, nie musisz być skazana na samotność w biznesie online. Podczas Zlotu masz szansę na networking z Superkobietami, które też chcą zarabiać dziesiątki/setki tysięcy w biznesie online, a przy tym mieć czas na własne życie. To może być impuls do nawiązania inspirujących współprac biznesowych lub może nawet pięknych przyjaźni.

Konsekwencja

Nic się samo nie zadzieje, jeśli Ty nie podejmiesz działania. Konsekwencja jest jedną z najważniejszych cech w biznesie online, a podczas Zlotu dowiesz się, jak konsekwentnie realizować cel i mimo trudności nie zbaczać z obranego kursu.

Każdy z tych czynników jest niesamowicie ważny, ale żaden nie działa wystarczająco dobrze w pojedynkę.

Właśnie dlatego podczas Zlotu Superkobiet Onlajnu usłyszysz o każdym z tych czterech elementów, bo gdy je połączysz… ulala, moja droga! Przygotuj się na niesamowitą przygodę, jaką jest “dochodowy biznes online”.

Jesteś gotowa wejść do tego świata i dowiedzieć się, jak zarabiać w onlajnie na tym, co już wiesz lub potrafisz?

Jestem gotowa – wchodzę!

Jeśli czujesz, że:

serce bije Ci mocniej na myśl o własnym biznesie online, który przynosi Ci regularne, wysokie zarobki,

masz milion myśli w głowie i potrzebujesz uporządkowania ich i wyznaczenia ścieżki, którą podążysz szczególnie na początku,

zdobycie wiedzy od praktyczek biznesu online zarabiających setki tysięcy złotych może być tym, co wreszcie da Ci impuls do podjęcia działania,

przywołuje Cię kobieca energia, wszechobecne wsparcie oraz masz potrzebę poznania innych kobiet, które tak jak Ty chcą zarabiać w biznesie online, ale również mają swoje dylematy i wątpliwości,

pragniesz dobrej zabawy, rozmów, tańca, głośnych śmiechów i mnóstwa ciepłych uśmiechów oraz oderwania się od szarej, często samotnej, codzienności,

to trafiłaś w miejsce stworzone dla Ciebie, czyli…

Czym jest Zlot Superkobiet Onlajnu?

Spotkanie Superkobiet w Warszawie lub online

Praktyczne warsztaty o biznesie online

Statuetki i certyfikaty dla kursantek

Panele dyskusyjne z udziałem Kobiet Rakiet generujących rekordowe wyniki sprzedażowe

Konkursy z nagrodami, które pomogą rozwinąć Twój biznes

Kobieca energia pełna radości, tańca i dobrej zabawy

Świętowanie i celebracja sukcesów Superkobiet

Upominki dla uczestniczek

Zobacz opinie uczestniczek innych wydarzeń z serii Superkobiety Onlajnu

Jesteś ciekawa, jakie tematy poruszymy podczas Zlotu?

Sprawdź harmonogram
wydarzenia:

Warsztaty

10.00 – 10.30

Start Zlotu oraz kilka słów o historii Superkobiet Onlajnu.

10.30 – 12.00

Jak wykorzystać Supermoce, aby zarabiać w biznesie online? W jaki sposób przyciągnąć idealną klientkę? Jak pracować nad mindsetem oraz blokadami, które hamują nasz rozwój? Jak przetransformować nastawienie na odwagę, wysokie poczucie własnej wartości oraz money&business mindset?.

12.00 – 12.30

Przerwa (możliwość networkingu z innymi uczestniczkami!).

12.30 – 14.00

Jak wyrobić w sobie konsekwencję, aby zrealizować wyznaczone cele? Czy da się prowadzić empatyczny biznes online? Jak przygotować piekielnie skuteczną ofertę?

14.00 – 15.00

Przerwa (idealny moment na poznanie Superkobiet).

Gala i panele:

15.00 – 15.45

Panel dyskusyjny “Kobieta w biznesie – jak prowadzić kobiecy biznes online, który generuje setki tysięcy złotych?”

W panelu dyskusyjnym wezmą udział: Ania Burdajewicz, Ola Gościniak, Aga Gaczkowska, Agata Goździk.

15.45 – 16.30

Panel dyskusyjny“Przyszłość biznesu online – jakie umiejętności oraz kompetencje warto rozwijać, by postawić na siebie w digitalowym świecie?”

W panelu dyskusyjnym wezmą udział Kasia z Forbes, Sylwia Petryna, Emilia Bartosiewicz-Brożyna, Ilona Adamska, Anka Diller.

16.30 – 18.00

Celebracja! Świętujemy sukcesy Superkobiet, które otrzymują swoje certyfikaty i statuetki, rozwiązanie konkursów z nagrodami.

Podczas Zlotu czeka na Ciebie pełno atrakcji:

konkursy z nagrodami, które pomogą Ci rozwinąć biznes,

stoiska partnerów

upominki od partnerów (różnią się zależnie od wybranej opcji Zlotu - w Warszawie lub online),

…i wiele, wiele więcej.

Nie zdradzamy wszystkiego, żebyś poczuła element niespodzianki, ale możesz być pewna – szykujemy dla Ciebie atrakcje godne prawdziwej Superkobiety!

Chcę zapisać się na zlot

Kto stoi za Zlotem Superkobiet Onlajnu?

Nazywam się Karolina Kizińska i jestem twórczynią społeczności Superkobiety Onlajnu.

Jestem przedsiębiorczynią i mentorką kobiet w budowaniu biznesu online. Moją misją jest przekonać kobiety, że mogą zarabiać na swojej wiedzy w internecie, budować niezależność finansową i sięgać po swoje marzenia.

Z wykształcenia i zawodu jestem muzykiem. Od wielu lat prowadzę biznesy stacjonarne, które kocham, ale są niezwykle wymagające i – jak się okazało – podatne na czynniki zewnętrzne, takie jak pandemia. Dziś pracuję głównie online, czując wolność i satysfakcję. Wiem, że można żyć i pracować inaczej. Wierzę, że Ty też możesz osiągnąć swoje cele i realizować swój potencjał w biznesie online! Dlatego stworzyłam markę Superkobiety Onlajnu, w ramach której poprzez wydarzenia, kursy online, mentoring i mastermindy pomagam kobietom mądrze monetyzować swoje talenty i budować marki eksperckie w sieci.

Mój cel finansowy w biznesie online w 2021 roku wynosił 100.000 zł przychodu i przekroczyłam go niemal dwukrotnie. W pierwszych 6 miesiącach 2022 roku zarobiłam na sprzedaży kursów online ponad 250.000 zł po zaledwie 1,5 roku od powstania marki Superkobiety Onlajnu. Rok 2022 przyniósł mi niemal milion złotych przychodu tylko z biznesu online, a w roku 2023 moje spółki grubo przekroczyły milion. Stawiam na wyniki i chcę, abyś też osiągnęła takie lub nawet wyższe przychody. Wierzę, że jeśli ja to zrobiłam, to Ty również możesz!

Oprócz mnie podczas Zlotu usłyszysz także inne prelegentki:

Każda z nas na co dzień działa w biznesie online i doskonale rozumiemy, z czym się mierzysz. Wiemy, jakie masz wątpliwości, bariery, blokady, co mówią Twoi bliscy, jakie kłody dostajesz pod nogi i jak bardzo boisz się ruszyć.

Wiemy też, jak wielkie masz marzenia, jak mimo przeszkód nie gaśnie w Tobie ta iskierka wiary, że w końcu wszystko zacznie działać tak, jak powinno.

My też siedziałyśmy przy komputerach i próbowałyśmy na milion sposobów pozyskać pierwszych klientów, ruszyć z social mediami, tworzeniem produktów, oferty, sprzedażą tego wszystkiego… Wiemy, że na początku nie jest łatwo.

Ale hej, Superkobieto! Skoro my to ZROBIŁYŚMY, to Ty też możesz.

To nie jest kwestia “uda mi się lub nie uda” – gdy połączysz strategię z mindsetem, pracą, konsekwencją, wsparciem i wiedzą, otrzymasz mieszankę, która przyniesie Ci stabilne zarobki.

Jednak… jeżeli nie zaczniesz działać, nic się nie zmieni. Nadal będziesz w tym samym punkcie, który Cię drażni i powoduje dyskomfort. Dalej będziesz oglądała stories kobiet, które rozwijają swoje biznesy i zastanawiała się, co poszło nie tak, że nie jesteś jedną z nich.

Chcesz tam być?

Raczej nie, prawda? To nie jest spełnienie Twoich marzeń, a raczej wizja, przez którą sfrustrowana mocniej zaciskasz szczękę i pięści.

Dlatego daj sobie szansę. Jeden dzień, podczas którego:

zdobędziesz PRAKTYCZNĄ i PRZETESTOWANĄ dawkę wiedzy, którą możesz wdrożyć do swojego biznesu,

poznasz moją autorską metodę S.U.K.C.ES., którą sama stosuję w swoim biznesie i wdrażając ją, doszłam do milionowych przychodów,

usłyszysz Kobiety Rakiety, które przeszły drogę, na której teraz jesteś i mogą się podzielić swoim doświadczeniem, opowiedzieć o fuckupach, ale też dać Ci kopa do działania, bo przecież… one to zrobiły,

poznasz inne Superkobiety, które tak jak Ty zjawiły się na Zlocie, aby wreszcie coś zmienić, ruszyć z miejsca i wziąć kawałek biznesowego tortu dla siebie (a ten tort jest tak ogromny, że starczy dla każdej z nas),

poczujesz fenomenalną kobiecą energię, która wzniesie Cię na inny level motywacji, pozytywnie naładuje na wiele tygodni lub nawet miesięcy i sprawi, że wrócisz do domu jak na skrzydłach, z ogromną wiarą w to, co chcesz zrobić.

dobra, wchodzę w to

Zlot Superkobiet Onlajnu odbywa się w dwóch miejscach jednocześnie – w Warszawie oraz online (transmisja wydarzenia).

Od Ciebie zależy, które miejsce wybierzesz, ale chcę ułatwić Ci tę decyzję, dlatego niżej znajdziesz porównanie tych opcji.

Zlot w Warszawie

udział na żywo w Warszawie w prelekcjach z możliwością zadawania pytań,

możliwość porozmawiania z prelegentkami, panelistkami oraz poznania na żywo innych Superkobiet,

torby z upominkami od partnerów dla uczestniczek Zlotu,

konkursy na żywo,

stoiska partnerskie, gdzie znajdziesz (info co m.in. znajdziesz od partnerów)

jedyna w swoim rodzaju atmosfera, którą stworzysz razem z innymi Superkobietami,

mnóstwo kobiecej energii, możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania bliższych znajomości z biznesowymi bratnimi duszami.

Cena Early Bird pakietu stacjonarnego:

797 zł

(tylko do 20.05.2024)

Dołączam w Warszawie

Zlot online

udział na żywo online w wydarzeniu,

upominki od partnerów dla uczestniczek Zlotu,

możliwość wzięcia udziału z każdego miejsca na świecie,

genialna biznesowa energia, którą poczujesz nawet przez ekran.

Cena Early Bird pakietu online:

297 zł

(tylko do 20.05.2024)

Dołączam online

>> opinie o innych wydarzeniach <<

Ale to nie wszystko, bo… masz możliwość wypromowania swojego biznesu podczas Zlotu.

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam pakiet MECENASKA, który posiada wszystko, co znajduje się w obu opcjach (Warszawa lub online), a dodatkowo możesz dołączyć do paczki dla uczestniczek swoją płatną lub bezpłatną ofertę (kurs, e-book, PDF – Ty wybierasz!).

Jak to wygląda?

Wybierasz pakiet MECENASKA Warszawa lub MECENASKA online.

Dołączasz do Zlotu w wybranej przez siebie opcji.

Masz w cenie wszystko, co zapewnia dany pakiet.

W paczce dla uczestniczek znajduje się Twój produkt – dajesz się poznać szerszemu gronu potencjalnych klientek, które być może z ogromną chęcią skorzystają z płatnej oferty i dokonają u Ciebie zakupu.

Wybieram mecenaska warszawa

Wybieram mecenaska online

i dołączam swój produkt do paczki dla uczestniczek, aby rozpromować mój biznes

Nadal się wahasz?

To wyobraź sobie jeden dzień…

“Wstajesz rano. Świeci piękne słońce, idziesz do kuchni i przygotowujesz kawę. W domu unosi się zapach świeżo zmielonych ziaren, a Ty przeciągasz się i czujesz wszechogarniający spokój. Chwytasz za kubek i zmierzasz do miejsca, gdzie stoi Twój komputer. Siadasz na krześle, odstawiasz kawę i otwierasz kalendarz, który już nie powoduje kołatania serca. Już nie.

Zerkasz do social mediów, w których budujesz swój biznes. O, znowu kilka nowych obserwatorek! A w skrzynce zapytanie o ofertę… ten dzień zaczyna się naprawdę dobrze. Włączasz maila i widzisz spływające powiadomienia. Tak, moja droga – Twój produkt znowu się sprzedał, gdy Ty spałaś lub przygotowywałaś kawę. Zarobiłaś.

Przymykasz oczy i oddychasz z ulgą. Wszystko jest tak, jak być powinno. Twój biznes działa, bo jakiś czas temu postanowiłaś, że wchodzisz all in i budujesz stabilne fundamenty.
PIK, PIK. Powiadomienie. Otwierasz jedno oko i widzisz wiadomość od Twojej biznesowej koleżanki, którą poznałaś na Zlocie. Chwali się, że wreszcie uwierzyła, że może zarabiać 15.000 zł miesięcznie iii… to już trzeci miesiąc z wyższymi zarobkami. Zyskuje stabilizację, o której marzyła.

“Kochana, gratuluję! Jestem z Ciebie bardzo dumna i też chętnie pochwalę Ci się, bo… w nocy spłynęły do mnie zamówienia. Uwierzyłabyś w to parę miesięcy temu, jeszcze przed Zlotem? Że tak się to wszystko zmieni?” – wystukujesz na klawiaturze.”

No właśnie, Superkobieto. Wszystko może się zmienić, ale tylko, gdy podejmiesz decyzję, że CHCESZ COŚ ZMIENIĆ.

Dlatego… to jest Twoja szansa na zmianę

Zlot w Warszawie

udział na żywo w Warszawie w prelekcjach z możliwością zadawania pytań,

możliwość porozmawiania z prelegentkami, panelistkami oraz poznania na żywo innych Superkobiet,

torby z upominkami od partnerów dla uczestniczek Zlotu,

konkursy na żywo,

stoiska partnerskie, gdzie znajdziesz (info co m.in. znajdziesz od partnerów)

jedyna w swoim rodzaju atmosfera, którą stworzysz razem z innymi Superkobietami,

mnóstwo kobiecej energii, możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania bliższych znajomości z biznesowymi bratnimi duszami.

Cena Early Bird pakietu stacjonarnego:

797 zł

(tylko do 20.05.2024)

Dołączam w Warszawie

Jeżeli chcesz dodatkowo dołączyć swój produkt do paczki dla uczestniczek, a tym samym wypromować swój biznes, wybierz opcję MECENASKA.

W tej opcji masz wszystko, co znajduje się w pakiecie stacjonarnym + pakiet MECENASKA.

Cena Early Bird pakietu stacjonarnego + MECENASKA:

997 zł

(tylko do 20.05.2024)

Wybieram Warszawę + Mecenaskę

Zlot online

udział na żywo online w wydarzeniu,

upominki od partnerów dla uczestniczek Zlotu,

możliwość wzięcia udziału z każdego miejsca na świecie,

genialna biznesowa energia, którą poczujesz nawet przez ekran.

Cena Early Bird pakietu online:

297 zł

(tylko do 20.05.2024)

Dołączam online

Jeżeli chcesz dodatkowo dołączyć swój produkt do paczki dla uczestniczek, a tym samym wypromować swój biznes, wybierz opcję MECENASKA.

W tej opcji masz wszystko, co znajduje się w pakiecie stacjonarnym + pakiet MECENASKA.

Cena Early Bird pakietu online + MECENASKA:

497 zł

(tylko do 20.05.2024)

Wybieram online + Mecenaskę

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście. Przy zakupie wypełnij odpowiednie pola, a otrzymasz fakturę mailowo.

2. Gdzie odbędzie się Zlot w Warszawie?

Zlot w Warszawie odbędzie się w Digital Knowledge Village w Warszawie (ul. Puławska 457)

3. Na czym polega pakiet MECENASKA?

Pakiet MECENASKA posiada wszystko, co znajduje się każdej z opcji (Warszawa lub online), a dodatkowo możesz dołączyć do paczki dla uczestniczek swoją płatną lub bezpłatną ofertę (kurs, e-book, PDF – Ty wybierasz!). To możliwość wypromowania swojej marki wśród uczestniczek Zlotu.

4. Czy jest możliwość wystawienia stoiska na Zlocie w Warszawie?

Jak najbardziej – możesz wystawić swoje stoisko w obiekcie przed salą oraz Twoja firma jest widoczna jako sponsor. Cena obejmuje cały pakiet stacjonarny + stoisko i wynosi 1997 zł (dla Early Birds, tylko do 20.05.2024), a następnie 2997 zł.

 

5. Chcę pojechać z koleżanką, czy jest możliwość zakupu biletu dla dwóch osób w korzystniejszej cenie?

Jasne! Cena biletu stacjonarnego dla dwóch osób wynosi 1197 zł dla Early Birds (tylko do 20.05.2024), a następnie 1497 zł.

6. Jaka będzie cena standardowa biletów?
  • Pakiet online 497 zł
  • Pakiet online + mecenaska 797 zł
  • Pakiet stacjonarny – 997 zł
  • Pakiet stacjonarny + mecenaska – 1297
  • Pakiet stacjonarny + stoisko – 2997 zł
  • Pakiet stacjonarny dla dwóch osób – 1497 zł
7. Nie chcę wziąć udziału w Zlocie, natomiast chcę zostać sponsorem wydarzenia i przekazać upominek dla uczestniczek Zlotu w pakiecie stacjonarnym oraz dla klientek odbierających statuetki - czy jest to możliwe?

Oczywiście. W tym celu napisz na maila hello@karolinakizinska.pl

8. Czy jest możliwość zakupu na raty?

Jak najbardziej. Podczas dokonywania zakupu wybierz odpowiednią opcję z ratami.

9. Czym jest metoda S.U.K.C.E.S.? Czy na pewno mi się sprawdzi?

S.U.K.C.E.S. to inaczej Supermoc, Umysł, Konsekwencja, Cel, Empatia i System, czyli moja autorska metoda, którą wdrażam nie tylko ja, ale też moje kursantki. Tylko łącząc te wszystkie elementy, jesteś w stanie zbudować stabilny, dochodowy biznes, a nie kolosa na glinianych nogach, a podczas Zlotu rozłożę tę metodę na części. Opowiem Ci o każdym elemencie metody S.U.K.C.E.S., żebyś wiedziała, jak zastosować ją w swojej marce.

Partnerzy i sponsorzy wydarzenia

Dołącz do pierwszej edycji Zlotu Superkobiet Onlajnu 7 czerwca 2024 roku

i bądź częścią historycznego wydarzenia, które łączy kobiety chcące osiągnąć sukces w biznesie online. Jeżeli jesteś kobietą, która mierzy wysoko – nie może Cię tu zabraknąć.

DOŁĄCZAM DO ZLOTU, BO CHCĘ ROZWINĄĆ MÓJ BIZNES ONLINE